Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç
Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç Skor : Beşiktaş 2-1 Bratislava Tarih : 28.11.2019 Saat : 20:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Enea Jorgji - Ridiger Çokaj - Rejdi Avdo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç  [Okunma sayısı 32354 defa] Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç
Anket
Beşiktaş, Bratislava maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi sEuL

Necipi eleştiriyoruz, amma Vallahi çoçuğa helal. Adam elenden geleni yapıyor

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Elinden geleni yapmak bir oyuncunun Beşiktaş’ta oynamasi icin yeterli ise ne ala dunya.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Elinden geleni yapmak bir oyuncunun Beşiktaş’ta oynamasi icin yeterli ise ne ala dunya.

e tabi aslinda ayagi ve kafasindan (akil-us-beyin) bir sey gelemedigi icin "elinden geleni" tabirini  kullanioruz aslinda Necipcan icin  :bandit:
Yorgo

Çevrimiçi sEuL

e tabi aslinda ayagi ve kafasindan (akil-us-beyin) bir sey gelemedigi icin "elinden geleni" tabirini  kullanioruz aslinda Necipcan icin  :bandit:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rakip takımın kalecisi sakat ama biz kaleye şut çekmiyoruz. Saçma sapan Caner ortalarına devam ediyoruz. Orta açan futbolcu almayı acilen bırakmamız lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi sEuL

Rakip takımın kalecisi sakat ama biz kaleye şut çekmiyoruz. Saçma sapan Caner ortalarına devam ediyoruz. Orta açan futbolcu almayı acilen bırakmamız lazım  :tabe:

Takimda sutu olan oyuncu olmadigi icin cok normal.  Anca antrenmanlarda YouTube ve Instagram sayfalarina takipci kasmak icin yapilan vidyolarda sut cekiyorlar, onlarinda yarisi karavana zaten

Çevrimiçi MUSTAFA_

sahanın en iyisi açık ara necip
En iyisi yerine en çalışkanı kelimesini tercih etmekte fayda var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takimda sutu olan oyuncu olmadigi icin cok normal.  Anca antrenmanlarda YouTube ve Instagram sayfalarina takipci kasmak icin yapilan vidyolarda sut cekiyorlar, onlarinda yarisi karavana zaten

Şutu olan oyuncularımıza şut çekecek pozisyonu oluşturacak set oyunlarını oynayamıyoruz. Çünkü 2 pas yapmakta zorlanan hücum oyuncularına sahibiz. Bize bu şekilde oynayacaksak kendi şutunu yaratan oyuncular lazım. Sene başında bu tip oyuncuları tercih etmemiştik. Umarım bu sefer tercih ederiz. Sıkışan maçları bu yaratıcı oyuncuların skor katkısı ile açmayı opsiyonlarımız arasına ekleyebiliriz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mellfred

sırtı dönük her pozisyonda faul yapıyorlar hakem izliyor. istisnasız her aldığımız topta

Çevrimiçi MUSTAFA_

pen6 değil mi o
Hakem dövüş sporları konusunda bilgili. Kendisini farklı maçta zannediyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

GOOOLGOGOGĞGOGĞGOGPGIGPVIKGGLGIGÖGIGLGOGOGLG

Çevrimdışı Zafer55

Santraforumuz oğuzhan değil de stoperimiz roco attı  :claps: :claps:

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Rocooooo hakeme de koyduuuu

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

o değilde öncesinde yine pen6yı vermedi
Hakem, hakem değil. Biz gol atmaya bakalım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

asist nkoudou 

nkoudou'yu sevmeyen 1 hafta mod yesin çok ciddiyim :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Roco'nun golü  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Bu hakemden hakem falan olmaz. Halisin yabancı versiyonu

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate