Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç
Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç Skor : Beşiktaş 2-1 Bratislava Tarih : 28.11.2019 Saat : 20:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Enea Jorgji - Ridiger Çokaj - Rejdi Avdo

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç  [Okunma sayısı 32489 defa] Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç
Anket
Beşiktaş, Bratislava maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

ve yedik

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine saçma sapan bir gol yedik. İlerde o kadar yeteneği kısıtlı oyuncular var ki iki pas yapamıyorlar. Sonuç yine hüsran. Atamayana atarlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Boyd Beşiktaşın oyuncusu olamaz. Net söylüyorum. Bom boş bir adam

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Liquidator

Oguzhan ve Diaby neyi beklediler ? Çıldlrtırlar Vallahi

Çevrimiçi Akil Emre

Avrupa'da sıfır çektik. İnanılmaz...
Böyle bir rekor kabul edilemez yıllar boyu dalganın kralı oluruz, bunun mazereti de olamaz valla çıldıracam

Çevrimiçi sEuL

Orta saha yok, adamlar ellerini kollarini sallayarak geciyorlar. Elneny'de cildirdi, top ayagina gelince bir tane pas opsiyonu yok. Ozzie her zaman oldugu gibi rakip oyuncularinin arkasinda saklaniyor. Trafik polisi gibi koluda hep havalarda, bir yerleri isaret edip duruyor bosa ciktigindada, bana atmayinda nereye atarsaniz atin dercesine.
Boyd'a kizamiyorum cunku ne zaman adamin ayagina top gelse bir tane pas opsiyonu yok ve Necip'te bindirme yapmadigi icin iki rakip savunma oyuncusunun arasinda kaliyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Orta saha yok, adamlar ellerini kollarini sallayarak geciyorlar. Elneny'de cildirdi, top ayagina gelince bir tane pas opsiyonu yok. Ozzie her zaman oldugu gibi rakip oyuncularinin arkasinda saklaniyor. Trafik polisi gibi koluda hep havalarda, bir yerleri isaret edip duruyor bosa ciktigindada, bana atmayinda nereye atarsaniz atin dercesine.
Boyd'a kizamiyorum cunku ne zaman adamin ayagina top gelse bir tane pas opsiyonu yok ve Necip'te bindirme yapmadigi icin iki rakip savunma oyuncusunun arasinda kaliyor.
Oğuzhan'a artık kızmıyorum. Sene başı onun üzerine takım planlaması yapıp oyuncu almayanlara kızıyorum. O bölgeye oyuncu almadığımız müddetçe bu sıkıntı da bitmeyecek. Çünkü Oğuzhan bu. Bundan fazlası da olmayacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

En fazla beraberlik olur artık 2 gol atamayız.

Dk 70'e kadar böyle gider daha sonra en fazla 1-1 olur.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Yine döndük sezon başında ki oyuna alan geri veriyor sağa sola veriyor hücum yapan dikine giden ara pası atan yok.

Başakşehirde "0" puan almak kabul edilebilir de.Bu kadar dandik takımların olduğu bir grupta Beşiktaşın "0" puan çekmesini ben en azından şahsım adına kabul edemem.

Çevrimiçi MUSTAFA_

elneny allah sabır versim krşm
Elneny'nin şanssızlığı yanında oynayacak adamların hepsinin sakatlığı var. Oğuzhan'a kaldı garibim  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Elneny'nin şanssızlığı yanında oynayacak adamların hepsinin sakatlığı var. Oğuzhan'a kaldı garibim  :ebebe:
ljajic girsin acil
+atiba'ya da sakatlık kaza bela vermesin.
aaaaaamiiiğn

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Değişik bir hamle  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an her an ikinci golü yiyecekmiş gibi oynuyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Bu hakemleri bize seçibmi veriyorlar ?

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Liquidator

Necipi eleştiriyoruz, amma Vallahi çoçuğa helal. Adam elenden geleni yapıyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Necip kendi hatasından dolayı gerçekleşen pozisyonda arkadaşlarına kızıyor. İlk golde orta açtıran da kendisiydi. Çok komiksin Necip  :vur

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an yedek kaleci iyi olsa düşünmeden değişime giderim.

Beşiktaş Tarihi
★★★