30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş
30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş Skor : İstikbal Mobilya Kayserispor - Beşiktaş Tarih : 06.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 39846 defa] 30. Hafta İstikbal Mobilya Kayserispor 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Güle Güle CL.
Zaten bu şekilde gitsek averaj takımı olurduk.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çok erken konuşunca böyle oluyor işte. Rıdvan çok güzel asist yaptı. Sergen Yalçın da iyi kadro ile çıktı sanıyor herhalde hala  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı blackeagle35

Hoca izleme hoca gidiyor şampiyonlar ligi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçtan bir şekilde galip ayrılsak bile Kasımpaşa bizi çok kötü yenecek  :tabe: Lung'u geçebileceğimizi düşünmüyorum. Kayseri'nin Sivas maçında bu günleri görmüşüm resmen  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca izleme hoca gidiyor şampiyonlar ligi
Gelmiş mi sanıyordun? Kasımpaşa ve FB maçları var daha  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Hocam neyi bekliyorsun hala necip ve diaby sahada cl gidiyor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Baktım da kulübede de maçı çevirir dediğim kimse yok ki  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yaço58

Baktım da kulübede de maçı çevirir dediğim kimse yok ki  :tabe:
Kim girse necipten iyidir

Çevrimdışı yaço58

boateng ve nkoudou giriyor hayırlısı
Hoca geç kaldı inşallah döner maç

Çevrimiçi levitate

yarım saatte 2 tane yazarlar inş ne diyim

Çevrimiçi MUSTAFA_

İkinci yarının başında yapacaktı bu değişiklikleri  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Caner’mi? Geçmiş olsun valla gitti 3 puan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Caner’mi? Geçmiş olsun valla gitti 3 puan
Sabaha kadar orta açacağız demek bu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Çok erken konuşunca böyle oluyor işte. Rıdvan çok güzel asist yaptı. Sergen Yalçın da iyi kadro ile çıktı sanıyor herhalde hala  :alala:

Necip Atiba El-Neny orta sahasıyla Sergen gibi bir hocanın çıkması çok ilginç... Diaby geçen maç Ljajic'in pozisyonunda iş yapmıştı.

Şimdi Diaby kanattan içe geçiyor, Burak sola doğru açılıyor. Rıdvan da arada sol taraftaki tek oyuncu oluyor çok saçma oynuyoruz, kayıp olursa hocaya yazacak.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

Yattıjlarında ciddi birşey yoksa atmayın topu taca fairplay bu değil diaby yerine lens çıktı hoca ne yapmak istiyor anlamıyorum

Çevrimdışı blackeagle35

Çevrimiçi MUSTAFA_

Necip Atiba El-Neny orta sahasıyla Sergen gibi bir hocanın çıkması çok ilginç... Diaby geçen maç Ljajic'in pozisyonunda iş yapmıştı.

Şimdi Diaby kanattan içe geçiyor, Burak sola doğru açılıyor. Rıdvan da arada sol taraftaki tek oyuncu oluyor çok saçma oynuyoruz, kayıp olursa hocaya yazacak.
Kayıp hocaya maç başında yazdı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

yarım saat var kayseri şimdiden yerlerde sürünüyor

Çevrimdışı yaço58

Hoca çok yanlış kararlar veriyor maalesef ne yapmak istediğini çözemiyorum şu sezonun en kritik maçında

Çevrimdışı yaço58

Ofsayta bak ya bunların varya yatacak yeri yok