24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Skor : Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 28.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - Mehmet

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 59338 defa] 24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
15 [%78.9]
1 puan
0 [%0]
0 puan
4 [%21.1]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimiçi mellfred

+Şu caneri biri uyarmıyor mu bütün direkler de ön direk fantesizini bırak diye rakipler çözdü artık yemiyor onu ısrarla aynı şeyi deneyip duruyor.
TS maçında 15 korner kullandık bir gol atamadık, rekor olabilir

Çevrimiçi mellfred

Abi valla salı günü konuştum arkadaşımla hoca büyük sıkıntı dedi herkes mutsuz oyuncularla ilişkisi tamamen kopmuş

Sergen’den mi bahşediyorsun?

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı caner.eryigit

Sergen’den mi bahşediyorsun?

Yok ya Sergen hocama laf yok.
Erol bulut ile alakalı zaten çıkar kokusu yakındır

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

@mylife1903 abiye rağmen vurduk  :lol: :lol: :lol: :lol:
büyünün bozulduğu nadir anlardan beri.
Kim nederse desin maçın kırılma anında kariusun anı.
Karius gol yiyince herkes aaa uuu yapıyor algıda seçicilik yapıyor ama
Kendi kalesine golü atacakken yaptığı refleks büyük bir refleksti.
Tıpkı geçen sene son dakikada 1 puanı getirdiği gibi bu senede 3 puanı getirdi o kurtarış.
Karius bile böyle bir top çıkardıysa çakacağız dedim
Çaktıkta
Yine de mutluyum ya güzel futbol ümitli futbol izliyorum.
Özlemişim böyle kusrua bakmasın şenol hocam ama 3.sezonundan itibaren böyle ümitli değildim
Quaresmaya bağlı bir oyun olarak.

Çevrimdışı worns

doğrudur. avcı v2. bu tür hocaların türkiye'de takımla kriz yaşama ihtimalleri genelde yüksek oluyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

@mylife1903 abiye rağmen vurduk  :lol: :lol: :lol: :lol:
büyünün bozulduğu nadir anlardan beri.
Kim nederse desin maçın kırılma anında kariusun anı.
Karius gol yiyince herkes aaa uuu yapıyor algıda seçicilik yapıyor ama
Kendi kalesine golü atacakken yaptığı refleks büyük bir refleksti.
Tıpkı geçen sene son dakikada 1 puanı getirdiği gibi bu senede 3 puanı getirdi o kurtarış.
Karius bile böyle bir top çıkardıysa çakacağız dedim
Çaktıkta
Yine de mutluyum ya güzel futbol ümitli futbol izliyorum.
Özlemişim böyle kusrua bakmasın şenol hocam ama 3.sezonundan itibaren böyle ümitli değildim
Quaresmaya bağlı bir oyun olarak.

bir de "gelmesin ne başarısı var gittiği hiç bir klüpte barınamıyor" diyordun :)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

bir de "gelmesin ne başarısı var gittiği hiç bir klüpte barınamıyor" diyordun :)

Bu dediğimi yedirecek bir performansı yok hala.
Ha getirir önüme 2 lig 2 türkiye kupası vs koyar sonra derim ki Beşiktaşım için lafımı yemekten gurur duyarım diye.
Slaven bilic döneminde de ümit veren futbol hatta samet aybaba döneminde bile ümit veren futbol izliyorduk.
Umut veren futbol evet güzel zevkli bir şey fakat şampiyonluğu gelip önüne koymak farklı bir şey.

Çevrimdışı mylife1903

Son maclarinin hepsini seyrettik zaten bi isteksizlik gozukuyor ama hic his degil bu isler
Neyse gondersinler hepsini
Mesela ensakala fernandes kolker cisse cevallas siopis falan alalim mis gibi topcu bunlar bi de kaleci haydar vardi o da yedek kaleci olsun
Iyi kadrosu var adamlarin

Sisse gibi santrafor fikret bey alaydi mesela kulubune 5 milyon bons kendisine 4.2 milyon verirdi, yaglamacisi da santrafor piyasadi bu diye algi kasardi

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu dediğimi yedirecek bir performansı yok hala.
Ha getirir önüme 2 lig 2 türkiye kupası vs koyar sonra derim ki Beşiktaşım için lafımı yemekten gurur duyarım diye.
Slaven bilic döneminde de ümit veren futbol hatta samet aybaba döneminde bile ümit veren futbol izliyorduk.
Umut veren futbol evet güzel zevkli bir şey fakat şampiyonluğu gelip önüne koymak farklı bir şey.

Şampiyonluktan bahsetmemiştin hatta hoca filan değil demiştin gittiği yerde 6 aydan fazla kalamıyor demiştin şimdi şampiyonluğa geçiş yapmışsın o da olur seneye neden olmasın doğru kadro yapılanması ve yönetimin takımın hocanın camianın arkasın da durması ile ama bir gerçek var ki Sergen Yalçın hocaymış demi :) Avcı diye direttiğiniz de ben Sergen Yalçın diye diretiyordum sene başı gelmiş olsaydı işler daha farklı olurdu.

Çevrimdışı worns

Son maclarinin hepsini seyrettik zaten bi isteksizlik gozukuyor ama hic his degil bu isler
Neyse gondersinler hepsini
Mesela ensakala fernandes kolker cisse cevallas siopis falan alalim mis gibi topcu bunlar bi de kaleci haydar vardi o da yedek kaleci olsun
Iyi kadrosu var adamlarin

Sisse gibi santrafor fikret bey alaydi mesela kulubune 5 milyon bons kendisine 4.2 milyon verirdi, yaglamacisi da santrafor piyasadi bu diye algi kasardi

ya iyi birine bırakmışlar transferleri ya da iyi menajerlerle çalışıyorlar. gerçekten maliyetine göre iyi oyuncular getiriyor adamlar. bakasetas filan da iyi. caulker totenham filan görüp sakatlanıp düşmüş bi tip baya da toparlanmış. yunanlılar zaten şampiyonluk seviyesi takımlarda oynamış oyuncular filan.