22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş
22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş Skor : Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş Tarih : 14.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Volkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 38731 defa] 22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Medipol Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%83.3]
1 puan
1 [%4.2]
0 puan
3 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı tolga1903

Lens maçın başındaki gibi saçmalamazsa bence hızıyla etkili olur bekte. Şu dakikaya kadar kenarda oynadığından daha verimli bence.

Çevrimdışı Erman1903

ön tarafta nkoudou dışında efor sarfeden yok normal

İki taraflı etki, Onlar da hareketli olmalılar, orta saha daha çok çalışıyor belki ama onların da 'oyun' adına yapabilirlikleri kısıtlı.

Çevrimdışı ferdi1903

bakmadan pas atiyorlar arkadas kafani kaldir bi ya

Çevrimiçi levitate

İki taraflı etki, Onlar da hareketli olmalılar, orta saha daha çok çalışıyor belki ama onların da 'oyun' adına yapabilirlikleri kısıtlı.
iq işi sıkıntı bizde :D bakmadan pas atıyor adamlar

sonra orta saha çok çalıştı vs.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

ruizin verdigi pasa bak hay allahim ya

Çevrimiçi levitate

boateng kötü ya

ama ljajic girse eziliriz şimdi o yüzden gerek yok çıkmasına
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

iq işi sıkıntı bizde :D bakmadan pas atıyor adamlar

sonra orta saha çok çalıştı vs.

Kadroya göre kötü değiliz, biraz olurumuz bu.

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı cursedofdragon

pozisyona girmekte zorlanıyoruz oyun fena değil pozisyon eksik.

Çevrimdışı mylife1903

ön bölgeye gelip basit pas hatalariyla topu mal of istabullu oyunculara teslim ediyoruz.biraz hesapli paslar lutfen

saygilar
Ooo abi hosgeldin
Seni kasimpasa forumuna kaptirdik diye dusunuyorduk
Botenk gelince biraz acin hafiflemistir

Çevrimdışı mylife1903

Bu Diaby nasil bu takimlarda oynamis cidden ilginc, atremanini izlesen bundan topcu olmaz dersin 15dkda.
Menejeri mutus

Çevrimdışı Erman1903

boateng kötü ya

Yapma puan ve paunlar bekliyoruz :). Boateng kötü evet.

Ljajic değişikliği bekliyorum ben hocadan, atçı o bilir bu totemleri... Geçen maç da benzer hareketle kazandık.  :ok:

Çevrimiçi levitate

Kadroya göre kötü değiliz, biraz olurumuz bu.
pas tercihleri hariç oldukça iyiydik zaten

şapkadan tavşan çıkaracak adam lazım şuan bakalım ne olacak

Çevrimdışı AigleBordeaux

Doğru yerlerde topları kazanıp iki saniye sonra rakibe veriyoruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Orhan_

Lens'in top kontrolü kötü de Burak'ın da farkı yok. Vücuduna değen top 3m açılıyor. Tuhaf.

Çevrimdışı MUSTAFA_

irfanjohna ayar oldum.
Her şeye itiraz ediyor ama sarı kart görmüyor. Ne güzel iş. Adamına göre muamele var sahada  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Şu anda oyuncularamıza-rakibe göre olabilecek en mantıklı oyunu oynuyoruz. Malesef kadroda öne çıkabilen birileri olmadığı için biraz çözümsüz kaldık.
Isin kotusu benzini cok yaktik
Ibb izin vermemistir insallah
Okan gslidir kurnazdir tilki gibi
Kendi evinde topu bize verip beklediler
Ikinci yari onde basarlar mi?
Tedirgin oluyorum

Boyle giderse bi cengaver bi babayigit cikip cakar 1-0 aliriZ 90da da biri cakip 2-0 olursa dadindan yenmez

Çevrimdışı Erman1903

pas tercihleri hariç oldukça iyiydik zaten

şapkadan tavşan çıkaracak adam lazım şuan bakalım ne olacak

Ljajic işte  :bandit:

Çevrimiçi levitate

Yapma puan ve paunlar bekliyoruz :). Boateng kötü evet.

Ljajic değişikliği bekliyorum ben hocadan, atçı o bilir bu totemleri... Geçen maç da benzer hareketle kazandık.  :ok:

sergen hocamla ms 2 keyfi diyorsun yani

Çevrimdışı mylife1903

boateng kötü ya

Diyabi yerine alir herhalde
Golu atinca da botenk yerine nejipjan
Nasil?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nasil?
Necipmi Allah Korusun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Takım baya ikili mücadele kazanıyor ve sert. Tam deplasmana uygun oynuyoruz. Nazar değmesin. Vida hariç herkesi beğendim. Ruiz çok soğukkanlı diaby basıyor nkudu basıyor Burak eh işte. Boateng hep ayakta kalıyor. Lens iyi bindiriyor .
The great gig in the sky

Çevrimdışı tolga1903

Abi son pasları çok kötü kullanıyoruz ya. Hiç topun kıymetini bilmiyor bu takım topu öyle güzel yerlerde kapıyoruz ve anında öyle aptalca kaybediyoruz ki delirtti ilk yarı ya. Biraz düzgün paslar verseler şimdi 2 gol atmıştık

Çevrimiçi levitate

Nasil?
mantıklı sayılır

inş sağ beke atmaz hoca yoksa dınınını