20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 01.02.2020 Saat : 17:00 Stadyum : Çaykur Didi Hakemler : Ümit Öztürk - İsmail Şencan - Kamil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 30114 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%66.7]
1 puan
1 [%8.3]
0 puan
3 [%25]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi levitate

ljajic sen eskiye biz deliye hadi be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

zaten bi atiba birde gökhan var kendini parcalayan helal be kartal yürekli

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi yaço58

Avcı sürekli Canere orta açtırıyordu ben bu maç hatırlamıyorum canerin ortasını yaptıysa da 1 2 tanedir

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Sakin kalıp oyunu bitirmek lazım artık. Yakalarsak bi tane daha yapıştırırız inş..

Çevrimiçi yaço58

Bi yan topqda çık düzgünce Bi gol yedi diğer tüm yan toplara korkudan çıkamadı bu kaleciyle 13 maç nasıl geçecek

Çevrimdışı ferdi1903

az sakin olun ya olmadik yerlerde faul yapiyorsunuz

Çevrimdışı ferdi1903

valla allah kuruyor su ana kadar

Çevrimiçi levitate

valla allah kuruyor su ana kadar
hep onları mı koruyacak az bizi korusun reyiz

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Fırsat arayan hakemlere koz veren bu faulleri yapan topçuları neden uyarmazlar. Geçen boyd yedi aynı haltı...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi levitate

güven az erken atsa boyd yazmıştı şimdi

Çevrimdışı ferdi1903

allahim yarrabim illa ugrasiyorlar ya

Çevrimdışı mrred

İnanılmaz kötüyüz bu savunma işinde inanılır gibi değil
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

sen nasıl bi kralsın kartal biraderim ya

Çevrimdışı ferdi1903

öle böle kazandik cok sükür ama bu böyle nasil olacak ya

Çevrimdışı ProjectOrigin

Öyle veya böyle 3 puan, çok ihtiyacımız vardı

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Zor bela kazandık bu boyd önde olduğumuz maçlarda son dk larda bizim kaleden uzak kalmalı çok sakar bir herif...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Sinan23

Şimdi o goztepe maçı tekrar edilsin. Tüm gücümüzle bastiralim.

Çevrimiçi yaço58

Çok şükür kazandık ama şu kaleciyle olmaz 90da adam şutu sektirdi sertte değildi top diaby yerine boyd denenmeli artık kartal da girdi dinamizm kattı

Çevrimiçi Kartal Ç

bu rizeliler neye itiraz ediyor yaa sanırsın hakem maç boyu bizi kolladı.
rizenin kaç tane kartını es geçti uyarıyla geçiştirdi.

Çevrimdışı worns

İlk yarı illüzyondu galiba. Takım fabrika ayarlarına döndü...

Saçma pas hataları, yanlış tercihler, eveleyip gevelemeler.

fiziksel tamamen