20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 01.02.2020 Saat : 17:00 Stadyum : Çaykur Didi Hakemler : Ümit Öztürk - İsmail Şencan - Kamil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 29763 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%66.7]
1 puan
1 [%8.3]
0 puan
3 [%25]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı mrred

Eldeki oyunculara gore normal sayilir. Ridvan belki olurdu. Diaby de yetersiz aslinda, ben Umut'la belki cift forvete doner diyordum daha temkinli cikmis.

Tek avantajimiz Atiba-El Neny ortasahasinin donmus olmasi. Bir de Gokhan oynuyor sag kanat gecen mactaki gibi yol gecen hani olmaz.
Rıdvan U19 milli takımında sanırım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Kartal Ç

elneny nin pozisyona foul verirken insan azcık utanır yaa :bandit:

Çevrimdışı yaço58

Ljajic köşeye plaseyi bıraksaydı zoru denedi takım 13 dkda avcıya girmediği kadar pozisyona girdi

Çevrimdışı mrred

Rakip sahada topu kaybedince iyi baskı yapıyoruz
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ljajicin rolünde bariz değişiklik var savunmadan topu almaya geliyor devamlı olarak
The great gig in the sky

Çevrimdışı yaço58

Caner insanı yoruyor adam sol bek burakla forvet bölgesinde pres yapıyor adamda pozisyon sadakati sıfır inşallah ordan sıkıntı yaşamayız

Çevrimdışı tolga1903

Ön tarafta şiddetli pres yapıyoruz topu da kazanıyoruz ama yetenek ve beceri engeline takılıyoruz üzücü.

Çevrimdışı tolga1903

Ljajic takribi ne zaman oynarsın allah aşkına

Çevrimdışı yaço58

Ön tarafta şiddetli pres yapıyoruz topu da kazanıyoruz ama yetenek ve beceri engeline takılıyoruz üzücü.
15 16 sezonundaki ozi gibi Bi adam lazım bize Caner golü yediriyordu Rıdvan geçen hafta bundan  daha dengeli oynuyordu

Çevrimdışı mrred

İkinci yarı yorulmadıktan sonra bence güzel
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

karius ruiz ve caner nabıyonuz (...)₇
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tolga1903

Ben yeni hocayla rebocho'yu da görme taraftarıyım 2 milyon euro vermemek için 15 maç bu adama katlanılmaz

Çevrimdışı yaço58

Ben yeni hocayla rebocho'yu da görme taraftarıyım 2 milyon euro vermemek için 15 maç bu adama katlanılmaz
Aynen öyle adam iyi başlamışken rakibe asisti yapıyordu Rıdvan bile dsha dengeliydi geçen hafta

Çevrimdışı f_madida

Aynen öyle adam iyi başlamışken rakibe asisti yapıyordu Rıdvan bile dsha dengeliydi geçen hafta

Ridvan 10 numara top oynadi gecen hafta.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Orhan_

Adem'den beklediğimiz bu tip hareketler. Sergen Adem'e dokunmuş belli...

Çevrimdışı yaço58

Şu golü avcı yönetimiylr 1 kere bile atamadık helal olsun

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı Kartal Ç

çok şükür organize ataktan bi gol gördük bu sene

Çevrimiçi sEuL

Goaaaaaaaaaal beee, cok iyi geldik.