19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş Skor : Göztepe 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.01.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Bornova Stadı Hakemler : Hüseyin Göçek - Esat Sancaktar - Serkan Ok -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50115 defa] 19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%33.3]
1 puan
5 [%23.8]
0 puan
9 [%42.9]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Anadolu kulüpleri ile aramızda ki fark gittikçe açılıyor adamların giren oyuncusu 17 gol atıp gelen bizim alamadığımız herif, biz avukat sokuyoruz...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı f_madida

Anadolu kulüpleri ile aramızda ki fark gittikçe açılıyor adamların giren oyuncusu 17 gol atıp gelen bizim alamadığımız herif, biz avukat sokuyoruz...

FO gibi adamlar ve onun kankalari transfer yaparsa boyle olur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mrred

Ljajic Caner ve Burakın aynda anda sahada olduğu hiçbir maçı kazanamayız. Takım savunmasını çok büyük zarar veriyorlar. Rıdvan ve nkodou seneye tamamdır şimdi sağ kanada bir şey bulmamız lazım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ferdi1903

su nkoduyu getireninde .......

Çevrimdışı Kartal Ç

Bugun sahada ne yaptık: yorulmaktan başka işe yaramayan pres, bol miktarda rakip oyuncu kovalamaca ve 3 pas yapamayıp top ezmece ayağa dolaştırmaca top kaybetmece.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu kadronun bu kadar kötü olmadığını düşünüyorum hala. Sadece bazı oyuncuların oynatılmaması lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

Bu nkodouyu da iyi itelediler bize.

Millet gider rodriguezi, onyekuruyu, nwakaeme yi getirir biz gidip bir araba para dokup bunu aliyoruz.

Çevrimdışı ferdi1903

bu beto pisligi de bize artisleniyor her macda

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Hayret  bisey  arakdas yaaa
Yorgo

Çevrimdışı caner.eryigit

Abartısız söylüyorum göztepe rezil bir takım öyle böyle değil.
Ama biz çok daha kötüyüz o ayrı
Hakem sen tam bir su katılmamışsın o da ayrı.
Susupta Beşiktaşın hakkını savunmayanlarında Allah belasını versin.
Amin

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ljajic Caner ve Burakın aynda anda sahada olduğu hiçbir maçı kazanamayız. Takım savunmasını çok büyük zarar veriyorlar. Rıdvan ve nkodou seneye tamamdır şimdi sağ kanada bir şey bulmamız lazım.

Ptt ligde tamamdır tabi nkodou ve rıdvan. Yazdığın isimlere Ljacic Caner Burak yanına Atiba ve GG yi de ekle onlar da gitsin hatta 2. ligde oynayalım...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Göztepe cok kötü, ama bizi yenebiliyorlar, gerisini siz düsünün
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ferdi1903

necipe verilmeyen penaltinin hesabini soracak baskan yönetim varmi?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Haftanın bankosu  :bandit: Bu maç net yönetime yazar. Reaksiyon hızları çok kötü vol 61413984665  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi goktasoktay

Yahu bugün çok iyi değildik tamam, bazı arkadaşlar sahada niye vardı o da anlamadığım bir şeydi ona da tamam AMA hakemi kim açıklar? Adam maça tecavüz etti bizim açımızdan. Maçı hakemle açıklamak değil bu, herif maçın önüne geçti.

Çevrimdışı f_madida

Bu kadronun bu kadar kötü olmadığını düşünüyorum hala. Sadece bazı oyuncuların oynatılmaması lazım  :tabe:

Caner-Oguzhan-Lens-Douglas direk kadro disi birakilmali, koy transfer listesine gitsin.

Boyd-Diaby ayni sekilde ya kiralik ya satilik koy gonder.

Çevrimdışı ALDENYX

cacik yook bu kulupde  caaacikkkk...ne yonetimi baskani
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu sezon simdiden rekor kirdik verilmeyen penaltilarda, böyle baska sezon yokdur herhalde tarihimizde. Yönetim sagolsun
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı cursedofdragon

Hüseyin göçek 2-1 Beşiktaş

Efendi Beşiktaş.

Çevrimdışı tolga1903

Hala kadro kötü değil okuyorum aklımı oynatmak üzereyim. Bugün goztepe şu aptal defansı trabzona falan yapsa 5 yerdi penaltı harici girdiğimiz iki pozisyon var istedikleri her an gol yiyoruz şu kadroyu oluşturan kim varsa cezasını versin adamın yedekten giren forvetine bak seninkine bak lanet olsun lanet

Çevrimdışı Karabay

Çok pis sorarız sormasına da yanlış anlaşılabiliriz kış günü ne gerek var.

Çevrimdışı Zafer55

Ligin ilk yarısı bittiği an  takıma müdahele etmeyen yönetimin eseridir bu...Hakemler bize bizden çok zarar vermiyor!

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Bu takım duran top harici gol atması mucizelere bağlı. Golcü dediğimiz Burak kafasında Beşiktaş'ı bitirmiş, avrupa şampiyonasında oynamak için kendini riske etmiyor, nerede o geçen sezonki burak hırsından eser kalmamış. Hakeme küfür etmeden bir maçı tamamladım, ben çileden çıkıp ruh sağlığım bozulacak, sahada hakkı yenen oyuncu grubunun ve yönetimin umrunda olmayacak. Boşuna kendinizi yeyip bitirmenize gerek yok. Beşiktaşa reva görülen yönetim bu yapacak bir şey yok. Kulübün yakın zamanda satılacağını düşünüyorum.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu takım duran top harici gol atması mucizelere bağlı. Golcü dediğimiz Burak kafasında Beşiktaş'ı bitirmiş, avrupa şampiyonasında oynamak için kendini riske etmiyor, nerede o geçen sezonki burak hırsından eser kalmamış. Hakeme küfür etmeden bir maçı tamamladım, ben çileden çıkıp ruh sağlığım bozulacak, sahada hakkı yenen oyuncu grubunun ve yönetimin umrunda olmayacak. Boşuna kendinizi yeyip bitirmenize gerek yok. Beşiktaşa reva görülen yönetim bu yapacak bir şey yok. Kulübün yakın zamanda satılacağını düşünüyorum.
Bu takımın penaltı harici gol atması mucize  :tabe: Yeni gelen teknik direktör bence hedefini oyuncu yetiştirmek üzerine koysun. Bu sene ilk 10 içinde zor bitireceğiz bu gidişle. Her hafta bir yandan hakemler bir yandan yetersiz oyuncuların oynaması. Bu bize hiçbir şey kazandırmaz.Yöneticinin çıkıp henüz bir şey bitmedi demesi kadar komik bir şey yok. Siz geldiğinizde bitmişti zaten. Hedefinizi düzgün koyun. Hala plansız olduğunuz her hareketinizden anlaşılıyor bu sene için  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kural hatası başvurusu bile yapmazsınız siz. Yapsanız da TFF ve tahkim size cevap vermez.

Beşiktaş Tarihi
★★★