B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç
B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç

Beşiktaş Forum|B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç Skor : B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.01.2020 Saat : 18:30 Stadyum : Kâzım Karabekir Stadyumu Hakemler : Koray Gençerler - Volkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç  [Okunma sayısı 40897 defa] B.B. Erzurumspor 3-2 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Son 16 1.Maç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bende hayatta tutmam ama bazı oyuncuların artık futbol şansı mı nedir bu özelliģi var.Semih Şentürk gibi,Bir aralar Arif Erdem gibi.Umut'u da üçüncü forvet olarak takımda tutarım
Tutmayı düşünüyorsan bu ne kadar kötü durumda olduğumuzun resmidir  :bur2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Rize macina bakam
Garmasimerak ediyom
Uyum saglayacak mi ulkeye acaba
Seneye elneninin yerine oynatilir atibayla beraber

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı autopsy

Parselasyon reis ile Erzurum yedeklerinden 3 yeme keyfi .
Sistem oyuncuyu değerli kılar yeaaah. Şenor, Lens'i harcıyor yeaah. Hep orta yapıyoruz yeeaaah .
Evet evet hep sistem bu işler hep o kaka Şenol yüzünden .
Koca devre bitti, devre arası kampı geçti, takımın Caner üstünden hücum ve duran toplar hariç anlamlı tek bir hücum organizasyonu yok.
Bakın golü yok demiyorum, gol öncesi organizasyonu dahi yok.
Ha bir de bazı maçlarda gardı düşmüş takımlara karşı biraz pas falan yaptık diye takım iyiye gidiyor falan diye burada paragraf paragraf açıklama döşenenler vardı. 
Sistemini sevdiğimin kariyerlisi.

[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2020, 20:37:22 autopsy ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Hakem ligde 2.ci yarı da ki fragmanı gösterdi.

Takım da ki oyuncular zaten yetersiz.

Hoca daha yetersiz.

Yönetim komple yetersiz.

Çevrimdışı mylife1903

Opta Reis :D
Bu saddamin bi generali vardi kimyasal ali
Lakaba bah kimyasal
Ameriganyalilar kart falan da basmisti buna maca asimiydi neydi

Fatal lakapli cingos bi abiydi kimyasal ali

Bizim hoca da pas pas abdullah diye anilacak

Çevrimdışı tolga1903

Yaw erzurum ikinci lugde oynuyo
Kanat oyuncusu var abdul keblebi midir nedir arkadas adam top istop ediyo yumusacik rakibin ustine sueye calisiyor falan
Sonra donuyom bizkm diyabi boyt falan bakiyom topla kavga ediyor
Donuhon ikinci lig kalecisine bakiyom kayajan yariyo tak diyo aliyo uciyo ters el falan bi de bizim ikarusa bakiyom son ucusu clde yapip kanatlarini yakmis herhalde izliyo nerede durdugunun farkinda degil arkadas az oyunda ol top takibi yap

Top kontrolü ilk dokunuş topu sürme yani bir futbolcuda bir kanat oyuncusunda olması gereken hiçbir özellik yok adamlarda çok enteresan defansa falan çekse şunları bari boyd umut nayır güven diaby geri 4lusu fantastik olabilir

Çevrimdışı mylife1903

Parselasyon reis ile Erzurum yedeklerinden 3 yeme keyfi .
Sistem oyuncuyu değerli kılar yeaaah. Şenor, Lens'i harcıyor yeaah. Hep orta yapıyoruz yeeaaah .
Evet evet hep sistem bu işler hep o kaka Şenol yüzünden .
Koca devre bitti, devre arası kampı geçti, takımın Caner üstünden hücum ve duran toplar hariç anlamlı tek bir hücum organizasyonu yok.
Bakın golü yok demiyorum, gol öncesi organizasyonu dahi yok.
Ha bir de bazı maçlarda gardı düşmüş takımlara karşı biraz pas falan yaptık diye takım iyiye gidiyor falan diye burada paragraf paragraf açıklama döşenenler falan vardı. 
Sistemini sevdiğimin kariyerlisi.

En iyi sistem budur
Dunyanin butun meshurlari bu sistemle oynar
Ingiltere kirali ferguson
Rahmetli baskan ali tanriyar
Tacsiz kiral morinyo
Bakenbayiyer
Kaleci mayer
Nadya komanaci
Firijit bardo
Pep guardiola
Hepsi sohretlerini bu sisteme borcludurlar
Evet denemesi 30milyon tele
Bakin mesela besiktasin pas oyunu bozulmus
Simdi iki dakikada susuz sabunsuz bu is paspas oyunuyla hallolacak
Bakin abiler
Fennin son harikasi futbol mucizesi butun meshurlarin sistemi
Dikkatle bakiniz
Saatlere bakiniz yalniz 90 dakikada tamam bu is

Yeter be yeter bee
Gozlerimiz kanadi

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

hedef maç başı min. 500 pas
Gecen sene orta sayiyordu millet
Bu sene pas saysinlar diyecem de okadar pas da sayilmaz be

Pasi masi gec
Su obur sahada oynayalim oyunu
Ikinci lig takimina yerlesemiyiz

Çevrimdışı MUSTAFA_

hedef maç başı min. 500 pas
500 pasın altında kalırsak otomatikman maçı kaybediyoruz. Bugün yeterli sayıda pas yapamadığımız için kaybettik  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gecen sene orta sayiyordu millet
Bu sene pas saysinlar diyecem de okadar pas da sayilmaz be

Pasi masi gec
Su obur sahada oynayalim oyunu
Ikinci lig takimina yerlesemiyiz
Rakip yarı sahada ligin ilk yarısının en yüzdeli isabetli pas yapan takımıyız. Bizim kaleye şut çekmeye başlamamız gerekiyor. Bazen maçların 70. dakikasına kadar hiç isabetli şutumuz olmuyor. İsabetli şut sayımızı arttırmamız gerekiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Rakip yarı sahada ligin ilk yarısının en yüzdeli isabetli pas yapan takımıyız. Bizim kaleye şut çekmeye başlamamız gerekiyor. Bazen maçların 70. dakikasına kadar hiç isabetli şutumuz olmuyor. İsabetli şut sayımızı arttırmamız gerekiyor  :tabe:
Yaw oyle
Uyuz uyuz al ver
Demiyom
Yerlesik pas yapsinlar
Deneisnler
Doneni alsinlar

Bizimkiler al ver yapiyo onlara pas da denmez

Çevrimdışı levitate

En iyi sistem budur
Dunyanin butun meshurlari bu sistemle oynar
Ingiltere kirali ferguson
Rahmetli baskan ali tanriyar
Tacsiz kiral morinyo
Bakenbayiyer
Kaleci mayer
Nadya komanaci
Firijit bardo
Pep guardiola
Hepsi sohretlerini bu sisteme borcludurlar
Evet denemesi 30milyon tele
Bakin mesela besiktasin pas oyunu bozulmus
Simdi iki dakikada susuz sabunsuz bu is paspas oyunuyla hallolacak
Bakin abiler
Fennin son harikasi futbol mucizesi butun meshurlarin sistemi
Dikkatle bakiniz
Saatlere bakiniz yalniz 90 dakikada tamam bu is

Yeter be yeter bee
Gozlerimiz kanadi
ortalar olduğu gibi duruyor o yetmezmiş gibi pas çıktı başımıza
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

500 pasın altında kalırsak otomatikman maçı kaybediyoruz. Bugün yeterli sayıda pas yapamadığımız için kaybettik  :ebebe:
parsellemek lazım ama şimdi

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı worns

Takımda şut çeken oyuncu yok garip biçimde. Yay civarında müsait durumda kaldığında dahi şut tercihi yapan çok az oyuncu var. Zaten sene başında kaleyi düşünme bakımından, skor potansiyeli bakımında çok problemli bir hücum hattı kurulduğunu konuşmuştuk ama oyunun tıkandığı anlarda bile şutu düşünmeyen bu kurgu kısırlığı daha da kötü hale getiriyor.

Çevrimdışı Volkan

Twitter'da hala Avcı'yı savunuyorlar.
Her şey müstehak bu taraftara.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beşiktaşı özlediğimden midir
Bundan önceki maçları çok kötü oynadığımızdan mıdır
Yoksa ikisinden midir bilmem
Ben oyunu beğendim.
Bu zeminde bu şartlar altında oynadığımız iyi bir oyundu bence.
İnanılmaz goller kaçırdık her dakika içeri ortalamak yerine daha çok içeri girmeye çalıştık.
Nkodou ve oğuzhandaki hareketlenmeler hoşuma gitti.
Bu takımın santraforu kaliteli olsa şuan maçı almıştık ve sağ kanadı bitirici olsa fark atmıştık.
Fazla haksızlık edilmiş bu maç Avcı'ya, bu zemin bu maç pek bir şeyle kıyaslanamaz.
Olumsuz olarak yazacağım tek şey defans. Defans döküldü resmen hiç güven vermedi.
Hücum oyuncularıda çok beceriksiz.

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaşı özlediğimden midir
Bundan önceki maçları çok kötü oynadığımızdan mıdır
Yoksa ikisinden midir bilmem
Ben oyunu beğendim.
Bu zeminde bu şartlar altında oynadığımız iyi bir oyundu bence.
İnanılmaz goller kaçırdık her dakika içeri ortalamak yerine daha çok içeri girmeye çalıştık.
Nkodou ve oğuzhandaki hareketlenmeler hoşuma gitti.
Bu takımın santraforu kaliteli olsa şuan maçı almıştık ve sağ kanadı bitirici olsa fark atmıştık.
Fazla haksızlık edilmiş bu maç Avcı'ya, bu zemin bu maç pek bir şeyle kıyaslanamaz.
Olumsuz olarak yazacağım tek şey defans. Defans döküldü resmen hiç güven vermedi.
Hücum oyuncularıda çok beceriksiz.
Ozzide bi hareketlenme vardi sahadan cikarken