16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Tarih : 22.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50451 defa] 16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%57.1]
1 puan
10 [%28.6]
0 puan
5 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimiçi levitate

pis ezdiler oyun olarak valla abdullah hocayı bugüne kadar eleştirmedim bugün belli etti bizde yapamayacağını
adam yok ki yerine

göztepenin hoca olabilirdi aslında ama erkenden kaptılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

pis ezdiler oyun olarak valla abdullah hocayı bugüne kadar eleştirmedim bugün belli etti bizde yapamayacağını
Şu ana kadar topladığımız puana inanamıyorum. Aşırı ballı bir dönemdeymişiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

kaleye vurmayı düşünmek suç herhalde
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kadro yetersiz ile hoca yetersiz birleşince böyle güzel bir oyun çıkıyor demek ki  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu kötü oyunla Cüneyt Çakır'ı eleştirmeyi canım istemiyor. Her insan hata yapar deyip geçiyorum. Next season will be better...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Hakem görmeden sarı gösteriyor. Uyuyalım biz daha

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
maç 2-1 ken verilmeyen penaltının izahını yapabilecek varmı acaba bizmi şizofreniz yada kuralları bilmiyoruz diğer tüm yönetimi geçtim hakemin maç 2-1 vidaya sarılıp indiriyor yüzde bi milyon penaltı ne var inceledi ne cüneyt verdi biz en son ne zaman fbye karşı penaltı kullandık acaba sonrada yok kaç senedir yenilmiyormuşlar bu hakemlerle bi 50 sene daha yenilmezsiniz vallahi sivas şampiyon olsun bakın haftaya görürüz bu fb rrizeyi falan yenemez avcı içinde göndersek kimi getireceğiz mechul ayrıca şu hakemlerle kim gelirse gelsin şampiyonluk imkansız ancak mükemmel kadron olcak

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yaço58

Forma çekmek serbestmiş
bize karşı herşey serbest sadece forma çekmek serbest olsa keşke

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

maç 2-1 ken verilmeyen penaltının izahını yapabilecek varmı acaba bizmi şizofreniz yada kuralları bilmiyoruz diğer tüm yönetimi geçtim hakemin maç 2-1 vidaya sarılıp indiriyor yüzde bi milyon penaltı ne var inceledi ne cüneyt verdi biz en son ne zaman fbye karşı penaltı kullandık acaba sonrada yok kaç senedir yenilmiyormuşlar bu hakemlerle bi 50 sene daha yenilmezsiniz vallahi sivas şampiyon olsun bakın haftaya görürüz bu fb rrizeyi falan yenemez avcı içinde göndersek kimi getireceğiz mechul ayrıca şu hakemlerle kim gelirse gelsin şampiyonluk imkansız ancak mükemmel kadron olcak
Yönetim (varsa, varlığından emin değilim) istemiyorsa bunlara girmek, ben niye gireyim. Doğru düzgün futbol mu oynuyoruz  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Savaş

Herşeyi kabul ederim ama şu son 20 dakikada olan kabullenişi asla kabul edemem.

Bir tane isyan edip tempo yapayım diyen adam yok sahada. Yazık.

Çevrimiçi levitate

nkoudou hala çabalıyor üzücü

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim sahip çıkmayınca oyunculara bahane oluyor. Hakem kötüydü deyip kötü oynadıklarını da kabul etmiyorlar. Bu buna örnek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

nkoudou hala çabalıyor üzücü
Oynamayı hakeden adamlar sahada değildi bugün. Forma adaletinin olduğunu düşünmüyorum takımda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Yönetim (varsa, varlığından emin değilim) istemiyorsa bunlara girmek, ben niye gireyim. Doğru düzgün futbol mu oynuyoruz  :money:
doğru düzgün top bizim  eleştireceğimiz kısım hakem hakemlik yapacak hakkın olanı çalacak, hakkını çalmayacak sahada biz istersek top mop oynamayalım niye benim penaltım verilmiyor niye bana kolay kolay kartlar çıkıyor neyiz biz yani her derbi deplasmanı aynı gs deplasmanıda aynısı oldu takım topmu oynadı oldu hakem geçirmedi bizi yarı sahadan bugünde penaltılarımız verilmedi hele maç 2-1ken verse belki dönecek biz kötüysek fenerde kötü

Çevrimiçi levitate

Oynamayı hakeden adamlar sahada değildi bugün. Forma adaletinin olduğunu düşünmüyorum takımda  :tabe:
diaby 11 çıktı daha nolsun

Çevrimdışı ALDENYX

Kimse konuşmuyor ama Burak 1 yıldır yok :akuma: :akuma:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

doğru düzgün top bizim  eleştireceğimiz kısım hakem hakemlik yapacak hakkın olanı çalacak, hakkını çalmayacak sahada biz istersek top mop oynamayalım niye benim penaltım verilmiyor niye bana kolay kolay kartlar çıkıyor neyiz biz yani her derbi deplasmanı aynı gs deplasmanıda aynısı oldu takım topmu oynadı oldu hakem geçirmedi bizi yarı sahadan bugünde penaltılarımız verilmedi hele maç 2-1ken verse belki dönecek biz kötüysek fenerde kötü
Hakem hakemliğini yapacak da itiraz eden var mı? Yok. Kaç haftadır bu haftaya hazırlanıldığını söylüyoruz. Ben işimi yaptım bu zamana kadar. İş işten geçtikten sonra konuşmayı gereksiz buluyorum. Kimse bak haklısın deyip 3 puan vermiyor. Ben oynadığımız (oynamadık) kötü futbolu eleştirmeyi seçiyorum  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şov yaptı ya.Herkes alkışlıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı f_madida

Kadro yetersiz diye diye bizi Abdullah avci'ya mahkum ettiniz.

Yetersiz degil bu kadro, cok net Fener'i yenebilecek bir kadro var hocanin elinde. Ama oynatamiyor, oynatmayi bilmiyor, sadece agzi laf yapan yetersiz bir eleman. Birilerinin (belli zumrulerin) ittirmesiyle bir yerlere gelmis bos mu bos bir eleman. Tiyatrolarda afra tafra yaptigi kadar takima bir hucum varyasyonu calistirsa, oyuncularin nerede nasil oynayabilecegine kafa yorsa bugun yuzellinci kere Diaby'nin hem de Umut Nayir alternatifi varken cift forvet olarak sahaya surulup, sahadan etkisiz bir sekilde silinisini izlemezdik. Caner'in defansif yetersizligi barizken solbeke Caner'in gecisini, butun hucum aktivitesinin Caner'in ileriye sisirdigi toplardan ibaret beyhude cabalardan ibaret oldugunu gormezdik.

Abdullah Avci degil Besiktas'i Turkiye'nin ilk 5'ine oynayan herhangi bir klubu calistiramaz. Avrupa kupasi maci oldugunda altyapi oyunculariyla cikacak, hem oyunculari rezil edip hem takimin moralini yerin dibine sokacak bir elemanin Turkiye'nin ilk 5'inde oynayan hicbir klupte yeri yok.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi COB

Atiba takimin en yaratici futbolcusu oldugu maçtan zaten galibiyet beklemek mucize.

Çevrimdışı Karabay

Qraaal şampiyon yapacak bizi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakar kör olmak  :tabe: Forma evrim geçirmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Hadi biz kötü oynadık yenildikte bu nedir valla yazık. Bunun gibi iki tane daha var net penaltı pozisyonu.

Çevrimdışı f_madida

Herşeyi kabul ederim ama şu son 20 dakikada olan kabullenişi asla kabul edemem.

Bir tane isyan edip tempo yapayım diyen adam yok sahada. Yazık.

Hakemin bir iki kritik karari var, fakat 2-1 hatta sonra 3-1 maglup durumdayken rakibin elini kolunu sallaya sallaya gelip (kontra degil ha, alan buldular flan degil, bayagi paslasarak yuruye yuruye geliyorlar), capraztan neredeyse 5 tane cok net golluk sut cekmesi, donen butun toplari alip tekrar yuklenmesi, bu kabul edilebilir birsey degil.

The world is better in black and white, and red.