16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Tarih : 22.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50433 defa] 16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%57.1]
1 puan
10 [%28.6]
0 puan
5 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimiçi levitate

hücum planımız at canere açsın bişeyler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

hücum planımız at canere açsın bişeyler
O kadarını şenor hocam da yapıyordu.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı yaço58

şu düzende bizi sittin sene şampyion yapmazlar kötüyüz eyvallah da fenerde kötü 2-1 olmuş vida indiriliyor var incelemiyor bile penaltımı deilmi diye ligin başından beri kaçıncı oldu bizim poziyonlarda var yok aleyhimize olanlarda çat var var vidaya yapılana penlatı çalınmaması skandal hadi ilki hafif kalır desek 2.de niye kontrol bile ettirmediler yazıklar olsun yönetimde sussun şu düzende inşllah sivas olur şampyion yazıklar olsun . burağın atamadığı gol içinde diyecek söz yok rakip sana hediye etmiş alda at diye uzak köşeye senin gibi bir gollcü zımbalaması gerekirken pozisyonu harcadı maçın kırıldığı yerdi

Çevrimiçi levitate

O kadarını şenor hocam da yapıyordu.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk
onu değiştirsin diye getirdiler daha kötü olduk xd
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bugüne kadar arkasında durdum, ama artik A. Avci'nin kalmasini istemiyorum, tek korkum hoca giderse yerine sergenin gelmesi, öyle olacaksa yine avci kalsin.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

burak 35 olacak hala çevre kontrolü yok

Çevrimdışı Liquidator

Cücü aut gösterdi, fenerliler çembere alımca karar deyişdi. Baskı nasıl kurulur öyrenelim.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı'yı hiç iyi bulmuyorum. Ömrünün uzun olacağını seri yakaladığımız dönemde bile düşünmüyordum. Bu maçla birlikte düşüncelerimi pekiştirdi sağolsun. Fikret Orman senin yaptığını belki Beşiktaş Tarihi bir daha görmeyecek. Neresinden tutsak elimizde kalıyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

burak 35 olacak hala çevre kontrolü yok
Bu yaştan sonra değişmez. Sene başında Burak üstünden planlama yapanlar hatalıdır. Aynı Oğuzhan üstünden olduğu gibi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Avcı'yı hiç iyi bulmuyorum. Ömrünün uzun olacağını seri yakaladığımız dönemde bile düşünmüyordum. Bu maçla birlikte düşüncelerimi pekiştirdi sağolsun. Fikret Orman senin yaptığını belki Beşiktaş Tarihi bir daha görmeyecek. Neresinden tutsak elimizde kalıyor  :money:
guti guti guti veee guti

adam kimseye sormadan kafasına göre iş yaptı kaçtı sonuç bu

Çevrimdışı Nartallo

Bir takımın hücum oyuncularının hepsi mi formsuz olur, niye oynanan oyunu kimseyi benimsemiyor.

Kariyerli kadar kötü hoca az bulunur, tüm hücum formasyonu Caner’in ortaları.

Bu vasat herifi kaç sene teknik direktör diye pohpohladılar. Herifin hazırlık turnuvasında bile başarısı yok

Birşeyler kazanmak direnç ister, mücadele ister, azim ister. Var mı bunda o karakter, liderlik yok. Kaç puandan şampiyonluk verdi bu vatandaş
[ Son Düzenleme: 22 Aralık 2019, 20:40:17 Nartallo ]

Çevrimiçi blackeagle35

Sezon başı yaptığımız paslara belki de ihtiyacımız olan tek maçti

Çevrimiçi levitate

sağ kanat yokmuş gibi davranıyoruz

Çevrimdışı ALDENYX

şu düzende bizi sittin sene şampyion yapmazlar kötüyüz eyvallah da fenerde kötü 2-1 olmuş vida indiriliyor var incelemiyor bile penaltımı deilmi diye ligin başından beri kaçıncı oldu bizim poziyonlarda var yok aleyhimize olanlarda çat var var vidaya yapılana penlatı çalınmaması skandal hadi ilki hafif kalır desek 2.de niye kontrol bile ettirmediler yazıklar olsun yönetimde sussun şu düzende inşllah sivas olur şampyion yazıklar olsun . burağın atamadığı gol içinde diyecek söz yok rakip sana hediye etmiş alda at diye uzak köşeye senin gibi bir gollcü zımbalaması gerekirken pozisyonu harcadı maçın kırıldığı yerdi
yönetim mönetim yok.... :claps:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı haluk.m

Burak ceza alanında tek başına oynuyor içeri giren bir tane adam yok. 

Burak ceza sahasında yalnız olduğunu biliyor ve dışarı çıkıp sol kanada 4'üncü olarak katılıyor, topu alıp orta açmayı deniyor.

Beşiktaşımın futbol aklı  :s20:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Teşekkürler  :claps: :claps: :claps:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Liquidator

Hakem görmeden sarı gösteriyor. Uyuyalım biz daha

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

cücü rezilsin

ozan 10x rezil

Çevrimdışı ALDENYX

Cücü aut gösterdi, fenerliler çembere alımca karar deyişdi. Baskı nasıl kurulur öyrenelim.

cüneyt fb lehine olunca  nerdeyse korneri war'a bakıp verecek :s20:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

şut çekmek ayıp bişey değil ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı tribünlere oynamayı öğrenmiş. Ancak tribünlerin onu bu sonuçlar devam ederse arkasından bıçaklayacağını öğrenememiş. Bu kadro bu kadar kötü oynayacak kadar kötü değil. Rakibin orta sahası yok diye önüne gelen rahat rahat top oynadı. Biz rakibe eziliyoruz. Bunu ancak sen başarabilirdin. Ben Avcı'dan umudu kestim  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Samet Ç

pis ezdiler oyun olarak valla abdullah hocayı bugüne kadar eleştirmedim bugün belli etti bizde yapamayacağını

Çevrimiçi levitate

Avcı tribünlere oynamayı öğrenmiş. Ancak tribünlerin onu bu sonuçlar devam ederse arkasından bıçaklayacağını öğrenememiş. Bu kadro bu kadar kötü oynayacak kadar kötü değil. Rakibin orta sahası yok diye önüne gelen rahat rahat top oynadı. Biz rakibe eziliyoruz. Bunu ancak sen başarabilirdin. Ben Avcı'dan umudu kestim  :money:
tribünlere oynasa ne yazar şu maçtan sonra