16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Tarih : 22.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 49827 defa] 16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%57.1]
1 puan
10 [%28.6]
0 puan
5 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı caner.eryigit

Çok güldük arkadaş  başımıza birşey geleceği o kadar belliydi ki.

Çevrimiçi mellfred

Bırak
N’Koudou diaby lens
Bu içli ile mutlaka gol buluruz
Layic efendi az beklesin

Çevrimdışı mylife1903

Sir Samet Aybaba döneminde deplasmanda 3-0 yenilmiştik ya.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk
Dogru valla ozete bahtim
Veliye kirmizi iydurmis ozur yaninakaya
Nejipjan dayak yemis kan revan icinde
Samet tarihe gecmis

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çok güldük arkadaş  başımıza birşey geleceği o kadar belliydi ki.

Ben de ne zaman kartalyuvasi'ndan bir şey alsam böyle oluyor ya.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

ilk yarı bitti zaten gerek yoktu.

Çevrimiçi levitate

kontra time
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

hakem kim olur ?

Cüneyt çakır
fırat aydınus
halil umut meler

Herkes halil umut meler olacak diyor.

Muhtemelen böyle çıkarız maça ;

Karius

Gökhan      Vida    Ruiz       Caner

Atiba   Elneny

Lens               Diaby           N'koudou

Burak

Çevrimiçi MUSTAFA_

:tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

böyle ortamlarda fener yenmek çok tatlı olur uzun zamandır yenemiyoruz inşallah yeneriz. yenilirsek kızmam derbi sonuçta 10 senedir yenemiyoruz ama rakibi şöle bulmuşken de yenmek süper olur umarım burak formda ve hareketli olur aski halde işimiz zor. fener içerdeki ts maçı gibi oynarsa ve golü erken bulurlarsa fark bile yiyebiliriz tam bıçak sırtı maç her yere gidebilir iki taraf içinde hayırlısı beraberlik
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

böyle ortamlarda fener yenmek çok tatlı olur uzun zamandır yenemiyoruz inşallah yeneriz. yenilirsek kızmam derbi sonuçta 10 senedir yenemiyoruz ama rakibi şöle bulmuşken de yenmek süper olur umarım burak formda ve hareketli olur aski halde işimiz zor. fener içerdeki ts maçı gibi oynarsa ve golü erken bulurlarsa fark bile yiyebiliriz tam bıçak sırtı maç her yere gidebilir iki taraf içinde hayırlısı beraberlik

en önemlisi hakem.

Çevrimiçi levitate

ersun'un yerine adam bakıyorlarmış diye haberler çıkmaya başladı uh oh

hoca yeneriz falan demiş noluyor yav
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beklediğim atama gelmiş. Maç en fazla 0-0 biter. Galibiyet falan gelmez. Çünkü müthiş hakem Cücü iş başında  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Beklediğim atama gelmiş. Maç en fazla 0-0 biter. Galibiyet falan gelmez. Çünkü müthiş hakem Cücü iş başında  :money:

VAR'a da mete verilmiş .

Çevrimiçi MUSTAFA_

VAR'a da mete verilmiş .
VAR'a hiç gidilmeyeceği de belli oldu. FB için penaltı pozisyonlarına bakarlar sadece  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

VAR'a hiç gidilmeyeceği de belli oldu. FB için penaltı pozisyonlarına bakarlar sadece  :tabe:
hakkımızı savunmayanlar utansın.

Çevrimdışı ferdi1903

hepimiz biliyoruzki yine sacma sapan seyler olacak ve büyük ihtimal kaybedecez, su malatya macini alsak okadar zarar etmezdi ama simdi iki mac pespese puan kaybi iyi olmayacak.

Çevrimdışı tolga1903

Biraz fenerlilerin forumlarına baktım da rahat yeneceklerini düşünüyorlar. En büyük referans aldıkları maç ise trabzonspor maçı. Ancak ellerinde belki de bizi fena halde zorlayacak(ki aynı adam ts'yi de çok zorlamış ve çoğu pozisyonun içinde yer almıştı) bir garry rodriguez yok. Çok süratli oyuncu ve gökhan vida arasını işleyebilirlerdi onunla.

Ben nedense topa daha az sahip olduğumuz maçlarda daha çok güvenmeye başladım takıma çünkü top bizdeyken sanki maç 300 dakikaymış gibi maçın büyük  bölümünde kaleye gitmeyi reddeden acayip bi takıma evrildik. Fenerbahçe mutlaka topu ayağında tutmak isteyecektir zaten bekledikleri 11'de maç saatine kadar sakatlanma durumu olmazsa 8 orta saha oyuncusu falan var. Bu sebeple topu verip tıpkı gs maçında olduğu gibi rakipten fazla koşarak ve rakibin top kayıplarını kovalayarak şok ataklarla kalelerine inebiliriz. Ama burada bir ikilem var caner'i kalemizden uzak tutup savunma güvenliğini mi artıracağız yoksa lens hazırsa nkodou gibi hızlı oyuncularla daha tehditkâr mı olacağız bunun kararını hoca verecektir. Benim tercihim caner'in kenarda başlayacağı rebosho/nkodou veya lens kanadı olurdu, çünkü asla içerdeki gibi mazur görülmeyecektir hakeme itirazları ve bu bizim için büyük handikap.

Son olarak maçın gerilmemesi ve olabildiğince sakin geçmesi için elimizden geleni yapmamız lazım. Yine
"yenilirsek her şey biter" anlayışında sahaya çıkınca da tanınmaz hale geliyoruz. Sıradan bir lig maçı ve yenilsek bile 1 puan önümüzdeler bu kadar. Mutlaka aleyhimize saçma sapan fauller kartlar verilecektir bunlara karşı şiddetli itiraz maçın gerilmesine sebep olur ve Beşiktaş futbol takımının rakip 7 kişi kalsa bile gergin bir maçı rahat bitirdiğini ben görmedim belki büyüklerim görmüştür ama yakın tarihte yok. O yüzden başta caner, burak, vida ve üzerine oynanırsa rakibe saha içinde ceza kesmeye çalıştığına şahit olduğumuz elneny'nin özel olarak hazırlanması lazım bu maça. Umarım şans yanımızda olur.

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mylife1903

bence yenecez   :)
Bu sene o sene bence de
Cakacaz

Beraberlik de olsa uzulmem tabi
Muhim olan yenilmemek

Aslinda cok kaybedecek bisi yok
Ya herro ya merro saldirilir
Kaybetsek ne olacak rakip 1 puan one gececek haftaya deplasmana gidecek gene puan kaybedecek

Bu sene o sene bence de
Cakacaz

Beraberlik de olsa uzulmem tabi
Muhim olan yenilmemek

Aslinda cok kaybedecek bisi yok
Ya herro ya merro saldirilir
Kaybetsek ne olacak rakip 1 puan one gececek haftaya deplasmana gidecek gene puan kaybedecek

cücü ve kalkavanı ne yapıcaz :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★