14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Tarih : 08.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Ekrem Kan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 43475 defa] 14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
19 [%79.2]
1 puan
2 [%8.3]
0 puan
3 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimiçi Necmi

Skor : Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
Tarih : 08.12.2019
Saat : 19:00
Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
Hakemler : Arda Kardeşler - Ekrem Kan - Ali̇ Saygın Ögel - Murat Erdoğan
VAR : Zorbay Küçük - Kemal Yılmaz
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : Karius, Rebocho-Lens (72),  Vida, Roco, Gökhan, Elneny-Güven (84), Atiba, Caner, Diaby-Umut (60), Ljajic, Burak
Kasımpaşa Kadrosu : Fatih, Youssef, Sadıku, Koita, Hajradinovic-Uğurcan (90), Heintz, Quaresma-Khalili (88), Mustafa-İlhan (76), Hafez, Veysel, Popov

Gol-Dakika : Mustafa (24), Caner (39), Koita (56), Umut (71)-(90)
Sarı Kart : Koita (32), Atiba (33) Burak (45), Elneny (58), Roco (67), İlhan (77), Gökhan (90), Youssef (90)
Kırmızı Kart : Hafez (15)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Güzel hazırlık yaptılar. Beşiktaş'ı sadece eski Beşiktaşlı futbolcuların yendiğini iyi görmüşler  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu eksikler ile işimiz biraz kolaylaşmış olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Güzel hazırlık yaptılar. Beşiktaş'ı sadece eski Beşiktaşlı futbolcuların yendiğini iyi görmüşler  :ebebe:

kilidi açıpda yazsaydın ya :D
yok kasımpaşa maçına sadece ben yazacağım diyorsan aradan çekilelim :icool:

Çevrimdışı MUSTAFA_

kilidi açıpda yazsaydın ya :D
yok kasımpaşa maçına sadece ben yazacağım diyorsan aradan çekilelim :icool:
Planladığım haberleri paylaştıktan sonra açacaktım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Planladığım haberleri paylaştıktan sonra açacaktım  :tabe:
iyi o zaman sen açarsın
birimiz açıp birimiz kapatıyoruz bende forumda birşey oldu diye düşünüyordum :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Bir Rıza Çalımbay değil :)
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2019, 15:20:43 cursedofdragon ]

Bu eksikler ile işimiz biraz kolaylaşmış olabilir  :tabe:

yusuf erdoğanın olmaması iyi olmuş adam bize karşı 10x hırslanıyordu :)

Sakatlara sevinilmez ama baya önemli eksikleri var.  :tabe:

Kasımpaşa stadında normalde kazanamıyoruz uzun zamandan beri Avcı o kötü gidişata da bir son verir umarım :)
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2019, 15:21:26 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

tayfuru duyunca bi rahatlama geldi  :eyes
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Duymasınlar :ssss:

44 yıllık hayatımda başımızda gördüğüm en kötü hocaydı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Süper final diye bir şeyin oynandığı sene. Ne kötü bir seneydi. Tigana ile yönetiyorlardı o dönem takımı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

ben ertuğruldan daha kötüsünü görmedim abi.

Çevrimdışı worns

Süper final diye bir şeyin oynandığı sene. Ne kötü bir seneydi. Tigana ile yönetiyorlardı o dönem takımı  :tabe:

Carvalhal'dir o. Tigana daha eski.

Çevrimdışı worns

benim de en sevmediğim ertuğruldur ama tayfur daha kötüydü :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Carvalhal'dir o. Tigana daha eski.
Evet ikisini de sevmediğim için karıştırmışım  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı frkndgnr

konya maçı çok kritikti, bu maç daha kritik.. Bu maçı da kazanırsak feneri bile yeneriz gibi

Çevrimdışı MUSTAFA_

konya maçı çok kritikti, bu maç daha kritik.. Bu maçı da kazanırsak feneri bile yeneriz gibi
FB maçında iş sahada kalsa her maçı kazanırız. Her sene olduğu gibi bizim maçtan haftalar önce hakemleri bizim maça hazırlamaya başladılar ağlaya ağlaya. En son yaptıkları itiraz bulundukları durumu gözler önüne seriyor. Niye kural düzgün uygulandı diye itiraz ettiler. Bu halleriyle saha içinde bu kötü halimize rağmen yenmeleri imkansız. Hakem ve kendi sahalarında kaybettirilmemesi nedeniyle beraberlik iyi sonuç olur. Galibiyet aldırmazlar. Hakem bir şekilde dengeler en kötü maçı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

tigana nerden çıktı yaw  :ebebe:

Çevrimdışı tangaz

ertuğrulda kötüydü birde eskiye dayalı sevmem onu oyunculuğu dönemi yanlış yapmıştı seba başkana ama tayfur daha kötüydü

Çevrimdışı tangaz

Evet ikisini de sevmediğim için karıştırmışım  :D

tigana 2-3 sene daha kalsa ne çocuklar çıkarırdı misal boboyu bobo yapan tigana idi tigana gittikten sonra boboda gelişim durmuştu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın düdüğü belli oldu: Arda Kardeşler  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

tigana 2-3 sene daha kalsa ne çocuklar çıkarırdı misal boboyu bobo yapan tigana idi tigana gittikten sonra boboda gelişim durmuştu
Ben o dönem futboldan soğuma noktasına gelmiştim. Bobo da olmasa izlenmezdi maçlar. Maçlarda az gol oluyordu ve çok fazla mağlubiyet alıyorduk  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Ben o dönem futboldan soğuma noktasına gelmiştim. Bobo da olmasa izlenmezdi maçlar. Maçlarda az gol oluyordu ve çok fazla mağlubiyet alıyorduk  :tabe:

iyi bi şey yoktu evet :tabe:

skorlardan organizasyondan bağımsız olarak iyi yetiştiriciydi tigana ve ekibi, o dönem bizde tigananın yardımcısı olan amca şuan fransa milli takımında döşampın yardımcısı