2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 33367 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimdışı haluk.m

ozi çok kötüydü sadece önceye göre koşmaya başlamış ve topa sert vuruyor
ama orta sahayı mahfetti resmen  ozi bu kadar kötü oynamasa bu maçı çok önce çözerdik karşımızda berbat bir takım vardı ve bizde berbattık aslında
skor aldatmasın karşımızda ciddi bir takım olsa başımıza gelecek olanı düşünemiyorum.

Tv'de çok iyi gözüküyordu ozi  :evillol:   Stadyumda maç izlemek gibisi yok  :iblush:

3'gol maalesef herkesin gözünü boyadı, takımın kötü olduğuna kimseyi inandıramıyoruz.

Caner'in golü.

Çok şanslı goller bulduk.  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

takım iyi falan değildi 2 aydır pas çalışan takım 3 pası bir arada göremedi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı haluk.m

İyi değildi ama herkes Caner'i övüyor, ilk 45 dakika unutulmuş. Güven çok aksadı, Medel, Lens tam sopalık, Gökhan ve Vida bildiğimiz gibi. 

Deplasmanda oynasak çok farklı bir skor olabilirdi.  :by2:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu biraz da zeminden kaynaklanıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İyi değildi ama herkes Caner'i övüyor, ilk 45 dakika unutulmuş. Güven çok aksadı, Medel, Lens tam sopalık, Gökhan ve Vida bildiğimiz gibi. 

Bu dönemde kimse öyle mükkemel performans beklemiyor, önemli olan galibiyet ve bol goldü. Geçici çözüm değil kalıcı çözümler üzerine çalıştığımız için bu gibi şeyler normal. Bu takım özgüvenini kaybetmiş, üzerinde kara bulutlar gezen bir takım oldu. Öncelik olarak özgüven kazanıp, karabulutları dağıtmamız gerekli, ardından daha da iyi sonuçlar gelir. Sabırlı olalım.

Çevrimdışı worns

Ben aksine doğru düzgün kimsenin takımı beğendiğini görmedim burada. En pozitifler 20 dakika iyiydik benzeri şeyler yazdı.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bu oyunla deplasmanda kazanamayız.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı Necmi

Tv'de çok iyi gözüküyordu ozi  :evillol:   Stadyumda maç izlemek gibisi yok  :iblush:

3'gol maalesef herkesin gözünü boyadı, takımın kötü olduğuna kimseyi inandıramıyoruz.

Caner'in golü.

evet adam boş ceza sahasına orta açtı maçta benimde dikkatimi çekti
şansa top gitti gol oldu biraz vidanın oraya dalması kaleciyi şaşırttı.
güvenin attığı gol resmen o kalabalıkta top güvene çarpıp girdi.
ljajicin golüde çok ballıydı o topu normalde kaleci çıkartmalıydı
her zaman bu kadar şanslı olmayız. karşımızda rezil ötesi bir takım vardı adamlar altı pasda topu dışarı vuruyor :D

Çevrimdışı Necmi

taraftar ilk yarı tribünde nerdeyse kurdeşen döktü.
maçı alacağımıza inanan kimse yoktu bu oyunla. resmen taraftar itti kazandırdı takımı
zorla ittire ittire kazandık maçı. her zaman olmaz bu biraz dişli takım olsa işimiz biterdi golü yesek dağılırdık
yalnız n koudou çok can yakar çok kaliteli oyuncu ruiz çok iyi bir stoper

Çevrimdışı Necmi

dostum caner çok iyiydi adam bek oynamadıki oynaması gereken oyunuda
iyi oynadı. GG çok iyiydi bek gibi değilde stoper gibi oynadı ileri çıkmayınca oyuncu kötümü oluyor
atakların çoğunu kesen GG oldu ben en az 4 topu kafayla çıkardığını gördüm.
yapmayın bir oyuncu daha ne kadar iyi olabilir gayet iyiydi. vidada çok iyiydi
maç içinde tempo tutulan tek oyuncu oldu tribün kolay kolay bir oyuncuya tempo tutmaz.
maçı isteyen oyuncuyu hisseder tribün. ozi çabaladı bunuda tribün çıkarken alkışlayarak
taktir etti. evet kötüydük ama sahada istek ve mücadele vardı çok top kaybettik olmayacak oyuncular top
kaybı yaptı buda oyunumuzu etkiledi. hızlı pas yapacağım derken pas hatası yapıyorlar
takımda yeni oyuncular olunca takımda bir şeyler uyumsuz oluyor. bunu n koudou da çok gördük
kimin ne yapacağını bilmiyor bunlar birbirine alıştıkça  oyun ezberi ortaya çıkar.
alan paylaşımı daha oturmamış hızlı tepki veren geç tepki veren bir arada olunca pas hataları oluyor
tiki taka oynamak zaman ister. bu arada kayıpsız geçelim yeter içerde rize olması ve sonrasında gazişehire deplasmana gitmemiz bize avantaj sağlayacak birde
arada  milli takım arası olması iyi bakalım yabancılardan kaçı milli takımlarına gidecek.

Çevrimdışı Necmi

Caner'in golü.

bak burda caner hamla yapıyor tek ona cevap veren oyuncu vida 5 oyuncu seyrediyor atağa katılacağına
bir pozisyonda orta sahada lens topu kaptı ileri doğru hamle yaptı ve tek haraketlenen oyuncu olmadı
sanki orta sahayı geçmek yasak.

Çevrimdışı Necmi

akşam eve dönünce maçı banttan tekrar izledim sanki bambaşka maç izledim
takım benim sahada gördüğüm kadar kötü değildi tv den izleyip kötü diyenler iyiki staddan izlememiş
iner oyuncuları pataklardı. ben bu kadar kötü Beşiktaş çok ender izledim.
gerçekten tv yanıltıyor iyi kötü oyuncuyuda farklı algılatıyor. ozi bence çok kötüydü ama tvde izleyince kötü gibi durmuyor
sahada öyle değil tutamadığı boşalttığı alanlar yüzünden orta saha üstünlüğü kuramadık bir türlü
vida ruiz çok iyiydi alanı iyi kapatıp iyi yer tuttular GG iyi süpürücülük yaptı oda bence çok iyiydi.
caner oyun kurucu gibi oynadı savunmaya çok ender geldi ama ruiz arkasını iyi kapattı
n koudou oynarken rakip solumuzdan kolay kolay atak başlatamaz  savunma yönü çok iyi
tv de görünmüyor ama diyelim oyun diğer tarafta oynanıyor ama solumuza çevirme ihtimali var bunu hemen farkedip
oyuncuyu kapatıyor bunlar tv de görünmüyor. birde acayip ani haraketlenebiliyor rakip daha top nerde diye aranırken o topu almış 3-4 adım atmış oluyor.
bizim en büyük handikapımız her sene olduğu gibi yine orta saha savunma ve kanatlar fazlasıyla iş görür
ama orta saha bu kadar durağan olursa işimiz var. ozi yüzünden akşam ljajic çok yoruldu.
neyse önemli olan kötü oynadığın maçları kazanmak.  şampiyonluğun yolu burdan geçiyor

Çevrimdışı tangaz

evet adam boş ceza sahasına orta açtı maçta benimde dikkatimi çekti
şansa top gitti gol oldu biraz vidanın oraya dalması kaleciyi şaşırttı.
güvenin attığı gol resmen o kalabalıkta top güvene çarpıp girdi.
ljajicin golüde çok ballıydı o topu normalde kaleci çıkartmalıydı
her zaman bu kadar şanslı olmayız. karşımızda rezil ötesi bir takım vardı adamlar altı pasda topu dışarı vuruyor :D

layiçin golü bal değil kaliteydi kaleciyi ters ayakta bıraktı normalde ordan çoğu futbolcu kalecinin soluna vurur kalecilerde destek ayağını ona göre ayarlar sola uzayacak şekilde konumlandırır vücudunu beto da öyle yaptı layiç sağına vurunca ters ayağında yakalandı buna rağmen hamlesini yaptı çoğu kaleci kıpırdayamayabilirdi. golü dışında layiç çok kötüydü etrafına mı güvenmiyordu bilmem ama sürekli top ezdi kaç defa pas vermesi gereken yerde 2-3 kişinin içine dalıp çalım denedi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona