Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1617408 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi mellfred

atam Mustafa Kemal’i saygıyla anıyorum
kutlu tini uçmağa varsın

Çevrimdışı MUSTAFA_

:tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu yılın şimdilik kendi adıma hayalkırıklıkları: Ljajic ve Güven. Geçen sene çok umutluydum ikisi de seneye şova kalkacak diyordum ama ikisinde de inanılmaz bir konstantrasyon sorunu ve son hareketi yapamama görünüyor. Takımdaki en çok bonservis kazandırabilecek dört beş oyuncudan ikisinin bu hale gelmiş olması çok üzücü.

Kesinlikle öyle hele güvene inanamıyorum. Vurdumduymazlık falan böyle sanki ben olmuşum havaları olmaya başladı ki o çok itici. Ben yine ümitliydim kanat forvet hesabı diye kanatta yararlanabiliriz de yok abi adam gamsız. Oğuzhan abisiyle fazla takılmaya başlamış sanırım.

Atamızı saygıyla, hürmetle ve özlemle anıyorum.Kendisi en büyük Beşiktaşlıdır, umarım vefatının yıl dönümünde güzel bir galibiyet alırız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kesinlikle öyle hele güvene inanamıyorum. Vurdumduymazlık falan böyle sanki ben olmuşum havaları olmaya başladı ki o çok itici. Ben yine ümitliydim kanat forvet hesabı diye kanatta yararlanabiliriz de yok abi adam gamsız. Oğuzhan abisiyle fazla takılmaya başlamış sanırım.
Güven'e FM gibi oyunlar bile fazla güvenmemiş. Ratingleri çok kötü. İstikrar sorununu bu kafayla çözmesi baya zor. Umarım iyi yerlere gelir de bizi yanıltır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Güven'e FM gibi oyunlar bile fazla güvenmemiş. Ratingleri çok kötü. İstikrar sorununu bu kafayla çözmesi baya zor. Umarım iyi yerlere gelir de bizi yanıltır  :tabe:

İnşallah tek dileğimiz o.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yenersek 18 Puanla 7.sıraya geliyoruz.

Haftaya renklilerden biri Başak ile oynarken diğeri Malatya deplasmanına gidiyor.

Çok güzel bir fikstür var önümüzde derbiye kadar galibiyet ile devam edersek o gazla vurur geçeriz kadıköyde :super:
[ Son Düzenleme: 10 Kasım 2019, 18:31:09 Gökhan Kurt ]

Çevrimdışı yaço58

Beşiktaş düşmanlarına girsin bu galibiyet (...) 2 kırmızı 3 penaltımız yendi gözümüzün içine baka baka talimat almadan yapılacak iş değil bu vardskiler ve orta hakem bizi pıtadsn uzaklaştırmak için elinden gelen herşeyi harfiyen uyguladı

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Sayın Baskanımız bu mactan sonra mutlaka konusması lazım.
Ağlamayana meme yok örnek Rahmi Beyin oglu gibi.
Su adam hala hakemlik yapıyosa söylenecek söz yok.  :s20:
Maçı beraberliğe kitlemeye kalktı şrfsiz ama olmadı .

Çevrimdışı 38life

Bu lig takip edilmez. Boşa stres, boşa vakit kaybı... Masada başlar, masada biter.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mrred

Hakem performansı berbattı. Fakat ben yine de oyunu önem veriyorum. Oyunda 5 haftadır bariz iyiye gidiş var. Artık kapanan takımlara karşı 2 tane hücum setimiz işler hale gelmiş görünüyor. Bu milli arayla birlikte daha da mükemmeleşeceğini düşünüyorum. En zor maçımızı kazandık. Tebrikler Beşiktaşım
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hakem performansı berbattı. Fakat ben yine de oyunu önem veriyorum. Oyunda 5 haftadır bariz iyiye gidiş var. Artık kapanan takımlara karşı 2 tane hücum setimiz işler hale gelmiş görünüyor. Bu milli arayla birlikte daha da mükemmeleşeceğini düşünüyorum. En zor maçımızı kazandık. Tebrikler Beşiktaşım
Hakem performansını konuşmamız için hakemin sahada olması lazımdı. Bugün sahada hakem yoktu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bu lig takip edilmez. Boşa stres, boşa vakit kaybı... Masada başlar, masada biter.

Şampiyon geçen haftaki görüntüden belli de biz en azından 2. olup CL ye kapak atma derdindeyiz.

Çevrimdışı Doğukan E.

Tabiki oyunla ilgili eleştiri herkes yapacaktır hakkı vardır ancak bu takımın ilk devre yüzde yüz 1 penaltısı
2.devre ise yüzde yüz kırmızı kartı yendi. Her gol atamadan geçirdiğin dakika rakibin ekmeğine yağ sürüyor. Hakem var dan dinliyor oda kırmızı demiyor çok ilginç. Kopması gerekliydi sanırım ayağın..
Eleştiri yaparken bunları gerçek anlamda göz önünde bulundurmak gerek.

Çevrimdışı mrred

Nkoudou Alanya maçında attığı çalımda penaltı kazandırmıştı. Bu maçta da yine ceza sahasının köşesine yakın yerde birebir bıraktık ve golü attı. Diaby caner ve Ljajic Rebocho ikili oyunları Atibanın ve Ljajic half space koşuları takımda ciddi bir yukarı çıkış var.
The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

ilginç bir mhk ,hakem, var dönemi yaşıyoruz.var komple iptal edilmiş gibi hakemler zaten iptal.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yoneticiler  takimi ve hocayi sahipsiz  birakmamali  bu  mactan sonra cikip  Besiktasa yapilan haksiz kararlari  dile getirmeyecekse  o zaman yonetici olmamalilar !! Bu kadar acik ve net  bu olay
Yorgo

Çevrimiçi levitate

ilk yarı berbattık be abi

2. yarı azıcık tempolandık gol geldi pozisyonlara girdik vs.

şu pas olayını salmak lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

varın fişini takmadılar herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

ilk yarı berbattık be abi

2. yarı azıcık tempolandık gol geldi pozisyonlara girdik vs.

şu pas olayını salmak lazım
Ben takımı ilk yarı da çok beğendim ama maç sayfasına yazmak istemedim totem yaptım. İyi yazdığım her maç gol yedik o yüzden yazmadım :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı ALDENYX

Yenersek 18 Puanla 7.sıraya geliyoruz.

Haftaya renklilerden biri Başak ile oynarken diğeri Malatya deplasmanına gidiyor.

Çok güzel bir fikstür var önümüzde derbiye kadar galibiyet ile devam edersek o gazla vurur geçeriz kadıköyde :super:
bizde konya ya gidiyoruz...zor maç.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı yaço58

Şu hakemin şu yönetimi sonrası konuşmak bile istemiyor insan milyonlarca insanın gözü önünde yaptı bunları bunlar hata falan değil diabye yapılan hareket 3 maç ceza topa hamle yok ayağımı çekme yok gidip aşiline basıyor belki cezasını az bile yazdım şeref yoksunları naptı kırmızı veremedi penaltılarımızı çalmadı bu maçtan sonra yönetim çıkıp ortalığı ayağa kaldırmalı pozisyonları görüntülü basın toplantısı yapmalı yarında bunlar hata falan değil  talimatla yapılanlar

Çevrimdışı celiker1

Denizlisporlu oyuncunun arkadan taban ile bileğe basmasına kırmızı kart çıkmaması skandaldır.Bu artık orta hakem,VAR hakemi hatası filan değildir.Peşine düşülmelidir
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Röportajı izleyince aklıma Demba Ba geldi  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★