Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1638762 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

Ex başkanımız ne yapıyor acaba. Tekne mevsimi de geçti, kameralar da yok etrafında eski ilgi alakada kalmamıştır.
Mehikoya gitmismis
Ozel ucakla mi dironla mi o konuyu netlestirmek kerek

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Mehikoya gitmismis
Ozel ucakla mi dironla mi o konuyu netlestirmek kerek
En son uyuşturucu çeteleri bi şehri ele geçirmemiş miydi ya orda? Aman kendine dikkat etsin Türk Futbolu böyle değerli birini kaybetmeye hazır değil. WhatsApp'tan transfer soran çocuklarda hala telefonu duruyorsa söylesinler hemen dönsün tehlikeli oralar :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

‪🔥 🔥 ‬
‪Beşiktaş’ta Burak Yılmaz, Atiba, Ruiz, Diaby, Nkoudou ve Gökhan Gönül, Braga maçının kadrosuna alınmadı.. ‬
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

‪Beşiktaş’ta Burak Yılmaz, Atiba, Ruiz, Diaby, Nkoudou ve Gökhan Gönül, Braga maçının kadrosuna alınmadı.. ‬
Hoca ligi alalım UEFA umurumda değil mesajı vermiş. Bari gençleri oynatsa da farklı bişey izlesek.

Çevrimiçi mellfred

İşte aradığım akıl

Çevrimdışı MUSTAFA_

‪🔥 🔥 ‬
Mantıklı bir karar olmuş. Keşke Elneny de götürülmeseydi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Türkiye Kupası başlasa da gençleri izlesek  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Doğukan E.

Türkiye Kupası başlasa da gençleri izlesek  :)

Gene en soğuk en gidilmemesi gereken yere gidiyoruz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gene en soğuk en gidilmemesi gereken yere gidiyoruz
Erzincanspor twitter hesabı da küçümsemeyin bizi sizi havamızla yeneriz imasında bulunmuş zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

hoca hasta olduğu için portekize gidememiş wtf
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

hoca hasta olduğu için portekize gidememiş wtf
Hasta olduğu için Portekiz'e almamışlar herhalde  :alala: Ligdeki maça yetişsin yeterli  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Hasta olduğu için Portekiz'e almamışlar herhalde  :alala: Ligdeki maça yetişsin yeterli  :tabe:

erdal başkanda gidememiş noluyoruz ya :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bizim doktorlar izin vermemiş olabilirmi :D

Çevrimdışı mylife1903

hoca hasta olduğu için portekize gidememiş
Rotosyonun bohu cikti arkadas bu ney   :evillol:

Çevrimdışı gokhantr

Denizli maçında cezalı olan varsa İTÜ'den bir kardeşimizi maça yollamak istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa mesaj atarsa sevinirim.

Çevrimiçi levitate

yönetici bile gitmiyor reyiz yerine biz mi gitsek

Çevrimdışı worns

muhtemelen hoca da alıcısı varsa gönderin diyecek ikidir yedekte oturtuyor  ya da ilk alınan oluyor
bu gidişatla "sen eskiye biz deliye oğuzhan" efsanesi de son bulacak gibi
doyamadık

Ozi konusunda da malesef oraya doğru gidiyoruz evet.

Çevrimdışı worns

güzel tespitler ama adamı bu kadar değersizleştirmemek lazım

ljajic'in sorununun rol veya mental şeylerden çok fiziksel olduğunu düşünüyorum. antalya maçında biraz daha istekliydi, çaba gösteriyordu ama fiziği hep engel oldu adam koşarken zorlanıyordu

aşırı kilo almış gs maçı soyunma odası videosunda dikkat ederseniz dayı göbeği yapmış

bir süre tesislere kapatıp aç bırakmak lazım

bence kendi kendini değersizleştirip bitirmeden (senin de başka bir tarafından tuttuğun problemleri nedeniyle) yolları ayırmak temizi olur. kaldıkça değersizleşir kanısındayım bu tür oyuncular. serie a'da göremediği paraları ve ortamı da görüyor burada muhtemelen. işlerin iyiye gideceğine dair bir emare göremiyorum ne yazık ki.

Çevrimdışı worns

Maçı bile izlemeyecekmiş avcı evde yatıp bol bol denizli maçını düşünecek ve dinlenecekmiş. :)

fazla düşünüp fantezinin sınırlarını aşmaz umarım. ruizle vidayı sahte stoper olarak kullaıcam kanatlara destek verecekler filan diye çıkabilir çok dinlenirse.

Çevrimiçi Akil Emre

Avrupada sıfır çekmeye doğru gidiyoruz , bu utancı yaşamayalım valla geriliyorum

Çevrimiçi levitate

bence kendi kendini değersizleştirip bitirmeden (senin de başka bir tarafından tuttuğun problemleri nedeniyle) yolları ayırmak temizi olur. kaldıkça değersizleşir kanısındayım bu tür oyuncular. serie a'da göremediği paraları ve ortamı da görüyor burada muhtemelen. işlerin iyiye gideceğine dair bir emare göremiyorum ne yazık ki.
e nereye yollayacağız peki?

bu halini gören kulüpler ilgilenmez artık, bir şekilde performansını arttırmak lazım

veya o eksiklerinin farkına varıp kendini geliştirecek

Çevrimdışı celiker1

Diğer şehirler nasıl bilmiyorum ama İstanbul'da 2 haftadır çok ağır grip salgını var.Çevremde kimi görsem ya grip geçirdi yada şimdi grip
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Diğer şehirler nasıl bilmiyorum ama İstanbul'da 2 haftadır çok ağır grip salgını var.Çevremde kimi görsem ya grip geçirdi yada şimdi grip
erdal bey ameliyat olmuş o yüzden gelemiyormuş

hoca yarın belki gelebilirmiş maça

Çevrimdışı doganay

Avrupada sıfır çekmeye doğru gidiyoruz , bu utancı yaşamayalım valla geriliyorum
Bratislava'yi her turlu yeneriz, sıfır cekmeyiz gene. Ayrıca ben yarınki maçta rotasyon oyuncularına da güveniyorum ,takım oyunu biraz toparlandı biseyler yapabiliriz.

[ Son Düzenleme: 07 Kasım 2019, 00:10:58 doganay ]