Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1617688 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Eray_Steiermark

bu adamı paylaşmama kararı aldım bundan sonra transfer dönemi bitmiş halen bizi ezikliyor.

tek derdi sitesi ve tik @Necmi  abiye hak verdim.Transfer haberlerini alamadığından beri havası söndü zaten umut güneri övmeler filan..

Kendini bir sey sanan cahil adamin teki, hic takma. Twitter ergenleri yüzünden böyle.  MÖ dahil bütün besiktas muhabirlerinde bir renkli yalakaligi basladi, o daha sinir bozucu.

Çevrimdışı cursedofdragon

övenlerden biride gülhandı  :kop: :kop: :kop:

bozdu çok kendine ait site açtıktan sonra özellikle.Umut güner kankisi transfer haberi de vermeyine nereye saracağını şaşırdı.

Çevrimdışı kyiv

Burak Yılmazın sakatlıktan dönüşünde geçen seneki performans ile döneceğine dair bir garanti var mı? Burak Yılmazın geçen sene pik yaptığını ve bu sene o performansa ulaşamayacağını düşünüyorum.Herkes iyi niyetle pozitif düşünerek öyle olacağını hyal ediyor ama bahse konu insan 34 yaşında.Kolay değil Türkiye ligindeki savunmcılarla boğuşmak. Kanatlardan gol takviyesi gelmezse Burak Yılmazın performansı da düşecektir.

Çevrimiçi murat

kesinlikle benzer düşünüyorum. şimdiden transferin en kötüsü ilan ettiler.
ama böyle olan oyuncular çok kişiyi ters köşe yapar. Oyun bilgisi çok iyi yer tutuşu çok iyi
sadece Beşiktaş seviyesinde değil mental olarak alışması lazım hata yapmaktan korkuyor
buda fren oluyor gibi düşünüyorum bende o hissi verdi.
takımın genelinde hatta şenol güneş döneminden kalma topun bizde kalması için çok garanti pas peşinde koşuyoruz aslında biraz git gel oyununa izin vermemiz gerekir.fazla gereksiz bir topa sahip olma ,topu kaptırmaktan korkma nedeniyle hücumda kısır kalıyoruz.daha tehlike yaratacak opsiyonlar yerine daha garantici ama üretkenlikten uzak oynuyoruz.boydun oyun tarzına pek uymuyor bu oyun.aslında kestirilmesi zor bir oyun tarzı var bunu kullanamıyoruz.mesela nkudu ya topu verirsen dripling yapar ama boyda verirsen şut çekebilir pas verebilir dripling yapabilir.

Kendini bir sey sanan cahil adamin teki, hic takma. Twitter ergenleri yüzünden böyle.  MÖ dahil bütün besiktas muhabirlerinde bir renkli yalakaligi basladi, o daha sinir bozucu.

para karşılığı satmışlardır kendilerini beklerim.Bunlar için Beşiktaş amaç değil araç bu sene bizim transferlerinden fazla gs haberini verdi zaten falcao bitti haberi verdi 2-3 kez.Abisi de gs'liymiş işkillendim iyice.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Rafinha'yı 1.5 milyona kiralamışlar. 1 senelik maliyeti 4.5-5 milyon Euro olacaktı. Alınmadığı iyi olmuş.

Lemina Memina değil de, bu transfer döneminde alamadığımız için üzüldüğüm tek adam Thiago Maia oldu. Çok iyi bir fırsat transferiydi. Elneny tutsa bile, 1 sene faydalanabileceğiz. Oysa Maia uzun vadeli bir yatırım olabilirdi.

Maia benim gözümdede futbolcu olarak daha gelişebilir ve Elneny'den şimdi veya ilerde daha fazla şey verebilir ancak taktiği düşününce orda bir sağ ayak kullanıcısının daha iyi olacağı düşüncesindeyim neden dersen taktik nekadar kağıt üstünde 4-1-2-3 olsada atakta tipik bir 3-2-5 bazende 3-2-1-4 oluyor bu ortadaki ikili Elneny ve Caner pas açıları için o ikilinin sağına Elneny geliyor soluna Caner defanstan topu üçgen kurgular halinde çıkarmak istiyoruz örnek soldan çıkarıcaksak üçgeni Ruiz - Vida ve ortadaki ikilinin soluna gelen Caner'le, sağdan çıkarırken Gökhan - Vida ve Elneny'le çıkarma gayreti olacak. Bu pas açıları için önemli iki sol ayaklı sıkıntı yaratabilirdi. Rafinha alınabilmiş olsa idi Ljajic sol içte değil sağ içte KDB gibi oynayacaktı Rafinha'da David Silva rolünde.

Çevrimdışı ozankarakoc

kimseni sözüne inanmayın kendi gözlerinize inanın ve zekanıza güvenin.

Önümüzde bir rize maçı örneği var takımda yeni oyuncular yok rebocho,douglas,el neny,n'koudou yedekten girdi en etkili silahımız santraforumuz burak yok.Takım geçen sene ki oyuncularla çıktı.İlk yarı da rizespor'u rezil duruma düşürdük 1 kere kalemize gelebildiler maç boyu 2 kere geldiler zaten.Topu kazanma süremiz 5.2 saniye gibi müthiş bir rakamdı oyun olarak müthiştik.

Bu müthiş oyunu burak,el neney,n'koudou,diaby,douglas,rebocho gibi oyuncular da eklenecek.Sivasta %10-15 olan oyunumuz göztepe maçında %30 lara çıktı rize maçında bir anda %60 lara çıktı yeni oyuncularla birlikte milli aradan sonra %75 lere çıkacaktır takım bu oyuna uyum sağladı m.citynin oynadığı oyunu oynamaya çalışıyoruz hücum futbol ile kanatlar fişek oldu kimse üstümüze gelip kolay kolay baskı yapamazlar ilk baş ev de daha sonra deplasmanda da rakipler çekineceklerdir.

Kimsenin moralinizi ümidinizi  bozmanıza müsade etmeyin onlar genelde renkliler oluyor zaten...

Bu takım bu sene şampiyon olacaktır...Ne gs ne fb ne ts bizden iyi futbol oynamıyorlar bizden iyi durumda değiller....

Çok karamsar olunca moral bozuyoruz doğru. Ama bu kadar iyimser olunca da gereksiz umutlandırmış oluyoruz bence.

Rize maçının ilk yarısında 'müthiş' oynamadık yahu. Biz müthiş oynadıysak, Fenerbahçe, Trabzon maçının ilk yarısında ne oynadı? Ona nasıl bir sıfat bulacağız?

Biz müthiş oynadığımızı sandığımız ilk yarıda kaç tane gollük pozisyon ürettik? Maçın tamamında kaç tane pozisyon ürettik? Evet, Burak oynadığında sadece kendi faydasını sunmuyor, takımın performansını da yukarı çekiyor, her iyi forvet gibi. Evet, daha üçüncü hafta, bütün bir sezon için tabi ki ölçü olamaz. Ama 'müthiş oynadık', 'kimse bizden iyi top oynamıyor' demek de biraz fazla iyimserlik değil mi...

Dengesini bulalım. Ben daha az karamsar olayım, sen daha az iyimser :) Gerçekçi olalım, umudumuzu koruyalım, kimse üzülmesin.

---

Ek:

Hatırlayalım diye, maçın özeti:

Bütün maç boyunca 2 (iki) pozisyonumuz var, 1'i gol.
Onların da 2 pozisyonu var, 1'i gol.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

8 alınmalıydı ama elneny 8 oynar hemde iyi oynar buna müsait bir oyun tarzı var
hoca belki çift sekiz oynatacak birçok maç elneny ozi yada elneny dorukhan gibi
bazı sert maşlardada atiba elneny yapabilir bence merkez orta saha seçeneklerimiz çok fazla
forvet eksikmi bunu bilemeyiz elimizde ligin en iyi forvetlerinden biri var doğmamış bebeğe don biçmek doğru değil
önde her yerde oynayan bir açık oyuncusu aldık burak kaç maç kaçırır kaçırdığı maçlarda yerini doldurur
zaten forvet merkezli bir oyun oynamayacağız hücum üçlüsünü bütün düşünmek gerekir
bence yeterlilik testini bu şekilde yapmak doğru eminim bu takımda herkes gol atacak
bütün oyuncular bu özellikte bir ruiz ileri gitmiyor ama büyük ihtimal oda gidecektir
ben vida çok gol atacak diyorum bu sene her maç pozisyonu var.
bu sene farklı olan şey kanatlarımızın içe kaçarak oynaması çizgiye inmeyi sevmesi
hücum hattını çoğaltması bu bizim için o kadar büyük lükski şimdi kimi tutacak rakip
deli hızlı iki açık oyuncusu ortada iyi bir golcü arkasında ljajic gibi gole yakın oyuncu
onun arkasında elneny gibi dorukhan gibi toplara iyi vuran oyuncular stoperimiz vida bile rakip için büyük tehlike
her çıktığında ya gol atıyor yada ciddi pozisyon yaratıyor bence çok hücumcu bir takım olduk eksiklerimiz varmı göreceğiz
bunu ilk yarı sonunda görürüz şimdiden eksik var demek yanlış yedek oyuncu eksiği eksik değildir
ne zaman eksik olur as oyuncuna birşey olursa. o nedenle doğmamış bebeğe don biçilmez
yedek oyuncu eksik diyede şampiyonluk kaçmaz belki hiç ihtiyaç duymayacağız kim bilebilirki
belkide en kalabalık olduğunu düşündüğümüz mevkide arka arkaya sakat verip eksik düşeceğiz bunları hiç yaşamadıkmı

Çevrimiçi murat

?s=12

doğru söylemiş.

Çevrimiçi Necmi

Çok karamsar olunca moral bozuyoruz doğru. Ama bu kadar iyimser olunca da gereksiz umutlandırmış oluyoruz bence.

Rize maçının ilk yarısında 'müthiş' oynamadık yahu. Biz müthiş oynadıysak, Fenerbahçe, Trabzon maçının ilk yarısında ne oynadı? Ona nasıl bir sıfat bulacağız?

Biz müthiş oynadığımızı sandığımız ilk yarıda kaç tane gollük pozisyon ürettik? Maçın tamamında kaç tane pozisyon ürettik? Evet, Burak oynadığında sadece kendi faydasını sunmuyor, takımın performansını da yukarı çekiyor, her iyi forvet gibi. Evet, daha üçüncü hafta, bütün bir sezon için tabi ki ölçü olamaz. Ama 'müthiş oynadık', 'kimse bizden iyi top oynamıyor' demek de biraz fazla iyimserlik değil mi...

Dengesini bulalım. Ben daha az karamsar olayım, sen daha az iyimser :) Gerçekçi olalım, umudumuzu koruyalım, kimse üzülmesin.
fenere nemi diyeceğiz birazda rakiple alakalı değilmi biz müthüş oynadık
çünkü karşımızda kapanan ve iyi kapanan bir takım vardı ama ts iyi kapanabilen bir takım değil ne yaparsa hücumda artı koyarak yapıyor
yoksa çok kolay gol yiyor. fener kötü bir takım pozisyon üretemiyor şansa bala götürdü işde son iki maçı
bu ts ile büyük konuşmayım yakında oynayacağız am kadrolara baktığımda bana canlarına okuruz gibi geliyor
en kolay maçlarımızdan olabilir. aek maçında biraz koşan kanat oyuncuları bitirdi adamları bizim kanatları düşünüyorumda
birde pas oynamaya çalışıyor ts pas oyununu bozarsan dağılıyor yerine birşey koyamıyor. ve biz pas oyununu bozarız bu şok
preslerle ilginç şekilde bu senede en zor maçımız başak olur gibime geliyor birde kapanan bütün takımlar zorlar
iyi forvetle erken gol buluruzda hikaye kapandımı adamlar iyi forvetta alan bulamıyorki. biraz şansa kalıyor erken gol bulmak.
rize maçında burak olsaydı kazanırdık deniyor sanmıyorum burak pozisyona girebilecekmiydi o savunma içinde
oynanmış bitmiş maçtan sonra kötüye gideni görüp konuşmak kolay bin tane senaryo yazarsın hayal gücün yettikçe
benim hayalimdeki Beşiktaş geliyor üç yıldır şenol hocaya şu oyunu oynatmadığı için tepki veriyordum
başarılı olurmuyuz bilemiyorum ama iyi bir takım oluruz gerisi birazda şansa bağlı ilk şampiyonluktaki
kadrodan çok daha iyi pas yapan oyunculardan kurulu bir kadro var o kadrodan çok daha hızlı pas yapabilir herşeyden önemlisi dikine oynayan
çok fazla oyuncu var.
iyi olacağız inşallah.

Çok iyimser değilim zaten sadece gerçekleri yazıyorum :)

Fener-Ts maçında 2 takımda oynamaya çıkmıştı bizim maçta rize kapanmaya cıkmıstı fark bu  :ok: O kapanan takımı yarı sahasında abluka altına aldık 40 dk yarı sahamıza geçemediler 1 kere geçtiler gol oldu maç boyunca 2 kere geçebildiler zaten.

Maçın tekrarını izlersen ne demek istediğimi daha iyi anlarsın :) 2 tane net gol pozisyonu var direk aklıma gelen Ljajicin 18 den kaçırdığı var güvenin karşı karşıya net kaçırdığı var.Kaleyi bulmayan ama yakın giden bir sürü top var.2 tane net verilmeyen penaltı var güven yerine ilk yarı da Burak olsaydı rahat 3-0 olurdu maç.Rizenin sürekli kapandığını sadece kontra aradığını da unutmayalım.2.ci yarı n'koudounun direği isabet alması var.Güneşin  2015-2016 senesinde şampiyon yaptığı seneden beri böyle rakibi baskı altını aldığımızı hatırlamıyorum.

EE oynamıyor yalan mı söylemem lazım :) gs 9 kişi üstüne penaltı verilmiş üstüne +8 denmiş 2 dk fazla oynatılmıs rakibini zar zor 3-2 yenebiliyor hakemlerde yanında.Fener evinde gazişehire 5 atıyor başakşehir bu sene kötü olmasına rağmen zar zor yeniyor evinde ts ile 1-1 berabere kalıyor oyun olarak bahsediyorum ayrıca :)

Valla ben gayet gerçekciyim bir gerçek var ki gümbür gümbür geliyoruz  :bandit:
[ Son Düzenleme: 03 Eylül 2019, 01:35:44 cursedofdragon ]

Çevrimdışı ozankarakoc

çünkü karşımızda kapanan ve iyi kapanan bir takım vardı ama ts iyi kapanabilen bir takım değil ne yaparsa hücumda artı koyarak yapıyor
yoksa çok kolay gol yiyor. fener kötü bir takım pozisyon üretemiyor şansa bala götürdü işde son iki maçı
bu ts ile büyük konuşmayım yakında oynayacağız am kadrolara baktığımda bana canlarına okuruz gibi geliyor
en kolay maçlarımızdan olabilir. aek maçında biraz koşan kanat oyuncuları bitirdi adamları bizim kanatları düşünüyorumda
birde pas oynamaya çalışıyor ts pas oyununu bozarsan dağılıyor yerine birşey koyamıyor. ve biz pas oyununu bozarız bu şok
preslerle ilginç şekilde bu senede en zor maçımız başak olur gibime geliyor birde kapanan bütün takımlar zorlar
iyi forvetle erken gol buluruzda hikaye kapandımı adamlar iyi forvetta alan bulamıyorki. biraz şansa kalıyor erken gol bulmak.
rize maçında burak olsaydı kazanırdık deniyor sanmıyorum burak pozisyona girebilecekmiydi o savunma içinde
oynanmış bitmiş maçtan sonra kötüye gideni görüp konuşmak kolay bin tane senaryo yazarsın hayal gücün yettikçe
benim hayalimdeki Beşiktaş geliyor üç yıldır şenol hocaya şu oyunu oynatmadığı için tepki veriyordum
başarılı olurmuyuz bilemiyorum ama iyi bir takım oluruz gerisi birazda şansa bağlı ilk şampiyonluktaki
kadrodan çok daha iyi pas yapan oyunculardan kurulu bir kadro var o kadrodan çok daha hızlı pas yapabilir herşeyden önemlisi dikine oynayan
çok fazla oyuncu var.
iyi olacağız inşallah.

Bütün kalbimle aynısını diliyorum pek tabii ki...

'İyi yoldayız' denebilir. 'Daha iyi olacağız' denebilir. 'Yepyeni bir sistem deniyoruz, zamana ihtiyacımız var' denebilir. Hepsine katılırım.

Ama kendi sahamızda, 30 bin taraftarımızın önünde, Rize maçının 'tek bir gol pozisyonu bile bulamadığımız' ilk yarısını 'müthiş' olarak nitelendirirsek, o zaman yanılırız.

Bütün kalbimle aynısını diliyorum pek tabii ki...

'İyi yoldayız' denebilir. 'Daha iyi olacağız' denebilir. 'Yepyeni bir sistem deniyoruz, zamana ihtiyacımız var' denebilir. Hepsine katılırım.

Ama kendi sahamızda, 30 bin taraftarımızın önünde, Rize maçının 'tek bir gol pozisyonu bile bulamadığımız' ilk yarısını 'müthiş' olarak nitelendirirsek, o zaman yanılırız.

sen başka maçı izlemiş olabilirmisin  :alala:

Çevrimiçi murat

çok fazla oyuncu var.
iyi olacağız inşallah.
hazırlık maçlarını hatırlarsan avcı takımı defans önünde paslaşmaya zorlar şekilde oynatıyordu.lig başladığında bu böyle olmaz demiştim.şimdi o defan oyuncularını ortasaha elemanı gibi kullanmaya başladı.galiba kanat oyuncularından paslaşma değilde sokuşturma bekliyor.hani böyle kanatta pas veren pres yapan olcay oyuncuları severim ya ben onun yerini defanstan dolduruyor.ama bir kanatta böyle boyd veya orkan sanki daha iyi olabilir gibi yinede.önceki senelerde bir orta yapan- bir pas oyununa prese dahil olan kanat, sonrasında orta yapan -driblink şut çeken oyuncuyla oynadık.şimdi acaba dribling-dribling mi oynayacağız.
[ Son Düzenleme: 03 Eylül 2019, 01:43:38 MURAT ]

Çevrimdışı ozankarakoc

Valla ilk yarıda tek bir gollük pozisyon yok, özeti de burada:

Benim hatırlamadığım, yayıncı kuruluşun da özete dahil etmediği bir pozisyon varsa kusura bakmayasın.

Çok baskılı oynadık, topu anında geri kazandık, rakibe çok pas hatası yaptırdık, ama 45 dakika boyunca bir tane 'ah be, nasıl kaçtı' dediğimiz pozisyonumuz yok. Üstüne bir de saçma sapan bir gol yedik, defanstaki son iki adamımız Boyd ve Lens'ti.

Çevrimiçi Necmi

bozdu çok kendine ait site açtıktan sonra özellikle.Umut güner kankisi transfer haberi de vermeyine nereye saracağını şaşırdı.
o hep öyleydi anlatıyordum ama anlamıyordunuz.
iş umutamı kaldı 1903 ün sahibi zaten kulüp içinden biri deniyordu
bence haberin kaynağı oydu umut değil. yoksa umuttan olsa yine alır
bilmiyormu sanki transfer edilecek oyuncuları. Bu bilgi çıkmıyorsa yönetimden kimseden çıkmıyordur.
bırak muratı falan bjk tv nin başındaki adama bile transfer bilgisi verilmiyordu.
haberi hazırlamak için işde bizden biraz önce öğreniyor onlarda.
murata yönetimden kimseden bilgi çıkmaz. neden böyle düşmanca davrandıklarını sanıyorsun.

Özetini izlemistir. Hicbir pozisyonu koymamis Bein. Ilk devreden sadece tartismali pozisyonlar var saka gibi bir özet yapmislar.

Çevrimdışı ozankarakoc

Özetini izlemistir. Hicbir pozisyonu koymamis Bein. Ilk devreden sadece tartismali pozisyonlar var saka gibi bir özet yapmislar.

Özetin linkini göndermiştim de, onaylanmamış moderasyondan...

Maçın tamamını tabi ki izledim (hayatımda bir tane Beşiktaş maçı kaçırdım, onda da bizim bebeğin ultrason randevusu vardı. Trabzon maçıydı. Babel'in iki golüyle kazanmıştık. Çocuğun ikinci adını Ryan koyduk :)

Özetin dışında bir Güven'in yerden kayarak vurduğunu hatırlıyorum, başka da hatırlamıyorum.

Çevrimiçi murat

Benim hatırlamadığım, yayıncı kuruluşun da özete dahil etmediği bir pozisyon varsa kusura bakmayasın.

Çok baskılı oynadık, topu anında geri kazandık, rakibe çok pas hatası yaptırdık, ama 45 dakika boyunca bir tane 'ah be, nasıl kaçtı' dediğimiz pozisyonumuz yok. Üstüne bir de saçma sapan bir gol yedik, defanstaki son iki adamımız Boyd ve Lens'ti.
nasıl tek gollük pozisyon yok güvenin net iki tane pozisyonu var biri direğin dibinden biri doksan tabir ettiğimiz yerden kaçan ikisi de kalecinin sağından.lensin bir şutu da hafızamda kaldı.

Çevrimiçi Necmi

hazırlık maçlarını hatırlarsan avcı takımı defans önünde paslaşmaya zorlar şekilde oynatıyordu.lig başladığında bu böyle olmaz demiştim.şimdi o defan oyuncularını ortasaha elemanı gibi kullanmaya başladı.galiba kanat oyuncularından paslaşma değilde sokuşturma bekliyor.hani böyle kanatta pas veren pres yapan olcay oyuncuları severim ya ben onun yerini defanstan dolduruyor.ama bir kanatta böyle boyd veya orkan sanki daha iyi olabilir gibi yinede.önceki senelerde bir orta yapan- bir pas oyununa prese dahil olan kanat, sonrasında orta yapan -driblink şut çeken oyuncuyla oynadık.şimdi acaba dribling-dribling mi oynayacağız.
zaten söyledi ya maç sonu konuşmasında birinci ikinci bölgede topa hızlı sahip olma ve oyunututma paslaşma ama top üçüncü bölgeye geçince
golü düşüneceksin gibi birşeyler söylemişdi

Çevrimdışı tuncaboylu

http://linkyasak.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/3/besiktas-1-1-caykur-rizespor-mac-ozeti

Son 2 senedir yayıncı kuruluşun özetleri nasıl hazırladığını anlamadın mı hala?

20 tane şut çektiğimiz maçta gol ve N'koudou'nun pozisyonu dışında pozisyon koymamış herifler.

Şuradan maçtan önemli dakikaları oku, daha iyi:

https://www.fanatik.com.tr/ozet-besiktas-caykur-rizespor-mac-sonucu-1-1-2085682

Çevrimdışı tuncaboylu

o hep öyleydi anlatıyordum ama anlamıyordunuz.
iş umutamı kaldı 1903 ün sahibi zaten kulüp içinden biri deniyordu
bence haberin kaynağı oydu umut değil. yoksa umuttan olsa yine alır
bilmiyormu sanki transfer edilecek oyuncuları. Bu bilgi çıkmıyorsa yönetimden kimseden çıkmıyordur.
bırak muratı falan bjk tv nin başındaki adama bile transfer bilgisi verilmiyordu.
haberi hazırlamak için işde bizden biraz önce öğreniyor onlarda.
murata yönetimden kimseden bilgi çıkmaz. neden böyle düşmanca davrandıklarını sanıyorsun.
Bana da kulübün içinden, muhtemelen muhasebe veya finansal işlerden bir tanıdığı olduğu izlenimi verdi.

Çünkü imza atıldı, şu kadar para alacak haberlerini ilk bu veriyordu.

Çevrimdışı ozankarakoc

nasıl tek gollük pozisyon yok güvenin net iki tane pozisyonu var biri direğin dibinden biri doksan tabir ettiğimiz yerden kaçan ikisi de kalecinin sağından.lensin bir şutu da hafızamda kaldı.

Güven'in sol ayağına gelen top farklı auta gitti, onu net gol pozisyonu olarak düşünmemiştim. Lens'in şutunu da gerçekten hatırlamıyorum. İlk yarı bittiğindeki hissim 'yuh be 1-0 mağlup olduk' değildi, ama 'süper top oynadık, neler kaçırdık, olmayınca olmuyor, atamayana atarlar' da demedim. Üretkenlik konusunda gayet sıkıntılıydık. Umarım bütün yıl 'müthiş futbol' olarak göstereceğimiz örnek öyle bir futbol olmaz. Ve umarım yeni transferler ve Burak, üretkenliğimizi ciddi şekilde yukarıya çeker.

Özetin linkini göndermiştim de, onaylanmamış moderasyondan...

Maçın tamamını tabi ki izledim (hayatımda bir tane Beşiktaş maçı kaçırdım, onda da bizim bebeğin ultrason randevusu vardı. Trabzon maçıydı. Babel'in iki golüyle kazanmıştık. Çocuğun ikinci adını Ryan koyduk :)

Özetin dışında bir Güven'in yerden kayarak vurduğunu hatırlıyorum, başka da hatırlamıyorum.
Kusuruma bakma o zaman :) saat farkından dolayı öyle düşündüm.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı Erman1903

Eğer ElNeny beklenenin %70'ini verir Burak kendine iyi bakarsa büyük ihtimal şampiyon oluruz. Şu son dakika transferleriyle korku saldı gs bazı taraftarlarımıza ama bana göre Terimin bu sene belki de emeklilik senesi olacak, Ersun hocanın da birkaç sene önceki enerjisinden eser yok. Diaby son derece hızlı bir adam ve cimri oynamıyor, merkezde oynatılırsa lig stoperlerinin başına bela olma ihtimali çok yüksek bir topçu. Kadromuz eskisine kıyasla tam kolej havasında. Genç oyuncular var ve desteklenmeleri gerekiyor, açıkçası inanamıyorum buradaki ümitsizliğe.

[ Son Düzenleme: 03 Eylül 2019, 01:55:43 Erman1903 ]