Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1632256 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı worns

https://www.goal.com/tr/amp/haber/yorum-kazanmak-icin-ne-gerekirse/1mi0053xqm5eh1wcjbs1wekq39?__twitter_impression=true

hmm

hocanın kısa vadede yarattığı efekti görmezden gelmemek lazım. yazıda değinilen yönden fazlası da var bence. sezon tamamlama istikrarsızlığı nedeniyle hocaya sıcak bakmıyordum ama kısa vadede pozitifler negatiflerden fazla. oyuncu yönetiminin ötesinde dikkate değer taktiksel dokunuşlar da vardı pandemi öncesi süreçte.

ben uzun aradan sonra oynadığımız maçlarla hocayı değerlendirmenin haksızlık olacağını düşünüyorum. yaşlı, bolca kontratı biten oyuncudan kurulu, parasını alamadığı için kaçmaya meyletmiş oyuncularının olduğunu da gördüğümüz bir kadroyla mücadele veriyor ve kadro pandemiden sonra dağılmaya başladı. sakatlık, hastalık, giden filan derken hem opsiyonları çok daraldı hem de elindeki kadronun toplam fizik kalitesi inanılmaz düştü. pandemiden önce çok daha parlak maçlar oynadı. trde işler skor odaklı yürüdüğünden fazla dikkat çekmedi ama hem başakşehir hem de ts maçlarında ki bunlar ligin ilk 2sini oluşturuyor çok iyi planlarla maça çıktı, 6 puan alabileceği 2 maçtan bir puanla ayrılmış olmasına karşın oyun tatmin ediciydi. herkesin o dönem övmelere doyamadığı ts'yi maçın yüzde 80'inde domine etmiştik.

Çevrimiçi yaço58

?s=19
Bunu atmak istemezdim ancak bizim bunlarlada bir mücadele içine girmemiz lazım bizle yarışırken başakşehir süper oynuyor hakkediyor şimdi ts gs lobisi adamlara her gün geçirip duruyor her seferinde aynısı gs şampiyonluklarımızı çalarken çok iyi çok güzel hiç şaibeli sezon diyemiyorlar bu sezona gelmiş şaibeli diyor nasıl olur bilmiyorum ama bunlarla mücadele şart adamlar bizim her seferinde karşımızda bize düşmanlar inşallah bir şekilde temizlenir bunlarda

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gerçek derbi tartışmaları yapıldı. Bu istatistik bile her şeyi anlatıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu basın mensupları ve gazete müsveddesinin çalışanlarını tesislerimize sokmamak lazım. Yönetim bunlara sessiz kalmamalı artık  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Gerçek derbi tartışmaları yapıldı. Bu istatistik bile her şeyi anlatıyor  :tabe:

onların kazandıklarının çoğu hakemlerle.

Bu sene fb deplasmanı doğrandık.Geçen sene bülent tarafından doğrandık hakemler müdahale etmese bileğimiz bükülmüyor derbilerde :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ortalık karışmaya müsait  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?s=19

mevzu buymuş demek
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Basaksehirle aramızda ki puan farkı 7

Trabzon ile 3

Sezona Sergen Yalcinla başlamış olsaydık bu kadar kötü kadroya rağmen şampiyon olabilirdik , Net

Ben burada Abdullah Avcıyi yerden yere vururken onun futbol zekasından ve taktik dehasindan bahsedenler umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır

Adamın bıraktığı sezon başakşehir şampiyon oldu , kimse Okan buruk , Abdullah avcının ekmeğini yedi demesin , aynısını Şenol hocaya da yaptınız Biliç korkaginin ekmeğini yedi diyerek , yemezler , peşinen söyleyeyim dedim
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2020, 23:34:25 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Taktik dehası ile Sergen yalçının istatistikleri..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Basaksehirle aramızda ki puan farkı 7

Trabzon ile 3

Sezona Sergen Yalcinla başlamış olsaydık bu kadar kötü kadroya rağmen şampiyon olabilirdik , Net

Ben burada Abdullah Avcıyi yerden yere vururken onun futbol zekasından ve taktik dehasindan bahsedenler umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır

Adamın bıraktığı sezon başakşehir şampiyon oldu , kimse Okan buruk , Abdullah avcının ekmeğini yedi demesin , aynısını Şenol hocaya da yaptınız Biliç korkaginin ekmeğini yedi diyerek , yemezler , peşinen söyleyeyim dedim
sezon başıyla iddiasını kaybetmiş Beşiktaş birmi mesela basit bir örnek vereyim fener maçı şimdi değilde
sezonun başında olsaydı o kırmızı çıkarmıydı. var var olduğunu pandemiden sonra hatırladı. özellikle renklilerin gardı düştükten sonra
bir anda hakemler doğru yönetmeye başladı. mesela sezon başı olsaydı son penaltı verilirmiydi. tam tersine kalecinin eline kafa attı diye birde sarı görürdü.
o nedenle pandeminin vurduğu ligde kimin ne yaptığı belli değilken sergen övme.
takıma kattığı hiç bir şey yok ha avcıyla oynamayan bazı oyuncular oynamaya başladı. ama şimdi oturup sergen kötülediğimi sanma övülecek hiç bir şey yapmadı ama kötüleyecek bir şeyde yapmadı. kendi takımı değil kendi hazırlamadı. zaten birşey veremezdi. ancak gelecek sene göreceğiz kalırsa iyimi kötümü diye.
ama bu forumda avcıyı açık ve net tek istemeyen olarak ona haksızlık yapılıyor derim.
berbat ötesi takım şansa bala maç kazanıyoruz kaç haftadır. yada var sayesinde normalde var lehimize pek ortaya çıkmaz bizden ümitlerini kestikleri için dürüst oldular işde
bu kadar kötü oyuna ramen kalkıp burda sergen övmen garip. sergen necipden oyun kurucu yaptı ötesi varmı :D
yıl olmuş 2020 bir hoca hala necip ve güveni kurtarıcı olarak sahaya sürüyorsa hoca falan değildir. hiç olmazsa şu genç çocuğu oynatsa
necip yerine necip kadar oynar en azından

Çevrimiçi ONUR KOLCU

sezon başıyla iddiasını kaybetmiş Beşiktaş birmi mesela basit bir örnek vereyim fener maçı şimdi değilde
sezonun başında olsaydı o kırmızı çıkarmıydı. var var olduğunu pandemiden sonra hatırladı. özellikle renklilerin gardı düştükten sonra
bir anda hakemler doğru yönetmeye başladı. mesela sezon başı olsaydı son penaltı verilirmiydi. tam tersine kalecinin eline kafa attı diye birde sarı görürdü.
takıma kattığı hiç bir şey yok ha avcıyla oynamayan bazı oyuncular oynamaya başladı. ama şimdi oturup sergen kötülediğimi sanma övülecek hiç bir şey yapmadı ama kötüleyecek bir şeyde yapmadı. kendi takımı değil kendi hazırlamadı. zaten birşey veremezdi. ancak gelecek sene göreceğiz kalırsa iyimi kötümü diye.
ama bu forumda avcıyı açık ve net tek istemeyen olarak ona haksızlık yapılıyor derim.
berbat ötesi takım şansa bala maç kazanıyoruz kaç haftadır. yada var sayesinde normalde var lehimize pek ortaya çıkmaz bizden ümitlerini kestikleri için dürüst oldular işde
bu kadar kötü oyuna ramen kalkıp burda sergen övmen garip. sergen necipden oyun kurucu yaptı ötesi varmı :D
yıl olmuş 2020 bir hoca hala necip ve güveni kurtarıcı olarak sahaya sürüyorsa hoca falan değildir. hiç olmazsa şu genç çocuğu oynatsa

Pandemiden  önce daha iyi yop oynuyordu BJK.

Abdullah Avcı 7 de 7 yaparken farklı hakemler mi yönetti.

iddiası olmayan takımı oynatmak daha kolay olduğu kanısına nereden vardınız. Hemde herkes para almıyorum diye kaçarken

Çevrimiçi Necmi

Pandemiden  önce daha iyi yop oynuyordu BJK.

Abdullah Avcı 7 de 7 yaparken farklı hakemler mi yönetti.

iddiası olmayan takımı oynatmak daha kolay olduğu kanısına nereden vardınız. Hemde herkes para almıyorum diye kaçarken
iddası olmayan takımı oynatmak daha kolaymı dedim okuduğunu iyi anla onur.
hakemler iddası olmayan beşiktaş maçını daha adil yönetiyor dedim. en basit örnek  fener maçı işde
o kırmızı çıkarmıydı ;Beşiktaş yada fenerin iddası olsaydı. peki kırmızı çıkmayınca o maç ne olurdu sence.
pandemiden önce veya sonra sergenle bir fark olmadıavcıyla neyse sergenlede o işde takım ama pandemiden sonra tam bir facia
gerçekleri konuşalım iddasız maçlar yaptık bitsinde gidelim oyunu oynandı sürekli mucize eseri kazandık çok maçı
gerçekten ciddi bir sezon olsa biz pandemiden sonraki hiç bir maçı kazanamazdık. hiç bir maçı kazanacakmış gibi oynamadık.
neyi savunuyorsunuzki anlamıyorum. bir tek para almayan Beşiktaş oyuncuları değil ligde kim para alabiliyor acaba
oda yönetimin sorunu sezon başında konuşuyorlardı oyunculara mağdur etmeyeceklerdi. Fikret orman yerin dibine sokuldu ama ben hiç onun döneminde para alamadı diye giden oyuncu hatırlamıyorum. pepe için söylediler birtek onunda babası rahatsız olduğu için ayrılmak istediğini açıklayan ispanyol tv sine röportajı var.
birde düşün işde avcı 7 de 7 yaparken hakemlerin o kadar kötü yönetimine ramen yapmış.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sezon başı verilmezdi fenerebahçeye kırmızı tamda bu yüzden yunus doğru övüyor.
Avcıya bir haksızlık yapılmıyor avcı ile ilk sutumuzu dakika 80 de cekiyorduk 80 dakika abuk sabuk pas yapıyorduk bir de üstüne gol yiyorduk daha sonra gol atması cabası sen böyle kanser oyun oynarsan bir de üstüne hakemler seni doğrar.
Takımın berbat ötesi olduğu doğru şansımızın ve balımızın da yardım ettiği doğru ancak doğru oyun ile maç kazanıyoruz "hücum futbol" oynarak.Hücum oynarsan golü bir şekilde bulursun yesende atabilirsin Beşiktaş böyle oynar şenol hocada böyle oynattığında başarı geldi sergen hocada böyle oynattığı için başarı gelecek.Yoksa 80.ci dakika da ilk sutunu cekere başarı gelmez.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

iddası olmayan takımı oynatmak daha kolaymı dedim okuduğunu iyi anla onur.
hakemler iddası olmayan beşiktaş maçını daha adil yönetiyor dedim. en basit örnek  fener maçı işde
o kırmızı çıkarmıydı ;Beşiktaş yada fenerin iddası olsaydı. peki kırmızı çıkmayınca o maç ne olurdu sence.
pandemiden önce veya sonra sergenle bir fark olmadıavcıyla neyse sergenlede o işde takım ama pandemiden sonra tam bir facia
gerçekleri konuşalım iddasız maçlar yaptık bitsinde gidelim oyunu oynandı sürekli mucize eseri kazandık çok maçı
gerçekten ciddi bir sezon olsa biz pandemiden sonraki hiç bir maçı kazanamazdık. hiç bir maçı kazanacakmış gibi oynamadık.
neyi savunuyorsunuzki anlamıyorum. bir tek para almayan Beşiktaş oyuncuları değil ligde kim para alabiliyor acaba
oda yönetimin sorunu sezon başında konuşuyorlardı oyunculara mağdur etmeyeceklerdi. Fikret orman yerin dibine sokuldu ama ben hiç onun döneminde para alamadı diye giden oyuncu hatırlamıyorum. pepe için söylediler birtek onunda babası rahatsız olduğu için ayrılmak istediğini açıklayan ispanyol tv sine röportajı var.
birde düşün işde avcı 7 de 7 yaparken hakemlerin o kadar kötü yönetimine ramen yapmış.

Sergen nasıl başarısız oluyor. ben  olayın tam olarak orasındayım. Gereksiz bir sallama durumu var adama karşı pandemi öncesi mükemmel maçlar çıkardı takım. Eldeki kadroya göre şuanda da sonuç olarak iyi skorlar alıyor ve umutsuz bi takımı şampiyonlar ligi potasına soktu.

Bu takıma kim gelip başarılı olacak. 3 - 4 sene  önceki kadrolar ve ekonomik durum yok. bacaksız topçularla IQ seviyesi düşük oyuncularla bu kadar oluyor zaten. Geldiği günden bu yana  aldığı skorlar çoğu maçta oynattığı oyun ve aldığı puanlara bakılırsa şampiyon takım performansı veriyor. 1 2 kaza dışında.

Çevrimiçi Necmi

Sergen nasıl başarısız oluyor. ben  olayın tam olarak orasındayım. Gereksiz bir sallama durumu var adama karşı pandemi öncesi mükemmel maçlar çıkardı takım. Eldeki kadroya göre şuanda da sonuç olarak iyi skorlar alıyor ve umutsuz bi takımı şampiyonlar ligi potasına soktu.

Bu takıma kim gelip başarılı olacak. 3 - 4 sene  önceki kadrolar ve ekonomik durum yok. bacaksız topçularla IQ seviyesi düşük oyuncularla bu kadar oluyor zaten. Geldiği günden bu yana  aldığı skorlar çoğu maçta oynattığı oyun ve aldığı puanlara bakılırsa şampiyon takım performansı veriyor. 1 2 kaza dışında.
hala ne dediğimi anlamadın. başarısız ama bunun için suçlanmaz.
en azından bir kendi takımını kursun göreceğiz. ben gelmeden önce fikrimi söylemişdim zaten
insan neyi görmek isterse onu görür.
Anlamadığım şey ne biliyormusun insanlar Beşiktaşlıyım diyipde nasıl oluyor Beşiktaşın menfaatine değil tuttukları kişi menfaatine konuşuyor.
sergen hiçbirşey yapmadı takım avcıya göre bir tık bile daha iyi değil ama kötü oynadığı maç sayısı daha fazla
ben yenmekten yenilmekten bahsetmiyorum. çünkü yendiğimiz birçok maçı şansa bala yendik.
tepkimde  yunusun gelip istatistikle sergeni övmesi. fener 11 kişi devam etseydi bize top göstermiyordu
on kişi kaldılar yinede bizden baskın oynadılar.
ama yinede sergene suç bulmuyorum istediğin oyunu kurmadığın kadroya oynatamazsın takımın kötü oyunu için şu anda bin tane sebep bulurum sergeni haklı çıkaracak
ama lütfen şu oyuna iyi demeyin. önce Beşiktaşlısınız yanlışı dile getiremezsen yarınıda kaybediyorsun.
kimseye sallamıyorum Sergeni Beşiktaşa hoca olarak yakıştırıyosanız insan olarak demiyorum sergeni severim
hocalık yeteneği olarak yakıştırıyorsanız o sizin sorununuz. ben daha birşeyini göremedim gelecek seneyi bekliyorum tabi kalırsa
sergen işi belli olmaz takımı yapar  sonra kafası birşeye atar çeker gider bir sene daha kaybederiz.
böyle olmaz diyebilecek varmı aramızda.
takım hiç birşey oynamıyor bir kaç oyuncunun hırsıyla işde gol atıp maç kazanıyoruz ama yinede diyorum bin tane sebep bulurum bunun içinde sergen olmaz
ligin bitimine 10 hafta varken as kalecini gönderip üçüncü kalecinle hemde bir çocukla devam edersen zaten takıma ne beklediğini uygulamalı anlatmış olursun o takım o saatten sonra şu olduğundan daha başarılı olmaz. şl umudu olan bir takım kalecisindende olmaz en iyi stoperindende olmaz. sol bekini gönderip 17 yaşındaki çocuğun
eline bırakmaz kaderini ne oldu caneride oynatmadı neden oynatmadı onca maç sakat değil kulübede oturttu oynatmadı
sonra birden çocuğu neden kestide caneri oynattı. büyük ihtimal oynamama sebebi pazarlıktı. başka birşey gelmiyor aklıma.
şl ye gitme şansı yüksek olan bir takımın yöneticileri böyle olmaz sergen ne yapsın nesini suçlayalım neresine sallayalım
bunlar ayrı konular. ben takımın yetersizliğini tartışmıyorum ortada bir kadro var ve o kadroya oynatılan bir oyun var.
daha doğrusu varmı takımın ne oynadığı belli değilki. çıkıyor futbolcular yetenekleri ölçüsünde birşeyler yapıyor. o kadar.
kenarda taraftara oynayan bir hoca var. lens en iyi oyununu oynasa bile ilk onu çıkartıyor nede olsa taraftar sevmiyor
yanlış değişiklik diye kıyamet kopmaz. oyuncu değiştirme hamleleri çok kötü takımın sahada ne yaptığı belli değil
oynadığımız her takım bize baskı kuruyor top çıkaramıyoruz ötesi yok. kadro kötü olabilir ama hoca dokunuşu falan yok
bunuda seneye göreceğiz. tabi göreceğiz diyorum ama görebilme ihtimalimiz çok düşük transfer etmek istedikleri oyunculara bakılırsa
sergen falan kuramayacak kendi takımını. o nedenle ne desek boş. sergenin çekip gitme ihtimali daha yüksek
tabi ondan önce yönetim kongre kararı almazsa

Çevrimdışı mrred

Kulübün Burak'a ödeyecek maaşı bile yokken avrupanın 5 büyük ligi TFF 1.ligden oyuncu alırken biz hala elimizdeki gençleri oynatmayarak neyi ispatlamaya çalışıyoruz? Gerekirse 2 sene şampiyon olmayalım yeter ki 2012 2013 2014 yıllarında öz kaynak düzenine yaptığımız yatırımların karşılığını almayı deneyelim. Hiçbir riski yok en kötü şampiyon olmayız. Transfer ettiğimiz futbolcunun da maaşı ödenmeyecek o yüzden bir şey değişmeyecek. Hocayı da bir yerde anlıyorum 1 yıllık sözleşmesi olduğu için başarılı olmak istiyor. Yabancı kuralından dolayı genel anlamda zaten kalitede bir düşüş olacak bu dönemde 2 3 oyuncuyu devamlı ilk 11 de oynatması gerekmez miydi ? Hala Necip izliyoruz Kartal var o bölgede Necip'ten çok mu eksikti ? Yine aynı şekilde Rıdvan bir kere hata yaptı diye neden kesildi ? Bu çocuklar oynamadan gelişmez.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kulübün Burak'a ödeyecek maaşı bile yokken avrupanın 5 büyük ligi TFF 1.ligden oyuncu alırken biz hala elimizdeki gençleri oynatmayarak neyi ispatlamaya çalışıyoruz? Gerekirse 2 sene şampiyon olmayalım yeter ki 2012 2013 2014 yıllarında öz kaynak düzenine yaptığımız yatırımların karşılığını almayı deneyelim. Hiçbir riski yok en kötü şampiyon olmayız. Transfer ettiğimiz futbolcunun da maaşı ödenmeyecek o yüzden bir şey değişmeyecek. Hocayı da bir yerde anlıyorum 1 yıllık sözleşmesi olduğu için başarılı olmak istiyor. Yabancı kuralından dolayı genel anlamda zaten kalitede bir düşüş olacak bu dönemde 2 3 oyuncuyu devamlı ilk 11 de oynatması gerekmez miydi ? Hala Necip izliyoruz Kartal var o bölgede Necip'ten çok mu eksikti ? Yine aynı şekilde Rıdvan bir kere hata yaptı diye neden kesildi ? Bu çocuklar oynamadan gelişmez.
Bu baştan sona doğru gibi de görünse yanlış olan bir görüş. Bütün sponsorluk gelirlerini ve marka değerini yerle bir etmek demek. Para harcamadan para kazanamazsın. Para kazanamazsan borcu ödeyemezsin. Borcu ödeyemezsen kulübün mal varlıklarını satmak zorunda kalırsın. Elinde de gelişmesini beklediğin gençlerin olur. Gençlerimiz sanıldığı kadar iyi değiller. Altyapımız da o kadar iyi durumda değil. Bir sürkülasyon sağlayamayız. Çünkü senelerdir herhangi bir yatırım yapılmıyor. Ne tesisler ne de hocalar iyi. Krizden çıkmak için başka yollar bulmak zorundalar. Eldeki oyuncuları bir şekilde elden çıkararak başlayabilirler. Eldeki oyuncuların maaşları çok yüksek. Daha sonra kiralık ve boştaki oyuncularla ilgilenebilirler. Bazı takımların sezon planlamasında düşünmediği oyuncuları kiralayabilirler. Hiç seçenekleri yokmuş gibi davranmaları ya plansız olduklarını ya da bir şeyleri gizlediklerini gösterir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Anadoludan topçu alınmasına niye bu kadar karşı herkes anlamış değilim. Sergen Hoca tanıyor antrenmana çıkmış oynatmış. Beğenmiş istiyor yönetim de alıyor. Eski yönetim hocaya sormadan oyuncu alıyor diye eleştiriliyordu bu yönetim de hocanın istediklerine gidiyor diye Anadolu JK oluyormuşuz. Tabii ki daha iyi stoperler de vardır ama hocanın istediği bu. Oyunu kuracak olan o. İsteklerini yapıp hocaya özgür yönetim alanı vermek en doğrusu. Hata varsa da hocanın hatası olur sorumluluğunu da alır. Yerli sınırlamasında da Gökhan Töre de yine hocanın gördüğü oynattığı bildiği bir oyuncu maç başı ücrete anlaşıp getirmek kötü hamle olmaz. Rotasyonda boyddan da lensten de diabyden de çok iş yapar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Anadoludan topçu alınmasına niye bu kadar karşı herkes anlamış değilim. Sergen Hoca tanıyor antrenmana çıkmış oynatmış. Beğenmiş istiyor yönetim de alıyor. Eski yönetim hocaya sormadan oyuncu alıyor diye eleştiriliyordu bu yönetim de hocanın istediklerine gidiyor diye Anadolu JK oluyormuşuz. Tabii ki daha iyi stoperler de vardır ama hocanın istediği bu. Oyunu kuracak olan o. İsteklerini yapıp hocaya özgür yönetim alanı vermek en doğrusu. Hata varsa da hocanın hatası olur sorumluluğunu da alır. Yerli sınırlamasında da Gökhan Töre de yine hocanın gördüğü oynattığı bildiği bir oyuncu maç başı ücrete anlaşıp getirmek kötü hamle olmaz. Rotasyonda boyddan da lensten de diabyden de çok iş yapar.
Sen yanlış anladın bence bizi. Biz eldeki oyuncuların alternatifi değil de önünde ilk onbir oynayacak oyuncu alınmamasını eleştiriyoruz. Yoksa kimse burada Töre için kötü oyuncu demiyor. Sadece ilk on bir için riskli olur. Lens'i gönderemediğimiz durumda Töre - Lens ikilisi hiç güven veren bir ikili olmaz. Bize daha net oyuncular lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sen yanlış anladın bence bizi. Biz eldeki oyuncuların alternatifi değil de önünde ilk onbir oynayacak oyuncu alınmamasını eleştiriyoruz. Yoksa kimse burada Töre için kötü oyuncu demiyor. Sadece ilk on bir için riskli olur. Lens'i gönderemediğimiz durumda Töre - Lens ikilisi hiç güven veren bir ikili olmaz. Bize daha net oyuncular lazım.
yok töreyi ayrı bahsettim zaten rotasyonda iki kanatta da işimize yarayabilir. Bence de as 2 tane kanat almamız gerek zaten. Lensten kurtulmadan zor. Yerli olduğu için gökhanda biraz daha acele edilmiştir yoksa 11 oyuncusu olarak düşünüldüğünü sanmıyorum öyleyse de çok büyük eleştiriyi hakederler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

yok töreyi ayrı bahsettim zaten rotasyonda iki kanatta da işimize yarayabilir. Bence de as 2 tane kanat almamız gerek zaten. Lensten kurtulmadan zor. Yerli olduğu için gökhanda biraz daha acele edilmiştir yoksa 11 oyuncusu olarak düşünüldüğünü sanmıyorum öyleyse de çok büyük eleştiriyi hakederler.
Kanatlarda yerli bir oyuncu ihtiyacımız var. Ancak ilk on bir için yeterliliğe sahip yerli bir oyuncu yok piyasada. Yedeklerden önce aslara odaklanmak lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Kanatlarda yerli bir oyuncu ihtiyacımız var. Ancak ilk on bir için yeterliliğe sahip yerli bir oyuncu yok piyasada. Yedeklerden önce aslara odaklanmak lazım.
Katılıyorum. Ancak yerli oyunculara kuraldan sonra normalden fazla bir talep geldiği için, daha acele edilmiştir. Hiçbir transfer döneminde önce asları bitirelim sonra yedekleri alırız gibi bir sıra olmaz. Töre' nin erken gelecek olması onun 11 için alındığını göstermez. İlk 11 için alınıyorsa da yönetimi çok büyük eleştiririm.

Çevrimdışı mellfred

hala ne dediğimi anlamadın. başarısız ama bunun için suçlanmaz.
en azından bir kendi takımını kursun göreceğiz. ben gelmeden önce fikrimi söylemişdim zaten
insan neyi görmek isterse onu görür.
Anlamadığım şey ne biliyormusun insanlar Beşiktaşlıyım diyipde nasıl oluyor Beşiktaşın menfaatine değil tuttukları kişi menfaatine konuşuyor.
sergen hiçbirşey yapmadı takım avcıya göre bir tık bile daha iyi değil ama kötü oynadığı maç sayısı daha fazla
ben yenmekten yenilmekten bahsetmiyorum. çünkü yendiğimiz birçok maçı şansa bala yendik.
tepkimde  yunusun gelip istatistikle sergeni övmesi. fener 11 kişi devam etseydi bize top göstermiyordu
on kişi kaldılar yinede bizden baskın oynadılar.
ama yinede sergene suç bulmuyorum istediğin oyunu kurmadığın kadroya oynatamazsın takımın kötü oyunu için şu anda bin tane sebep bulurum sergeni haklı çıkaracak
ama lütfen şu oyuna iyi demeyin. önce Beşiktaşlısınız yanlışı dile getiremezsen yarınıda kaybediyorsun.
kimseye sallamıyorum Sergeni Beşiktaşa hoca olarak yakıştırıyosanız insan olarak demiyorum sergeni severim
hocalık yeteneği olarak yakıştırıyorsanız o sizin sorununuz. ben daha birşeyini göremedim gelecek seneyi bekliyorum tabi kalırsa
sergen işi belli olmaz takımı yapar  sonra kafası birşeye atar çeker gider bir sene daha kaybederiz.
böyle olmaz diyebilecek varmı aramızda.
takım hiç birşey oynamıyor bir kaç oyuncunun hırsıyla işde gol atıp maç kazanıyoruz ama yinede diyorum bin tane sebep bulurum bunun içinde sergen olmaz
ligin bitimine 10 hafta varken as kalecini gönderip üçüncü kalecinle hemde bir çocukla devam edersen zaten takıma ne beklediğini uygulamalı anlatmış olursun o takım o saatten sonra şu olduğundan daha başarılı olmaz. şl umudu olan bir takım kalecisindende olmaz en iyi stoperindende olmaz. sol bekini gönderip 17 yaşındaki çocuğun
eline bırakmaz kaderini ne oldu caneride oynatmadı neden oynatmadı onca maç sakat değil kulübede oturttu oynatmadı
sonra birden çocuğu neden kestide caneri oynattı. büyük ihtimal oynamama sebebi pazarlıktı. başka birşey gelmiyor aklıma.
şl ye gitme şansı yüksek olan bir takımın yöneticileri böyle olmaz sergen ne yapsın nesini suçlayalım neresine sallayalım
bunlar ayrı konular. ben takımın yetersizliğini tartışmıyorum ortada bir kadro var ve o kadroya oynatılan bir oyun var.
daha doğrusu varmı takımın ne oynadığı belli değilki. çıkıyor futbolcular yetenekleri ölçüsünde birşeyler yapıyor. o kadar.
kenarda taraftara oynayan bir hoca var. lens en iyi oyununu oynasa bile ilk onu çıkartıyor nede olsa taraftar sevmiyor
yanlış değişiklik diye kıyamet kopmaz. oyuncu değiştirme hamleleri çok kötü takımın sahada ne yaptığı belli değil
oynadığımız her takım bize baskı kuruyor top çıkaramıyoruz ötesi yok. kadro kötü olabilir ama hoca dokunuşu falan yok
bunuda seneye göreceğiz. tabi göreceğiz diyorum ama görebilme ihtimalimiz çok düşük transfer etmek istedikleri oyunculara bakılırsa
sergen falan kuramayacak kendi takımını. o nedenle ne desek boş. sergenin çekip gitme ihtimali daha yüksek
tabi ondan önce yönetim kongre kararı almazsa
hocanın oynattığı oyunu ben de tatmin edici bulmuyorum
Gs deplasmanında atak bile yapamadık ki o gs 7 hafta kazanamadı
FB maçında 11-11 iken de çok kötüydük
Konya’yı da eksik yendik
Kasımpaşa maçı da keza çok kötü futbol vardı
tabiki yönetim sorunları maddi sıkıntılar bla bla... ama takım kesinlikle top falan oynamıyor
Bu galibiyetler yanıltmasın
evcı da ilk sezonun son maçlarında üst üste 6 ya da 7 galibiyet alınca havaya girmiştik heyhat kötü futbol oynuyorduk. Kendi kendinizi kandırdık”bir şekilde kazanmayı biliyor” diye ama çekirge 3 sıçrıyor
Kötü oyunla kazanmak bir yerden sonra pek mümkün olmuyor
Şimdi hoca 8-10 oyuncu istiyor
Hakkıdır ister ancak ben Sergen’in maalesef kalıcı olacağını düşünmüyorum aldırdığı oyuncular da muhtemelen yeniden başımıza dert olacak
Umarım yanılırım

Çevrimiçi Necmi

Konya’yı da eksik yendik
tabiki yönetim sorunları maddi sıkıntılar bla bla... ama takım kesinlikle top falan oynamıyor
evcı da ilk sezonun son maçlarında üst üste 6 ya da 7 galibiyet alınca havaya girmiştik heyhat kötü futbol oynuyorduk. Kendi kendinizi kandırdık”bir şekilde kazanmayı biliyor” diye ama çekirge 3 sıçrıyor
Hakkıdır ister ancak ben Sergen’in maalesef kalıcı olacağını düşünmüyorum aldırdığı oyuncular da muhtemelen yeniden başımıza dert olacak
Umarım yanılırım
en azından ne demek istediğimi anlamışsın.
burda önemli olan maç kazanmak değil insanlar bunda yanılıyor karambol bir top girer olmadık maçı kazanırsın
sorunumuz futbol adına sahada birşey yapmamamız kazanmak kazanamamak değilbunu bugün kazanırken söylüyorum
gelecek sene böyle olmayacak arka arka bir kaç maç kaybedip liderle arandaki puanı 9-10 yaparsan  ondan sonra şansa bala kazansanda birşey değişmez.
kenarda takıma ufak dokunuş bile yapan bir hoca yok.. gerçi sergen ne yapsın burak vedalaştı deniyor gençler maçına çıkmadan forvetini göndermek
de ne oluyor. resmen bas bas bağırıyorlar biz şl ye kalmak istemiyoruz diye. bunun başka açıklaması yok. burak oyna bu hafta öyle git dense
oynamazmı. bu gün cuma maç yarın bir haftada değil iki gün. insanın içinden sergeni eleştirmek gelmiyorki.
ama eleştirim bu değil takım kötü olur teknik olarak sahada durursun ama uyncu yetersizliğinden birşey yapamazsın bu takımın kalitesinin kötü olduğunu gösterir
ama bizdeki durum bu değil tamam takım dört dörtlük değil küme düşen takımdan daha iyiyiz herhalde ama onlar kadar oynamıyoruz sahada.
takım ne yaptığını bilmiyor sudan çıkmış balık gibi işde biraz tecrübeli oyuncular çıkıyor birşey yapıyorda maç kazanıyoruz
caner ortalasın gg atsın vida götürsün götürdüğü topu içeri soksun bizde derbi kazandık diye mutlu olalım gerçi oldum ama
şimdi düşünüyorumda sahada fenerin om kişi olduğunu aranızda hisseden kimse varmıydı maçı sonradan izlesem bana Beşiktaş on kişi fener onbir kişi oynuyor dese inanırım.
kalecimiz kaç kurtarış yaptı. kendi sahanda hemde maçın ilk yarısı fener onbir kişi oynarken topa sahip olma oranlar %26 %74 başka konuşulacak birşey yok
o fener önüne gelenin yendiği fener üstelik.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Konya’yı da eksik yendik
Umarım yanılırım
+1903
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!