Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1618136 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mrred

bizim maçın roportajlarını yorumlarını veren kanal var mı ya? tüm kanallar basaksehir de basaksehir derbiyi fener kazansa şimdi feneri övüyorlardı saatlerdir derbilerin havası başkadır muhabbetiyle.
Hocanın basın toplantısı birazdan düşer youtubea
The great gig in the sky

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Küme düşmek derken ilk yarı 30 puan topladık yahu :D

19 . hafta da kovuldu 9 galibiyetimiz vardı. İkinci yarı ligin dengesi çok değişti. Mesela Malatya 2.yarı 10 puan toplayamadı daha antalya kasımpaşa düşme adayıydı az daha hafta olsa fb yi geçecekler. Düşürmese de korkusunu yaşatırdı.  :D Haksızsın diyemem bazı konularda çok mu kötü hoca değil büyük takım hocası mı o da değil winner değil bir kere, oyuncu anlamında tarihin en kötü kadrolarından biri verildi,onu getiren yönetimin kaçıp gitmesi yeni gelen yönetimin takım yerine geçmişle savaşması vs derken sahipsiz kaldı ama zaten getirilişi hataydı hem camiaya ters biri kredisi yok hem de öyle rezil istatistikle çok bile durdu. Diyorum ya 40 fırın ekmek yemesi lazım. Getirlmesi de hata gönderilmesi de hata niye çok geç kalındı şimdi okan gidene kadar başak da almaz ama mesela fb ve ts uyabilir ona takım profili olarak looser camialar  :evillol:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı haluk.m

Beşiktaşın oyuncusu için bu konuşmalar hoş mu ? Kendin bilirsin ama yakışık değil kullandığın kelimeler.

Çirkefliği Burak Yılmaz yapıyor demedim, kendisine teklif edilme şekline atıf yaptım.

Babası kısmıysa art niyetli değil, Şenol Güneş ve fatih'i babası gibi sevdiğini, gördüğünü bilmeyen yoktur. 

Bu takımdan ne oyuncular geçti,  oyuncuların babası es kaza 1 sezon Beşiktaş'a hizmet etti diye sanılıyor ki hepsi doğma büyüme Beşiktaşlı.   (1 sezon biz de 3-5 sezon renklilerde top oynamış babaların çocukları dolu Beşiktaş'ım)     

Ben bu oyuncunun renkli takımda şampiyonluk kutlarken yaptıklarını unutmadım, ben bu oyuncunun maçımızda yaptığı art niyetli hareketleri unutmadım.  Ben bu oyuncunun tatile birlikte gittiği adamlar takımdaki oyuncumuzu ayartırken sesini çıkarmadığını da unutmadım. 

Neyse gereksiz uzattım.

(Burak Yılmaz = Sinan Engin, ne eksik ne fazla :evillol:)   

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Sergen 8-10 transfer istemis

8-10 transfer nokta atışı olursa anca 11  i tamamlarız Beşiktaş seviyesinde yedeklere sıra gelmez. Sergen de çok değişmiş eski sergen olsa 11 + 5 isterdi.  :D GG-Atiba-Burak 11 ljacic elneny caner dorukhan ersin yedek düşündü zaar.

Çevrimdışı mrred

19 . hafta da kovuldu 9 galibiyetimiz vardı. İkinci yarı ligin dengesi çok değişti. Mesela Malatya 2.yarı 10 puan toplayamadı daha antalya kasımpaşa düşme adayıydı az daha hafta olsa fb yi geçecekler. Düşürmese de korkusunu yaşatırdı.  :D Haksızsın diyemem bazı konularda çok mu kötü hoca değil büyük takım hocası mı o da değil winner değil bir kere, oyuncu anlamında tarihin en kötü kadrolarından biri verildi,onu getiren yönetimin kaçıp gitmesi yeni gelen yönetimin takım yerine geçmişle savaşması vs derken sahipsiz kaldı ama zaten getirilişi hataydı hem camiaya ters biri kredisi yok hem de öyle rezil istatistikle çok bile durdu. Diyorum ya 40 fırın ekmek yemesi lazım. Getirlmesi de hata gönderilmesi de hata niye çok geç kalındı şimdi okan gidene kadar başak da almaz ama mesela fb ve ts uyabilir ona takım profili olarak looser camialar  :evillol:
Duygusal adam o yüzden kaybetti. Bize gelmesinin tek nedeni taraftarın duygusuna ve coşkusuna çok önem atfetmeseydi .3 sene şampiyonluğa oynayıp da şampiyon olamamasının yegane nedeni olarak "taraftarsızlık ve coşkusuzluk" gördü ki bu tartışılır. Bu arada araya pandemi girmeseydi Başak yine şampiyon olamazdı arkadan GS gümbür gümbür geliyordu. Kimse kimseyi kandırmasın
The great gig in the sky

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Şu rıza hocanın beşiktaşa yaptığı kötülüğü kimse yapmaz arkadaş, tamam kasten yenilsin demiyorum ama hep mi bize karşı olur bi adam ya
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Şu rıza hocanın beşiktaşa yaptığı kötülüğü kimse yapmaz arkadaş, tamam kasten yenilsin demiyorum ama hep mi bize karşı olur bi adam ya

Beşiktaş antipatisi var adamda biz önüne geçmeyelim diye dünya kupasını filan bile alabilir.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Duygusal adam o yüzden kaybetti. Bize gelmesinin tek nedeni taraftarın duygusuna ve coşkusuna çok önem atfetmeseydi .3 sene şampiyonluğa oynayıp da şampiyon olamamasının yegane nedeni olarak "taraftarsızlık ve coşkusuzluk" gördü ki bu tartışılır. Bu arada araya pandemi girmeseydi Başak yine şampiyon olamazdı arkadan GS gümbür gümbür geliyordu. Kimse kimseyi kandırmasın

Büyük yanılgı hele de Türkiye liginde büyük takım taraftarı söz konusu ise işler iyi giderken belki de biraz kötüleşsin takımın gideceği varsa da engellerler.

Pandemi zaten kadrosu iyi olan hava yakalamış takımlara büyük darbe vurdu Ts-Gs-Sivas gibi, Alanya ve Başak da karlı çıktı ama en çok bize yaradı yoksa yine gs şampiyon olurdu bence de... Şimdi tüm renklileri altımıza aldık.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk defa CL maçı oynayacak ve fark yiyecek. Onu istiyor herhalde.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Entresan bir transfer dönemi bizi bekliyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Beşiktaş antipatisi var adamda biz önüne geçmeyelim diye dünya kupasını filan bile alabilir.

Bizim yerimizde renkliler olsa yatardı. Haftaya değil göztepe Bayern Liverpool Juve City falan gelse Rıza ne yapar eder alır maçı... Ama işin şakası yok TFF ayağına kurşun sıkıyor. Cl ön elemeye Beşiktaş dururken Sivas ı yollatmak nasıl bir mantık. Fb ve gs nin de fişini çekmiş oluyorlar haberleri yok. Bizim yönetime sorsan cl ön eleme istemez zaten içten içe oraya bu kadroyla gidecek halleri yok cl parasının fazlasını harcamamız lazım işlerine gelmiyor. Halbuki tam fırsat yap sağlam kadro rakip yok ligde çok uygun zamanlar kaçıyor.

Çevrimdışı Alper1903

İlk defa CL maçı oynayacak ve fark yiyecek. Onu istiyor herhalde.

olacak olan o zaten. ilk maçtan rakibi fişi çeker. zaten en iyi oyuncularım gitti diyor. çok gereksiz sivas'ın cl eleme oynaması.

Çevrimdışı mrred

Büyük yanılgı hele de Türkiye liginde büyük takım taraftarı söz konusu ise işler iyi giderken belki de biraz kötüleşsin takımın gideceği varsa da engellerler.

Pandemi zaten kadrosu iyi olan hava yakalamış takımlara büyük darbe vurdu Ts-Gs-Sivas gibi, Alanya ve Başak da karlı çıktı ama en çok bize yaradı yoksa yine gs şampiyon olurdu bence de... Şimdi tüm renklileri altımıza aldık.
Katılıyorum. Avcı'da olmayan önemli özellikler Sergen'de var özellikle adam yönetimiyle alakalı. Fakat beni en çok kuşkulandıran detay 8 10 transfer istiyorum demesinden de anlaşılacağı üzere eldekilerle bir şey yapmayı düşünmemesi hazıra ve kolaya kaçması . Oyuncu üzerinden gitmeye meyilli bir yapısı var eğer buna yapamazsa sıkılıp çabuk pes eder mi onu da bilmiyoruz. Uzun vadede bu iyi bir şey değil. Bekleyip göreceğiz zaman her şeyin ilacı
The great gig in the sky

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Katılıyorum. Avcı'da olmayan önemli özellikler Sergen'de var özellikle adam yönetimiyle alakalı. Fakat beni en çok kuşkulandıran detay 8 10 transfer istiyorum demesinden de anlaşılacağı üzere eldekilerle bir şey yapmayı düşünmemesi hazıra ve kolaya kaçması . Oyuncu üzerinden gitmeye meyilli bir yapısı var eğer buna yapamazsa sıkılıp çabuk pes eder mi onu da bilmiyoruz. Uzun vadede bu iyi bir şey değil. Bekleyip göreceğiz zaman her şeyin ilacı

ha işte mesela avcı açık açık söyleyemezdi  böyle basın önünde, Sergen çatır çatır söyler, Şenol hoca olsa basın önünde ima eder yönetimle başbaşayken açık açık söylerdi  :D herkesin yapısı farklı ama her futbol adamının ortak görüşü kadro ciddi manada zayıf, neresinden tutsak elimizde kalıyor.  Kesin oyuncu alınmazsa restleşir ya yönetim gider ya Sergen  :evillol: Gelirken de söylemiştim avcı dan sonra 6 aylığına skor anlamında iş yapar ama Sergen in ipiyle kuyuya inilmez diye. Bana göre Sergen de doğru adam değil uzun vadeli planlama için. Futbolcudan anlar yeteneksiz adamlarla uğraşmaz bu iyi bir şey bana göre ben de özellikle bazı mevkilere özellikle net oyuncu alınmasından yanayım üst seviye winner adamlar, ama şuan kulübün maddi imkanı yok olsa bile bankalar anlaşması tff kuralları pandemi vs istediğin adamı alamıyorsun zaten o yüzden Segen e Beşiktaş seviyesinde kadro veremeyecekler o da başarılı olamayıp yarı yolda bırakacak maalesef. Gidişat o yönde.

Çevrimdışı yaço58

Feneri tokatlalışız maç sonu kaptan gidşp garip garip açıklama yapıyor kime gözdağın Bişe anlatacaksan anlat yoksa sus ne malzeme veriyorsun ne gereksiz açıklama ne olduğu da anlaşılmıyor nereye çeksen gider açıklama

Çevrimiçi levitate

Bunları şimdi demezse seneye öz kaynak düzeninden 3 oyuncuyla falan oynarız. Başkan arada ağzından kaçırıyor. Şenol Güneş - Fikret Orman uyumsuzluğunun tam tersi Çebi - Sergen arasında var. Şenol hoca bana maaşı ödenecek vasat üstü oyuncu alsanız olur ben bir şekilde onu adam ederim diyordu. Fikret Orman namımız yürüsün diye daha iyilerini alırız hocam diyordu maaşı yüksek isim oyuncular alıyordu. Çebi Güneş ile iyi anlaşırdı. Orman'da Sergen'le anlaşırdı çünkü Sergen belli kalitenin üstünde topçular istiyor vasatı istemiyor.
o özkaynak olayını aşırı yanlış anlamış bizimkiler

inş başa bela olmaz ileride
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Abi şimdi şöyle bir bakalım. Ersin vida roco atiba dorukhan douglas rıdvan fatih aksoy boyd lens nkodou burak güven umut erdoğan kartal kayra ljajic eldeki görünen kadro. Nagelsmann gelse şu kadrodan yarışmacı bir takım çıkarabilir mi elimizi vicdanımıza koymak lazım. 8 futbolcunun tamamını 11 için istediğini sanmıyorum rotasyonda kullanabileceği 8 futbolcu evet lazım bu hazıra konmak değil maalesef kadromuz fena halde kötü adam nerde hocalık yaptığının bilincinde ve seneye de alt sıralarda kalmak istemiyor anlayışlı olmak lazım.

Burada bile bize çok fazla katkı sağlayabilecek onlarca futbolcu ismi geçiyor çoğu ya bonservissiz ya da cüzzi miktarlara kapatılacak isimler hoca ekonomik durumu bizden iyi biliyordur 15 milyon euro harcayın diyecek hali yok sonuçta ancak fazla seviyede nitelikli oyuncu da bu takım için elzem.

Yönetim için çok ciddi sınav başlıyor haftaya. Ellerinde para yok, para edecek oyuncu hemen hemen yok ve en az 8 transfer isteyen taraftarı arkasına almış bir hoca var umarım sezon başında havlu atacak derecede kaosa girmeyiz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sezon başladığında hangi takimin başinda olursa olsun tek derdi Beşiktaşi nasil yenerim.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Halen avcı gibi vasıfsız bir adamın adının şu forumda geçmesi komedi.

Başakşehirden gitti adam gittiği ilk sene başakşehir şampiyon oldu.

Bizden gitti şaha kalktık.

Resmen akıl tutulması yaşıyoruz.

Çevrimiçi mayguntr

O kadar da abartmayalim, Okan Buruk bile adama tesekkur etti. Sampiyon yapacak bir hoca degil ben de katiliyorum, bazi ozelliklerini gelistirmesi lazim.
Ama kalburustu bir takim verildiginde o takimi iki uc senede top4 takimi yapacak bir hoca.

Çevrimdışı Erman1903

Değerlerimize sahip çıkalım adam şampiyon olan bir takımın temellerini attı, niye gömüyorsunuz cık cık cık 😁
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2020, 02:27:45 Erman1903 ]

O kadar da abartmayalim, Okan Buruk bile adama tesekkur etti. Sampiyon yapacak bir hoca degil ben de katiliyorum, bazi ozelliklerini gelistirmesi lazim.
Ama kalburustu bir takim verildiginde o takimi iki uc senede top4 takimi yapacak bir hoca.

Teşekkürü yıldızlarla dolu bir kadro bıraktığı için yapmıştır hepsi o.

Okan buruk geldiğin de başarısız oldu neden avcının o saçma sapan taktiği yüzünden takımı o oyunu unutturuncaya kadar adamın göbeği çatladı.

Kandırmayın kendinizi yıldızlarla dolu kadroda demba,robinho,elia,visca vs deli gibi hücumcuların oldugu takımda her maç 1-0 1-0 gidiyor avcı ile ve sonunu getiremiyordu tam bir loserdi.

O kadar yıldızlarla dolu kadroda son 2-3 sezonda 35-40 gol sezon boyu tam komedi.Okan buruk ile 63 gol atmış hem uefa hem lig oynadıgınıda unutmayalım tek hedef olsa 70+üzeri rahat atardı takım.

Bize geldi o saçma sistemini bize de oynatmaya calıstı hücum oynayacağız dedi büyük takım dedi dk 80'de ilk şutumuzu çekiyorduk.

Ben hayatımda böyle kötü kadro görmedim dedi avcı aynı kadro ile sergenin yaptıkları ortada.

Dediğim gibi hoca moca değil Türk milli takımında da bir halt yapamamıştı.
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2020, 02:32:20 cursedofdragon ]

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Sergen Yalçın 14 maçta 9 galibiyet yapmış, puan kaybedilen maçlardan bi kaç tanesi futbol olarak skora yansımayan maçlar.

Sergen istikrarsız bir adam o konuda çok güven vermiyor olabilir bana da çok güven vermiyor orası ayrı bir konu ama  adam maç kazanmasını biliyor. Sahada Futbol becerileri düşük kilit pas atamayan pratik düşünemeyen düz oyunculardan  kurulu bir takımla 14 maçta yaptıkları bence çok iyi izlenim verdi.

ama burda en ufak puan kayıplarında gelip hocaya sallamaya çalışan kitle var.

şimdi çıktı 8 - 10 oyuncu dedi baktığın zaman  her sene aşağı yukarı biz bu rakamlara yakın transfer yapıyoruz sayı yüksek gibi görünsede sözleşmesi bitecek ve satılması gereken oyuncular düşündüğünde minimum  5-6 oyuncu zaten almak zorundasın..

Sözleşmesi bitmiş veya son senesi kalmış kaliteli oyuncuları kadroya katarsan çokta dert edilecek bi durum yok. ( yönetim bu konuda bana çok güven vermiyor açıkcası) 

Çevrimdışı worns

8-10 oyuncu istemesi normal hocanın. kaleci ve as stoper sezon bitmeden gitmiş. diaby, boateng, elneny kiralık. rotasyondan beş eksiğin zaten var. yine stoper ve kenar forvet rotasyonundan gözden çıkarılan oyuncular var. bir de üstüne neredeyse bütün sezonu 38 yaşında bir 8 numarayla geçirmişsin. karardan, tercihten bağımsız yeniden yapılanmak zorunda takım.