2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 131 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2625562 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Zafer55

Adaptasyon sorunu yaşamayacak gibi duruyor. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı cursedofdragon

Adaptasyon sorunu yaşamayacak gibi duruyor. Hayırlı olsun.

:)

Çevrimdışı Sinan23

Malaga da Milan da falan 10 numara oynamiyormu du boateng

Çevrimdışı MUSTAFA_

Malaga da Milan da falan 10 numara oynamiyormu du boateng
Boateng hücumun her bölgesinde oynayabiliyor. Kariyeri böyle. Ben çoğu kişinin aksine orta saha için aldığımızı düşünüyorum :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı bjk4ever

Sergen insallah bir heyecan getirecek tabii, ama su ana kadar 1 haftada olanlar bence pek umut vaad etmiyor. Transferlerde sozu geciyorsa umutsuz olmak icin bir neden var, eger sozu gecmiyorsa kesin bir neden var (Sergen'in gelis ve umut verme nedenine ters zaten).

Sergen'in ve olasi Lucescu'nin gelisiyle hepimizin kafasinda yine gencleri oynatan, dinamik futbol oynayan, zevk verip ofansif oynayan cesur bir takim var. Umudumuz o. O takimin yapi taslari kim olur, Sergen kimi Ozan Tufan'i ettigi gibi adam eder diye sorarsan ilk 5'e kesin hem Oguzhan hem Orkan'i koyarim. Ama ikisi de bir anda gitti.

Yerlerine gelen Boateng. Elimzide bir sekilde parlatip verim almamiz gereken Ljajic varken cok sacma transfer. 8 numara icin alinmissa mantiken cok cok dogru, ama isim cok sacma. Oraya dinamik bir adam gerekirken gelen adam 35 yasinda.

Bilmiyorum, yarini da beklemek lazim. Bizde oyunun degismesi lazim, ama oyun oyunculari degistirmeden kesinlikle degismeyecek. Bizim bu oyunu oynamamizi saglayan antrenor direktifleri degil, oyuncu karakterleri. Sergen Yalcin yarin nasil bir 11 cikarabilir, bilemiyorum. Ama bilindik bir 11 cikarirsa umutsuz olmak icin bir neden daha cikar ortaya.

Boateng hücumun her bölgesinde oynayabiliyor. Kariyeri böyle. Ben çoğu kişinin aksine orta saha için aldığımızı düşünüyorum :tabe:

8 oynarmı @MUSTAFA_ :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bir zamanlar bizdeydi. Hala genç ama bitmiş bir kariyer  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sergen insallah bir heyecan getirecek tabii, ama su ana kadar 1 haftada olanlar bence pek umut vaad etmiyor. Transferlerde sozu geciyorsa umutsuz olmak icin bir neden var, eger sozu gecmiyorsa kesin bir neden var (Sergen'in gelis ve umut verme nedenine ters zaten).

Sergen'in ve olasi Lucescu'nin gelisiyle hepimizin kafasinda yine gencleri oynatan, dinamik futbol oynayan, zevk verip ofansif oynayan cesur bir takim var. Umudumuz o. O takimin yapi taslari kim olur, Sergen kimi Ozan Tufan'i ettigi gibi adam eder diye sorarsan ilk 5'e kesin hem Oguzhan hem Orkan'i koyarim. Ama ikisi de bir anda gitti.

Yerlerine gelen Boateng. Elimzide bir sekilde parlatip verim almamiz gereken Ljajic varken cok sacma transfer. 8 numara icin alinmissa mantiken cok cok dogru, ama isim cok sacma. Oraya dinamik bir adam gerekirken gelen adam 35 yasinda.

Bilmiyorum, yarini da beklemek lazim. Bizde oyunun degismesi lazim, ama oyun oyunculari degistirmeden kesinlikle degismeyecek. Bizim bu oyunu oynamamizi saglayan antrenor direktifleri degil, oyuncu karakterleri. Sergen Yalcin yarin nasil bir 11 cikarabilir, bilemiyorum. Ama bilindik bir 11 cikarirsa umutsuz olmak icin bir neden daha cikar ortaya.

Boateng 32 yaşında :)

Çevrimdışı tolga1903

Tam bir Negredo = duvar olur ama gol mol atamaz tarzi adam. Hatta Negredo'nun hakkini yemeyelim Negredo az bucuk pas atiyordu bunda o da yok su attigi toplara bak. 

İlginç şekilde kötülemek için koyduğun videoda adamı beğendim ben:) burak'dan daha iyi beceriyor sırtı dönük oyunu burak kadar iyi bitirici(ki bu ara bitiremeyiciye doğru evriliyor) değil ama sakatlık ve fizik durumu iyiyse katkı verebilir gibi. Hem burak ile ikisi iç sahada avantajlı olabilir ljajic'e farklı mevki düşünür belki hoca. Görmek lazım negredo 4.5 milyon euro alıyordu bu adam 325 bin euro alacak arada ufak fark var. Takımın hücum oyuncuları gerçekten çok formsuz verimsiz ve vasat, birazcık katkı bile verebilirse 17.59'da gelen transfer için iyi iş çıkarmış oluruz.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bence  Boateng  hakkinda cok erken konusuyoruz, uzun boylu, fizikli adam TR'de her zaman is yapar. Farkli bi  futbolu ve yetenekleri  var,  ben birkac  videosuna lici gozle baktim, evet  bir yildiz degil,net  snatrfor degil ya da bir Mario Gomez hic degil ama cokacidna bi Pascal Nouma tarzi sezinliyorum, enteresan goller  cikarabilir mesela + bizim taraftar ve kuluple de  ben  uyusabilecegini dusunuyorum.. Bi tinercilik var gibi adamda,  durudurulamaz  manyak  bi tarafi var ki  bu  bizim taraftarin da cok sevdigi  bir sey  .. Bekleyip gormek gerek , ben tekrar ediyorum, ondan enteresan goller bekliyorum ..4-7 arasi gol yapacaktr ...  Ustelik  325 bin euroya yedek kalsa bile  ne olur ki  tum ikinci yari boyunca.. 
Yorgo

Çevrimdışı Umutcan Kaya

tipi ailton'u anımsattı çökmüş baya yüz şekli, depresif gibi bir hali var
bu arada antreman üstü mü o
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2020, 02:20:08 Umutcan Kaya ]
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bir transfer döneminin daha sonuna geldik. İyisiyle kötüsüyle geçti gitti. Bu dakikadan sonra ligde fazla umudumuz kalmasa da hergün bir önceki maçımızdan daha iyi olmaya çalışacağımızdan kuşkum yok. Umarım yeni teknik direktörümüz Sergen Yalçın ve takımımız için iyi bir dönem olur.

Gelenler

Sergen Yalçın (TD)
Ajdin Hasic
Kevin-Prince Boateng

Gidenler

Abdullah Avcı (TD)
Oğuzhan Özyakup
Orkan Çınar

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Avrupa yok türkiye kupası yok kalan maç 15.ilk maç oynamaz kaldı 14.otomatik uzama ihtimali az. Gönül isterki performans göstersin ve kontratı uzasın. Örneğin 9maç oynadı 10 gol 5 asist yaptı. Kontrat otomatik uzamadı seneye baybay :D

Çevrimiçi murat

ben sol forvet gibi hatırlıyorum. Kaliteli kumaşı vardı ama o beklenen oyuncu olamadı. Fizikli bir futbolcu hızını kaybetmemişse iş yapabilir.