34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa Tarih : 24.05.2019 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Mete KALKAVAN (Y) Erdinç SEZERTAM (Y) Samet

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa  [Okunma sayısı 47528 defa] 34. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa

Çevrimdışı tolga1903

Çıkıp yönetici söyleyecek bunu maç sonu
“Kazandık ama var başındakiler şüpheliydi” diyecek
Sen ben 1000 yazsak boş
Bizim yöneticilerin asıl kanı sulandırılmalı

Bizim yöneticiler gs'yi tebrik etmekle meşgul ya da yalanladiklari haberleri yapan gazetecilere barbekü partisi falan veriyorlar en kötü o yüzden beklentim yok abi.

Çevrimdışı ferdi1903

Güven ne ara hatrick yapti

Çevrimiçi blackeagle35

Sezon gitti şimdi çıkartsan kaç yazar

Çevrimdışı levitate

soyunma odasına gidiyo bide pü

inş menajerini arayıp takım bul dersin amin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Q7'yi ne diye oynatirsin ki zaten, ha oynattin yerine ne diye Lens'i aliyorsun.

Al maca Muhayer'i onu izleyelim bari. Neyse, kurtuluyoruz senden cok sukur.

Çevrimiçi blackeagle35

Abdullah Avcı gelsin ya da gelmesin Burak konusundan hiç mi ders almadı tribün acaba alehine tezahürat yapılıyor Avcı'nın..

Çevrimdışı levitate

şu maçtan sonra emin oldum karius suçlanacak en son kişi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Basit goller yemeye devam  :money: Trabzon gol atınca biz atıyoruz; yeyince de biz yiyoruz. Bu skorlar bize yarıyor. Ancak bu maçta gol atmazsak daha gol yeriz  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Abdullah Avcı gelsin ya da gelmesin Burak konusundan hiç mi ders almadı tribün acaba alehine tezahürat yapılıyor Avcı'nın..
ne diyorlar?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı levitate

ya oynatsana rıdvan kankamızı ne kaybedersin allah aşkına

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Oooo Pektemek alırım bir dal.
Tabi kenarda Messi ya da Suarez yok, yapacak bir şey yok.

Çevrimiçi mellfred

Golü yememizin temel müsebbibi lenstir
Rakip 10 kişi bildirirken top tutmak yerine boktan uzun top atıp kaptırdı ve atak sürekliliği sağladı rakip adına

Çevrimdışı MUSTAFA_

Larin forvet oyuncusu değildir  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Larin ahahaha

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı levitate

Oooo Pektemek alırım bir dal.
Tabi kenarda Messi ya da Suarez yok, yapacak bir şey yok.
ahahahahahaha

her seferinde gülüyorum şuna :D

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

3-1 den sonra tatile çıktık. Deniz havası mayıştırdı bizimkileri  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı levitate

necip adamı öldürdü galiba

Çevrimdışı MUSTAFA_

Karius bu maçı isterse kazanırız maçı :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ahahahahahaha

her seferinde gülüyorum şuna :D

Sorsan adama Fransa' nın kadrosunun yarısını tanımaz.
"lan bunlar ileride ninja kaplumbağalardan birini oynatıyor" diye düşünür muhtemelen.

Çevrimdışı levitate

Sorsan adama Fransa' nın kadrosunun yarısını tanımaz.
"lan bunlar ileride ninja kaplumbağalardan birini oynatıyor" diye düşünür muhtemelen.
ahahahahahahaha

baktım kadroya 6 kişi falan var öyle (gerçi ikisini bende tanımıyorum :D)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Klasik yere yatsana yere yatsana..
O grubu zaten kimse ciddiye almiyor, aynı grub 7 numaralı şahız her gördügü kırmızıda quaresma diye tempo tutturan kişiler. 90 dakika laylaylom, baska bildikleri birsey yok
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı Liquidator

bu Larin futbolcu falan diğil

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Etiketler: