33. Hafta Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş
33. Hafta Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|33. Hafta Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Skor : Osmanlıspor - Beşiktaş Tarih : 13.05.2018 Saat : 19:00 Stadyum : Osmanlı Stadyumu Hakem :(H)Halis ÖZKAHYA,(Y)Ekrem KAN,(Y)Hakan

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 60090 defa] 33. Hafta Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş

Çevrimdışı tolga1903

Bu hakem varya neyse küfür etmicem çoluğundan çocuğundan çıksın şu aldığı talimatlar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Larinden cok da birsey beklememek lazim, kalite olarak en fazla Eibar / Alaves ayarinda bir takimda oynar. Sampiyonlar liginde oynamak isteyen, Turkiye'de sampiyon olalim diyen takimda 2. forvet bile olamaz ancak yedegin yedegi olur.

bunu 1 maçta mı karar verdiniz ?

Adamı 2 kere topla bulusturabildik.

1'sinde kaleye buldurdu kaleci kurtardı 2.cisinde az farkla dısarı çıkan bir şut kaleye vurdu.Kaleye vuran bir forvet.

Çevrimdışı GD8

Sahada Bu Sezon boyunca performansının altında kalan oyuncularla oynuyoruz Pek Pozisyon Bulduğumuz da söylenemez ama ben Yine de LARİN i beğendim... Kumaşı var ama daha kat etmesi gereken Çok yol var...
larin nasıl

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Larin bir çok kez boşa çıkmasına rağmen ne oğuzhan ne tolgay hiçbirisi pas atmadı.

Çevrimdışı kyiv

Lens tam anlamıyla ömür törpüsü. Eğer sözleşmesi var diye seneye de devam ederse Beşiktaş taraftarında hastalıklar baş gösterecek. Bu kadar isteksiz bu kadar vurdumduymaz olunmaz. BEŞİKTAŞ TARAFTARI LENSİ HAKETMİYOR FİKRET BAŞKAN!!! Seneye parasını verin gitsin. Bu adamla yeniden şampiyonluk yarışına çıkılmaz. Adamda gayret yok, hedef yok, istek yok. Yok oğlu yok. Futbol oynamaya niyeti yok. Aman ha seneye aman haa....Aynı yanlışı tekrar tekrar deneyip farklı sonuç alacağınızı ummayın.
[ Son Düzenleme: 13 Mayıs 2018, 19:58:44 kyiv ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı Fuat

Larin iyi fizigini iyi kullaniyor ve hizida gayet iyi bu macta devre bitmeden oncede guzel bir pozisyon yakaladi. Ben umutluyum larinden

Çevrimiçi levitate

Sahada Bu Sezon boyunca performansının altında kalan oyuncularla oynuyoruz Pek Pozisyon Bulduğumuz da söylenemez ama ben Yine de LARİN i beğendim... Kumaşı var ama daha kat etmesi gereken Çok yol var...
RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

larin iyi takım kötü.

takım çok kötü
teşekkürler

tek derdim larin valla inş tutar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Ben şahsen larinin ilk topa dokunuşlarını beğendim. Hele bir pozisyonda zor da bir toptu çok güzel kontrol edip önüne aldı. Tabi daha çok yol alması lazım ama olacak bence..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Ben şahsen larinin ilk topa dokunuşlarını beğendim. Hele bir pozisyonda zor da bir toptu çok güzel kontrol edip önüne aldı. Tabi daha çok yol alması lazım ama olacak bence..

seneye yedek olarak iş görür sonradan girip.

Çevrimdışı kyiv

Larin bu görüntüsüyle Beşiktaşın en fazla 3. santraforu olur. 2 falan olamaz. Bir fark yaratması lazım ne bileyim 1 e 1 de geçmesi lazım ya da hava toplarında daha etkili olması lazım. Tamam takımda lig bitsede tatile çıksak havasında ama Larinin bu havadan uzak daha etkili bir futbol sergilemesi gerekli.

Çevrimdışı goktasoktay

seneye yedek olarak iş görür sonradan girip.
Katılıyorum. Bir zamanlar cenk de yedekti ama şimdi geldiği nokta ortada. Belirleyici olacak olan, kendini geliştirme ivmesi.

Larin bu görüntüsüyle Beşiktaşın en fazla 3. santraforu olur. 2 falan olamaz. Bir fark yaratması lazım ne bileyim 1 e 1 de geçmesi lazım ya da hava toplarında daha etkili olması lazım. Tamam takımda lig bitsede tatile çıksak havasında ama Larinin bu havadan uzak daha etkili bir futbol sergilemesi gerekli.

neden sergilesin ?

Boşa çıkıyor pas atmıyorlar.

koca 45'dk da 2 kere topla bulusturduk.

1'si kaleci kurtardı 2.cisi çok az farkla dısarı cıktı.Şut çekti şut çekebiliyor.

Top saklıyor kimse yardıma gelmiyor.

Larin oynuyorda takımda ki diğer arkadaşlar yok bi necip ve larin var.

As kadro'ya koyduğun zaman larin nasıl fark yaratıyor 3-5 dk da gördük bunu ilk 3-5 dk lık macında 1 gol attı.

2.ci malatya macında macın yine son saniyesinde girdi yine yazıyordu as kadro ile.

Çevrimdışı f_madida

bunu 1 maçta mı karar verdiniz ?

Adamı 2 kere topla bulusturabildik.

1'sinde kaleye buldurdu kaleci kurtardı 2.cisinde az farkla dısarı çıkan bir şut kaleye vurdu.Kaleye vuran bir forvet.

Ne yazdigima bakarsaniz ben oyuncu kotu demedim, maksimum oynayabilecegi yer Alaves / Eibar veya Ispanyol liginin orta sira takimlarindan biri olaiblir dedim. Bunu gormek cok zor degil, oyuncu pozisyon almakta agir kaliyor, kuvvetli ama hizli degil mesela. Vurus kalitesi kotu degil ama striker vurusu yok, Cenk Tosun gibi degil mesela bunlar hep ipuclari. Sadece bu macta gordugume gore degil genelde gorduklerime gore yaziyorum, oyuncunun MLSte girdigi pozisyonlari izleyebileyeceginiz videolar da mevcut, isteyen bakabilir. Bu oyuncudan en fazla Fernandao ayarinda birsey cikar, o da kendini gelistirirse.
The world is better in black and white, and red.

Ne yazdigima bakarsaniz ben oyuncu kotu demedim, maksimum oynayabilecegi yer Alaves / Eibar veya Ispanyol liginin orta sira takimlarindan biri olaiblir dedim. Bunu gormek cok zor degil, oyuncu pozisyon almakta agir kaliyor, kuvvetli ama hizli degil mesela. Vurus kalitesi kotu degil ama striker vurusu yok, Cenk Tosun gibi degil mesela bunlar hep ipuclari. Sadece bu macta gordugume gore degil genelde gorduklerime gore yaziyorum, oyuncunun MLSte girdigi pozisyonlari izleyebileyeceginiz videolar da mevcut, isteyen bakabilir. Bu oyuncudan en fazla Fernandao ayarinda birsey cikar, o da kendini gelistirirse.

kötülediğimiz fabri'de deportivodan geldi nasıl oynuyor kötü mü ?

Atiba psv'den geldi.

Bırakalım artık şu düşünce yapısını.

Bunu görmek zor değil diyorsunuz ya ne zaman gördünüz diyorum bende.Daha adam akıllı maç oynamadı.

Ayrıca bende seneye direk ilk 11 yazılır demiyorum yedek olarak sonradan girer diyorum daha genç oyuncu pişecek elbette.

Ama daha doğru düzgün izlememişken kalkıp anca eibar'da filan oynar demek çok garip.

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Dr.Zeck

cenk bu seviyeye nasıl geldi önünde gomez ba falan vardı öğrene öğrene gelişe gelişe.. Larin de genc kendini geliştiren geliştirebilecek birisi.. Cenk'ten örnek vereceksen burdan girme olaya..

Ama senin futbolcu gözlemin bi maçla sınırlıymış.. sadece videolardan izlemişsin bide bu dahada vahim :)

ben sadece bekleyip görelim diyorum .. iyi veya kötü diye bi teşhisim olamaz

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı furkankaya1903

"Gol demek" attı... Bu sezon ilk golünü attı... Bu sezon takımda Cenk'ten sonra gol atan ikinci Türk futbolcu oldu

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

cenk bu seviyeye nasıl geldi önünde gomez ba falan vardı öğrene öğrene gelişe gelişe.. Larin de genc kendini geliştiren geliştirebilecek birisi.. Cenk'ten örnek vereceksen burdan girme olaya..

Ama senin futbolcu gözlemin bi maçla sınırlıymış.. sadece videolardan izlemişsin bide bu dahada vahim :)

ben sadece bekleyip görelim diyorum .. iyi veya kötü diye bi teşhisim olamaz

Birincisi uslubunuza dikkat edin. Videolardan oyuncu izlemek mumkun, scouting agencylerin buyuk bir bolumu bu sekilde calisiyor belki farkinda degilsiniz ama isin gercegi bu.

Ayrica Cenk Tosun'un kalitesini Gaziantep'te attigi gollerden gormek mumkundu, siz goremediyseniz sorun sizde. Besiktas'ta golculugu ogrenmedi, zaten gol vurusu vardi Cenk'in. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Fuat

Bu lensi kim aldi bize. Bu kadar kotuyken niye aldilar?

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona