Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184263 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi levitate

2020/21'den beri en çok kırmızı kart gören takım bizmişiz... tam 17 kez
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ghezzal'ın yedeği yok. Orta sahada oyuncu yok. Stoperde oyuncu yok. Kanat yok. Biz hala neden kapandığımızı konuşuyoruz? Eldeki oyuncularla bu kadar. Kimse kusura bakmasın. Gerçekler bunlar. Ghezzal maça hiç başlamasa kimse bir şey diyemezdi. Büyük resmi görelim. Yönetimi savunmayın. Savunulacak tarafı yok. Hakemi görmezden gelmeyin. Valerien sonraki mesele. Şunları halletmeden anca yeni gönderilecek hoca getiririz takıma.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı annoca

Sosyal medya yıkılıyor. Yönetimin elinde büyük koz var şu 3 yerli saçmalığını 2 yapmak için. Fırsat ayağımıza kadar geldi umarım saçmalamazlar, iyi değerlendirirler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gel de bunu "Ben Beşiktaşlıyım." diyenlere anlat!

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı annoca

geçen maç verilmeyen penaltımız içinde hepsi penaltı dedi ama hiç biri düdük çalarken aynı pozisyonlarda penaltı vermiyorlardı. Anca maç sonrası gaz alma tiyatro geçen seneden beri her hafta devam ediyor. Sergen yalçın ne güzel maç içinde maçtan sonra yapıştırıyordu hakemlere

Çevrimiçi Samet Demir

Gel de bunu "Ben Beşiktaşlıyım." diyenlere anlat!
Taraftar da ilk defa yönetimden beklediği gibi taraftarlığını yapmalı. Sosyal medyayı yıkmalı. Yönetime kalırsa iş işten yine geçecek.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Taraftar da ilk defa yönetimden beklediği gibi taraftarlığını yapmalı. Sosyal medyayı yıkmalı. Yönetime kalırsa iş işten yine geçecek.

Maç biteli 2 saat oldu. Açıklama falan yok. Koltuk işgali söz konusu. Ben her şeyi geçtim. Artık yönetim benim için en önemli konu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Tercüman bile tercüme yapmaktan aciz. Yazık...

tercüman da trabzonlu olabilir.

Çevrimiçi Samet Demir

Maç biteli 2 saat oldu. Açıklama falan yok. Koltuk işgali söz konusu. Ben her şeyi geçtim. Artık yönetim benim için en önemli konu.
Perde arkasından ne savaşlar veriyor şuan ANÇ..

Çevrimdışı Samet Ç

Bu yönetim aday olduğu gün ne olacağı belliydi zaten başkanlığa bile kendi isteğiyle değil taraftarın baskısıyla aday oldu.

Çevrimdışı DieForYou1903

tercüman da trabzonlu olabilir.

Klüpte TS li olmayan var mı ki bizim ? TSli değilsen işe alınmıyorsun bizde.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Nazım Ar

Bunlar yönetim değil ajan. Bu geceden sonra iyice emin oldum. Ts aşığı, gs sempatizanı, aziz yıldırım beslemesi ne ararsan var, Beşiktaş'ın itibarına ve geleceğine suikast için buradalar.

Transferler nerede? Hakeme veryansın edecek yöneticiler nerede? Başkan nerede? Diğer kulüplerin 2 katı zarar açıklanıyor ama kadro değerimiz, nicelik ve kalitemiz yerlerde, o zaman paralar nerede?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Penaltı verince kırmızı kart verilmiyor artık sanırım, öyle değil mi?

Çevrimdışı kahyaoglueren

Eger topla oynamak için hamlesi varsa sarı, yoksa kırmızı. Bugun topla oynama niyeti yoktu.

Weghorstun arkadan indirildiği pozisyon da gündeme gelmeli. Karşı karşıya gelecekti. En az sarı kart olan pozisyonda Weg sarı gördü.

Çevrimiçi murat

veriliyor .şart şu topu almaya yönelik bir harekt sonrası penaltı olursa kırmızı yok.topla oynama niyetinyok kırmızı.ben böyle biliyorum değişmediyse.

Çevrimiçi murat

Valerianın hakeme yönelik konuşmasını bile sansürleten bir yönetime sahibiz.tercüman bile doğru tercüme yapamıyor.

Çevrimiçi murat baltacı

Valerianın hakeme yönelik konuşmasını bile sansürleten bir yönetime sahibiz.tercüman bile doğru tercüme yapamıyor.
Önce sen aldığın maçı verme üç puanı koy cebine sonra giydir hakeme birilerinin (Hakaret Yasak)₅ ahlaksız tetikçi olması senin panik olmanı saçmalamani gerektirmez hakeme verilecek en güzel cevap bu maçı kazanmaktı hakeme yönelik konuşmayı bizde yaparız yönetimde yapar hocada yapabilir ama o konuşmayı yapmak için iki puanı bırakmak zorunda mıyız
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

ikili mücadelede topu alırken faul yaparsan kırmızı yok ama direk oyuncuyu durdurmak için faul yaparsan direk kırmızı en son böyleydi ama bize farklı uygulanıyor kural rakipden gelen topada ofsayt verdi biz geçen sene temas etti diye yediğimiz gol geçerli sayılmıştı burda rakip vuruyor topa üstelik çarpıp gelen değil üç tane saydım kırmızılık tekme kart bile çıkartmadı

Çevrimiçi murat

Önce sen aldığın maçı verme üç puanı koy cebine sonra giydir hakeme birilerinin (Hakaret Yasak)₅ ahlaksız tetikçi olması senin panik olmanı saçmalamani gerektirmez hakeme verilecek en güzel cevap bu maçı kazanmaktı hakeme yönelik konuşmayı bizde yaparız yönetimde yapar hocada yapabilir ama o konuşmayı yapmak için iki puanı bırakmak zorunda mıyız
ben hocayı savunmuyorum . hocayı gönderince dertler bitecek mi?bizi trabzonlu hakem mi doğruyor trabzonlu başkan mı onu iyi analiz etmek lazım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herkese günaydın!

Dünkü maçı bir kaç başlıkta değerlendirmek istiyorum.

Önce oyuncular;
Maçın yıldızı ve geleceğimiz Berkay. Allah nazarlardan saklasın.
En kötüler ise Boyd-Kenan, bunları maç kadrosuna almak dahi bu saatten sonra basiretsizlik. Gedson artık kendisini toparlaması lazım.
Masuaku takıma alışıyor, Rosier ilk senesindeki gibiydi. Emrecan Beşiktaş'ta oynadığının farkına varıp gereksiz risklere girmeyecek.
Wego ise çok büyük karakter ama Josef'in yokluğunda takım lideri yok. Necip'in yapacağı kaptanlığı ise konuşmaya gerek yok.

Hoca :
Dün çok net hata yaptı. Evet bu biraz ligi tanımamak, biraz takımı ve tarihini tanımamak ile ilgili ama 3-0 a kadar yine hocamız aynıydı ve muazzam bir oyun oynadık. Hocanın bu biçimde kapanmaya çalışacağını bir daha zannetmiyorum.
Gelelim bence asıl sıkıntıya, maç sonunda oyuncuların kırmızı görmesini yönetime şikayet etmesi ve Muleka'yı oyuna almaması (tahminim oyuncuyla bir tartışması oldu.) takıma henüz hakimiyet sağlayamadığını gösterir. Bu şekilde oyuncuları karşısına alırsa kendiisi kaybeder.

Hakem :
Tartışılacak hiç bir şey yok, Samsun maçını izlemiş biri olarak ne olduysa benzerini hissettim. Bu hakeme bu sene bir daha maç yönettirilmemeli. Daha fazlasını da yazardım da 6222 ye girer.

Medya :
Dün sinirle kanalları geziyorum. Herkes hakemlik bir şey olmamış gibi "hakem hatalı ama" diye başlayan cümleler kurup direk hocayı suçluyor. Olayı sadece 2 sarıdan kırmızı hatalıya getiriyorlar ama Candeias denen herifin 6 defa sarı kart görmesi gerektiğini söylemiyorlar. Ertem ve şaklaban teams ise olayı bir kademe daha ileri götürüp hocayı maç satmakla itham ettiler. "Köy takımı hocası", "hoca falan değil" ve benzeri bir çok saçma yakıştırmada bulundular. Çok net biçimde akreditasyonları dahil iptal edilmeli ve dava açılmalı.

Yönetim :
Gelelim yönetime. Maça giden bir tane yönetici yok mu? Maçtan sonra kameralar önünde bir açıklama yapacak kadar cesaretinizi de mi kaybettiniz?
Neymiş bekleyin çok sert yazılı açıklama yapacakmışız.
Yönetimin bu maç özelinde iki sınavı var. Bu maçı kare kare barkovizyon yapacaklar ve bu herifin hakemliğini bitirecekler. Hakemle ilgili söylemek istemiyorum ama gerekenleri de illegal yapacaklar.
Ertems ve Şaklabans teams gibi söylediğini kulağı duymayan tiplere de yapılması gereken tüm yaptırımları uygulayacaklar. Ayrıca dava açacaklar. Sen nasıl hocanın maç satması itham edilirken sessiz kalırsın?

Peki bunlar yapılmadı mı?
O zaman şu çok net; dün hocaya yapılan lincin organizasyonu bizim yönetime aittir.

Çevrimdışı umutow

Hocayı hemen dakikasında gönderin. Dünyada 10 kişi kalan tek takım değiliz ama bu kadar geri çekilen tek takım olabiliriz.  Şu maçta şu durumda boyd nkoudu değişikliği yapan adam zaten hoca değildir.....

Çevrimiçi Talisca1903

Hocayı hemen dakikasında gönderin. Dünyada 10 kişi kalan tek takım değiliz ama bu kadar geri çekilen tek takım olabiliriz.  Şu maçta şu durumda boyd nkoudu değişikliği yapan adam zaten hoca değildir.....
Vallahi kardeşim bende beğenmiyorum  hocayı ama bunu gönderseler bulurlar bir pinerio küçük küçük hocalarla koca camiayı yöneteceklerini sanıyorlar.

Bizim taraftarda anlamsız şekilde Şenol Güneş düşmanlığı var bu haramzadelerle anca böyle büyük hocalar baş edebilir diyeceğim ya neyse..

Etiketler: