Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 23264 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

sahada 11 kişi varken malum iki kişinin sırıtmayı başarması cidden inanılmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Bunlar tamamen teknik ekip zaafı. Oyunculara ağzınızı bile açmayın uyudu muyudu diye.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pjanic geliyor defansa Welinton ile ikiye bir yapıyor kendini boşa çıkarıp bekliyor ama Welinton futbol IQ su ayakkabı numarası kadar olduğu için ileri şişiriyor.
Ghezzal iki kişinin arasından mucizevi şekilde Rosier'e çıkarıyor, Rosier rahat bom boş rakibe atıyor.

Çevrimdışı Samet Ç

Şu maçta oynatilacak adam Montero'dur topa sahip olmak istiyorsun ama Welinton oynuyor ve sürekli uzun top atıp topu rakibe veriyor

Çevrimdışı murat baltacı

Şaka gibi ya Ersin çıkma kaleden çizgide bekle adam bı metre önünde vuruyor topa hoca uyuyor montero kesiği yedi wenilton vasat vida formsuz böyle adalet olmaz serdar montero oynasak aynı golden iki tane yemeyiz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı 38life

Sergen hoca aralık ayını göremez. Umarım yanılırım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şaka gibi ya Ersin çıkma kaleden çizgide bekle adam bı metre önünde vuruyor topa hoca uyuyor montero kesiği yedi wenilton vasat vida formsuz böyle adalet olmaz serdar montero oynasak aynı golden iki tane yemeyiz

O topa hiç bir kaleci çıkamaz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bunlar tamamen teknik ekip zaafı. Oyunculara ağzınızı bile açmayın uyudu muyudu diye.
gittikce kotuye gidiyoruz gibi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı sEuL

Şu maçta oynatilacak adam Montero'dur topa sahip olmak istiyorsun ama Welinton oynuyor ve sürekli uzun top atıp topu rakibe veriyor

Olur mu canim, Basakcity macinda dokturen Vida ile Weli varken oynadigi her macta iyi performans gosteren Montero'ya ne gerek var. Montero'nun tursusunu kuracagiz

Çevrimiçi levitate

pas hatasına bak sportingde oynuyor dese şaşırmazsın
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

gittikce kotuye gidiyoruz gibi

Takım savunması her geçen gün daha da savruklaşıyor. Oyuncular bildiklerini de unutmuşa benziyor. Taktik antrenmanlarda ciddi derecede eksiklik olduğunu hissediyorum ben.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Topa sahip olmak istiyorsak ligde belki Vida-Wellinton bazi maçlarda olur ama seviye yükseldikçe olmaz. Üstelik nsakala varken hiç olmaz. Aralarından birinin en azından top kontrol edecek yetenekte olması lazım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

pas hatasına bak sportingde oynuyor dese şaşırmazsın
Vida ve Welinton dosta korku dusmana guven veriyor masallah  :D

Çevrimdışı mrred

Önde haldır huldur baskı yapınca taraftar ooo süper oyun falan sanıyor.

Derin savunma yapamadığımız için önde basıyoruz o zaman da arkaya atılan her top tehlike
The great gig in the sky

Çevrimdışı sEuL

Takım savunması her geçen gün daha da savruklaşıyor. Oyuncular bildiklerini de unutmuşa benziyor. Taktik antrenmanlarda ciddi derecede eksiklik olduğunu hissediyorum ben.

Taktik antrenman yaptigimizi dusunmuyorum

Çevrimiçi levitate

Vida ve Welinton dosta korku dusmana guven veriyor masallah  :D
ya vida bildiğimiz vida ama welinton akıl almaz cidden yanındakileri de düşürüyor

Çevrimdışı Samet Ç

Larin önceden savunmaya katkı verirdi bu sene o da yok

Çevrimdışı MUSTAFA_

Vida ve Welinton'ı gizleme seçeneğimiz yok mu? En azından gözüm görmez de katlanırım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Batsuya kurşunmu döktürsek?))

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Batsın bu sene 5 mi oldu direği. Yeter ya. Biraz da şans olsun.

Çevrimdışı AigleBordeaux

bence yapilmiyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

ya vida bildiğimiz vida ama welinton akıl almaz cidden yanındakileri de düşürüyor
gecen sezonki vida yok

Etiketler: