9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18623 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı Samet Ç

Güven, Ozi ve Atiba ikinci yarıya başlarsa puan kaybı yazabiliriz.

Çevrimiçi Samet Demir

Güven, Ozi ve Atiba ikinci yarıya başlarsa puan kaybı yazabiliriz.
Tamda bunu yazacaktım. 3 kişi eksiğiz resmen.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

O ne saçma gol ya. Kalede rotasyona gerek yok. Bu Mert zaten formsuzdu böyle ayda yılda bi oynayarak form filan da tutamaz. Ersine bir şey olduğunda oynar işte.

Çevrimdışı Samet Ç

Atiba <-> Pjanic
Guven <-> Alex

Mert’de tam kovalik yapti ama Vida uyuyor
Pjanic kadroda değil

Çevrimdışı Orhan_

Kabul etmek lazım ki son maçlarda kötü oynuyoruz.

Çevrimdışı worns

Güvene geçen maç bile laf atmış genel olarak sevmeyen biri olarak bu maç güvene laf etmenin haksızlık olacağı kanaatindeyim. Batsla birlikte bir 20 dakika en zorlayan tipti yine.

Çevrimiçi Mehmet57

Guven’in yaptigi top kayiplarinin sayisini kaybettim

Çevrimdışı levent14

Profesyonel bir kaleci şöyle bir gol nasıl yer ?

Çevrimdışı Samet Ç

Tamda bunu yazacaktım. 3 kişi eksiğiz resmen.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir hafta ortalama oynadılar diye hoca gereksiz fantezilere giriyor senin elindeki iyi oyuncular hazırsa oynatırsın hazır ki kadrodalar ligin başında rotasyon yapmazsın saçma sapan işler yapıyor hoca.

Çevrimdışı ferdi1903

ikici yari vites yükseltmesek puan kaybi olacak gibi, tamda ts- fb ye oynayacak haftda bu olmamali

Çevrimdışı kahyaoglueren

Iki stoperimiz de oyun kuramıyor. Bunun cezasını çekiyoruz. Atiba souza da taşıyamıyor.

Çevrimdışı worns

Golün tekrarını izliyorım da harbiden mert hata yapılır da o nedir yahu sinirlendim. Yatsana topa lan sekmiyor etmiyor. Diz üstü niye karşılıyorsun, kafası yerinde değil herhalde.

Çevrimdışı Necmi

Sergen hiç akıllanmayacak ilk yarıları rezil ediyoruz sonra ikinci yarı iki katı egor sarfet çıkartmak için atiba iki senedir sekiz oynayamıyor ilerde top tutacak adam yok şu kadroyla gerçekten ayıp

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu golü Ersin yese Necmi abi Ersin'in içinden geçerdi.

Atiba'nın dinlenmiş hali bu. Artık fizik kalmamış. Ping zaten düşük çevre kontrolü zayıftı ama fizikle bir şekilde kapatıyordu şimdi çevre kontrolü de tamamen bitmiş fizik desen hiç bir şey yok.

Ozzie 1m önümde koşuya başlasın şu halimle ve yaşımla onu geçerim.

Bu arada takım arada bayağı güzel dinlenmiş ama sadece dinlenmiş.

Çevrimdışı Orhan_

Nkudu. Birader senin müzmin sakat olduğun belliydi de bu sefer iyice çöktün galiba. 2 maç olup 10 maç olmayacaksan güle güle.

Çevrimdışı caner.eryigit

Böyle gol mü yenir arkadaş ya tutacağı topa adama manşet yaptı şaka gibi

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Güven pas oyununda kendini geliştirmeli artık

Golde mertin büyük hatası var

Atiba baya yorgun görünüyor.

Bu maç berabere biterse büyük başarı

berbat oynuyoruz. Hiç umudum yok
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Güven'in şu maçta yaptığı 2 tane mi ne top kaybı var paslardan birini alması zaten imkansızdı, iyi değil ama kötülerden biri de değil. Sağ kanat işlemiyor ama oranın yedeği yok oyunu asıl oynaman gereken taraf orası. Atiba ve Oğuzhan maçta değiller.

Çevrimdışı 38life

Problem oyuncularda değil. (Mert hariç)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen hiç akıllanmayacak ilk yarıları rezil ediyoruz sonra ikinci yarı iki katı egor sarfet çıkartmak için atiba iki senedir sekiz oynayamıyor ilerde top tutacak adam yok şu kadroyla gerçekten ayıp
Sonra oyuncular sakatlandı oluyor. Sergen ve inadı ne zaman kırılacak meraklar içerisinde bekliyorum  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Vida da uyumuş. Geçen seneki vidayı arşa çıkaran muazzam konsantre bir sezon geçirmesiydi. Milli maç arasından kafaca dönmekte çok zorlanmışız. Geçen sene de böyle bi kaç maç hatırlıyorum. Verilen pozisyonlar da Allahına konsantrasyon problemi.

Çevrimdışı mrred

Stoplerlerimiz de bayağı dağınık
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada Rosier' de artık saçmalıklarına bir son versin.
Sarı gördüğü o pozisyonda yetmiyor adama bir de dirsek çakıyor.

Çevrimdışı Necmi

Iki stoperimiz de oyun kuramıyor. Bunun cezasını çekiyoruz. Atiba souza da taşıyamıyor.
orta saha yokken stoperler nasıl oyun kursun bumerang gibi dönüyor top savunma yapmak dışında ne bekliyorsunki topu kesiyor veriyor atiba ozi eziyor topu

Etiketler: