9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18792 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı Erman1903

Hocanın sonsuz kredisi olmadığını bir anlaması gerekiyor artık.

Yazın işleri uzattığında kesip atmak lazımdı. Şampiyon olan yerli hocayı yollamak en sevdiğim şeylerden biri, şartlar oluşmuştu astronomik maaş talebi - mırın kırın - dinlenmek istiyorum hikayeleri. Onun gönlü yoktu bize Fenerle fingirdiyordu, rüyalardaydı. İmzaladı bu sefer de ŞL rüyası ve kadife kramponlar fantezilerine tutuldu.

Çevrimdışı Zafer55

Yahu arkadaş 8 senedir Atiba çıkıyor yerine Necip giriyor.
Kim çıkarttı bu yasayı..orta sahada direnç sağlamak için Necip mi oynar? Ayağında top tutamayan faulsüz kartsız kolay kolay top çalamayan Necipten ne bekliyor hocalar.
Necip evlattır, candır tamam ama Kadroda takımın vida montero serdar dan sonra 4. Stoperi olmak dışında olmamalı.
4. Stoper Necip , 5.stoper welinton!
Şu ligde forvetlere anket yapsalar,hangi stopere karşı oynamak istersiniz diye welinton ilk 3 e rahat girer.Bir maç hatırlamıyorum ki rakibin stoperlerinden biri için;  keşke bu bizde olsada welinton onlarda olsa demediğim.

Çevrimiçi levitate

Bu sezon bir ileri bir geri takılır Sergen hoca. Sonra da gider.
ortamı ve kadroyu buldu işini daha iyi yapar diye düşünmüştüm, gidişat hiç öyle olmadı... üzücü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Okaka denen herif tek başına yendi bizi... Ha biz hiçbir şey oynamadık, kopuk hatlar, herkes bireysel zorluyor.

En değerli haftaları sakatlıklarla heba ettik. Takım uyumsuz, biraz daha derli toplu oynayabilirdik, iki tane kontrayla yenildik.

Bu kaledeki rotasyon işini çözemedim, Mert'in oynama garantisi mi var.

Ersin ilk 4 maç gol yememiş iken tuttu Mert'i oynattı Antalya maçında. Ondan sonra bir maç Ersin, bir maç Mert oynuyor ve her maç gol yiyoruz bu abuk subuk rotasyonla.

Her maç Josef ve Atiba oynar bundan sonra, orda rotasyon yapmaz mesela Hoca.

Hoca'nın bir takıntısı da Oğuzhan. Oğuzhan'ın idaresindeki takım Sivas maçında gayet iyiydi, ne oldu yine 45 dakikada kementi attı, ne derdi var anlamak zor.
Oğuzhan ilk yarı kafası kesik tavuk gibi koştu durdu. Hiç bir aksiyonunu, olumlu hareketini görmedim LAKİN bunda ilk yarı Atibanın sahada hiç olmamasının etkisi de olabilir. Ben de atiba ve oğuzhan çıksın dedim ama doğru adam necip miydi bunu da hocanın düşünmesi lazım. Hoca yine kendi hanesine eksi puan yazdı. Bunlar çoğalırsa işimiz kötü.

Batsın tek forvet oynamaması durumuna ben de katılıyorum. Çift forvet gibi oynayabiliriz aslında. Buna da çalışması gerek hocanın.

Çevrimiçi levitate

Önemli bir nokta daha var. Başakşehir bu seyirciyi nerden bulmuş? Valla bizim seyirciden iyiydiler. Hep doğru anlarda doğru tepkiler verdiler. Hakemi de baskı altına aldılar. Pozisyona göre ıslık, yuhalama vs. Bence günün iyilerindendi, ilginç..
fb veya gsliler abi

semt veya proje takım maçlarına bilet bulmak kolay iş toplanıp bir şeyler yapmışlardır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

fb veya gsliler abi

semt veya proje takım maçlarına bilet bulmak kolay iş toplanıp bir şeyler yapmışlardır
Valla öyle veya böyle, bizimkilerin feyz alması gerek. Maçın içindeydiler sürekli. Sinir olduğumdan çok dikkat ettim.

Çevrimdışı Erman1903

ortamı ve kadroyu buldu işini daha iyi yapar diye düşünmüştüm, gidişat hiç öyle olmadı... üzücü

Mühendislik hataları çok, planlama da hatalı ama yediği önünde yemediği arkasında bir kadrosu var. Sergen olduğunu sandığı teknik direktörün yarısı kadar iyi olsa bu kadroyla fark yapardı. Kendini düşünerek yaptığı transferler vb ayağını yorganına göre uzatmayıp futbol tanrılarını kızdırdı. Başarılı olmak istiyorsan önce Allah yardım edecek, ondan bir yol olmayacağı başından beri belli.

Çevrimdışı Zafer55

Sanıyorum Güven<<>>Larin değişikliği, Güveni sporting maçına saklamak için yapıldı.😊
Şaşırdım bu değişikliğe... Güven ,iyi olmayan takımda çıkacak ilk 3 oyuncudan biri değildi.ilk yarıda  pozisyon denilebilecek hemen her olayın içinde güven ve rıdvan vardı..Larin beyin girişiyle sol taraf iptal oldu.

Çevrimdışı Nartallo

Şampiyonlar Ligi ve rotasyon sevdası bitene kadar puan farkı 7-8 olur.

Çevrimdışı Erman1903

Sanıyorum Güven<<>>Larin değişikliği, Güveni sporting maçına saklamak için yapıldı.😊
Şaşırdım bu değişikliğe... Güven ,iyi olmayan takımda çıkacak ilk 3 oyuncudan biri değildi.ilk yarıda  pozisyon denilebilecek hemen her olayın içinde güven ve rıdvan vardı..Larin beyin girişiyle sol taraf iptal oldu.

Güven kötü değildi ama malesef sağ taraftaki adamların yedeği yok Larin as olduğu için girmesinde bir sakınca görmüyorum öbürü yedek oyuncu ama girdikten sonra Güven'i arattı. Ghezzal için kötü mücadele etti denemez ama eski sihir kendisinde gözükmüyor, lezzetsiz. Atiba ve Rosier en kötülerdi. Kötü olmak ayrı hata yapmak ayrı, sen düzel top oynayamazsan karşında eşek yok iyi oynarlar ve defansların hata yapar gol gersin. Ben şu maçta sadece Rosier'e kızarım çünkü belli ki performansını başka yerlerde harcıyor. Atiba'ya zaten yazın teşekkür etmek gerekiyordu.

Transferler ve takımdakilerin ne kadar iyi olduğu tartışılabilir zaten biz onları yazdan beri söylüyoruz ama yine de ana problem başka. Hoca geçen sezonki formundan uzak.
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2021, 23:05:58 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Mühendislik hataları çok, planlama da hatalı ama yediği önünde yemediği arkasında bir kadrosu var. Sergen olduğunu sandığı teknik direktörün yarısı kadar iyi olsa bu kadroyla fark yapardı. Kendini düşünerek yaptığı transferler vb ayağını yorganına göre uzatmayıp futbol tanrılarını kızdırdı. Başarılı olmak istiyorsan önce Allah yardım edecek, ondan bir yol olmayacağı başından beri belli.
valla hatalı planlama falan ama hayvan gibi kadro be abi, alexi gördün nasıl belli etti kalitesini

şu takımın ciddi ciddi 9'da 9 yapması gerekirdi, böyle saçmalıklar yaşamak üzücü

Çevrimiçi sEuL

Ersin olmayinca Ridvan'a sarmis Necmi abi 2. golu yedirdi diye. Ridvan tartismasiz bizim adimiza gunun en iyi oyuncusuydu bugun ama merak etmeyin iyi oynadigi icin haftaya yine yedek klubesine cekilir. Ustune gelen topu rakibe asist yapan Mert, 2. golde sacma sapan bir sekilde topu iskalayan Welinton konusulmuyor ama Ridvan konusuluyor. Takim halinde berbat oynadik, bireysel performanslara cok takilmiyorum. Josef'in bile ayakta duracak hali yoktu, Vida ve Welinton hayatlarinda sanki ilk kez beraber oynuyormuscasina oynadilar 90 dakikayi.

Bu mac teknik heyete yazar, teknigi taktigi gectim - takim hem fizik hemde mental acidan maca hic ama hic hazirlanamamis.

Çevrimdışı Zafer55

Valla öyle veya böyle, bizimkilerin feyz alması gerek. Maçın içindeydiler sürekli. Sinir olduğumdan çok dikkat ettim.
Epeyce küfür ederek Ekran başında bizi sinir ettiler.
Sahada 8 tane yabancı olunca oyuncularımıza hırs yaptıracak bir etkisi olmuyor maalesef.Yabancı kısıtlamasına karşı olmakla beraber sahada yerli oyuncumuzun fazla olmasını tercih ederim.

Çevrimdışı Erman1903

valla hatalı planlama falan ama hayvan gibi kadro be abi, alexi gördün nasıl belli etti kalitesini

şu takımın ciddi ciddi 9'da 9 yapması gerekirdi, böyle saçmalıklar yaşamak üzücü

İyi oyuncu oğlum hepsi Ghezzal kötü topçu mu, Rosier kötü topçu mu biz bunlar o sezonki kadar iyi olmazlar başka tercih yap aç adam al vb bunları en başından diyoruz ama asıl problem bunlar değil. Senin şampiyon olman için yeterli hepsi, yediğin önünde yemediğin arkanda her istediğin yapılmış her şeye rağmen ağır favori kadroyla lige girdin, yalan da değildi. Hocan sandığının yarısı kadar iyi olsa şampiyonsun diye biz bunları boşa demedik, mühendislik hatalarını, gereksiz harcamaları o zaman da içine yedirerek bunu belirttik ama hocaya da sözleşmeyi imzalarken patlayıp senden cacık olmaz dedik. Neden... Çünkü Beşiktaş'ı değil kendini büyük zannetti.

Çevrimiçi mellfred

hoca takımı saldı mı tam salıyor

normalde 1-2 gün izin ya da düşük tempo antrenman olur, bizde 3-4 gün izin yapılıyor

bide sakatlıklara denk geldi ya aman sıkıntı olmasın diye bir şey yapmadılar herhalde
maçtan bir gün öncesi kampta yapılmadı. normalde maç günü öncesi takım bir arada tesislerde yatıyor
bunun da bir eksisi var mıdır acep

Çevrimdışı almanci

Malzeme bu. Dolayısıyla oyuncular üzerinden gitmenin şu anda pek anlamı yok. Sorunu zaten yanlış yerde aramış oluruz. Sergen kadro mühendisliğinde baştan beri yanlışlar yaptı ve bunu hala kabullenemediği için hata yapmaya devam ediyor. Dengesiz bir Kadro kuruldu. Bazı üst düzey diyebileceğimiz oyuncular yanında çok yetersiz olan ve aynı zamanda yedeği olmayan oyuncular var. Dolayısıyla oyun planı geliştirecek opsiyonlar çok sınırlı kaldı. Takımın fiziksel ve zihinsel durumunun yerlerde olmasından dolayı da Takım oyunu diye birşey kalmadı. Kolej havası kayboldu ve tamamen bireyselliğe dayalı bir anlayış oluştu. Kazanılan maçlarda bile hiç iyi Futbol oynanmadı. Sergen hem kişisel hem taktiksel açıdan oyuna müdahaleleriyle de sınıfta kaldı. Böylece şu an itibariyle başarı imkansiz hale gelmiş gibi görünüyor. Gerçekci olmak şu aşamada çok önemli. 180 derecelik dönüş olmazsa bu Takımdan birşey olmayacağı aşikar. Şampiyonlar Ligini bende çok önemsiyordum ancak Ligi kurtarmak istiyorsak Avrupadan vazgeçip bir an evvel tamamen Lige odaklanmalıyız. Şartlar iki kulvarda başarılı olmaya hiç müsait değil.

Çevrimiçi mellfred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21

Çevrimiçi mellfred

?s=21

Çevrimdışı murat baltacı

Hocanın merti oynatmasini anlayabiliyorum hazır tutup ersinle rekabet etsin istiyor sonrasında iyi olan formayı alır as kaleci olur onda sıkıntı yok ama wenilton takıntısı nedir anlamıyorum nsakaladan kurtulduk wenilton yakmaya devam ediyor ikinci golde koşuyu kesiyor tuttuğu adam golü yaptı akıl mantık işi değil görerek bilerek yapıyor bu hatayı hızlanıp araya girmesi gerekirken yavaşlıyor adam. 

Serdari niye kesiyorsun kestin bari montero vida yap, elinde bir sürü orta saha var Atiba neden oynar yerine Necip neden girer cana ne oldu salihe ne oldu geride olduğun maçta ikinci yarıya neciple çıkmak olmuyor hocam kadronun hakkını vermiyorsun bu kadro bu oyunu oynamaz b planımız bile yok isimler değişiyor oyun aynı madem cumbur cemaat saldiracksin arkaya iki tane hızlı adam koy kontradan o iki golü yeme
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

Hocanın merti oynatmasini anlayabiliyorum hazır tutup ersinle rekabet etsin istiyor sonrasında iyi olan formayı alır as kaleci olur onda sıkıntı yok ama wenilton takıntısı nedir anlamıyorum nsakaladan kurtulduk wenilton yakmaya devam ediyor ikinci golde koşuyu kesiyor tuttuğu adam golü yaptı akıl mantık işi değil görerek bilerek yapıyor bu hatayı hızlanıp araya girmesi gerekirken yavaşlıyor adam. 

Serdari niye kesiyorsun kestin bari montero vida yap, elinde bir sürü orta saha var Atiba neden oynar yerine Necip neden girer cana ne oldu salihe ne oldu geride olduğun maçta ikinci yarıya neciple çıkmak olmuyor hocam kadronun hakkını vermiyorsun bu kadro bu oyunu oynamaz b planımız bile yok isimler değişiyor oyun aynı madem cumbur cemaat saldiracksin arkaya iki tane hızlı adam koy kontradan o iki golü yeme

Boşver Mert'i Weniltonu kardeşim onlar arkadaki adamlar büyük takım önce top oynayacak üstüste 3-4 pas yapamıyorsan yenil daha iyi aklımız belki başımıza gelir. Oğuzhan öylesine kayıptı ki adamı kötüleri yazarken hatırlamadım bile, Atiba keza farklı değildi. İlk yarı bu şekilde çöp oldu zaten, sonra gittik oraya Necip attık. As adam Larin Güven kadar top oynamadı, ki sol kanat ortasaha 0 olmasına rağmen ilk yarı sağ taraftan iyi işledi. Ayağına bakılan Ghezzal Rosier debriyaj bitirmiş gibi top oynuyorlar sağ kanat bir yürümedi sezon başından beri.

Dediklerin olabilir miydi evet, belki işe yararlardı ama büyük takimin hele de kaliteli ise bu futbolu oynamaya hakkı yok.

Alex yıldızlık yapacak, Bats Presle pozisyon bulacak, Pjanic araya bırakacak böyle sallamasyon sistem olmaz. 2-3 aşırı kötü oynayan topçu içinden bile sadece Rosier'in kulağı çekilir, o da geçen sezonki kadar sallamiyor onun için. Bu yüzden kötü oynuyor, enerjisi belli ki tükeniyor başka iş üstündeyken.

Bunun dışında çoğu futbolcuya kendi kafalarına göre oynadıkları için laf edilebilir. Özellikle aslara. Ama bu görüntünün sebebini kadrodan çok sorumlularda aramak lazım.

Senin 'Wenilton' geçen sezonun en iyi stoperlerinden biri, bu sezon da sakatlanana kadar kötü sayılmazdı, maçın ilk yarısının iyilerinden. Takımın iyi olsun bu stoperler işini görür, yeterince iyiysen Kalecin de sıkıntı olmaz Ersin'in geçen sezon sektiği maç çok oldu ligin sondan dördüncüsü mu neydi kurtarış yüzdesinde. Olacağın varsa böyle şeylerle eksik kadroylada şampiyon oluyorsun. Şimdiki kadro adam olana çok bile. Her şeyin pahalısı en lüksü gösterişlisi o kadar iyi olmuyor bu da bize ders olsun, mal bulmuş magribi gibi saldırdık kadro altın varaklı kakmalı yeni osmanlı dizayn evlere benziyor sağ taraftaki odada çok lüks iki sandalye var mesela ama rahat ettin ettin yoksa klozete oturuyorsun. Sol tarafta önlü arkali 7-8 tane var böyle de bir dizayn dünya uzerinde bulamazsın.
[ Son Düzenleme: 16 Ekim 2021, 07:53:51 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

İyi oyuncu oğlum hepsi Ghezzal kötü topçu mu, Rosier kötü topçu mu biz bunlar o sezonki kadar iyi olmazlar başka tercih yap aç adam al vb bunları en başından diyoruz ama asıl problem bunlar değil. Senin şampiyon olman için yeterli hepsi, yediğin önünde yemediğin arkanda her istediğin yapılmış her şeye rağmen ağır favori kadroyla lige girdin, yalan da değildi. Hocan sandığının yarısı kadar iyi olsa şampiyonsun diye biz bunları boşa demedik, mühendislik hatalarını, gereksiz harcamaları o zaman da içine yedirerek bunu belirttik ama hocaya da sözleşmeyi imzalarken patlayıp senden cacık olmaz dedik. Neden... Çünkü Beşiktaş'ı değil kendini büyük zannetti.

abi sen önceden "onun için limit gökyüzü" derdin, şimdi "sandığı kadar iyi olsa" diyorsun :D yazın yaşananlar seni bayağı soğutmuş

Çevrimiçi levitate

maçtan bir gün öncesi kampta yapılmadı. normalde maç günü öncesi takım bir arada tesislerde yatıyor
bunun da bir eksisi var mıdır acep
taktik olarak sanmam ama mentalite ve konsantrasyon açısından çok eksisi vardır

Çevrimdışı Erman1903

abi sen önceden "onun için limit gökyüzü" derdin, şimdi "sandığı kadar iyi olsa" diyorsun :D yazın yaşananlar seni bayağı soğutmuş

Hedefi gösteriyoruz ama oraya da biz götüremeyiz, biz buradan anlatıyoruz yöntemi ama paşam fantezi yapıyor. Yazdan beri soğuğum ama ilk Hasiç sakatlandığı zaman kıl oldum, karması düştü ardından gelen sakatlıkları da tanrıları kızdırmasına bağlıyorum. Benim için açık ara iyi olacaksın diğerlerinden az daha iyi olman yetmez, yöneticinin hası elinde imkan varken belli olur. Böyle irfan onda yok bir idareciden öte olmadığı halde kendini kral sandı. Bu hayatta haddini bileceksin, orta okul mezunu - sayısal zekası olmayan adamsın sen kim planlama yapmak kim?

Altı kaval üstü şişhane paşam ŞL'de piyasa yapacak, tehhh.

Etiketler: