8. Hafta Beşiktaş 2-1 Sivasspor
8. Hafta Beşiktaş 2-1 Sivasspor

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 2-1 Sivasspor Tarih : 02.10.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel - Serkan Çimen - Yasin Kol VAR : Arda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 2-1 Sivasspor  [Okunma sayısı 14991 defa] 8. Hafta Beşiktaş 2-1 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
14 [%60.9]
1 puan
1 [%4.3]
0 puan
8 [%34.8]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi Necmi

Öyle bir dünya yok işte. Genç oyuncuyu kazanmak istiyorsan ufak bedeller ödemeyi göze alacaksın. Sana yıllardır anlatamadığım şey bu. Ödediğin o ufak bedellerin karşılığını x10, x100 olarak geri alırsın eğer doğru oyuncuya yatırım yaptıysan. Ki borç batağındaki kulüpler için bu zorunluluk zaten. Tek çıkış yolu var, başka yok.
tabi genç oyuncuya bedel ödenir ama o bedeli hak edecek olana ödenir mesela serdar in öde bedeli gömleği kalite kokuyor hatada yapacak elbet daha 18 yaşında ama sahada 18 yaşında olduğunu hissetmiyorsun benim için yaş önemli değil giyenin o formayı hak ettiğini göstermesi gerekiyor serdar hata yapmadımı yapacak sorun hata yapmaları değil formayı hak ediyorlarmı önemli olan bu

Çevrimdışı Zafer55

Ben Güvenin şimdiye kadar gelişip "tam" bir futbolcuya dönüşeceğini düşünüyordum ama yapamadı. Umarım başarır. Çünkü hep dediğim gibi muazzam bir vuruş kalitesi var. 15 dakika Beşiktaş antrenman görüntüsü seyrettiğinde bile bunu görebilirsin.
Ben de şuana kadar başarmasını bekliyordum olmadı ama benim gelecek adına büyük umudum var..(İlhan mansız 22 yaşındayken 3.ligde kuşadası spor da oynuyordu.Bize geldiğinde 26 yaşındaydı)

Çevrimdışı GreenBook

Bukadar kötü hakemlerin olduğu ve adeta oyuncuların kasap gibi biçildiği bir lige fazlayız
Var’ı Beşiktaş’a penaltı ve faul vermeme üzerine kullanmaya yemin etmiş bir hakem ordusu ve mhk ile kritik bir sezon geçireceğiz
Var’ı Beşiktaş’ı durdurmak için kullanıyor mhk ve Türk hakemleri
Nezaman gol atsak Var’ı devreye sokup ofsayt vermek için sabırsızlanmaktalar
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2021, 22:32:53 GreenBook ]

Çevrimdışı Zafer55

Sergen Yalçın TV  programında Serdar ı tecrübe kazanması adına kiralayacakmısınız? sorusuna: "...oynasın diye kiralıyoruz oynamadan geri dönüyorlar..bizimle kalacak...burada daha çok şans bulacak ilerleyen zamanlarda . Şuanda fiziksel olarak eksikleri var..."  Demişti.
 Fiziksel olarak hazır olmayn Serdar, 1 hafta içinde altay ajax ve sivas maçı oynadı.. hem de taş gibi oynadı...
  Transfer sezonunda yerli stoper kim var diye düşünüyorduk. Stoperin hası yuvadaymış

Çevrimdışı 38life

Ben de şuana kadar başarmasını bekliyordum olmadı ama benim gelecek adına büyük umudum var..(İlhan mansız 22 yaşındayken 3.ligde kuşadası spor da oynuyordu.Bize geldiğinde 26 yaşındaydı)

Benim de umudum var ama verdiğin örnek pek denk değil. Çünkü 3. ligde oynaması henüz keşfedilmediği anlamına geliyor. Güven ise yıllar önce keşfedildi, ama ilerleme katetmiyor. Farklı durumlar yani. Larin örneği daha uygun gibi Güven için. Öyle bir çıkış bekleyebiliriz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ALDENYX

18 yaşındaki Serdari cok beyendim bugun ileri cikip sag ayagi ile ileriye durek bstsa 3 top atti tayming ve markajini azdaha gelistirip haftanin iki gunu bir pota bulup bol bol ziplamali ziplama boyunu uzatmali bunuda gelistirirse cok fenaaa cok.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2021, 22:42:23
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş'ın elle oynama gerekçesiyle penaltı beklediği pozisyon

Mehmet Yılmaz: "Penaltı."
Reha Kapsal: "Penaltı."
Gökhan Keskin: "Penaltı."
Erman Toroğlu: "Penaltı."

(A Spor)

Çevrimdışı Zafer55

Benim de umudum var ama verdiğin örnek pek denk değil. Çünkü 3. ligde oynaması henüz keşfedilmediği anlamına geliyor. Güven ise yıllar önce keşfedildi, ama ilerleme katetmiyor. Farklı durumlar yani. Larin örneği daha uygun gibi Güven için. Öyle bir çıkış bekleyebiliriz.
(Bir önceki mesajımda Larin örneği de vermiştim😊)

Net olarak ,keşfedilmediği anlamına gelmiyor aslında.Önce almanyadan  Gençlerbirliğine geliyor. Gençlerden sonra almanyaya geri dönüyor.sonra tekrardan Türkiyeye ,Kuşadasına , oradan samsuna geliyor.Samsunda da gelir gelmez parlamadı İlhan

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2021, 23:04:54
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Oğuzhan Özyakup | Beşiktaş
DG Sivasspor

67'
9/10 ikili mücadele kazanma
5 top kapma (Sahanın en iyisi)
Rakip yarı sahada %89 pas isabeti
Güven Yalçın'ın golünü en güzel açıdan izleme .

Çevrimiçi mellfred

ömer üründülün messi’nin 3 gol attığı maç için meşhur yorumunu bugün güven için etsek yeridir
güven’in saha içinde sıkıntısından fazlası aklında aslında
bencil her şeyden önce
pas vermek nedir bilmez
doğru oyuncuya pas veremez
top kontrolü zayıf
basiret sıkıntısı var
bugün de bats’a net önüne yuvarlayabileceği yerde osuruk hızında bir şut çıkardı
zamanla iyileşir diye umut edelim ama sanmıyorum

Çevrimdışı Nazım Ar

Larin, Atiba, Pjanic, Ghezzal, N'Kodou, Wellington bu 6 oyuncu sağlam olsa ilk 11 oynar mı? Oynar. Yedekteyse oyuna kesin girer mi? Girer. Demek ki çok kritik 6 oyuncımuzdan ve doğal olarak asıl oyun kalitemizden yoksun oynuyoruz, bu şartlarda eleştirecek bir durum yok. Üstüne Alex ve Vida yeni döndüler ve hazır değiller.

Zaten Kenan, Gökhan Töre. Can, Oğuzhan, Güvenle falan  oynayacağımızı düşünsek şampiyonluk değil ilk 10'u hedeflerdik. Demek ki şu durumda aldığımız her 3 puan altın değerinde, 1 puan bile gümüş değerinde. Yapacak bir şey yok.

Serdarı çok beğendim, taş gibi stoper oynadıkça çok iyi olur arkasında duralım hatta yavaş yavaş monte edelim.

Bu maçı atlattık, şu aşağıdaki kamp kadrosu yeniden bir araya geldiğinde rakipler ne bok yiyeceklerini düşünsünler:

Ersin, Rosier, Vida, Serdar, Rıdvan, Josef, Pjanic, Atiba, Ghezzal, Larin, Batshuayi
Mert, Wellington, Montero, Nsakala, Necip, Oğuzhan, Alex, Can, Güven

Çevrimdışı Zafer55

Larin, Atiba, Pjanic, Ghezzal, N'Kodou, Wellington bu 6 oyuncu sağlam olsa ilk 11 oynar mı? Oynar. Yedekteyse oyuna kesin girer mi? Girer. Demek ki çok kritik 6 oyuncımuzdan ve doğal olarak asıl oyun kalitemizden yoksun oynuyoruz, bu şartlarda eleştirecek bir durum yok. Üstüne Alex ve Vida yeni döndüler ve hazır değiller.

Zaten Kenan, Gökhan Töre. Can, Oğuzhan, Güvenle falan  oynayacağımızı düşünsek şampiyonluk değil ilk 10'u hedeflerdik. Demek ki şu durumda aldığımız her 3 puan altın değerinde, 1 puan bile gümüş değerinde. Yapacak bir şey yok.

Serdarı çok beğendim, taş gibi stoper oynadıkça çok iyi olur arkasında duralım hatta yavaş yavaş monte edelim.

Bu maçı atlattık, şu aşağıdaki kamp kadrosu yeniden bir araya geldiğinde rakipler ne bok yiyeceklerini düşünsünler:

Ersin, Rosier, Vida, Serdar, Rıdvan, Josef, Pjanic, Atiba, Ghezzal, Larin, Batshuayi
Mert, Wellington, Montero, Nsakala, Necip, Oğuzhan, Alex, Can, Güven
Bu kamp kadrosuna giremeyen 5 oyuncu da ligdeki çoğu takımda 11 de oynayabilecek  eski/güncel milli takım oyuncusu bu arada 😁

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu kamp kadrosuna giremeyen 5 oyuncu da ligdeki çoğu takımda 11 de oynayabilecek  eski/güncel milli takım oyuncusu bu arada 😁

Orası öyle ama malesef Kenan ve Gökhan bekleneni veremediler ve takımı çok bozuyorlar. Salih de öyle, en iyi kadroyla oynadığında bile bugünkü Oğuzhan kadar bile bir performansını göremedik. Mehmet Topal gereksiz durumda elde aynı işi daha dinamik yapan Necip varken. Umut'a haksızlık ettim unutarak o da kadroda olmalı tabii.

Çevrimdışı Gokhang

Geç açılıp çok iyi kariyerler yaşayan birkaç istisna futbolcu var ama yeteneği olduğu halde mental sıkıntılarını aşamayıp yok olanların yanında hiçbir şey maalesef. Bu istisnaların en uç noktası Vardy'dir tabii. Adam Güven'den daha büyükken İngiltere'nin 7.ligindeki takıma 15bin pounda transfer olan bir alkolikmiş mesela.

Etiketler: