7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 20679 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi kahyaoglueren

Salih de en az Tore kadar kötü.

Çevrimdışı tolga1903

Bu salih'in de 0 ikili mücadeleyle sürekli top ezmesinden bıktım.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

e pjanic'te gitti napıyonuz abi antremanda
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

abi delircem sedye gelşyor yuh ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Bu ne cenabetlik yaw pijanicde gitti

Çevrimdışı worns

pjanic'e haddinden fazla top atıyoruz. salih hiç sorumluluk almıyor. pjanic de bunalıyor artık tek baskı merkezi rakibin. kağıt üzerinde topla ilişkisi iyi oyuncular var töre-kenan'ı saymazsak ama orta sahada topun kontrolünü ele geçiremediler. çizginin ötesine geçen pjanic arıyor abi böyle taktik mi olur?

ben bunları yazarken adamın da pili bitmiş hayırlı olsun

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ajax macina u19dakiler iyi hazirlansin
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Antreman yerine ne yapıyorlar cidden. Dünyanın hic bir yerinde yok 12 sakat.

Çevrimiçi Samet Ç

Pjanic'te gitti hay ben sizin yapacağınız işe

Çevrimdışı tolga1903

Pjanic gitti vodafone park zeminini mi serdiniz altay stadına naptınız? Hala sorunu hoca ve nasıl yaptığını anlaşılamayan yüklemesinden değil de zeminden bulan var

Çevrimdışı Orhan_

Takımda iş yapacak adamların hemen hepsi sakatlandı. Al sana rotasyon.

Çevrimiçi Samet Ç

İyi bari yürüyerek çıktı

Çevrimdışı AigleBordeaux

Stefano her yerde aciklama yapiyordu milli arada su sakatliklar konusunda konussun birde
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Neden Pjanic sakatlaniyor mesela? Neden Salih değil, Oğuzhan değil? Neden hep en önemli oyuncular sakatlaniyor sadece?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

sadece sakatlıklar değil gerek saha içi çözümler gerek kadro kullanımı konusunda da bu sene teknik kulübenin berbat olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence erkenden kapatalım şubeyi. Bu ne böyle oynayacak oyuncu kalmadı. Şu kadro derinliğine bak diyen şom ağızlılar da inlerine geri dönememek üzere donerler umarım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Töre ve Karaman takımı eksik oynatıyorlar maalesef. Ben bu Karaman'dan en azından çift motorlu ciğer bekliyordum o bile yok.

Çevrimdışı 38life

N'sakala şuan sahada öylesine duruyor.

Çevrimiçi Samet Ç

bi bakıyoruz 3 hafta...
2 haftaya fitim milli ara giriyor araya ama bu sakatlıkların sorumlusu kim bir açıklama yapmaları lazım.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu sari degil mi ? Boyle bir mudahale mi var ?

Çevrimdışı 38life

30 dakika seyrettim Beşiktaş'ın ne oynadığını anlamadım.

Çevrimdışı GreenBook

Kasap ligi Türk ligi kasap

Çevrimdışı tolga1903

Dünyada ilk 11'inden 9 futbolcusu sakat bir takım daha göstersin hoca bize de şanssızlık olduğunu kabul edelim bu durumun. Hepsi de aynı benzer sakatlıklar bi de . Ne kadar gayri profesyonel bir takım bu acınası bir durum 1 sezon önce şampiyon olmuş takımın düştüğü hal.

Etiketler: