7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 20678 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı tolga1903

Allah kitap aşkına bu herifi izlemek zorunda mıyız? Bir insanın tüm tercihleri hatalı olur mu bu nasıl futbolcu

Çevrimdışı tolga1903

Lig tarihinin en kötü sağ kanatı bek/açık şu an sahada yeminle giresun'da falan böylesi yok

Çevrimiçi sEuL

Altay cocuklati ayakta kalabilirlerse belki mac izleyebiliriz. Cocuklari yerden kalkmiyorlar.

Tore nefretimsin

Çevrimdışı worns

bu maçta geriden top çıkarırken savunmacılara risksiz oynamaları gerektiğini söylemeliydi hoca. hepsi saatli bomba gibi çıkıyorlar durduk yere pozisyon veriyoruz.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Oğuzhan Pjanicle daha efektif oynuyor.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimiçi ferdi1903

Lan es kaza gol atik oda iptal oldu

Çevrimdışı tolga1903

240p yayında bu kadar oluyo:)

Çevrimiçi levitate

şu topu uzaklaştırmak çok mu zor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

Bu ülkede neden her atılan gole itiraz ediliyor ?

Çevrimdışı worns

nsakala iki pozisyon verdi şu ana kadar. şu herife biri topu soluna almaya çalışma risksiz oyna desin arkadaş. görmuyor musunuz?

Çevrimiçi Samet Ç

N'Sakala girme şu işlere

Çevrimdışı 38life

Normalde Beşiktaş maçları hiç bitmesin isterim ama çabucak biter. Ama sahada Töre ve Kenan olunca dakikalar geçmek bilmiyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Töre yüzünden maç izleyemiyorum. Başımıza Q7 oldu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Töre ve Karaman çok acayipler. Karaman'ın Olcay katkısı verebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım.Töre zaten karadelik gibi.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben Gokhan kotami doldurdum. Kenan yine top alıyor indiriyor en azından. Gokhan sadece top kaybi

Çevrimiçi levitate

töre yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

adam sana atmak için sağa dönüyor beyefendi ceza sahasında
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

sağ taraf parodi filmi gibi. demin nsakala töre paslaştı, daha doğrusu çalıştı. eğlenceliydi.

Çevrimiçi sEuL

Tore’ye kufur etmekten yoruldum. Hoca cikar neyi bekliyosun. Koy Ersin’i sag aciga daha iyi

Çevrimiçi levitate

oha kenanı dövdü ve faul yok

Çevrimdışı tolga1903

sağ taraf parodi filmi gibi. demin nsakala töre paslaştı, daha doğrusu çalıştı. eğlenceliydi.

Çok komik gerçekten. Şampiyonlar ligi seviyesi falan diyosun ptt sonuncusunda sırıtır şu ikisi geldiğimiz hale bak.

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: