7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 20670 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bırak birader hollanda’da sakatlayıp sivas’a da yenilmeyelim hiç

%100 katılıyorum.
Camia olarak şunun farkına varmamız lazım.

Bizim için Ajax maçı değil, Sivas maçı öenmli.
Ajax maçını rezalet çıkmayacak biçimde bitir yeterli.

Çevrimiçi mellfred

+1903

büyük nimet valla her gün bişey katıyor kendine canavar kaleci olacak
şüphesiz biz olcayı beğenmeyen günahkarlara kenanı , ersin’i beğenmeyenlere de mert’i  ibret ve örnek için gönderdik

Çevrimiçi levitate

bırak birader hollanda’da sakatlayıp sivas’a da yenilmeyelim hiç
bari rezalet çıkmasın be abi 18-0 yenilmeyelim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şüphesiz biz olcayı beğenmeyen günahkarlara kenanı , ersin’i beğenmeyenlere de mert’i  ibret ve örnek için gönderdik
güzel laf daha varsa bi kitapta toplanır diyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu kadar eksik ve sakar futbolcu ile normal olan beraberlikti ona rağmen kazanacaktık olmadı. Töre den daha tehlikelisi Nskala. Her maç olduğu gibi bu maçta da yaptı aynı sakarlıgı 3-4 defa. Yani bu maça özel değil. Alternatifi varken nskalayı oynatmayı bana kimse açıklayamaz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bence bu mesaj tarzı doğru olmamış arkadaşım.
[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2021, 22:37:31 İsmail Özyurt ]
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nskaladaki kafayı şöyle özetleyeyim.

Solda oynarken çizgide yüzünü taraftara dönüp rakibi arkasında tutup topu saklıyor.

Ama gel gör ki adamı sağa aldığında yine yüzünü taraftara dönüyor ama uzak kenardaki taraftara.
Kıçı da yakın kenardaki taraftara dönük. Topta kendi önünde ve tamamen korunmasız durumda.

Çevrimdışı Erman1903

@Erman1903  tebrik ederim.
Israrla Güven kanatta oynamalı demiştin.
Kenan'dan da bir halt olmayacağını seninle beraber bir arkadaş söylüyordu. Açıkçası benim umudum vardı ama Almanya' dan bu kadar boş futbolcu çıkması.
Demek ki Almanların eğitim sistemi bile bunu topçu yapmaya yetmemiş.

Eyvallah reis Güven'in santraforluk özelliklerini taşımadığını görmek için fazla bilgiye gerek yok, daha önceden sol tarafta oynadığında gol attığını da biliyoruz. Ben de yanılıyorum mesela ülkenin %90'ı gibi Salih'in iyi transfer olduğunu söyledim ama en azından adam gerçekten iyiydi yani hayal satmadık - bunu da diğer yerliler falan dışlıyor herhalde. Kötü olan hocanın performans aldığını görüp her kütüğü iyiymiş gibi göstermeye çalışmak, bunların bir kısmı da takımın iyi olacağını öngörüp Kenan'ın da muhtemelen katkı vereceğinden 'ben demiştim' demek için bunu yapıyorlar - Beşiktaş'ı falan düşündükleri yok. Bunlara kalsa Kaan Ayhan'da gelecekti, stoper oynamayı bilmeyen adamı ayağı iyi diye başımıza bela ediyorlardı az kalsın, bereket başkanı bırakmadı.

Benim yanılmak istediğim asıl hoca, gelmeden önce en iyisi diyorduk şampiyon oldu. Yazın sözleşme işini sakız ettiğinde senden bir yol olmaz, bu ülkede şampiyon olan hocayı yollayacan dedik umarım tersi çıkar. Büyük Mustafa bu kadroyla Avrupa'da en fazla 4 puan toplardı ama banko  şampiyon olurduk.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bir de Salih çok iyi alan savunması yapar diye ahkam kesen arkadaşlar vardı.
Gördüğüm Salih ne alan, ne hacim, ne çizgi, ne nokta savunması hiç bir halt yapamaz.
Herif parmak uçlarında oynuyor resmen.

Çevrimiçi kahyaoglueren

ligin üzerindeyiz falan derken şartlar bize regionalliga west takımı gibi bir şey de izlettirdi ya. ne diyelim?

bu durum sadece şanssızlıkla açıklanamaz. sorumlu arkadaşlar oturup iki günde gelinen durumun analizini yapmazsa bu sene daha çok canımız sıkılır.
Sanırım oyunculara aerobik kapasitelerinin üstünde yükleniyoruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sağbekte Rosier olmadığı zamanlarda Umut' u sol Rıdvan'ı sağda denerim.
En azından kafası çalışıyor.

Çevrimdışı Erman1903

Bir de Salih çok iyi alan savunması yapar diye ahkam kesen arkadaşlar vardı.
Gördüğüm Salih ne alan, ne hacim, ne çizgi, ne nokta savunması hiç bir halt yapamaz.
Herif parmak uçlarında oynuyor resmen.

Reis adamın alan savunması yüzde 40 falan daha düşük geçen sezondan doğru dürüst kademesi yok bu sezon. Salih asıl ikili mücadele konusunda iş yapar bir çocuk ama bu sezona hem kötü başladı hem de hep çözüm üretemeyecek kadrolar sahadayken şans buluyor. Ülkenin büyük çoğunluğunu yanılttı, geçen sezonun en iyi yerlilerinden biri - ondan önceki sezon savunma değerleri ise çok çok yüksek. Bence geldiği günden beri dışlanıyor Töre vb tayfası tarafından ama kendisi de iyi değil.

Etiketler: