3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük Tarih : 28.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Onur Özütoprak VAR : Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 21098 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%81.5]
1 puan
1 [%3.7]
0 puan
4 [%14.8]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimiçi levitate

Can, Salihten formayı alır bu arada.
gedson falan olmazsa 11e yapışır diyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

gedson falan olmazsa 11e yapışır diyorum
dinamizmi salihten çok yüksek bize de o lazım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tolga1903

Katılıyorum. Salih'in şöyle 1 ay falan yalnızca oturup atiba sahadayken ne yapıyor nasıl yapıyor onu izlemesi gerek

Çevrimdışı abdusta

Gecen yıla gorw ATiba olmayınca orta saha kaybolmuş.atiba 4bir4birde sadeceileri dortte degil ortadabir olan josefle birliktesavunma yapıyordu.salşh hoş çocuk ama savunma yetenegi yok keza saeıyıda yedi.şimdi sergen hoca atibayı oyuna sokacak 2 oyuncu degişrtirmesi lazım.yumusak karnımız burası .ve bu denklemde çözümü zor.
Saygılar

Çevrimdışı 38life

rıdvan 10/10 top oynuyor

İlk hatasında kazma küreklerle gömmeye gelecekler. Çünkü altyapıdan çıktı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Sahi, can nasıl? Hiç mi hiç izlemedim. Salihi kesebilecek seviyede mi? Eğer bu yaşta o potansiyeli varsa, harika transferdir gözümde..

Çevrimdışı Karabay

Can yerli sayılıyor değil mi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Şu ahmet musaya dikkat edelim de. En büyük silahları oydu ilk yarı

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı can1903

Sahi, can nasıl? Hiç mi hiç izlemedim. Salihi kesebilecek seviyede mi? Eğer bu yaşta o potansiyeli varsa, harika transferdir gözümde..
Şans verilirse göreceğiz abi, @Erman1903 abi de yazdı potansiyeli yüksek. Bize lazım olan özellikleri taşıyor ve solak olması beni yükselten şeylerden.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı underworld

Umut ta geldiğine göre Kaan nöbetinle kaldığımız yerden devam...

Çevrimiçi levitate

İlk hatasında kazma küreklerle gömmeye gelecekler. Çünkü altyapıdan çıktı.
ölümüne savunacağız :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Mac biletlerinde yonetimin iyilestirme yapmasi gerekiyor. 130 yapip yarisindan fazlasi bos kalacagina 60-70 doldursunlar iste.

Çevrimdışı worns

salih de uyum sorunu da elbette vardır ama bu sistemde işi de zor biraz. önde savunma yardımı düşük çok oyuncu oldu ki yerleri garanti gibi. salih klasik iç oyuncusu olarak öne çıkmıştı. şu an sanki teixeria'yı da düşünerek daha btb karakterli bir orta sahaya ihtiyaç belirginleşti. bugün çabalıyor savunma yardımıyla filan öne çıkmaya çalışıyor ama fazlasıyla direk oynuyoruz, topla birlikte dağılımımızda epey arıza var. bunların bir kısmı zamanla oturur bir kısmı ise yapısal, teixeria'nın çok orta sahaya benzememesi nedeniyle. salih'i de seviyorum ama oraya bir tempolu 8 gerekecek gibi.

Çevrimdışı Orhan_

Gecen yıla gorw ATiba olmayınca orta saha kaybolmuş.atiba 4bir4birde sadeceileri dortte degil ortadabir olan josefle birliktesavunma yapıyordu.salşh hoş çocuk ama savunma yetenegi yok keza saeıyıda yedi.şimdi sergen hoca atibayı oyuna sokacak 2 oyuncu degişrtirmesi lazım.yumusak karnımız burası .ve bu denklemde çözümü zor.
Saygılar

Salih-Atiba değişikliği için Ghezzal'ı çıkarırlarsa bu kuralı getirenlere, savunanlara, uygulatanlara vs. vs. çok güzel laflar edeceğim. Sanki bilgisayarda strateji oyunu oynuyoruz.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

e nolcak şimdi 3 türk zorunlu değil mi

Çevrimiçi sEuL

Soylemeyim dedim ilk yarida kotuyu cagirmayalim diye ama o kadar belliydiki kirmizi yiyecegimiz

Çevrimdışı tolga1903

Senin gibi hakemin....  :akuma: :akuma: :akuma:

Hakem mi? Salih'in yaptığı aptallığı hakeme mi yıkıyoruz yeni moda bu mu?

Çevrimiçi levitate

net kırmızı maalesef bileğin arkasından gömmüş

Çevrimdışı 38life

10'larca maçtır rakiplerimize çıkmayan ikinci sarı kart bize tek lahzada çıktı. Müthiş ya. Ligin özeti.

Çevrimdışı worns

salih böyle şeyler yapılmaz yavrum 19 yaşında mısın allah aşkına. zaten yeri zora girecekti kendi ayağına da sıktı maçı da zora soktu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem mi? Salih'in yaptığı aptallığı hakeme mi yıkıyoruz yeni moda bu mu?
İlk sarı kart gördüğü pozisyonda hiçbir şey yoktu sarı verdi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: