2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 332 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1788990 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mrred

hücuma dönük orta saha olarak mis gibi bakesatas varken gidip 31 yaşındaki oyuncuya para bayıldık.

Adam taş gibi topçu kim ne derse desin.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Eray_Steiermark

hücuma dönük orta saha olarak mis gibi bakesatas varken gidip 31 yaşındaki oyuncuya para bayıldık.

Adam taş gibi topçu kim ne derse desin.

Trabzon’da en beğendiğim oyuncu. Ben bir de Okaka’yı isterdim. Camış gibi yıkılmıyor herif. Ayrıca fırsatçı.

Çevrimdışı kaan1903

Nkoudou öldü galiba her sezon böyle bu adamla Yola çıkılamayacağını öğrenemedik Larin ile de sözleşme uzatmazlar umarım. Devre arası iyi bir sol açık alınmalı. Yerli stoper olarak da Kaan’a 4-5 m bayılmaktansa cüzi miktara Mert Çetin’i yoklayabiliriz. Sercan Dikme Ocak’ta İtalya’dan ayrılmayı düşündüğünü söylemişti.

Çevrimdışı mrred

Vida ile falan da sözleşme yenilemesinler Hırvat boşnak sırp bunlar da hep futbolcularını abartıp pahalıya pazarlama kafası var
https://www.transfermarkt.com.tr/alen-halilovic/profil/spieler/226074

bak bir ara bunu çakıyorlardı bize hatırladınız mı ? Barçada oynamış yeni messi diyorlardı. Ben o yüzden bu hasicten de

şüphe etmeye başladım...
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Nabil bentaleb hala boşta 1 yıllık sözleşme yapsınlar ya da 1+1
800 900 e oynacaksa gelsin denenebilir. Boyu 1.87 ve fiziği gayet yerinde orta sahada josefin yükünü hafifletir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2021, 19:33:57
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş yönetimi, teknik ekibin olumlu raporu sonrası Rapid Wien forması giyen Ercan Kara'yı takibe aldı. (@gokmenozcan) https:/

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş yönetimi, teknik ekibin olumlu raporu sonrası Rapid Wien forması giyen Ercan Kara'yı takibe aldı. (@gokmenozcan) https:/
Güven daha iyi bundan

Çevrimdışı Alparslan

Nkoudou öldü galiba her sezon böyle bu adamla Yola çıkılamayacağını öğrenemedik Larin ile de sözleşme uzatmazlar umarım. Devre arası iyi bir sol açık alınmalı. Yerli stoper olarak da Kaan’a 4-5 m bayılmaktansa cüzi miktara Mert Çetin’i yoklayabiliriz. Sercan Dikme Ocak’ta İtalya’dan ayrılmayı düşündüğünü söylemişti.
Bu adamın müzmin bir sakatlık sorunu olduğunu zaten biliyorduk. Bunu doktorlarda sanırım söylemişti. Sakatlandığı zaman kısa zamanda iyileşemiyor. Geçen sene sezon başında da sakatlanmıştı ve yaklaşık 2 ay takımdan uzak kalmıştı diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Alparslan

Merak ediyorum. Biz neden Fernando Martins'î almadık sezon başı. En kötü Hasiç'in lisansını dondurur onu da takıma alabilirdik. Bence alınabilecek adaylar içerisinde en iyilerden birisiydi. Yaşı da 29. 6 numara olduğunu bilmekle birlikte bence 8'de oynayabilirdi Josef'le birlikte. Hücum yönü de oldukça tatminkar diye biliyorum. Maçına göre Pjanic ve Martin'si değişmeli olarak da kullanabilirdik.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Merak ediyorum. Biz neden Fernando Martins'î almadık sezon başı. En kötü Hasiç'in lisansını dondurur onu da takıma alabilirdik. Bence alınabilecek adaylar içerisinde en iyilerden birisiydi. Yaşı da 29. 6 numara olduğunu bilmekle birlikte bence 8'de oynayabilirdi Josef'le birlikte. Hücum yönü de oldukça tatminkar diye biliyorum. Maçına göre Pjanic ve Martin'si değişmeli olarak da kullanabilirdik.

Hala boşta, devre arası için iyi bir fırsat olabilir.

Çevrimdışı can1903

Başkan 1 tane wonderkid oyuncuyu renklerimize bağlamak üzere, ismi daha önce çıkmamış bir oyuncu. İmzalarsak müthiş iş başarıcaz, haydi bakalım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Kursad_Duran

Süper haber. Kaç yaşında ve hangi pozisyon?

Çevrimdışı can1903

Süper haber. Kaç yaşında ve hangi pozisyon?
2000-2001 jenerasyonu, hücüm hattı için.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı goktasoktay

2000-2001 jenerasyonu, hücüm hattı için.
Yerli, yabancı? Takıma girebilecek düzeyde mi? Gerçi öyle bir yetenekse mutlaka forma giyecektir.

Çevrimdışı can1903

Yerli, yabancı? Takıma girebilecek düzeyde mi? Gerçi öyle bir yetenekse mutlaka forma giyecektir.
yabancı, potansiyyeli bize uygun oyuncu.

Çevrimdışı goktasoktay

yabancı, potansiyyeli bize uygun oyuncu.
Hadi inşallah olur..

Çevrimdışı can1903

Çevrimiçi Samet Demir

Cyle Larin  :photo:
Tamam mı

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

harika
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Biraz daha genç, performansı yüksek ve çıkış arayan bir oyuncuyla yola devam edilmesi kanaatindeyim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Biraz daha genç, performansı yüksek ve çıkış arayan bir oyuncuyla yola devam edilmesi kanaatindeyim.

Katılıyorum.
1.7 m euro verdikten sonra çok sağlam oyuncu bulunur.
Vida iyidir hoştur ama hava topunda her santrafor resmen eziyor. Çabukluğuyla önce pozisyon alıp açığı kapatmaya çalışıyor ama yaş ile birlikte çabukluğunu da kaybedecek.

Çevrimdışı Erman1903

Katılıyorum.
1.7 m euro verdikten sonra çok sağlam oyuncu bulunur.
Vida iyidir hoştur ama hava topunda her santrafor resmen eziyor. Çabukluğuyla önce pozisyon alıp açığı kapatmaya çalışıyor ama yaş ile birlikte çabukluğunu da kaybedecek.

1,7 bence çok yüksek, piyasadan 1,2-1,3 civarına f/p stoperlerden hemen hepsini alabilirsin. Vida hava toplarında çok etkili olmasa da bence handikaplı değil. İstisnalar harici aç futbocularla gidilmesi taraftarayım, ben olsam o yaşlarda çoğu futbolcuyla sözleşme yenilemem.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bana kalsa takımın defans bölgesindeki 30+ oyuncularla yola devam etmem. Ama tecrübeli oyuncu diye bir kavram var hayatımızda. Umarım genç ve tecrübeliye çevirebiliriz bunu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★