2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 332 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1764634 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Transferler belli oldu. Yazı düşünmeye başlayalım artık :D

başkanım hollanda maçını izlemediniz mi ya? alttan serdar geldi zaten kaan'a hiç gerek yok yapmayın böyle bir şey

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

başkanım hollanda maçını izlemediniz mi ya? alttan serdar geldi zaten kaan'a hiç gerek yok yapmayın böyle bir şey
Başkan belki renklilere itelemek için böyle bir yorum yapmıştır. Yani inşallah böyledir de biz almayız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

o milli maç olayını okumuştum, bizdeki maçlardan birinde farklı bir şey oldu zannettim

yerli kuralının hediyesi işte, bizimkilerin de kenan'a çok meraklı olduğunu sanmıyorum

Kardeşim içinde olduğun durumlarda her zaman önce kendine bakacaksın. Kenan'ı bizden başka kimse istemiyordu, Gs falan diyorlar ya yok öyle bir şey; suni gündem yaratıp kendi adamlarına Kenan övdürdüler. Bizimkiler de Akpomcu analizcilere ve Şenol hocanın bir bildiği vardır diye Milli oyuncu sevdasına aldı . Başta kenar forveti yeni Larin diye düşünüldü, hesapta iki tane Abou gibi oyuncu alınacaktı - Kenar için yerli alternatifler mevcut diye itiraz ettik, Töre bile değişmeliydi. Sana PTT'den de veririm takım içinden de Güven vardı zaten. Meğer iki Abou'dan biri Kenanmış buna da konuşurduk, daha önde olan yerli alternatifler o sıra boştaydı Kenan'dan düşük ücretlere imzaladılar.

Takımında kenar oyuncuların fazla fazla vardır forvet arkasına atabileceğin bir Teixeira bir de yine golcü yedek 10 o zaman yedek yerli 9 olabilir Kenan. Ghezzal'ın yedeği Töre bir adet 8 ay oynamamış Teixeiran varsa iyi düşünmen gereken şey olur.

Yerli kuralının dayatması taraftar için bahane olabilir ama profesyoneller için olamaz, iyi planlanmamış. Ben takımın kadro mühendisliğini de çok doğru bulmuyorum epey şey sayabilirim ama kalite ile bu eksikliği kapatma yolu izledik olup olmayacağını beraber göreceğiz henüz bilmiyoruz. Mecbur değilsin piyasanın dayattığına hiç yoksa arka tarafa yerli alır o bölgeyi yabancıyla kapatırsın. Gerçi bizimkiler arkaya da Kaan'ı istiyor değişen bir şey yok, Kenan kadar sırıtmaz ama o da bölgesinin topçusu değil.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Ekim 2021, 16:19:44
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Emre Kocadağ: Kaan Ayhan konusunda kararlıyız. Sassuolo Kulübü ile görüşmelerimiz sürüyor. Teklifimizi sunduk. Devre arasında mutlaka bitirmeye çalışacağız.

(Hürriyet)

Çevrimiçi levitate

Emre Kocadağ: Kaan Ayhan konusunda kararlıyız. Sassuolo Kulübü ile görüşmelerimiz sürüyor. Teklifimizi sunduk. Devre arasında mutlaka bitirmeye çalışacağız.

(Hürriyet)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

(Hürriyet)
Yapma be

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Ekim 2021, 19:24:01
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Sky Sports muhabiri: Sezon sonunda Juventus'a geri dönecek misin?

Pjanic: Hayır, hayır!

Çevrimiçi mellfred

(Hürriyet)
ne gerek var

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncu bakarken gözüme ilişti, bu yaz çok istediğimiz Godin'in sezona nasıl başladığını bilen var mı? Hani baba stoper olan.

Serie A'nın kötülerinden biri olduğunu daha önce belirtmiştim, bu sezon kötülükte zirveye oynayanlardan biri. Tekrar gündeme falan gelir önlemini alalım, leş.
[ Son Düzenleme: 12 Ekim 2021, 22:16:02 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Üç stoperi sakat verdiğimiz hatta alternatifleride sakat verdiğimiz dönemde bile çok çok büyük sorun yaşamadık bundan sonra o duruma düşmeyiz stoper transferi gereksiz olur daha aldığımız oyuncuları kullanma fırsatımız olmadı
Şu anda görünen kenan ve törenin bu takımda olmayacağı iyi durumda ise cenk transferi makul olur onun dışında transfere ihtiyaç yok serdar bilinmeden kaan makul gelebilirdi ama serdarın performansından sonra aşırı gereksiz olur

Çevrimdışı Erman1903

Üç stoperi sakat verdiğimiz hatta alternatifleride sakat verdiğimiz dönemde bile çok çok büyük sorun yaşamadık bundan sonra o duruma düşmeyiz stoper transferi gereksiz olur daha aldığımız oyuncuları kullanma fırsatımız olmadı
Şu anda görünen kenan ve törenin bu takımda olmayacağı iyi durumda ise cenk transferi makul olur onun dışında transfere ihtiyaç yok serdar bilinmeden kaan makul gelebilirdi ama serdarın performansından sonra aşırı gereksiz olur

Serdar temiz oynuyor, ilgilendiğimizi söylediğimiz birçok transferde ciddi olduk, muhtemelen Kaan'da da öyleyizdir. Bana göre de yedek santrafor gerekiyor, yerli olarak şu an Cenk dışında biri pek yok, olanlar takımlarında oynuyorlar. 3-4 maç oynadı ve sakatlandı, öncesinde de uzun bir zaman oynamamıştı. Cenk artık kiralık olmaz, sözleşmesi bitiyor imza parası ve ortalama üstü maaş bekleyecektir. İyi golcüydü ama ben kendi paramla o topa girmem, zaten baştan işi buraya getirmem ama bu durumda çok hoşuma gitmese de 1 yabancı hakkımı oraya kullanırım. Başkaları da yatırım olarak baksa pek girmek istemez bu toplara ama Türkiye'de futbol böyle bir şey değil.

Çevrimiçi Necmi

Serdar temiz oynuyor, ilgilendiğimizi söylediğimiz birçok transferde ciddi olduk, muhtemelen Kaan'da da öyleyizdir. Bana göre de yedek santrafor gerekiyor, yerli olarak şu an Cenk dışında biri pek yok, olanlar takımlarında oynuyorlar. 3-4 maç oynadı ve sakatlandı, öncesinde de uzun bir zaman oynamamıştı. Cenk artık kiralık olmaz, sözleşmesi bitiyor imza parası ve ortalama üstü maaş bekleyecektir. İyi golcüydü ama ben kendi paramla o topa girmem, zaten baştan işi buraya getirmem ama bu durumda çok hoşuma gitmese de 1 yabancı hakkımı oraya kullanırım. Başkaları da yatırım olarak baksa pek girmek istemez bu toplara ama Türkiye'de futbol böyle bir şey değil.
beklentisini verecek biri varsa gitsin o zaman cenk derken uygun şartlarda olursa anlamında konuştum
Yüksek maaş imza parası falan alınacak risk değil kaç yıldır sakatlık yüzünden oynamıyor hem önceki performansı hemde uzun süre oynamaması bırak pazarlığı minnet duyması lazım teklif yaptığımıza

Çevrimdışı tuncaboylu

beklentisini verecek biri varsa gitsin o zaman cenk derken uygun şartlarda olursa anlamında konuştum
Yüksek maaş imza parası falan alınacak risk değil kaç yıldır sakatlık yüzünden oynamıyor hem önceki performansı hemde uzun süre oynamaması bırak pazarlığı minnet duyması lazım teklif yaptığımıza
Cenk imza parasını geçtim, kendine garanti ücret öneren bir takım bulursa kaçırmasın imzalasın.

Elimizde Güven gibi 22 yaşında ve her görev verdiğinde skora katkı yapan bir adam varken, hala Cenk'in peşinde koşmak da mantıksız.

Çevrimiçi Samet Demir

Bence güvene güvenmeye başladıysak forvet bölgesini 2 yabancı + güven yapsak daha iyi olur. Şöyle 22-25 yaş arasında patlama yapacak bir yabancı forvet daha çok işimizi görür.

Cenk'i alırız ve seneye de sakatlık yaşarsa o bölgede 1 kişi eksik oluruz hep. 2 sene boyunca.

Çevrimdışı sozkul

Cenk imza parasını geçtim, kendine garanti ücret öneren bir takım bulursa kaçırmasın imzalasın.

Elimizde Güven gibi 22 yaşında ve her görev verdiğinde skora katkı yapan bir adam varken, hala Cenk'in peşinde koşmak da mantıksız.

Cenk için aklımdan geçen en fazla 1.200 den üç yıllık anlaşma olur. Sonra mis gibi bir emeklilik hayatı olur o parayla..
Son kontratım deyip voli vurmaya çalışırsa olmaz o iş.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk için aklımdan geçen en fazla 1.200 den üç yıllık anlaşma olur. Sonra mis gibi bir emeklilik hayatı olur o parayla..
Son kontratım deyip voli vurmaya çalışırsa olmaz o iş.
Başkanın son konuşmasında cenk bize iyi para kazandırıp gitti, Cenke vefa borcumuzu var gibisinden beyanları oldu. Bu kadar düşük maaşı bence cenk istemez. Fazlasını ister bizimkiler de verir gibime geliyor.

Çevrimdışı Erman1903

Yani işte ne kadar uygun olabilir ki abi; kafadan 1,3-1,4 ister senelik 700 de imza parası desen 2-3 sezon için epey bir para tutar ve mali geri dönüşü olmaz, ki bu onun isminde birisi için minimumdur Necip değil ki o rekor ücretle transfer oldu zamanında, artık o saf zamanlar geride kaldı herkes önce kendini düşünüyor.

Mali açıdan uygun olsa bile geçen sezon olduğundan daha riskli bir durumda şu an senelerdir adam akıllı top oynamadı, ben olsam mümkün olduğunca işimi sağlama alırım kontratı biten birisi ya da formda potansiyelli bir yabancı yedekle yoluma devam ederim. Bak geçen Ocak ayı Leandro Damiao dedik o günden bu güne 34 gole katkı verdi Güney Amerika futbolunu takip eden çoğu kişi bilir bu ismi 2022 Ocak'ta yine bitiyor kontratı, başka 2-3 seçenek de vardır yine farklı kıtada kontratı biten.

Çevrimdışı Erman1903

Bence güvene güvenmeye başladıysak forvet bölgesini 2 yabancı + güven yapsak daha iyi olur. Şöyle 22-25 yaş arasında patlama yapacak bir yabancı forvet daha çok işimizi görür.

Cenk'i alırız ve seneye de sakatlık yaşarsa o bölgede 1 kişi eksik oluruz hep. 2 sene boyunca.

Ben de Cenk'in belirsizliği dolayısıyla yabancı olmalı diye düşünüyorum Güven 9 numara özelliklerini taşıyan bir çocuk değil, o kenar forveti-yardımcı forvet. Zamanla 9 numarayı da öğrenebilir ama henüz o görüntüyü vermiyor.

9 numara için 3. oyuncu olabilir lakin arkasında Teixeira ile Kenan falan da denenebilir artık almışız.

Çevrimiçi Samet Demir

Ben de Cenk'in belirsizliği dolayısıyla yabancı olmalı diye düşünüyorum Güven 9 numara özelliklerini taşıyan bir çocuk değil, o kenar forveti-yardımcı forvet. Zamanla 9 numarayı da öğrenebilir ama henüz o görüntüyü vermiyor.

9 numara için 3. oyuncu olabilir lakin arkasında Teixeira ile Kenan falan da denenebilir artık almışız.
Aynen Kenan var birde. Onu unutuyoruz. Oda ne et ne balık. Ayrıca şu kaanı almayız umarım ya.

Çevrimdışı sozkul

Aynen Kenan var birde. Onu unutuyoruz. Oda ne et ne balık. Ayrıca şu kaanı almayız umarım ya.

Ben hem Kenan hem Güven'den ikinci adamlar olarak iyi verim alınabileceğini düşünüyorum.
Bir şartla, oyun içinde karar verme yetileri zayıf, ezber futbol oynatacaksın, bu bölgede pas bu bölgede şut türünde.
Önünde 2 adam varken çalım yasağı getireceksin birde.. Doğru kararı alamıyorlar çünkü.

Çevrimiçi Samet Demir

Ben hem Kenan hem Güven'den ikinci adamlar olarak iyi verim alınabileceğini düşünüyorum.
Bir şartla, oyun içinde karar verme yetileri zayıf, ezber futbol oynatacaksın, bu bölgede pas bu bölgede şut türünde.
Önünde 2 adam varken çalım yasağı getireceksin birde.. Doğru kararı alamıyorlar çünkü.
Eğitim almaları gerektiğini o şartla iyi altarnatif olabileceklerini söyledim abi bende. Keza bazı maçlarda hiç çekilmez olabiliyorlar.

Çevrimdışı Erman1903

Kenan gibi mevkisinin futbolcusu olmayanlar ikinci adam diye planınca farklı bölgelerde öncelikli tercih olup dezavantajlar oluştururlar. Benim kenar alternatifi olarak bakacağım birisi değil ama söylediğim yerli genç olmayan 3 adet 9 numaradan sonuncusuydu Ocak ayında. Golcülüğü düşük gezgin hamal tip. Arkasında Teixeira ile önünde kale yokmuş gibi oyna denirse bir kapıcılar kralı hikayesi yazma olasılığı yok değil, dünya üzerinde ondan iyi oynayacağı birisini bulamaz. Çok şanslı bir arkadaş, Beşiktaş - Milli takım falan..

Ben olsam Serdar'ı Kaan'a her türlü tercih ederim, savunma oyuncusu forvet gibi değil ileride Kenan'ın arkasında kaç tane adam olacak savunma konusunda katıyımdır bölgesinin topçusu olmayanı hiç oynatmam onu aşınca kale var.
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2021, 20:08:26 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Ahmet Nur Çebi: 'Kenan için şunu söyleyebilirim, yerli futbolcu konusunda ısrarcıydı federasyon, ondan daha iyi yerli kim var bilmiyorum? Kenan'da, hocanın tatilde olduğu bir aylık dönemde acele etmemiz gerekiyordu, yerli futbolcu konusunda baskı vardı. Milli futbolcu olduğu için ve gelişim göstereceğine inandığımız için aldık. Hata yaptığımızı düşünmüyorum.'

Güler misin ağlar mısın, söylenecek öyle çok şey var ki satırlara sığmaz. Ki biz bunları isim piyasaya düştüğü ilk günden beri söylüyoruz.

Eee başkan, amatörlere güvenirsen olacağı budur. Scouting'in S'si Planlamanın P'sini bilen adamlar olsaydı sana bu oyuncu için para harcatmazlardı. Kemiksiz 13-14M edecek Larin'inin yerini alacağını sanmaz Ocak ayında oyuncuyla sözleşme yeniletirlerdi. Bunların Beşiktaş'ı düşündüğü falan yok, kendi şöhretlerinin derdindeler, kulübü eşek yüküyle zarara sokuyorlar. Sergen hocayı falan da geç, o senin sandığın kadar iyi bilse Töre aldırmaz, sol bekinin başına güneş geçince apar topar keçi boynuzu Umut'u getirmezdi.  Sağ kenarı yedeksiz birakmış, 2 sezon pivot arayıp kendi tarzında iyi olsa da taktiğine uymayan Bats getirmiş. Kaan denilen vasıfsızı beğenir, Serdar Dursun'u şekil şemal isminden dolayı istemez. O futbolcu mu, şu ülkeden topçu mu çıkar biliyoruz hikayelerini. Kontracı Mensah için genç oyuncunu patates eder. Kendi parasıyla almayacağı oyuncuları imkanı olduğu için aldırır. Topçu bilmediği için beğenmediği Montero'ya tamah eder. Sendeki Saatçi ondan iyi stoper, biz oyuncuları oynadıklarında görüyoruz o antrenman maçları, metrikler hepsi elinde olduğu halde haberi yok. İstediği Godin'in yaptıklarını bir izle, Radja dediği müptezel Belçikaya transfer oldu ilk hafta alkolden ehliyetini aldılar dünyadan haberi yok! Tempolu adam arayıp durdu yaz boyu aldığı oyuncu Pjanic!

Kenan'ı aldıran planlamacı ya da analizci bozması her kim ise aldığı maaş haramdır. Gelir burada bizden okurlar, her tarafıyla oyuncuyu anlattık eşek olsa anlardı burun dikine gittiler ya da işten çaktıkları yok. Şimdi sana aynı hikayeyi Kaan'da yapıyorlar. Bak piyasadaki çakma analizcilere, Kenan'ı görmeden önce bunu da ballandırıyorlardı şimdi tutuştular gelmesin diye içlerinden dua ediyorlar çıtları çıkmıyor. Sen daha iyi kim var bilmek zorunda değilsin, adam da çok bölge de, hiç yoksa bir yeri yabancıyla kapatır başka yere yerli alırsın ama adamların bilmiyor.

Kenan'da düştüğün tufaya Kaan'da düşersen adamların değil sen eleştiri alırsın.

[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2021, 13:49:35 Erman1903 ]

Çevrimiçi murat

Başkan Ahmet nur çebi kenan a  ahmet ağaoğlunun ismaile yaptığını yapmış.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Lucas Martins'i almalıydık.