39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor

Beşiktaş Forum|39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor Skor : Beşiktaş - Hatayspor Tarih : 01.05.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Parku Hakemler : Ali Palabıyık - Kemal Yılmaz - Serkan Çimen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor  [Okunma sayısı 44870 defa] 39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
21 [%75]
1 puan
2 [%7.1]
0 puan
5 [%17.9]

Toplam Oy Verenler: 28

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçı ertelememişler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Ankaragücü ve Sivas beraberlikleri sonrası öldük bittik şampiyonluk gitti diye camianın genelinde bir karamsarlık oluşmuştu. Tüm bu karamsarlığın aksine avantajlı tarafın biz olduğunu ve endişe edecek bir şey olmadığını burada söylemiştim. Şampiyonluk konusunda en ufak tereddütüm yoktu. Bu kadar sakata cezalıya algılara hakemlere tff'ye basına çevrilen dolaplara rağmen Beşiktaş şampiyonluğu hakeden tek takım olduğunu dün rize'de tescil edip şampiyonluğunun en büyük adımını attı.

Hatay maçını alıp tt arena'da en kötü berabere kalarak karagümrük maçında şampiyonluğumuzu ilan etme maçı olacak diye tahmin ediyorum.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Can Sungur

Maçı ertelememişler.

Çok yazık...

Çevrimiçi sEuL

Rize maci gosterdi ki takim herseyin farkinda ve sampiyonlugu istiyor. Her golden sonra saha kenarina kadar gelip takim halinde sevinmeleri, saha icindeki mucadele ve istekleri... sanirim hepimizi fazlasiyla tatmin etti. Hatay macinada cikip bam bam bam koyacaklarindan hic suphem yok. Saldir Besiktas'im... :bandit:

Çevrimdışı ferdi1903

Bülen uslu suan canli yayin yapiyor. Gökhan töre zormuş hatay maci icin, ama gökhan israrla oynamak istiyormus, insallah gökhan yetisir

Çevrimiçi Necmi

Çok yazık...
bence değil
Takım zaten istim üstünde birgün geç oynamak takımı daha fazla dinlendirmez kazandığımız anda fenerden önemli gs gençler deplasmanına gidiyor ve gençlerin mutlak kazanması gerekiyor o psikolojiyle ligi bitirebilirler fenerde erzurum için hayati maça çıkacak erzurum kazanamazsa düşer gençlerde kazanamazsa büyük ihtimal düşer hatayı yenip şampiyonluğunu gayri resmi ilan etmiş bir beşiktaş olunca renklilerin bütün psikoloji biter biz zaten bilendik hataya önce oynamak avantaj gibi duruyor

Çevrimdışı Çağrı Öz

bence değil
Takım zaten istim üstünde birgün geç oynamak takımı daha fazla dinlendirmez kazandığımız anda fenerden önemli gs gençler deplasmanına gidiyor ve gençlerin mutlak kazanması gerekiyor o psikolojiyle ligi bitirebilirler fenerde erzurum için hayati maça çıkacak erzurum kazanamazsa düşer gençlerde kazanamazsa büyük ihtimal düşer hatayı yenip şampiyonluğunu gayri resmi ilan etmiş bir beşiktaş olunca renklilerin bütün psikoloji biter biz zaten bilendik hataya önce oynamak avantaj gibi duruyor

Katılıyorum. Cumartesi oynamak avantajlı ama tutturdular pazar diye.

Çevrimdışı ferdi1903

Bazi Fenerliler halen cok ümitli, hatay macindan sonra cok farkli seyler konusacaklarmis, hey Allahim sonra tinerci biz oluyoruz

Çevrimiçi Necmi

Bazi Fenerliler halen cok ümitli, hatay macindan sonra cok farkli seyler konusacaklarmis, hey Allahim sonra tinerci biz oluyoruz
bencede çok farklı şeyler konuşacaklar 😂

Çevrimdışı GreenBook

Lig sonunda Görecekleri tek şey Vapurlar eşliğinde siyah beyaz bayraklarla dolu İstanbul boğazı semaları.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Yenilmemek önemli. Kayseri, Rize ve Hatay rallisinin son ve en zor ayağı. Hatay'da tehlikeli hücum silahları olsa da dengesiz bir takım. Nitekim içeride Gs'yi 3-0 yenseler de son deplasman galibiyetlerini şubat ayında almışlar. Son 5 deplasman maçında 2 gol atabilmişler. Son iki maçtan farklı olarak harala gürele saldırmak yerine savunmada sağlam kalıp 2-3 hızlı atakla işi bitirmek mantıklı geliyor. Yüksek ihtimalle kazanacağımızı, en azından yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı Nartallo

Rakibin hücumda ve orta sahada hem bireysel olarak yetenekli, hem de topu dolaştırabilen ayakları var.

Ama istikrarsız skorlar almışlar son maçlarda.

Yine de iş bizim ne yapacağımıza bağlı. Son maçta pozisyon vermeden iki gol yemeyi başardık.

İnşallah Gökhan oynar. Onun enerjisine ihtiyacımız var.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maçı alıp gs maçına kafa rahat çıkarsak gsye geçmiş olsun o yüzden çıkıp çatır çatır oynayıp kazanmak lazım

Çevrimdışı MUSTAFA_

Düdük belli oldu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı almanci

Düdük belli oldu.

Benim yazdıklarımı bize karşı kullandıklarını biliyorum. O yüzden Şampiyonluğumuza müsade edene kadar kimseye akıl vermeyeceğim.

Şimdilik sadece şunu söylüyorum: Ali Palabıyık yeni bir tarihi Operasyon için atanmıştır. Herkesin Gözü Ali Palabıyıkın üstünde olmalı.

Çevrimiçi Necmi

Lig sonunda Görecekleri tek şey Vapurlar eşliğinde siyah beyaz bayraklarla dolu İstanbul boğazı semaları.
sokağa çıkma yasağında nasıl olacak o iş 🤔

Çevrimdışı worns

sıkı bir fizik kalite ortaya koymak, hücumda tempoyu düşürmemek istediğimiz sonucu getirir. hiç beraberlik filan düşünmeyelim. hatay'ın buna karşılık verebilecek bir sertliği yok. alan vererek de oynuyorlar. belki hücumları tehlikeli ama sezonun bu bölümünde kapanıp duran bir antalya benzeri takımla didişmek zorunda kalmaya tercih ederim bu maçı. orta sahada diri kalan bu maçı alır. aabid-riberioyu sindirmeliyiz. dönen topları alıp, hücum sürekliliği kurmalıyız.

Çevrimdışı Can Sungur

sıkı bir fizik kalite ortaya koymak, hücumda tempoyu düşürmemek istediğimiz sonucu getirir. hiç beraberlik filan düşünmeyelim. hatay'ın buna karşılık verebilecek bir sertliği yok. alan vererek de oynuyorlar. belki hücumları tehlikeli ama sezonun bu bölümünde kapanıp duran bir antalya benzeri takımla didişmek zorunda kalmaya tercih ederim bu maçı. orta sahada diri kalan bu maçı alır. aabid-riberioyu sindirmeliyiz. dönen topları alıp, hücum sürekliliği kurmalıyız.

Gökhan Töre yine santrafor oynayabilirse işimiz kolaylaşır.Yok larin oynarsa çok zor maç.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yarın iki amacımız var:

1-3 puan
2- Sarı kart yememek.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu sefer ben sormadan baya iyi rakip analizleri yapılmış :)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aboubakar sözleşme için oynamıyor tezine inanmak istemiyorum.

Eğer öyle bir durum varsa yüksek kontrat bağlanarak alınacak bir risk kesinlikle değil.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Eğer öyle bir durum varsa yüksek kontrat bağlanarak alınacak bir risk kesinlikle değil.
3 yıldan 3 M Euro istiyormus. Yolu açık olsun. Şampiyon olduğumuzda iyi bir forvet almak şart oldu.

Çevrimiçi Necmi

hiç sanmıyorum
Şampiyonluğa giden takımda bu haraketi çekecek hiç bir oyuncu önümüzdeki seneyi göremez
En ihtiyaç duyduğum anda oynamazsan sana güvenip kim kontrat yapar
Adam sakat tahminlerin bile üstünde oynadı aslında
Kaldıki karakterli biri böyle bir yola sapmaz