30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş Skor : Başakşehir - Beşiktaş Tarih : 12.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32477 defa] 30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%57.1]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
2 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimdışı ferdi1903

Ersin olmasa, weliton ne kadar kolay calim yiyorsun ya

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

rıdvan'ın yokluğu çok belli oluyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

maçın kilidini anca ghezzal abim açar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Larin rafael eslesmesinde ciddi boy avantaji var aslinda. Yuksek ortayla eslestirmemiz gerek.

Çevrimiçi sEuL

Kalede Volkan var, sans buldugumuz anda yoklamamiz lazim ama sut cekmiyor bizimkiler hic

Çevrimdışı tolga1903

Adem ljajic takım hucumunun içine etmeye devam ediyor ne zaman görecek sevgili hocamız bu adamın bir b.k yapmadığını? Bunun topu alıp etrafinda dönüp en yakınına pas vermekten başka bir halt yapmadığını takım hücum halindeyken 1 kişi eksik oynadığımızı ne zaman goreceksin sergen yalçın? Rehabilitasyon merkezi mi bura?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kaleyi tuttursak gol atacağız ama henüz tutturamadık.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi murat baltacı

Larin hep adamın arkasında kalıyor top sekecekte larine gelecek. Wenilton defansta son adam crivelli çalım atmadan geçti ersin çıkarmasa gol weniltona yazar daha dengeli olması lazım
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tolga1903

Abi yemin ederim aldığı topu öldürüyor takım hücuma çıkacak oyuncu koşuyor önünden pas bekliyor alıp geriye dönüyor kafayı yedirtecek bu adam bana

Çevrimiçi levitate

stoperlerimiz kaleye girecek neredeyse

Çevrimiçi mayguntr

gol yersek bu mac iskenceye doner yalniz, cok dikkatli olmak lazim.

Çevrimdışı ferdi1903

Bugün golü bulmakda oldukca zorlanacaz gibi duruyor

Çevrimiçi sEuL

N'Sakala kara delik gibi, savunmada yada ofansta farketmiyor - top ne zaman ayagina gelse pozisyonu kaybediyoruz

Çevrimdışı Liquidator

Bu Nsakala yerine bir bidon koysalar daha faydali.olurdu

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AvrupaKartalı

N'Sakala kara delik gibi, savunmada yada ofansta farketmiyor - top ne zaman ayagina gelse pozisyonu kaybediyoruz
Solbekde hertürlü sıkıntılıyız, ben ridvanida pek  begenmiyorum, gecen hafta oda cok kötüydü.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Nsakala rakibe duble karayolu yaptı sol kanadımızı  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kapanan takim gördükde, buda baska seviye.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903