2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı
2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Beşiktaş Forum|2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı Takip etmek isteyenler için... Maalesef bizim youtube kanalı yayın yapmadığından bu linki paylaşıyorum. Konuşmaları izlemek için en başa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı  [Okunma sayısı 67987 defa] 2019 Yılı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Resmi  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ahmet Nur Çebi henüz hiçbir sandığı kaybetmedi ve giderek farkı açıyor  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Açılan sandıkların toplamı resmi  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Çebi: 4016
Adalı: 2312
Tekinoktay: 459

Sayılacak Oy: 1807
Fark:1704

104 oy daha aldığı anda matematiksel olarak garantiliyor Çebi.

Yeni başkanımız Ahmet Nur Çebi hayırlı uğurlu olsun...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hayırlı olsun  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tebrikler gelmeye başladı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tekrar hayırlı olsun  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yoruk

Çoğu kişi seviniyor.." Acaba"diyen bir arkadaş bile yok mu merak ediyorum ? 

Çevrimdışı MUSTAFA_

Merak etme kimsenin sevindiği yok. Herkes acı gerçeği görüyor ve biliyor. Borç çok, yapılması gereken çok şey var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ben kendi adıma derim, tam istediğim gibi olmadı ama eldeki mevcut adaylardan en hayırlısı Çebi idi o oldu. Bir kere kulübün başkanı olacak artık kulüpler birliği başkanı vekaleten bakmayacak. Yönetimi yine diğer adaylara göre en güçlü olandı. Bir de son 2.5 yıllık çarpık yapıdan kurtulacağız. Hesap kitap bilerek gider. Ama şu da var 2-3 sene takımdan bir beklentim yok. ucuza şansa bulup getiremezlerse kaliteli topçulardan bir süre uzak kalacağız. Ama en azından Nkodou Mbappe,Boyd Mbappe,Fenomeno Diaby, Brad Karius lar a trilyonlar dökmeyiz.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı MUSTAFA_

:tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sonuç  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Resmi  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yoruk

Altyapı için bir şeyler yapılmalı ama Çebi yapacak mı  ? Ben biraz karamsarım ama bakalım.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Adaylar içinde en iyisi Çebi başkandı. Hayırlı oldun hepimize. Bu kadar farkı kimse beklemiyordu.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

hayırlı uğurlu olsun tahminimden 2000e yakın fazla katılım var bu da farka yansımış başkanın konuşması da hoşuma gitti. kulüpler birliği başkanından kurtulduğumuz için önüne gelene gülücük dağıtıp pırlanta saçmayacak bir başkana kavuşmamız bile yeter. yola çıkarken yanında olanları terk edip artık hangi hesaplarla!!! yolda bulduklarını tercih edenlere de ders olmuştur.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

hayırlı uğurlu olsun tahminimden 2000e yakın fazla katılım var bu da farka yansımış başkanın konuşması da hoşuma gitti. kulüpler birliği başkanından kurtulduğumuz için önüne gelene gülücük dağıtıp pırlanta saçmayacak bir başkana kavuşmamız bile yeter. yola çıkarken yanında olanları terk edip artık hangi hesaplarla!!! yolda bulduklarını tercih edenlere de ders olmuştur.
Seba baskandan sonra son kongresinde konusma yapabilen baskanimiz oldu mu?

Çevrimdışı mylife1903

Neyse FB maçı son yarım saat izledim. İster Ahmet gelsin ister maykil cansın. Sene olmuş 2020 Fırat gene FB maçında şovunu yaptı.
Adam ismaelden cok fb maci gordu
Bu isler bitmez bizim camia da engel olamaz ama zamanla azicik azalmali
Boyle maclarla biz kupa alamayiz zaten en azindan taraftarin nefretine ses olsun baskan, cikip firat pirlataboydur demesin, kafi

Etiketler: