27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Skor : Beşiktaş - Antalyaspor Tarih : 13.06.2020 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ümi̇t Öztürk - İbrahi̇m Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 48132 defa] 27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%100]
1 puan
0 [%0]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı yaço58

güven yanına pas atamıyor
bu hücum hattıyla nasıl gol atacaksak

Çevrimiçi levitate

bu hücum hattıyla nasıl gol atacaksak
kpb forvete ljajic 10 numaraya

en azından 11 kişi oynarız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Kadroda şut çekebilecek 1 adam yok.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Takım bariz yoruldu. Arada resmen yatmışlar
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Jahovic vidayi yedi resmen bir tane top alamadi vida

Çevrimiçi sEuL

Neyse bosuna beklemisiz, 2-0 biterse iyidir. Bu sekilde giderse 4’e 5’e gider bu mac.

Çevrimdışı yaço58

keşke lig başlamasaymış gg fenere gitmiş herhalde biz cl ön eleme hayali kurarken antalyadan 2 yemek olmadı

Çevrimdışı haluk.m

İçim hiç rahat değildi, şu maçtan niyeyse çekiniyordum şu rezilliğe bakın..  :s20:

3m € alıp taraftarın gitmesin diye ağladığı Vida rezil etti, Gökhan da sağ olsun tüy dikti. 

Çevrimdışı AigleBordeaux

Neyse bosuna beklemisiz, 2-0 biterse iyidir. Bu sekilde giderse 4’e 5’e gider bu mac.

Şu halimizle Lig’de yenebileceğimiz bir rakip yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Gökhan'a da vermeyelim kontrat falan.

Vida için diyecek söz yok.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Duran topu Diaby kullanıyor neyseee

Çevrimdışı MUSTAFA_

Duran topu Diaby kullanıyor neyseee
Şut çekemeyen adamlara kaldık. Neyse Q7'den iyidir

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Antalya'nın hücum hattı bariz şekilde bizimkinden iyi. Güven boyd diaby 3'lüsü muazzam gerçekten. Vida ayrı bir dünya jahovic tarafından rezil rüsva edildi. Son söz de atiba elneny ikilisine ve kullanılış şekline gerçekten olmuyor. İnce pas ve şut kalitesi bu kadar yerlerde olan ikiliyi bu kadar hücumda kullanmak yerine ljajic'in merkez orta saha kullanılmasını tercih ederdim. Neyse ligle işimiz yok zaten bir iki genç parlasa yeter.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

6 tane adam 3 tane Antalyalı futbolcuyu tutamıyor, kadroyu komple temizlemek lazım. 

Kimse kusura bakmayacak vasat dediğiniz Malatyalı Robin Yalçın bile şu takımda 11 oynar..  :by2:     Yönetim işlevsizleri çıkarıp Anadolu da serbest kalanları kovalamaya başlasın.

(...)
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2020, 21:59:09 jokerhm ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

Atamayana atarlar

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ridvanin performansina sevindim. Ersin de 2 tane karşı karşıya çıkardı gollerde de hatasi yok. Milyonluk eşekler ile aynı performansı veriyor çocuklar.

Çevrimiçi mellfred

Antalya başından sonuna bizden daha iyi
Tek bir organizasyonumuz yok
Topu geri almak için tek bir çaba yok
Atiba Elneny çok kısır
Boyd diaby gereksiz
Rıdvan sahanın en iyisi
Çok kötüyüz

Çevrimdışı mrred

Rıdvan göz doldurdu koridoru iyi kullanıyor. Atletizmi iyi biraz daha güzel kesebilse 2 asisti olmuştu. Takımda Ruiz elneny biraz da boatengi beğendim diğerleri ligi bitirmiş gibi oynuyor. Güvenin koşacak hali yok gibi
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Güven,Diaby,Boyd bunlar bizim ayarımızda topçular değil.

Boateng,Gökhan gönül bitik.

Vida 3.3 milyon € alıp o hataları yapmaması gerekiyor ama yapıyor.

hakeme girmeye gerek bile yok zaten olmayan pozisyonda ilk faul diye kesti yardımcı ofsayt uydurdu ofsayta bağladılar.Rakip takım ucan tekme tehlikeli hareket yapıp hiç faul filan vermiyor klasik ümit öztürk gs'nin göz bebeği.

Gerçi bütün hakemler gs'ye calısıyor.Mhk,tff,medya vs dahil.

Rıdvanı beğendim bu arada caner yerine yedek olarak olabilir gelecek sene.

Çevrimiçi levitate

gg'nin performansı sözleşme kaynaklı bence

Çevrimdışı sefaköykartali

Rıdvanı aşırı beğendim gerçekten hızıyla bindirmeleri çok iyiydi ortaları da organizasyon çalışmasıyla gelişecek bir şey seneye hoca efektif bi şekilde kullanabilir. Ersin de gayet iyiydi karşı karşıya 2 top çıkardı. Seneye diaby gibi topçu alacağımıza Ersin, Rıdvan, Dorukhan, Fatih kullanalım bari diğerlerinin verdiği katkıyı fazlasıyla verirler.