20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 01.02.2020 Saat : 17:00 Stadyum : Çaykur Didi Hakemler : Ümit Öztürk - İsmail Şencan - Kamil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 29774 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%66.7]
1 puan
1 [%8.3]
0 puan
3 [%25]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı cursedofdragon

Takım sahaya güzel mi yayılıyor yoksa rize mi çok beceriksiz anlamadım fakat ilk yarıda iki tane olumlu şey gördüm
1.Topu kaptırınca hemen pres yapıyoruz
2.Ljajicin geri gelmesiyle pas isabet oranımız bariz şekilde yüksek

Rize kötü değil sivastan 1 puan aldı deplasmanda son saniye de yedi golü yoksa kazanıyordu.

İyi kapanıyorlar.

Oyun olarak bakacak olursak atiba ilerde ljajicin görevi değişmiş.

41-44 arasını avcıya izletsin birileri pas nerede nasıl yapılır.

Önde press çabuk geri dönme.

2 günde bunlar önemli değişiklikler.

Çevrimdışı autopsy

Takım parselasyon reis ile 25 maçta giremediği kadar pozisyona girdi akan oyunda. Kadro aynı kadro ama oyunculara özgürlükleri geri verilmiş ve roller epeyce değişmiş. Bek oyuncularından birisini 3. stoper gibi bırakma saçmalığı yok, ön bölge oyuncuları da saçma sapan sırtlarını dönüp topu Atiba ve Elneny'nin 1200 pasla getirmesini beklemiyorlar. Ljajic daha özgür oynuyor, ceza sahasına daha çok koşu atıyoruz ve savunmanın dengesini bozan da bu. Golü bireysel hata ile yedik. Şanssız bir gol daha yemezsek maçı alırız.

Çevrimdışı mrred

Takımca pas isabet oranımız %91 olmuş
Çok iyi
The great gig in the sky

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Rize deplasmanında öne geçip  böyle olmayan pozisyonda gol yersen 3 puan çıkarmak çok zor iş... hele de Burak harici kaleyi göremeyen hücumcularla... Rize ye bağlı sonuç bu sonuç iyi derlerse böyle bitirirler maçı. Bizi yenmeye çalışırsalar %49 3 puan alma şansımız...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Rize deplasmanında öne geçip  böyle olmayan pozisyonda gol yersen 3 puan çıkarmak çok zor iş... hele de Burak harici kaleyi göremeyen hücumcularla... Rize ye bağlı sonuç bu sonuç iyi derlerse böyle bitirirler maçı. Bizi yenmeye çalışırsalar %49 3 puan alma şansımız...

+ hakemde onlardan.

Çevrimdışı Orhan_

ciddi rol değişiklikleri var ve bunlar elimizdeki oyuncu grubuna daha uygun. tek problem pres ve geri dönüş temposunda zorlanılabilir bu maçta bu açıdan da problem yok. geri dönemeyip pozisyon vermedik esasen verdiğimiz iki fırsatta bireysel hata. yoksa gayet iyi dolduruyor orta saha geri dönüşlerde alanı.

bi ikinci yarıyı da görelim denemeler üzerine daha uzun konuşulur. ilk görüntü iyi melankolik havaları bırakalım.

Karamsar havanın tek bir sebebi var, Karius. Her şey daha iyi olacak derken hooop yumurtluyor. İnsanda şevk-heyecan-zevk bırakmıyor sarı leblebi.

Çevrimdışı mrred

Oyuncular topun ağzında mecbur koşacaklar başka çareleri yok. Yoksa yağlı kontratları kaybederler. Çünkü büyük çoğunluğun desteğini alan bir hoca var. O yüzden "istekli" olmalarından başka çareleri yok. Fakat yine de kadrodaki bazı oyuncuların yetersizliği gözüktü.
The great gig in the sky

Çevrimdışı BJKTÜRK23

+ hakemde onlardan.

o fiks zaten Gülhan... Bu takım 11-11 bile zorlanıyor hakemle uğraşıyoruz savunmada caner le uğraşıyoruz kale de karius la vs... İlerisi zaten atak öğütücü... Rize uyutacak 2. yarı ilk yarının sonu gibi pas pas pas gider maç. Bir Talisca mız yok ki saplasın uzaktan açsın kilidi gerçi açmıştık yine yemeyeceğimizin garantisi yok.

Çevrimdışı Orhan_

Frikik oldu... Kalede Karius... Allah'ım aklımı koru..

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Karamsar havanın tek bir sebebi var, Karius. Her şey daha iyi olacak derken hooop yumurtluyor. İnsanda şevk-heyecan-zevk bırakmıyor sarı leblebi.

Karius a alıştık. Vida nın hal hareketleri de sıkıntı gol yedirdiği için demiyorum önceden de söylüyordum onun gibi topu yere düşüren tipte stoperleri büyük takımlarda tercih etmem asla. Onun da hatası var golde fakat sonraki tepkisi amaan bu maçta gitti zaten der gibiydi. Artık dertleri para mı başka bir şey mi bilmem de 3 m euro maaşını hak etmiyor kesinlikle...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ljajic kayarak top falan alıyor heyt bee

Çevrimiçi sEuL

Hocam cikar su Diaby'yi cikar su Nkoudu'yu - koy yerlerine Kaan ile Mertcan'i daha kotu olamayiz.
Biz birde bu Nkoudu'ya 5M euro para verdik, inanilir gibi degil.

Çevrimdışı yaço58

Şu karius ile sezon bitmez heryer tolare edilirse kale edilmez utku bundan da kötü tek çare ersin

Çevrimiçi sEuL

Sinir krizi gecirtiyor bu oyuncular bana
Diaby futbolcu olmaya karar verdigin gune la... olsun...

Çevrimdışı Orhan_

Bu Diaby yoklukta bile alınmaz...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçta kanatlarımızın özellikle fizikli oyunculara karşı ne kadar kötü olduğunu bir kez daha gördük.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

Diaby dışarı vida da oyuncuya eşlik ediyor adam atsa ofsayt yoktu vida çok kötü bugün maalesef ikinci yarıya kötü başladık

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Takım düşmeye başladı değişiklik lazım
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takım düşmeye başladı değişiklik lazım
Takım düşmeye başlamadı pili bitti.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★