2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11277879 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

@kyiv abi ben senol gunesin kariyer planlamasini yaptim

5 yil ustuste sampiyon oluyoruz araya clde bi ceyrek final bir de uefa kupasi sokusturuyoruz sonra senol gunesi trabzonspora baskan olarak gonderiyoruz. Teknik adamlik yapmamasi lazim bizden sonra.
Bu arada bizden gonderdigimiz olcay tipindeki futbolcular ile ts camiasini iyice guclendirecegiz ve senol gunesin baskanliginda sampiyonluga oynayacaklar.

Bizde mustafa akcay hocamiza cokuyoruz hemen senol gunes sonrasi.

Ha biz akcay hocamizla hafif bir yeni yapilanmaya giderken 2021 yilinda ligin son maci vodafone arenada ts ile, ts berabere kalirsa sampiyon, biz yenersek fb sampiyon oluyor.

90. Dakikada hakem bizim lehimize penaltiyi veriyor, topun basina cenk tosun geciyor, butun fb camiasi nefesini tutmus, cenk donuyor topu taca atiyor, hakem son dudugu caliyor, hep beraber kolbasti oynuyoruz, senol gunes kartal pencesi yapiyor, muzeden hemen 2016 sampiyonluk kupasini cikartiyoruz ve ts takimi alkiislar altinda sampiyonluk turunu atiyor.

Fbliler sinirden kadikoyu yakiyor, polisle catisiyor, elleri eldivenli, ustu ciplak agizlari hamsi kokan 15000 kadar ts taraftarindan da dayak yiyorlar
Nasil?

abi müthiş aşama kat ettin ve bu kurgu adeta nirvanaya erdiğin kalkışma oldu. abi kurgularken nasıl bi şeyediyorsun bize de öğretirmisin ya da öğrenmemiz mümkün mü mümkünse nasıl mümkün öğretcekmisin bize de   :s18:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Deplasmanda kalan 7 maçın içinde kazanılması gereken maçlardan.Sırasıyla Galatasaray,Antalya,Bursa,Trabzon,Başakşehir,Gaziantep deplasmanlarını oynayacağımız düşünüldüğünde kredili olabilmemiz için Karabük maçını mutlak surette kazanmalıyız.
O da var ama ondan daha önemlisi gs deplasmanına 5 puan farkla gitmemiz lazım. Karşımıza motive şekilde cikmamalilar. Aksine demotive şekilde cikmalilar. "Yensek bile adamlara yetişemiyoruz" diyerek cikmalilar. Bu psikolojideki bir gs'den puan almak daha kolay olacaktır en az beraberlik alırız 5 puanı koruruz. O aşamadan sonra psikolojik olarak dibe vurmuş olurlar. 17 takım da Beşiktaş dendiğinde titremeye başlar. Zaten korkuyorlar ama titremeye başlarlar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

fistire bkıyorumda karabük(D), akhisar, gs(D) bu 3 maçta 9 puan çıkarırsak 22.hafta sonunda 53 puana ulaşıyoruz. ardından rize ve kayseri üst üste iç saha maçında 6 puan cepte bence 24. hafta sonu 59 puana çıkıyoruz ardından antalya(D) ve gençler içsaha maçlarımızla 26.hafta sonunda 65 puana ulaşıyoruz. yapmamız gereken tek şey karabük ve gsye deplasmanda kaymak... :bandit:

27-30 hafta arası 4 maçımızın 3ü trabzon başakşehir ve fenerle.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 bizim için yazdığın adrian lopez villareale gitmiş

Çevrimdışı 38life

fistire bkıyorumda karabük(D), akhisar, gs(D) bu 3 maçta 9 puan çıkarırsak 22.hafta sonunda 53 puana ulaşıyoruz. ardından rize ve kayseri üst üste iç saha maçında 6 puan cepte bence 24. hafta sonu 59 puana çıkıyoruz ardından antalya(D) ve gençler içsaha maçlarımızla 26.hafta sonunda 65 puana ulaşıyoruz. yapmamız gereken tek şey karabük ve gsye deplasmanda kaymak... :bandit:

gs deplasmaninda 3 puan şart değil abi. Akhisar maçını zaten saymiyorum Karabükü yenip gs ile berabere kalsak bize yeter. Zor deplasmanlarimiz var evet ama o deplasmanlara kadar arayı acabiliriz

Çevrimdışı ProjectOrigin

sadece bununla kalsa gene iyi. ileride Besiktas ın basarısızlıgı icin ellerinden geleni yapacaklardır. mhk, federasyon, kulupler birligi, yayıncı kurulus da bile bize karsı cephe alınabilir hatta yabancı kuralını tekrar kaldırmaya calısabilirler. sonuc olarak kendilerinin bulundugu kotu durumdan kurtulmak icin Besiktas ı assagıya cekmeye calısabilirler. zaten "futbol sadece futbol" olsaydı bazı sampiyonlukları ve basarıları daha onceden haketmistik.

Aynen abi.Ancak ben bu konularda Fikret Orman'ı oldukça temkinli görüyorum.  :steamed:

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah karabük ve gese maçını alacağız ve lig bitecek, bu iki maçtan sonra rakipler yavaş yavaş bırakırlar.

Çevrimdışı 38life

Gerçekten zor deplasmanlarımız var ama 2 rakibimizin de son derece zor deplasmanları var. Düşük bir puan şampiyonluğa yetecek bu sene muhtemelen.

Özellikle Başakşehirin gs'den daha zor deplasman fikstürü var. Umarım Başakşehir 2.ciliği gs'ye kaptırmaz.

Çevrimdışı tangaz

gs deplasmaninda 3 puan şart değil abi. Akhisar maçını zaten saymiyorum Karabükü yenip gs ile berabere kalsak bize yeter. Zor deplasmanlarimiz var evet ama o deplasmanlara kadar arayı acabiliriz

şart değil elbet ama karabük ve gs maçlarında 6 puan çıkarırsak 26. hafta sonunda firesiz ilerleyip 65 puana çıkacağımızı öngörüyorum epey arayı açarız diye düşünüyorum.

Çevrimdışı kyiv

Biz 3,4 maç daha kazansak rakipler bir bir düşecek. Ancak ben biz şampiyon olurken Başakşehirin 2. ve Antalyanın da 3. olmasını istiyorum.Hatta mümkünse Trabzonda 4. lüğe doğru yürüsün. Glatasaray ve Fenerbahçeden 1 tanesi de 5. liği kazanabilir herhalde değil mi?

Çevrimiçi yusuf koca

tangaz ağzından bal damlıyor

Çevrimdışı tangaz

tangaz ağzından bal damlıyor

@yusuf koca abi fikstür ortada karabük ve gs maçlarında kayıp olmazsa 26.hafta sonunda 65 puana çıkmamız işten bile değil. sonra kalan 8 maça çok rahat çıkarız ve 8 maçta alınacak 12 puan 77 puanla bizi rahat bir şampiyonluğa doğru götürür.

Çevrimdışı Orhan

5 yil ustuste sampiyon oluyoruz araya clde bi ceyrek final bir de uefa kupasi sokusturuyoruz sonra senol gunesi trabzonspora baskan olarak gonderiyoruz. Teknik adamlik yapmamasi lazim bizden sonra.
Bu arada bizden gonderdigimiz olcay tipindeki futbolcular ile ts camiasini iyice guclendirecegiz ve senol gunesin baskanliginda sampiyonluga oynayacaklar.

Ha biz akcay hocamizla hafif bir yeni yapilanmaya giderken 2021 yilinda ligin son maci vodafone arenada ts ile, ts berabere kalirsa sampiyon, biz yenersek fb sampiyon oluyor.

90. Dakikada hakem bizim lehimize penaltiyi veriyor, topun basina cenk tosun geciyor, butun fb camiasi nefesini tutmus, cenk donuyor topu taca atiyor, hakem son dudugu caliyor, hep beraber kolbasti oynuyoruz, senol gunes kartal pencesi yapiyor, muzeden hemen 2016 sampiyonluk kupasini cikartiyoruz ve ts takimi alkiislar altinda sampiyonluk turunu atiyor.

Fbliler sinirden kadikoyu yakiyor, polisle catisiyor, elleri eldivenli, ustu ciplak agizlari hamsi kokan 15000 kadar ts taraftarindan da dayak yiyorlar
Nasil?
Birde şöyle düşün abi biz şampiyon oluyoruz sene sonu Aziz çamura yatıyor işte federasyonun borcu var bilmem ne diye o ara Demirören gaza geliyor kupayı verirken borcunuzu sildim diyor bizde ertesi günü benfica ya 25m yuro verip taliskayı alıyoruz Kap a bildirdikten sonra da borç meselemizi çözdüğü için Aziz Yıldırım ve fenerbahce camiasına teşekkür ediyoruz. Sonra Kadıköy bağımsızlığını ilan ediyor :naughty: :naughty:

Çevrimdışı tuncaboylu

Kas kas onun kolları öyle değildi, Yeşil Yol'da ki dev siyahi abimiz gibi olmuş.
Tipi de benziyor zaten :)

Çok iyi bir profesyonel.

Benden söylemesi: Bu adam beklenenden erken döner, seneye de bonservisini aldırır bize.
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 22:26:48 tuncaboylu ]

Çevrimdışı kyiv

Galatasarayın deplasmanları Rize,Antalya,Trabzon,Bursa, Bşakşehir,Gaziantep,Alanya...Sizce Galatasaray bunlardan hangisini yenebilir?

Fenerbahçenin deplasmanları Bursa, Gaziantep,Alanya, Karabük, Galatasaray, Beşiktaş, Gençlerbirliği, Adana....Bu 8 takımdan  sadece Ümit Özatın çalıştırdığı Gençlerbirliğini yenebilirler.Başka yenebilecekleri var mı? Belki Galatasaray...

Çevrimdışı tuncaboylu

sadece bununla kalsa gene iyi. ileride Besiktas ın basarısızlıgı icin ellerinden geleni yapacaklardır. mhk, federasyon, kulupler birligi, yayıncı kurulus da bile bize karsı cephe alınabilir hatta yabancı kuralını tekrar kaldırmaya calısabilirler. sonuc olarak kendilerinin bulundugu kotu durumdan kurtulmak icin Besiktas ı assagıya cekmeye calısabilirler. zaten "futbol sadece futbol" olsaydı bazı sampiyonlukları ve basarıları daha onceden haketmistik.

O günler eskide kaldı.

Aziz Yıldırım 3 saat önce canlı yayında hem kulüpler birliği başkanını hem de yayıncı kuruluşu kendine düşman etmeyi başardı.

Galatasaray desen, FETÖ'den sonra eski lobileri kalmadı, yöneticileri eski yöneticilerini kucaktan kucağa zıplamakla suçluyor canlı yayında.

Rahat ol biraz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Nasil?

Bu arada bir sezon önce Cenk'in Leverkusen'e 15 milyon euro'ya satılıp, o sezon kiralık olarak bizde oynadığını belirtmeyi unutmuşsun abi.  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

O da var ama ondan daha önemlisi gs deplasmanına 5 puan farkla gitmemiz lazım. Karşımıza motive şekilde cikmamalilar. Aksine demotive şekilde cikmalilar. "Yensek bile adamlara yetişemiyoruz" diyerek cikmalilar. Bu psikolojideki bir gs'den puan almak daha kolay olacaktır en az beraberlik alırız 5 puanı koruruz. O aşamadan sonra psikolojik olarak dibe vurmuş olurlar. 17 takım da Beşiktaş dendiğinde titremeye başlar. Zaten korkuyorlar ama titremeye başlarlar.

Galatasaray deplasmanına 7 ya da 8 puan farkla gideceğiz.

9 da olabilir, şaşırma.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Galatasarayın deplasmanları Rize,Antalya,Trabzon,Bursa, Bşakşehir,Gaziantep,Alanya...Sizce Galatasaray bunlardan hangisini yenebilir?

Fenerbahçenin deplasmanları Bursa, Gaziantep,Alanya, Karabük, Galatasaray, Beşiktaş, Gençlerbirliği, Adana....Bu 8 takımdan  sadece Ümit Özatın çalıştırdığı Gençlerbirliğini yenebilirler.Başka yenebilecekleri var mı? Belki Galatasaray...

Galatasarayın yukarıda saydığın hiçbir maçına banko 3 puan yazmam.

Sahamızdaki maçların tamamını alırsak rekorla şampiyon oluruz.  :ok:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tosiç kendi kalesine gol attığında
Beşiktaş tribünlerinin
"I LOVE YOU TOSİÇ" diye bağırması
Tosic'in karşılık vermesi ,
işte bu sahiplenmek ,bu birlik beraberlik şampiyonluğu getirecek
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Mehmet Demirkol :

Babel'i izleyen arkadaşları şaşırmıştır. Şenol Güneş tedrisatı ülke futbolu için çok önemli.. Spor akademilerinde tez konusu olabilir.

Mehmet Demirkol :

İlk 10 dakika ceza sahasından çıkamadılar. Beşiktaş şampiyon gibi oynuyor. Bu çok net. Skor olarak bilemem ama oyun olarak rakibi yok.

Çevrimdışı 38life

Galatasaray deplasmanına 7 ya da 8 puan farkla gideceğiz.

9 da olabilir, şaşırma.
Kayseri ve Rize kötü durumda. gs puan kaybetmez derbiye kadar.

Çevrimdışı Kuntz

Mehmet Demirkol :

Babel'i izleyen arkadaşları şaşırmıştır. Şenol Güneş tedrisatı ülke futbolu için çok önemli.. Spor akademilerinde tez konusu olabilir.

Hoca futbolun Necromancer'idir. Öldü denilen ne topçuları adam etti. İşin garip tarafı bunu yaparken gayet kolay bir şey yapıyormuş gibi algılanması ve algılatması. Hak ettiği değeri isteselerde istemeselerde bundan bir kaç sene sonra göstermek zorunda kalacaklar.

Çevrimiçi yusuf koca

işte böyle hep pozitif olun

Etiketler: