2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 394 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11306694 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kalyoncu

Ben Gökhan Töre'ye güvenmiyorum. Hele hele Aras'a hiç güvenmiyorum. Lens ise fenerde beğendiğim tek futbolcu. Kendini verirse kanatta Tr'de durdurulabilecek bir oyuncu değil ki şuan fenerin de herşeyi.

Ben hem yararlı olacağını düşünüyorum hem de bunlara bi darbe daha vurmak lazım. Gelsin yararlı olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gökhan Töre kendini verebilirse çok iyi olacakta nerde gereksiz iş var orada Gökhan Töre var.

Çevrimdışı tuncaboylu

Quaresma'nın sözleşmesi uzatılmış.

Uzatılmış derken, anladıığım kadarıyla opsiyonu 30 maç dolmadan kullanılmış, yine 2018 yazında bitiyor.

Sözleşme uzatma mevzuusu da kapanır böylece, 2018 yazında zaten 35 olacak.

Güzel bir jübile yaparız Porto'yla.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Sene sonu Lens'i alabiliyorsak Töre'ye hiç bakmayıp yollayalım.Güvenilmez sezon boyu.Ha Lens olmadı başka bir kanat oyuncusu oldu o da olumlu.

Biliç sezonunda son haftalarda olanlar hala aklımda.

Yinede Şenol Hoca yapacağını bilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben Gökhan Töre'ye güvenmiyorum. Hele hele Aras'a hiç güvenmiyorum. Lens ise fenerde beğendiğim tek futbolcu. Kendini verirse kanatta Tr'de durdurulabilecek bir oyuncu değil ki şuan fenerin de herşeyi.

Ben hem yararlı olacağını düşünüyorum hem de bunlara bi darbe daha vurmak lazım. Gelsin yararlı olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lens Fenerbahçe'de kiralık ve seneye olmayacak zaten.

Adam seneye Sunderland'a dönecek.

Babel-Töre-Quaresma varken Lens gibi bir oyuncuya para gömmenin anlamı yok o yüzden.

Çevrimdışı Culpable

baskanin konusmalarindan sonra biraz renklileri gezeyim dedim :)

Aziz kuduz köpek gibi saldırdıkça fikret başkan efendiliğini bozmadan vuruyor da vuruyor,inşallah bize de nasip olur ali koç,sadettin saran gibi efendi başkanlar,midem bulandı her sene aynı şeylerinden bunun.Her sezon federasyon,mhk,lig tv,rakipler sallıyor da sallıyor sezon sonunda da yine hocayı kovacak arkasından sallayacak defansif oynatıyordu diyecek suçu yıkacak eee yıllardır hocaları kovup arkasından sallıyorsun,kim getiriyor bunları yine sen getiriyorsun ayıp ulan be ...

Yaptığı her açıklamada Fenerbahçe ile Aziz Yıldırım'ı ayrı tutup Fenerbahçe'ye, ezeli rakibe gereken saygıyı göstermesini takdir ettiğimiz başkan Fikret Orman.

Çevrimdışı cisse557

Uzun bir süre görevden ayrılmamalı başkan. Pırlanta gibi çocukların pırlanta gibi başkanı :)

Çevrimiçi Necmi

Olan tam anlamıyla bu abi.

Başkan yumruğpu masaya vursun devri geçti, asıl yumruğu vuracak olan sosyal medyadaki taraftarlar.

Başkan da elinde tendürdüyotla gelip, "Çok acıdı mı, hiç kıyamam" yapacak.
aslında yumruğu masaya fena vuruyorda sesi burdan duyulmuyor
esas duyulması gereken yerde iyi patlıyor :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Başkanın açıklamaları üstüne bu fıkra gibi  :evillol:

Aziz Yıldırım, sportmenliğe aykırı açıklamaları sebebiyle PFDK'ya sevk edildi.  :kop: :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 18:12:31 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kalyoncu

Çevrimdışı ardiles

@Kalyoncu Dembaba nın sakatlığı kemik kırılması ve kaynayan kemik eskisinden daha sağlam olur. Eğer yumuşak doku veya kas zedelenmesi/yaralanması olsaydı ima ettiğin şey o zaman geçerli olurdu, falım sakızı gibi faldan ne çıkacağı bilinmezdi. Dembaba Çine giderken buradaki keyfinden Beşiktaşın menfaati için feragat etti ilk fırsatta tekrar döndü ve mart ayından itibaren tıbben eskisinden daha sağlam bir bacakla dönüyor.

Eidt: Yanlış anlamışım  :evillol: Pardon arkadaşım, bedava geldi demek istemişsin.  Beşiktaş söz konusu olunca biraz paranoya yapıyorum kabul
[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 18:38:48 ardiles ]

Çevrimdışı benyv-

@Kalyoncu Dembaba nın sakatlığı kemik kırılması ve kaynayan kemik eskisinden daha sağlam olur. Eğer yumuşak doku veya kas zedelenmesi/yaralanması olsaydı ima ettiğin şey o zaman geçerli olurdu, falım sakızı gibi faldan ne çıkacağı bilinmezdi. Dembaba Çine giderken buradaki keyfinden Beşiktaş menfaati için feragat etti ilk fırsatta tekrar döndü ve mart ayından itibaren tıbben eskisinden daha sağlam bir bacakla dönüyor.

Olay zaten sadece bacağının sağlamlığı değil, topla ilişkiler ve fiziğini geri kazanma süreci. Bunu yapacaktır ama o zamana kadar kirası da bitebilir öngörmek imkansız.

Çevrimiçi Necmi

Olay zaten sadece bacağının sağlamlığı değil, topla ilişkiler ve fiziğini geri kazanma süreci. Bunu yapacaktır ama o zamana kadar kirası da bitebilir öngörmek imkansız.
relax beyler sahada rakiplerine fark bindirmiş bir golcümüz var zaten Demba Ba da ihtiyaç duyulduğu
anda geri dönecek.
konuşmada söylenen fizik olarak hazır olduğu ve döndüğü anda formayı giyebilecek durumda olduğu
3 hafta sonra gelecek bekleyip göreceğiz sıfır risk olan bir transfer.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Demba kilomu almış yoksa kasmı?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Gokhan-

Demba kilomu almış yoksa kasmı?

Kas kas onun kolları öyle değildi, Yeşil Yol'da ki dev siyahi abimiz gibi olmuş.
Tipi de benziyor zaten :)
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı salih

Aziz Yıldırım‚ Ali Koç´a verdiği sözde durmazsa ortalık karışır. Aziz Yıldırım´ı bu taraftar oradan alır.
Biraz itibarlı anılmak istiyorsa verdiği sözü tutar yoksa bu sezondan daha az taraftara oynar.
İki evladımı da koyu Fenerbahçeli yapmış olmak doğru bir karar mıydı‚ ciddi ciddi sorgulamaya başladım kendimi!!!
Aziz Yıldırımı o koltuktan 2 şey alabilir.
TC devleti veya Azrail.
fenerbahçe forumundan alıntıdır....tek eğlence fenerbahçe der .konuyu kapatıyorum.... :D :D :zuhaha:
yindede başkanımızın dediği gibi kişileri ve kurumları ayrı tutalım :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kas kas onun kolları öyle değildi, Yeşil Yol'da ki dev siyahi abimiz gibi olmuş.
Tipi de benziyor zaten :)
Demba bu sezon fayda vermez ama işte şampiyonluk görmeye ve Sowla takılmaya geldi.

Çevrimiçi Necmi

Aziz Yıldırım‚ Ali Koç´a verdiği sözde durmazsa ortalık karışır. Aziz Yıldırım´ı bu taraftar oradan alır.
Biraz itibarlı anılmak istiyorsa verdiği sözü tutar yoksa bu sezondan daha az taraftara oynar.
İki evladımı da koyu Fenerbahçeli yapmış olmak doğru bir karar mıydı‚ ciddi ciddi sorgulamaya başladım kendimi!!!
Aziz Yıldırımı o koltuktan 2 şey alabilir.
TC devleti veya Azrail.
fenerbahçe forumundan alıntıdır....tek eğlence fenerbahçe der .konuyu kapatıyorum.... :D :D :zuhaha:
yindede başkanımızın dediği gibi kişileri ve kurumları ayrı tutalım :)

zaten ayrı tutuyoruz karışmasın diyede araya karbon kağıdı koyuyoruz :bandit:

Çevrimdışı salih

Demba bu sezon fayda vermez ama işte şampiyonluk görmeye ve Sowla takılmaya geldi.
katılmıyorum en az 8 maç oynayacak duruma gelir belki Şenol hocamız direk 11 oynatır
belki sonradan oyuna alır kilit açmak için orasını bilemeyiz....

Çevrimdışı ProjectOrigin

Renklilerin tek çıkar noktası Demirören'e olan borcumuzu ödeyeceğimiz an ekonomik olarak zayıflayacağımız olmuş  :lol:

Bu bir çaresizliktir, bu bir travmadır.Allah kolaylık vermesin  :money:

Çevrimdışı tangaz

şuandan itibaren sakatlık ceza olmadıkdan sonra ligde hocanın kadroyu değiştireceğini sanmıyorum. maç içerisinde cenkin yerine ya da yanına abubakar hamlesi gelir 60-70den sonra talisca yerine, son 8 hafta demba devreye girerse bakarın rolü dembaya geçer. cenk 30 gol atacak  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Gokhan-

Renklilerin tek çıkar noktası Demirören'e olan borcumuzu ödeyeceğimiz an ekonomik olarak zayıflayacağımız olmuş  :lol:

Bu bir çaresizliktir, bu bir travmadır.Allah kolaylık vermesin  :money:

Demirören geçecek o işleri, çocuklarımın rızkını Beşiktaş'a verdim diyor ama bu taraftarın cebinde ki son kuruşunu Beşiktaş'a yatırmasını es geçiyor.
O bizim paramızı harcadı kendi parasını değil, kendi beceriksizliğinin bedelini ödedi.
Eğer alacaksa bile 10-15 senede parça parça alabilir.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı AigleBordeaux

katılmıyorum en az 8 maç oynayacak duruma gelir belki Şenol hocamız direk 11 oynatır
belki sonradan oyuna alır kilit açmak için orasını bilemeyiz....
İnşallah oynasa güç katar yedek olarak

Çevrimiçi Necmi

şuandan itibaren sakatlık ceza olmadıkdan sonra ligde hocanın kadroyu değiştireceğini sanmıyorum. maç içerisinde cenkin yerine ya da yanına abubakar hamlesi gelir 60-70den sonra talisca yerine, son 8 hafta demba devreye girerse bakarın rolü dembaya geçer. cenk 30 gol atacak  :bandit:
diyorsun :D

Çevrimdışı Evenf

Bu ne demek oluyor ?
Kadro yetersiz, daha iyi bir takım haline gelmeleri için sıradan transfer bile yeter.
GS de sağ bek, sol bek, 2 Stoper, 2 ön libero ve bir forvet ihtiyaçları var. Sadece Bruma, YAsin, Snijder ile ayakta duruyorlar.

FB de kaleci, sol bek, ön libero, bir on numara, bir forvet . Khaer, Skertel, Lens, Topal  ile ayakta duruyorlar.

Başak bunlara göre çok daha kompakt. Forvet eksikleri var. Son zamanda sol kanatta ve sol bekte sıkıntı yaşıyorlar. Viscadada düşüş gördüm. Ama çok iyi takım oyunu oynuyorlar. Çok hızlı geri çekilip ileri çıkıyorlar.

Bizim yedeklerimiz herhangi birinde olsa, otomatikmen en ciddi rakibimiz olur !
hocam daha acık nasıl ifade edilebilir. tekrar anlatayım. kadrolarının iskeleti fena degil. daha onceki mesajımda 15 milyonluk bir transfer butcesiyle iyi bir hale gelirler diye yazdım. ama paralarının olmadıgını da ekledim. niye anlamamak icin ısrar ediyorsunuz.

Çevrimiçi Necmi

hocam daha acık nasıl ifade edilebilir. tekrar anlatayım. kadrolarının iskeleti fena degil. daha onceki mesajımda 15 milyonluk bir transfer butcesiyle iyi bir hale gelirler diye yazdım. ama paralarının olmadıgını da ekledim. niye anlamamak icin ısrar ediyorsunuz.
anlaşılmayacak bir şey yok bizi ilgilendirmiyor.
bu tip yazılarıda renkli yalayıcılığı olarak görüyoruz.
senin yazdıklarına kendileri bile inanmıyorlardır :D

Etiketler: