23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 242565 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

temizinden mete kalkavanı atasınlar  :icool:

Çevrimdışı fani madida

fener son haftalarda hakikaten iyi oynamaya başladı. dikkat ediyorum özellikle hücumda ceza sahası içinde çok kalabalık oluyorlar. bizim defans da daha oturmadı ayrıca bazı oyuncularda hafif form düşüklükleri var o yüzden bu maça çok çok iyi hazırlanmak lazım ben şenol hocaya güveniyorum.
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı enemy1903

Töre Q7 li kanat otoban olur.ismail ve beck 70 dakikada yere serilir.umarım böyle bir hata yapmaz hoca.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rüyamda bu maçı 4-1 aldığımızı ve gollerin hepsinin dakika 80 den sonra atıldığını gördüm

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kemal

Tolgaen b üyük korkum . Ya var edecek ya yok edecek maçı .

Çevrimdışı cisse557

Tolga korkusuna alıştım ben alışmasına da Alexis bana güven vermiyor. Sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı bhdr

Hakem kim olacak bilmiyorum ama ne fenerin ne bizim adımıza yanlış bir karar vermesin yeter. Aksi halde gerçekten infial olur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hakem kim olacak bilmiyorum ama ne fenerin ne bizim adımıza yanlış bir karar vermesin yeter. Aksi halde gerçekten infial olur.
fener kaybederse bir şekilde hakeme bağlarlar  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı b.damatoglu

Töre-Olcay başlar hoca. Quaresma 60da mermi gibi girer oyuna. Quaresma büyük silah olacak. Çok güveniyorum

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı serdart

marcelo, fernandao ile mücadele eder. rvp ile 2 santrafora dönerse alexis'in işi zor. fenerin bekleri bizi zorlar, caner erkenden bi sarı görürse işler değişebilir. onun dışında orta sahada iki takım birbirine denk. kadroları muhtemelen şöyle olur.

ayı
gökhan, alves, kjaer, caner
topal, souza(ozan)
nani, diego, volkan şen
fernandao

biz ise gençler maçındaki gibi oynarız muhtemelen. olcay'ın oynaması lazım en azından ilk yarı. olcay nani'nin olduğu kanatta olmalı. beck-q17 arka arkaya olmalı beck'ten çıkmasını beklemiyorum.

yenersek çok müthiş olacak. beraberlik de fena değil. oladı yenilsek de dünyanın sonu değil. hala avantaj bizde. ama lig sonuna doğru zorlu maçlarımız olacak. o yüzden sonlara kadar alabildiğimiz kadar +puna toplamak lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Töre-Olcay başlar hoca. Quaresma 60da mermi gibi girer oyuna. Quaresma büyük silah olacak. Çok güveniyorum

yürüyen töre mi :)

Fener bize karşı muhtemelen böyle bir kadro ile çıkıcak.

Ayı
Gökhan
Kjaer
Alves
Caner
Topal
Josef
Diego
Nani
Volkan
Fernandao ( van persie)

Bizim muhtemel kadro.

Tolga
Beck
Alexis
Marcelo
İsmail
Atiba
Oğuzhan
Sosa
Quaresma
Olcay
Gomez

Avantajlarımız ;

Fener 25'inde maç yapıcak yol yorgunluğu,soğuk,fizik düşüşü hele birde maç zora girerse bütün eforlarını sarfedicekler.Derbide 70'den sonra dökülürler.
Yüksek tempo'da oynayamıyorlar.
Hücumda etkili değiller.

Dezavantajlarımız ;

Fener seyircisi ve hakemi baskı altına almaları.
Bazı oyuncularımızın form düşüklüğü (Olcay,Beck,Oğuzhan,Töre)
Stoperlerimiz sıkıntı yaratabilir marcelo yaratmasa bile alexis biraz korkutuyor.
Kanatlarının iyi çalışması.

İlk 15-20 dk gol yemezsek bu maçı kazacağımızı düşünüyorum.  :ok:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Avantajlarımız ;

Fener 25'inde maç yapıcak yol yorgunluğu,soğuk,fizik düşüşü hele birde maç zora girerse bütün eforlarını sarfedicekler.Derbide 70'den sonra dökülürler.
Hücumda etkili değiller.

Dezavantajlarımız ;

Stoperlerimiz sıkıntı yaratabilir marcelo yaratmasa bile alexis biraz korkutuyor.

alexiste fena gelmedi bana ilk 15 20 dk ön alanda ciddi baskıyla başlamayı düşünüyorlar ters hamle olarak maçın başında önde basmalıyız. :ok:

Çevrimdışı serdart

ilk yarı sıfır ikinci yarı başında bi gol atarsak tribünler homurdanır. hele ki rvp yedekse.

Çevrimdışı mülkübey

ortasahada her topa basmalı defanslarını dengesiz yakalamalıyız , ve bulduklarımızı iyi değerlendirmeliyiz. 2 yarı tempo da yaptık mı ohh mis
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

alexiste fena gelmedi bana ilk 15 20 dk ön alanda ciddi baskıyla başlamayı düşünüyorlar ters hamle olarak maçın başında önde basmalıyız. :ok:

dün alexis'te bana fena gelmedi yalnız defansın üzerinde baskı yoktu rahatsız eden yoktu yani :)

Çevrimdışı rico_paşa

Takım olarak önde kalmamız çok önemli. 2-3 senedir ne zaman savunmayı önde kurup defans ile hücum hattını yaklaştırıyoruz oyun bize dönüyor. Tam bir kapışma olacak bu maç. Önceden kestirmek zor orta sahayı ele geçiren maçı kazanır umarım biz kazanırız.
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Çevrimdışı tangaz

ruslar fb.ye özel uçak izni vermemişler ertesi gün tarifeli uçakla döneceklermiş bunların maçtan sonra kalacağı otele yedek battaniye servisi mi organize etsek ne :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fener bize karşı muhtemelen böyle bir kadro ile çıkıcak.

Ayı
Gökhan
Kjaer
Alves
Caner
Topal
Josef
Diego
Nani
Volkan
Fernandao ( van persie)

Bizim muhtemel kadro.

Tolga
Beck
Alexis
Marcelo
İsmail
Atiba
Oğuzhan
Sosa
Quaresma
Olcay
Gomez

Avantajlarımız ;

Hücumda etkili değiller.

Dezavantajlarımız ;

Markovicle baslarlar :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

başlayamazlar sakatlığı geçmemiş.
İyi ozaman hiziyla bize sikinti yasatabilirdi

Nani zaten bitmiş :bandit:

Bide hala Quaresmayla kisyaslayanlar vardi burada Naniyi yere goge sigdiramayanlar vardi :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Markovicle baslarlar :bandit:

markoviç kocaman bir balon bal yapmayan arı keşke oynasaydı bence volkan şenin stili daha ters
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

İyi ozaman hiziyla bize sikinti yasatabilirdi

Nani zaten bitmiş :bandit:

Bide hala Quaresmayla kisyaslayanlar vardi burada Naniyi yere goge sigdiramayanlar vardi :D

Q7nin kariyeri boyunca böyle naniden falan geri kalmasının tek nedeni skor yapmaması istatistikleri kötü gol ve asist üretiminden çok orta açmaya yönelik oynuyor nani formda olduğunda gol sayısı ciddi önünde bizim deli oğlanın

Çevrimdışı RQ7_351903

1-3 Gomez-Sosa-Quaresma.

İlk golü biz atarız 1-1 yaparlar Sosa atar bir tane son dakikalara doğru kontra'dan Quaresma attı Şampiyonluk geldi olur  :sevinc

1 haftadır durmadan gıdıklıyor içimi bu sonuç durduk yere mutlu oluyorum :evillol:

Çevrimdışı RQ7_351903

Hoca ne kadar bildiğini okusa'da hiçbir hocanın maçası yemez şu Quaresma'yı kesip formsuz Olcay ve yürüyen Töre ile başlamayı, maç 60'a kadar koparsa buralar cihat yeri olur  :biggrinking:

Olcay'dan pek hazetmem ama şu maçta kanat'a koyacağım ilk adam Olcay'dır  :biggrinking:

Quaresma'da harbiden inanmış koşuyor bastırıyor, ikili mücadele kazanıyor bizim yarı saha'da Quaresma, Beck ikilisi sağ'da rahatız İsmail'de sol'da Volkan'ı harcar.Ama bence Vitor ilk maçtan dersini alıp Nani'yi sağ'da başlatacak Beck'e musallat etmek istemeyecektir.

Alexis sadece banamı güven verdi şu maçta bilmiyorum ama bence stoperlerde Fernandao ve Rvp'e karşı bir sıkıntı çekmeyiz gibi yiyeceğim gol de ya karambol olur yada Penaltı :D Oyuncularımız Hakem'e dikkat etmeli bence Kırmızı'yı koşturacak.

Biz İzmir'de hazırlığımızı yaptık maçtan lehimize çıkacak bir sonuçta Bornova meşale'nin esiri olacak.  :biggrinking:

Etiketler: