22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 118997 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı kartal190321

son 2 haftadır sosyal medyayı basını çok güzel kullanıyoruz..tüm türkiyenin gözü bizim maçlarımızda hakemler takip ediliyor öle fahiş hatalar yapacaklarını sanmıyorum şuan twiterde halis özkahya gündemde 5 sırada
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı kartal190321

kadiköye kanat oyuncularımızdan yoksun gitmemiz çok kötü olur..aydın  stancu  el kabir gibi hızlı oyunculara karşı çok dikkatli olmaları  lazım defans oyuncularımız..özelikle ismail çok dikkat etmesi lazım tosicle kadıköyde bomba olur bizim için
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı mellfred

serdar defanssif olarak beck'ten eksik kalmaz beck ise ofansif olarak serdar'dan iyi sayılmaz. buradan isabetle serdar oynayabilir  :D ancak sol bekte ciddi sıkıntı yaşarız allah muhafaza. kaldı ki ismail bilhassa sarı karta meyilli  ismail ile gomezsiz çıkamayız kadıköye. bu ikisi dinlendirilse keşke.

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar lutfen sadece genclerbirligi macini dusunelim. En onemli mac onumuzdeki mactir.

Pazartesi gunu 3 puani alalim. Yarim sifir bizim olsun mac, sonra oturup fb macini dusunuruz. Daha fb macindaki rakibimiz belli degil. Bence o mac rakibimiz azizin sevgili kulu firat aydinus olacak. Iyi bir hakemle fb bize rakip olamaz.

Genclerbirligi maci cok onemli fbnin olasi bir puan kaybinda fb macindan da onemli olacak.

Hakemimsi halis, td deli ibo.

Standart oyunumuzu oynar ve yeneriz. Takimin biraz ritm tutmasi lazim.

Genclerbirliginde Kim oynamis, nasil oynamis muhim degil bizim sahaya cikip besiktas ciddiyetinde oynayip kazanmamiz lazim.

Çevrimdışı Jukebox

Arkadaslar lutfen sadece genclerbirligi macini dusunelim. En onemli mac onumuzdeki mactir.

Pazartesi gunu 3 puani alalim. Yarim sifir bizim olsun mac, sonra oturup fb macini dusunuruz. Daha fb macindaki rakibimiz belli degil. Bence o mac rakibimiz azizin sevgili kulu firat aydinus olacak. Iyi bir hakemle fb bize rakip olamaz.

Genclerbirligi maci cok onemli fbnin olasi bir puan kaybinda fb macindan da onemli olacak.

Hakemimsi halis, td deli ibo.

Standart oyunumuzu oynar ve yeneriz. Takimin biraz ritm tutmasi lazim.

Genclerbirliginde Kim oynamis, nasil oynamis muhim degil bizim sahaya cikip besiktas ciddiyetinde oynayip kazanmamiz lazim.
Belki de tüm sezonun en kritik maçı abi.
Cüneyt Çakır'ı verirler bence.

Çevrimdışı cursedofdragon

Belki de tüm sezonun en kritik maçı abi.
Cüneyt Çakır'ı verirler bence.

Cüneyt derbi yönetmedi uzun zamandır onu verirler.

Çevrimdışı Özgür Çalış

Allah korusun inşallah saçma sapan bir kırmızı yemeyiz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı mylife1903

Cucu gelebilir AMA bizim mhkler genelde derbiye verecekleri hakemi bir onceki hafta maclara atamazlar.

Cucu en nefret ettigim hakemlerden biridir. Hepsinden nefret ediyorum da bu cucu bir degisik. Tek kil kapmadigim hakem mete kalkavan, bir de nedendir bilmem abitoglunu cok severdim, dagilmadigi zaman manyak guzel Mac yonetiyordu.

Cucu benim hafizamda hep delgadoyu atmasiyla, ferrariyi atmasiyla, almeidanin ampul gibi astigi golu iptal etmesiyle aklimda.

Çevrimdışı mylife1903

Yahu kendim dedim, hedef gencler fb macina kaydik gene.

Insallah futbolcular bizim gibi dusunmuyordur.

Sosyal medyayi biraz karistirdim. Butun sari renkliler deli ibo algisi yapiyor.
Yahu biz bjkli eski futbolculardan cektigimizi kimseden cekmedik yahu. Adamlarin yuzu kosele olmus. Sadece bu sezon sifo mehmet 2 puan goturdu. Riza goturdu 2 puan.

Adamlar alismis herkesi kendileri gibi seref yoksunu saniyorlar.

Çevrimdışı kyiv

halisi duyunca eyvah dedim...ismail fenerbahçe maçında yok ve yanında sürpriz  kırmızı kart cezalısı mesela delgado? tetikçinin önde gideni...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yahu kendim dedim, hedef gencler fb macina kaydik gene.

Insallah futbolcular bizim gibi dusunmuyordur.

Sosyal medyayi biraz karistirdim. Butun sari renkliler deli ibo algisi yapiyor.
Yahu biz bjkli eski futbolculardan cektigimizi kimseden cekmedik yahu. Adamlarin yuzu kosele olmus. Sadece bu sezon sifo mehmet 2 puan goturdu. Riza goturdu 2 puan.

Adamlar alismis herkesi kendileri gibi seref yoksunu saniyorlar.
Yahu gulup geçiyorum ben artik bunlara

Bizi kendileriyle karıştırıyorlar , Bizden puan alan takimlarin hocalarinin hepsi Besiktasli hemde bu kulupte efsane olmus isimler

Sirf Beşiktaş a yattilar demesinler diye Beşiktaşa laf gelmesin diye bize karsi takimlarini ölümüne oynatiyorlar

Biz Serefimizle oynar Hakkimizla kazanırız bunu hala idrak edemedi bu andavallar..

Kendi efsaneleri hangi takimi calistirsa yatiyorlar onlara..

Akhisarin bizi yenmesi ve Gs ile 3 mac yapip 3 unde de maglup olmasi buna en guzel ornek..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kuzey

eskiden beri kulübümüzden çıkan teknik adamlara karşı hep zor oldu maçlarımız şimdide gençlerin başında antrenörlük kariyerinde  büyük takımlara karşı hiç maç kazanmamış hatta oynamamış  deli ibo var inşallah kazanırız

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Maçın olimpiyatta olması bizim için en büyük eksiydi ama şükür ondan kurtulduk. Beşiktaş gibi oynarsak 3 puanı almamamız için neden yok. Ama hakeme çok dikkat etmeliyiz özellikle kart sınırında ki Gomez. Hava topunda Gomez'e bi sarı uydurabilir tetikçi.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Hadi deli ibo zorlama fazla bizi yakında döneceksin kulübe ona göre  :evillol:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Yasin A.

malum hakemler maçlarımızın önüne geçiyor artık, maç yerine takım yerine hakemleri konusuyoruz ve hep içimizde bir acaba sıkıntısıyla maçı bekliyoruz.
ulan ne hale getirdi vicdansızlar be?
halbuki takımı konusmak, takımı motive etmek lazım bu zamanlarda.
mersin maçı gibi olmamak lazım, silkelenmeleri lazım.
beşiktaş kalitesi ile oynarlarsa zaten 3-4 olur maç ne hakem kalır ortada ne bişey.
ilk 20 dakika bu maçta gol bulmalıyız, sonra otomatikmen beşiktaş akıcı futbolu devreye girer ve halis malis ortadan kaybolur.

Çevrimdışı Jukebox

malum hakemler maçlarımızın önüne geçiyor artık, maç yerine takım yerine hakemleri konusuyoruz ve hep içimizde bir acaba sıkıntısıyla maçı bekliyoruz.
ulan ne hale getirdi vicdansızlar be?
halbuki takımı konusmak, takımı motive etmek lazım bu zamanlarda.
mersin maçı gibi olmamak lazım, silkelenmeleri lazım.
beşiktaş kalitesi ile oynarlarsa zaten 3-4 olur maç ne hakem kalır ortada ne bişey.
ilk 20 dakika bu maçta gol bulmalıyız, sonra otomatikmen beşiktaş akıcı futbolu devreye girer ve halis malis ortadan kaybolur.
Abi valla derbi oncesi onemli oyunculari kaybetmemek cok onemli.İnsan ister istemez geriliyor...

Abi valla derbi oncesi onemli oyunculari kaybetmemek cok onemli.İnsan ister istemez geriliyor...
Her 2 takiminda kritik oyunculari sinirda

Bizde ismail , Beck , Gomez

Fb de , Alves , Ayı , Diego , Caner kart sınırında

Ben bu maca Serdar ve Cenkle baslama taraftariyim her ihtimale karsi..

Çevrimdışı rico_paşa

Maçın Başakşehir de olması çok iyi oldu. Rahat bir galibiyet bekliyorum. Gomez atar. Gökhan törenin de derdi neyse çözsün artık :akuma:
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Maçın Başakşehir de olması çok iyi oldu. Rahat bir galibiyet bekliyorum. Gomez atar. Gökhan törenin de derdi neyse çözsün artık :akuma:
Derdi gitmek istemesi oyuzden oynamıyor

Takim liderken devre arasi yonetime beni satin diyen kendisi beni satmazsaniz bende oynamam diyor adeta sahadaki haliyle.

Quaresma takimin huzurunu bozacak dendi hep ama görüyoruz ki takimin huzurunu Gokhan bozuyor

Sene sonu 10-12 arasi bir rakama elden cikarirsak cok iyi olur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Her 2 takiminda kritik oyunculari sinirda

Bizde ismail , Beck , Gomez

Fb de , Alves , Ayı , Diego , Caner kart sınırında

Ben bu maca Serdar ve Cenkle baslama taraftariyim her ihtimale karsi..
serdar çok kötü yunus mümkünse ne oynasın ne de sözleşme yenilensin necibi sağ beke atarım daha iyi

serdar çok kötü yunus mümkünse ne oynasın ne de sözleşme yenilensin necibi sağ beke atarım daha iyi
Serdar Konya macinda baya baya iyiydi

Bir maclik siritmaz

Ama Ismail Becke gore karta cok daha yakin bir oyuncu bu nedenle ismaili oynatmamak daha iyi bir tercih olur

Solda Beck sagda Serdar da yapabiliriz tabi Beck solbek oynayabilirmi orasi ayri konu

Çevrimdışı firewater

Derdi gitmek istemesi oyuzden oynamıyor

Takim liderken devre arasi yonetime beni satin diyen kendisi beni satmazsaniz bende oynamam diyor adeta sahadaki haliyle.

Quaresma takimin huzurunu bozacak dendi hep ama görüyoruz ki takimin huzurunu Gokhan bozuyor

Sene sonu 10-12 arasi bir rakama elden cikarirsak cok iyi olur.

Eğer öyle isi bu futbolcuların gerçekten %90nında IQ çok düşük demektir. Sen oynamazssan gideceğin takım seni nasıl alsın?

Çevrimdışı yigitcan1903

Oyunu çirkinleştirmesinler yeter
Yoksa zorlasın zorlayabildiği kadar

Eğer öyle isi bu futbolcuların gerçekten %90nında IQ çok düşük demektir. Sen oynamazssan gideceğin takım seni nasıl alsın?
Gokhandan bisey olmaz , en azindan bizde olmaz

Kafasinda bitirmiş burayi ama Avrupada iyi yerleelre gelebilir

Bu yuzden Bu kadar hirsli , inancli ve oynamak isteyen Quaresma varken onu oynatmak en dogru olanidir

Sene sonu da artik nereye giderse gitsin sahada eli belinde dolasan adamin Besiktas ta isi yok..

Etiketler: