19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş
19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş Skor : Trabzonspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 15.03.2016 Saat : 19:30 Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 140077 defa] 19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ocak 2016, 20:06:23
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yarın öne geçersek delik deşik ederiz kanatları çok zayıf musa nizam ve salih dursun nedir şaka gibi

Çevrimdışı poedr

arkadaşlar merhaba . bir iyi bir kötü haberim var

trabzonda şimdi deli gibi kar yağıyor. yarın maç saatinde ne olur bilemem yükseklerde 20 cm kar var sahil kesimi de tutmaya başladı. stad sahilde sayılır inş yarın maç saaatinde oynanırda ertelenmez

iyi haberi sona sakladım. MBİA çalıştığım hastanede acil bölümüne  geldi. yürürken sekiyordu diz problemi varmış. ben öngörüm yarınki maçta oynamaz.
sınanmadığın günahın masumu değilsin

Çevrimdışı cursedofdragon

arkadaşlar merhaba . bir iyi bir kötü haberim var

trabzonda şimdi deli gibi kar yağıyor. yarın maç saatinde ne olur bilemem yükseklerde 20 cm kar var sahil kesimi de tutmaya başladı. stad sahilde sayılır inş yarın maç saaatinde oynanırda ertelenmez

iyi haberi sona sakladım. MBİA çalıştığım hastanede acil bölümüne  geldi. yürürken sekiyordu diz problemi varmış. ben öngörüm yarınki maçta oynamaz.

mbia,cavanda olmaması çok iyi :) Kar yağmaz inşallahta oynarız artık.

Çevrimdışı 38life

Bu maçın oynanması zor görünüyor galiba.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Bu maçın oynanması zor görünüyor galiba.

Trabzonspor'da görevliler maç saatine kadar Hüseyin Avni Aker'de nöbet tutuyor. Trabzon'da yağan aşırı kardan dolayı maçın sorunsuz oynanması için her saat başı temizlik yapılıyor.

Çevrimdışı Kalyoncu

Trabzonspor'da görevliler maç saatine kadar Hüseyin Avni Aker'de nöbet tutuyor. Trabzon'da yağan aşırı kardan dolayı maçın sorunsuz oynanması için her saat başı temizlik yapılıyor.

Zeminleri zaten kötüydü iyice tarla olur o zaman

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zeminleri zaten kötüydü iyice tarla olur o zaman

havadan oynarız artık :)

şaka bir yana özel araçları varmış türkiyede ilk deniyor kar küreme araçları zarar vermiyordur.

Çevrimdışı Kalyoncu

havadan oynarız artık :)

şaka bir yana özel araçları varmış türkiyede ilk deniyor kar küreme araçları zarar vermiyordur.
Bak sen hamsilere güzel haber teşekkürler :)

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Tolga

Hava şartları sıkıntı yaratmaz ve zeminde futbol oynamaya uygun olursa bu maçta sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kemal

Hava şartları oynatirsa zemin karlı fln olmazsa Antalyaspor vol2 diyorum

Çevrimdışı 38life

Bu maçta Quaresma'nın oyuna sonradan girmesinin doğru olacağını düşünüyorum. Gereksiz hırs yapabilir.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Kemal

Nasıl oynanacak şimdi bu mac , hayvan gibi kar varmış

Çevrimdışı LuceGel

Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı TayfurU

takım haftalardır maç yapmadı bu hafta da ertelenmesin haftaya herhalde milli takım arası var iyice soğuttular takımı

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

30 dk önce Avni Aker stadyumu https://pbs.twimg.com/media/CZeOOAcWwAAkTUJ.jpg
Of of offff

Bu mac bir sekilde oynanmali

Takimin daha fazla futbokdan uzak kalmasi iyi degil , İdmanla falan olmaz bu isler

Rakiplerimiz 2 ser mac yapmis olacak ve lige isınacaklar
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kalyoncu

Of of offff

Takimin daha fazla futbokdan uzak kalmasi iyi degil , İdmanla falan olmaz bu isler

Rakiplerimiz değil rakibimiz gs diye birşey yok artık başakşehir benim için neyse gs De o artık.ama bu maç yapmama olayı kötü olacak oynamalıyız bu maçları

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Of of offff

kötü şartlarda oynanacağına oynanmasın bence puan kaybı olur ki şuan görünen kar yağışı durmazsa oynanması zor görünüyo

Çevrimdışı Jukebox

Of of offff

Aynen abi şampiyonluk konsantrasyonunu kaybedicez hem de maç ileri bir tarihe ertelenirse yine, elimizde fikstür avantajı kalmayacak.

Çevrimdışı Kemal

Allah belasını versin suna sebep olan zihniyetin , Allah kahretsin her sey para bu memlekette , parayı veren anasını bile satın alır bu ülkede . İlla fb bukadar para harcadı diye şampiyon yapacak (Hakaret Yasak)₅ oğlu (Hakaret Yasak)₅ ler . 1 hafta önceden belliydi bu stadın bu hale geleceği tam diz boyu kar var zeminde , temizlesen ne olacak , Allah cem cümle belalarını versin .

Çevrimdışı LuceGel

Avni Akerde 15 cm kar varmış 13.30 itibarıyla 3 kar küreme aracı 40 kişilik ekiple kar temizleme işlemine başlanacakmış.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Avni Akerde 15 cm kar varmış 13.30 itibarıyla 3 kar küreme aracı 40 kişilik ekiple kar temizleme işlemine başlanacakmış.
bu maçın oynanması sürpriz olur bu saatten sonra

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mgm'ye göre saat 16 20 arası kar beklenmiyor 21'den itibaren % 80 90 kar ihtimali

Çevrimdışı Kemal

Kafayı yiyecem kafayı , bizimkilerde çıkıp 1 tane laf soylemiyorlar .

Etiketler: