Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180795 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Şenollll Güneşşşş Şenol Güneş Şenol Güneşşşş Şenol Güneşşşş

Taze kanla, yeni bir diriliş ve heyecan istiyoruz.

Çevrimdışı levitate

Valerian şu aşırı uzun vurma işinden vazgeçip daha fazla dikine ve hızlı pasla çıkmaya çalışsa hocalıkta seviye atlayacak ama sanki biraz o iş ezberinde gibi vazgeçmiyor her konuda taviz verdi bir tek bu uzun vurma işinden vermedi o kadar uzun vuruyorsan gerideki kalan 4 oyuncunun da Saiss olması lazım.

doğru yolun uzun vurma olduğuna inanıyor bunun hakkında upuzun yazı bile yazmış ama ne zaman farklı bir şey denese daha çok verim aldı, ne zaman uyanacak merak ediyorum

yapmadığı şey de değil, daha bir ay önce dediğin gibi oynatıyordu hepimiz övüyorduk
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Ben Delle'nin takimi biraz bozdugunu ve maalesef yedek birakilma olasiligininda olmadigini dusunuyorum. Everton'da yedek klubesinde oldugu icin mutsuzdu ve bizi oynayabilecegi bir klup olarak gordugu icin geldi. Eminim sozlesmesinde oynama sarti konulmustur yoksa PL'de yedek oturmak varken burayi tercih etmezdi.

Salih bence sezonun bizim acimizdan en iyi oyuncusu, Josef kendisini hala toparlayamamisken ve pekte iyi oynamiyorken Josef yerine Salih'i kesmek bence buyuk haksizlik olur. Ayrica Josef'in bizi biraz yavaslattigini dusunuyorum.

Ben hocanin kafasindaki oyun anlayisina en uygun orta saha ikilisinin Salih - Gedson oldugunu dusunuyorum. O ikilinin onune sirti donuk top alip kanatlara dagitabilecek, rakip savunmayi hirpalayabilecek, ve Wout'un bosalttigi alanlara girip gol atabilecek isim olarakta Muleka'yi yakin goruyordum.

------Salih - Gedson ------
Ghezzal --Muleka ---N'Koudu
------------Wout------------

Ama maalesef Alli'nin yedek birakilabilecegini sanmiyorum, ve sakatliklardan dolayida sezon basindan beri ideal 11'imizi halen sahada goremedik.

4-4-2 dönmek lazım o zaman, josefin oynaması gerekirse de gedson kanada atılabilir hatta başarılı da olabilir bence

takım 3-4-1-2 için yaratılmış ama ghezzal'in forvet arkasında kafası karışınca ve hoca bekleri verimli kullanmayı beceremeyince elde patladı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

fb maçında en azından savunma işini çözmüş gibi duruyorduk, biraz hücum işlerine odaklansak akar gideriz

amaaa bu garip 70 metre uzun dikelim inadı devam ederse hocayı savunan kalmaz, umarım uyanır mevzuya

Çevrimdışı Talisca1903

fb maçında en azından savunma işini çözmüş gibi duruyorduk, biraz hücum işlerine odaklansak akar gideriz

amaaa bu garip 70 metre uzun dikelim inadı devam ederse hocayı savunan kalmaz, umarım uyanır mevzuya
Hala umudun var mı senin kardeşim? Hiç bir şey yapamaz kayseriyi zar zor yendik alanyada ptladık istanbul maçına patladık ankaragücü maçında kötüydük yendiğimiz karagümrük maçının 2. yarısı dağıldık başak ve fener maçında kötüydük bu seneki tek iyi maç sivas onunda hali ortada

Çevrimiçi murat baltacı

Bende hocanın kalmasını gelişime açık hırslı oluşundan dolayı istiyordum ama bu kadro hocaya fazla bu belli oldu hem as hem yedek rotasyon kaleci hariç mükemmele yakın ama hoca ısrarla kısır oyunu yanlış değişiklikleri devam ettiriyor.

Sıkıntı şu iki seçenek var hocayla devam edip yarıştan koparsak yada hocayı gönderip oyuncuların buna tepki olarak kafalarına göre takılması sonucu yarıştan koparsak. Sonuçta oyuncuların çoğunu hoca seçti özel görüşmeler oldu yarışın içindeyken hocayı yollamak oyuncuları nasıl etkiler bunu iyi hesaplamak lazım luce yada Şenol Güneş gelirse belki kariyerden dolayı bu risk ortadan kalkabilir. hocayla devam etsek üçlüden vazgeçtiği gibi vazgeçip pozitif oyuna dönermi şampiyon yapar mı zor gibi.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Şuda var hocanın sezon başı oynatmak istediği üçlü oyuna suanki stoperler uyuyor Emrecan sais Tayyip Talha ile bu oyunu rahat oynar önlerine Josef yada gedson koyup ileri hattını yormadan dönen topları alarak sürekli bir hücum oyunu çıkabilir ama sezon ortası bu oyuna dönülür mü çok zor milli arada bir hazırlık maçı alıp denenseydi keşke Emrecan için üzülüyorum fenerin Merihi kaptırdığı gibi gidince kıymeti anlaşılacak sanırım.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Bu nedenle illerdeki adamların gücü tükeniyor. Şişir ileri koş peşinden. Olmaz bu iş böyle.

Top rakipdeyken yine pres yap buna kimsenin birşey dediği yok.

Bakalım Giresun maçı ne gösterecek zaten en kötü Ts maçında yenilen takım Şenol Güneş.i açıklar. Daha öncede söylemiştim bunu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Lyon maçındaki oyunumuzu hatırladım da bir daha o seviyeye bir Türk takımının çıkması imkansız gibi bir şey nereden nereye gelmişiz

Çevrimdışı levitate

Hala umudun var mı senin kardeşim? Hiç bir şey yapamaz kayseriyi zar zor yendik alanyada ptladık istanbul maçına patladık ankaragücü maçında kötüydük yendiğimiz karagümrük maçının 2. yarısı dağıldık başak ve fener maçında kötüydük bu seneki tek iyi maç sivas onunda hali ortada

evet var, avcı'nın saçmalıklarına bile ocak ayına kadar dayanıldıysa ismael'inde o kadar kredisi var benim gözümde

üst üste 6-7 maç puan kaybı olsa hak veririm ama liderden 2 puan geridesin, istspor maçı kötü geçmiş, başak maçında kale ağzında 4 kere kaçırmışsın ve kaleci hatasından gol yemişsin, fb maçında da rakiple birbirinizi kitlemeye gelmişsiniz ve yeterince cesur davranmadığın için kazanamadın. bunlar yıllardır hiç mi başımıza gelmedi yani ben anlamıyorum aklımda buna benzer tonla maç var

bu yaşananlar her hocanın başına geliyor; efsanemiz sergen bi ara tembel ve komisyoncuydu, şimdi çok istenen şenol hoca bi ara köylü ve haindi, futboldan anlamıyordu

ismael'de dün kahramandı, bugün kötü adam, yarın giresunu tsyi yenerse yeniden kahraman olacak, bunun ortası yok

Çevrimdışı Talisca1903

evet var, avcı'nın saçmalıklarına bile ocak ayına kadar dayanıldıysa ismael'inde o kadar kredisi var benim gözümde

üst üste 6-7 maç puan kaybı olsa hak veririm ama liderden 2 puan geridesin, istspor maçı kötü geçmiş, başak maçında kale ağzında 4 kere kaçırmışsın ve kaleci hatasından gol yemişsin, fb maçında da rakiple birbirinizi kitlemeye gelmişsiniz ve yeterince cesur davranmadığın için kazanamadın. bunlar yıllardır hiç mi başımıza gelmedi yani ben anlamıyorum aklımda buna benzer tonla maç var

bu yaşananlar her hocanın başına geliyor; efsanemiz sergen bi ara tembel ve komisyoncuydu, şimdi çok istenen şenol hoca bi ara köylü ve haindi, futboldan anlamıyordu

ismael'de dün kahramandı, bugün kötü adam, yarın giresunu tsyi yenerse yeniden kahraman olacak, bunun ortası yok
üst üste 3 maçtır puan kaybediyoruz hatırlatayım

Çevrimdışı levitate

Bu nedenle illerdeki adamların gücü tükeniyor. Şişir ileri koş peşinden. Olmaz bu iş böyle.

Top rakipdeyken yine pres yap buna kimsenin birşey dediği yok.

Bakalım Giresun maçı ne gösterecek zaten en kötü Ts maçında yenilen takım Şenol Güneş.i açıklar. Daha öncede söylemiştim bunu.

uzun vurma işi en çok weghorst'u etkiliyor bence. boşu boşuna stoperlerle çarpıştırıp adamı orta sahaya kadar çekiyorsun, buna hiç gerek yok

ceza sahasında dolaştırıp adama az özgürlük vereceksin bunu yapınca gelene geçene 3-4 atıyordun işte

Çevrimdışı levitate

üst üste 3 maçtır puan kaybediyoruz hatırlatayım
16 maçta 2, 8 maçta 1 galibiyet alan hocaları tutmuş bir kulübüz

her şey ts maçında belli olur o zaman. ben düzeltebileceğine inanıyorum, yapamazsa da yanıldık deriz görevini bırakmasını bekleriz bu kadar basit

Çevrimdışı Nazım Ar

Üst üste 7 maç puan kaybetmek zaten %95 şampiyonluğu kaybetmek demek.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bir maçı eksik adamların onu da ekleyelim fark 2 değil artı büyük takım oyunu böyle olmaz.
Büyük takım maçı rakip sahada oynar hoca Beşiktaşın büyüklüğünü daha kavrayamamış.
3-4 hafta iyi yaptığımız şeyler de yok artık önde basma fln hrr hafta takım geri gidiyor oyun olarak 3 hafta arada bunumu çalıştık vur dibine koş peşine hoca büyük hayal kırıklığı sportif direktör istediği gibi at oynayacağı için böyle düşük profil bir hoca getirtti zaten.
Anlamadığım Ceyhun beyin nasıl bir cv si var sportif direktörlük le alakalı da bütün anahtarları ona teslim etmiş sayın başkan.
Monchi gelir saygı duyarız da Ceyhun bey saygı duymuyorum maalesef

Çevrimdışı levitate

Üst üste 7 maç puan kaybetmek zaten %95 şampiyonluğu kaybetmek demek.
4 maç kalmış o zaman, böyle devam ederse gider ne diyeyim

ben düzeltebileceğine inanıyorum, umarım haklı çıkarır hepimiz mutlu oluruz

Çevrimdışı levitate

Bir maçı eksik adamların onu da ekleyelim fark 2 değil artı büyük takım oyunu böyle olmaz.
Büyük takım maçı rakip sahada oynar hoca Beşiktaşın büyüklüğünü daha kavrayamamış.
3-4 hafta iyi yaptığımız şeyler de yok artık önde basma fln hrr hafta takım geri gidiyor oyun olarak 3 hafta arada bunumu çalıştık vur dibine koş peşine hoca büyük hayal kırıklığı sportif direktör istediği gibi at oynayacağı için böyle düşük profil bir hoca getirtti zaten.
Anlamadığım Ceyhun beyin nasıl bir cv si var sportif direktörlük le alakalı da bütün anahtarları ona teslim etmiş sayın başkan.
Monchi gelir saygı duyarız da Ceyhun bey saygı duymuyorum maalesef

sd zaten baştan başa şaibeli, bazı iddialar var ama kanıt olmadan paylaşmak sakıncalı olur. bu şeylere izin verenlere göz yumanlara kızmak lazım

hoca işini göreceğiz, bence ne yapması gerektiğini biliyor ve yaptı zamanında ama artık ana plan değişikliğini kendine mi yediremedi de bu işlere döndü yoksa 1 puanı alıp dağılalım mı diye düşündü anlayamadım

oyuncular da maçtan çok memnun hele o işi hiç anlamadım

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

şenol güneşin gidişine en çok üzülendenim
o zaman da yazmıştım adam 2 şampiyonluk bir cl namağlup grup çıkışıyla kulüp tarihinin en başarılısı idi
ben transfer istemiyorum takımın maaşını ödeyin yeter dedi biz azıcık kafasını kaldıran her oyuncuyu ya sattık ya tutmadık ki cenk’i vs olduğundan büyük gösteren de oydu
o gün de azıcık tökezlediğimizde “alın şunun kellesini” oldu
beni kovsalar gitmem diyen adamı gönderdik
kimse milli takım falan demesin sözleşmesini sürümcemede bıraktık fikret gönderdi
sahip çıkamadık kopardılar adamı bizden ki milne’den sonraki en başarılı adamdı
bugün gelse mutlu olurum
ama ismail için çabuk kalem kırıyoruz gibi geliyor bana
biraz sabır lazım
takımın sakatlıklar vb… 12. adamı bile yokken potadayız hala
rotasyondan alıp koyacağımız cenk dışında ikinci  bir oyuncumuz yoktu düne kadar
bence biraz zamanı hak ediyor

Çevrimdışı Talisca1903

şenol güneşin gidişine en çok üzülendenim
o zaman da yazmıştım adam 2 şampiyonluk bir cl namağlup grup çıkışıyla kulüp tarihinin en başarılısı idi
ben transfer istemiyorum takımın maaşını ödeyin yeter dedi biz azıcık kafasını kaldıran her oyuncuyu ya sattık ya tutmadık ki cenk’i vs olduğundan büyük gösteren de oydu
o gün de azıcık tökezlediğimizde “alın şunun kellesini” oldu
beni kovsalar gitmem diyen adamı gönderdik
kimse milli takım falan demesin sözleşmesini sürümcemede bıraktık fikret gönderdi
sahip çıkamadık kopardılar adamı bizden ki milne’den sonraki en başarılı adamdı
bugün gelse mutlu olurum
ama ismail için çabuk kalem kırıyoruz gibi geliyor bana
biraz sabır lazım
takımın sakatlıklar vb… 12. adamı bile yokken potadayız hala
rotasyondan alıp koyacağımız cenk dışında ikinci  bir oyuncumuz yoktu düne kadar
bence biraz zamanı hak ediyor
verdiğimiz zaman takımın kredisinden götürüyor hiç gerek yok olmaz bu hocadan

Çevrimiçi Samet Demir

verdiğimiz zaman takımın kredisinden götürüyor hiç gerek yok olmaz bu hocadan
Sezon ortasında takımın başına kim gelecek

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

Şenol güneşe bende karşı değilim sadece transfer işini ona bırakmasinlar birde ekibi iyi olsun tek başına yükü alınca zorlanıyor. Şuan kulübün futbol aklı iyi transferler oyuncu seçimleri falan güzel hocayı medyayla yüz göz etmeden yıpratmadan işine odaklandirabilirsek yine başarılı olur. Birde gelirken kaleci bulursa rüzgarı arkasına alır gider.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Talisca1903

Sezon ortasında takımın başına kim gelecek

Şenol Güneş ☀️

Çevrimiçi underworld

Tekrardan güneş doğmalı...

Çevrimdışı Talisca1903

Tekrardan güneş doğmalı...
fernandaodan golcü volkandan kanat yapan  adam weghorst raşit gedson delle aali rosier masukau muleka cenkli kadrodan neler yapmaz  :steamed:

Etiketler: