Son Mesajlar
×
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »
Son Mesajlar
1
Böyle daha güzel olmuş :tabe: :tabe:

#respect
Forma güzel

Gesendet von meinem SM-A715F mit Tapatalk

2
bu 1 puan çok kötü oldu fark 3 puandı 2 puana düştü :lol: :lol: :lol: :lol:
3
Ne ara 5 yıl geçti  :alala:

5
Dorukhan sezon başı 6 numarada çok verimli olmamıştı. Gerçi o dönem takım olarak çok dağınıktık. Yine de Dorukhan 6 numaraya pek yatkın değil. Necip tercihi daha iyi olabilir gibi sanki.
6
41 yaşındayım.Anasının A sından beri,kendimi bildiğimden beri hayatını BEŞİKTAŞ üzerine kurmuş ruh hastası derecesinde BEŞIKTAŞlıyım.Siz siz olun VAR ın kardırılması için hayatta anti tez sürmeyin.VAR bizim için kötunün en iyisidir emin olun.Bugün net Sergen'in Vanspor maçındaki frikiği gibi Gs 90+5 penaltı atmıştı aynı zamanda Fetöcü Arif'in  İstanbulspor maçında attığı gibi.Var ın doğru kullanışı ve sosyal medyadan tüm algıları yıkarak bu ligin SEFİRİ olacağız :ok: BEŞİKTAŞ'ım SEN SEN ÇOK YAŞA CANIM FEDA OLSUN SANAAAA
% 1000000 katiliyorum, bugün var olmasa gs haksiz yere 1-0 öne gececekdi, son dakkalarda karagümrük futbolcusu haksiz yere kirmizi görecekdi ve gs haksiz bir penalti atacakdi, yani var adalet saglamasaydi bugün klasik bir haksiz gs galibiyeti görecekdik, zaten
vara karsi olmalari ve aglamalari bu yüzden, adalet olunca bir halt yiyemiyorlar. Ha daha düzeltilmesi gereken bazi seyler var tabiki ama bunada sükür, biz var'siz dönemleri cok iyi biliyoruz.
7
Kontratı bu yaz biten destek 8 ve ofansif 8 numaraları incelerken gerçekten midem bulandı. Top oynamayanlar, sakatlar, bu sezon performansı vermeyenler gırla. Destek 8 numaralar için küçük bir liste oluşturdum lakin aralarında ne stil ne de performans olarak beğendiğim biri pek yok. Liste sonundaki Gaudino bu sezon düzgün bir şey oynayamamış. Diğerleri de idare eder performanslar vermiş.

https://www.transfermarkt.com.tr/salih-ucan/profil/spieler/170838

https://www.transfermarkt.com.tr/mattia-valoti/profil/spieler/167741

https://www.transfermarkt.com.tr/jovan-nisic/profil/spieler/343958

https://www.transfermarkt.com.tr/gianluca-gaudino/profil/spieler/195051

Ofansif 8'lerde durum daha da kötü, aralarından sadece 1 tanesi bu sezon performans vermiş, diğerleri dirilmeye ihtiyaç duyan futbolcular. Bu yüzden onların istatistiklerini paylaşma gereği duymadım. Bazıları stil olarak bu ofansif 8 tanımına dahi çok uymuyor, bu listede olmasa da daha önce amrlc'ler arasında paylaştığım Ervin Saavedra bile belki bu rolü daha iyi kaldırabilir. İşin açığı kontratsız düzgün 8 yok gibi bir şey, 6/8 profilinde iş yapacak 1-2 oyuncu gördüm onları da önümüzdeki vakit 6 numaralar arasında paylaşırız.

https://www.transfermarkt.com/mijo-caktas/profil/spieler/197032

https://www.transfermarkt.com/franco-vazquez/profil/spieler/76163

https://www.transfermarkt.com/ruben-rochina/profil/spieler/67548

https://www.transfermarkt.com/yesus-cabrera/profil/spieler/133522

https://www.transfermarkt.com/juan-cazares/profil/spieler/146367

https://www.transfermarkt.com/fernando/profil/spieler/105456

https://www.transfermarkt.com/nicolas-viola/profil/spieler/85393
8
üff verdi gazı, kartala dönüşüp stada uçucam şimdi

serdar ali fanatik davranmayınca harika konuşuyor ya
çok fanatik değil o
Genelde futbol yorumları dürüst olur basında renklere göre değilde iyi oynayana hak verecek şekilde konuşan yeni bir kuşak geliyor şu eski dinolardan kurtulsa türk futbolu çok şey değişecek
9
bu sene şampiyon olduğumuzu varsayarak yazıyorum. türkiye ligini yıllarca domine etmemiz için yönetimin uygulaması gereken sadece 2 basit kural var;

1- 'foony' kuralı yani fikret orman olsa ne yapardı kuralı. atıyorum yazın belhanda'yı mı önerdi bi menejer, fikret orman olsa ne yapardı sorusunu soruyorsun ve tam tersini yapıyorsun, yani hayır diyorsun ve problemli, kan emici bir yaratıktan kurtuluyorsun. işte pandemi bitti statta konser yapalım üç beş bi şey atalım diye geldi bi iş adamı, hemen foony diyorsun ve hızlıca reddediyorsun. başka menejer geldi dedi ki abuş'un talibi var 10 milyona satalım, foony diyorsun ve bir daha o menejeri kulüpten içeri sokmuyorsun. gayet basit, fikret orman'ın ne yapacağını düşünüyorsan tam tersi.

2- futbolcu alırken yetenekten önce oyun bilgisi ve karar alma yetisine bakıyorsun. atıyorum q7, töre, n'kodou, ljajic, mensah, kerim frei tarzı oyuncuları bedava verseler bile almıyorsun. o scout departmanına gidip hani av köpeklerine birini bulması için eşyasını koklatırlar ya, scoutlara da aynı şekil ghezzal'ın terli formasını koklatıyorsun ve diyorsun ki bana bunun sol kanatta ve forvet arkasında oynayanından bul. adamlar işi gücü bırakıyor ve sadece buna odaklanıyor, çok basit. ha baktın o kadar yeteneklisi yok, o da sorun değil, olcay şahan kadarını bul o da olur, yeter ki topu eveleyip gevelemeden en doğru noktaya atmasını bilsin, bitmiştir. bu bütün mevkiler için geçerli. zeka/karar verme yetisi > kondüsyon > yetenek > hız, türkiye süper ligi için geçerli formül budur. bizim kafasıyla oynayan oyuncuya ihtiyacımız var.

evet dostlar bu 2 basit kuralı uygulayarak türkiye ligini yıllarca domine edeceğimizi düşünüyorum. umarım yönetim de bizim kadar kafa yoruyordur bu işlere.

(alıntı from Sözlük)

 

10
3-0 yeniliriz. Erzurum çok formda.

 

Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »