Son Mesajlar
×
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »
Son Mesajlar
1
2
Ütopya son buldu  :tabe:

3
Kötünün iyisi olmuş durum. Hiç yoktan iyidir. Evimizdeki kalan 3 maçı da kazanmamız lazım. Deplasmanlarda alacağımız 1 galibiyet 2 beraberlik bizi şampiyon yapar gibi görünüyor. Bu aşamada maç maç gitmek lazım. Kayseri maçını net bir skorla kazanmamız lazım.

4
Yenemiyorsak sezonu kapatalım. İyice dikkatimi çekti sürekli takımda birşeylerin olumsuz tarafını görüp yazıyorsun. Senin gördüklerini bizde görüyoruz zaten. Lig geneline de bakınca nasıl oynadığımızı da biliyoruz. Fakat sen bu durumu göz ardı ediyorsun. Senin gözünde lig bitmiş. Bizi de bitiriyorsun. Bırak benim gibi bir kaç kişinin de umutlarını bitirme.

Hala 1. Sıradayız. Hala 3 puan kaybetme hakkımız var. 2 maç üst üste kazanalım rüzgarı da arkamıza alacağız. Böyle kötüyü çağırarak da hiç bir şey elde edemeyiz.
Şimdi şöyle bir durum var. Bu biraz da tarihle alakalı. Ben 25 yaşındayım ve 2004 yılından bu yana kaçırmadan takip ediyorum Beşiktaş maçlarını. Yani Demirören dönemine denk geldim. Düşünün 17-18 yılda sadece 3 şampiyonluk gördüm. Onun dışında hep Şubat-Mart aylarında lige havlu atan Beşiktaş' la büyüdüm. Çocukluk zamanlarında 4 sezon üst üste İnönü' de Fener mağlubiyetleriyle büyüdüm. Kadıköy' de zaten hep yenilgi gördüm. Ali Sami Yen' de hep mağlubiyetlerle büyüdüm. Derbilerde pısırık bir Beşiktaş' la büyüdüm. İnönü' de Tuncay' ın son dakika golü, Kezman' ın aşırtması, Alex' in hat-trickleri ve dubleleriyle büyüdüm. O yüzden tarihin o olumsuzlukları ruhuma işledi ve takım toparlayamayacak gibi geliyor hep.

Ama MAF Dönemine yetişenler hep zaferlerle büyüdükleri için farklı düşünüyor.

Olumsuzluk sebebim bu yani. Buraya yazarak rahatlıyorum. Yazmazsam evde ateş basıyor :)

5
Larin Cumartesi oynayacakmış. Aboubakar en geç Hatay’a karşı sahada olacakmış. Kaynak Yasaklı Link


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
6
Birileri Oğuzhan yazmış Adam sezonu kapattı diyorlar ne Oğuzhani pozisyon üretemiyoruz bence dönsünler Orta Kafa taktığıne, ayrıca pozisyon üretemedigimiz durum olduğu için ofansif yönü güçlü olan Rıdvan oynaması şart oğlu şart, biz öne gecsek bile kayseriye bu takim artık panikledi fazla Winner ruhlu oyuncu da kalmadı durumlar vahim,alin genç Takımdan 2-3 genç yüzsünler öyle de boğuluyoruz böylede bakarsınız biri çıkar müthiş oynar .ne futbolcular çıktı öyle
7
Kimse enseyi karartmasın şampiyon olacağız FB bu futbolla şampiyon olamaz ite kaka kazanıyorlar
FB üzerinden şampiyonluk konuşuyorsak çoktan şampiyonluğu kaybetmişiz demektir. Her koyun kendi bacağından asılır.
8
Rosier dinlensin artık ya makine değil bu adam. Dün taca çıkmayan topta mecali kalmadığı için adama gitmek yerine taç olur ihtimaline sığındı, az daha gol yiyorduk.

bu Bilal i niye aldık biz.
Seviyemizde bir performansı yokmuş. Sergen beğenmemiş. Sezon sonunda kiralık verilecekmiş  :tabe:
9
Avrupa Süper Ligi başlamadan tarihe karıştı...10
Rosier dinlensin artık ya makine değil bu adam. Dün taca çıkmayan topta mecali kalmadığı için adama gitmek yerine taç olur ihtimaline sığındı, az daha gol yiyorduk.

bu Bilal i niye aldık biz.
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »