Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Oyun-oyuncu-rol. Seçimler buna göre yapılır. Dinamik-atlet-patlayıcı gücü olan bir orta saha grubuna farklı kanat; bek-ön oyuncuları seçersiniz. Oyunu da böyle kurgularsanız. Ya da bek-ön oyuncuların böyledir-çehresine topu koşturacak isimler koyar-pozisyon oyunlarını doğru oynarsanız. Yüksek atacağınız oyunda farklı bir santrafor; çıkan-bozan-boğuşan alan hakimiyeti ve hamle üstünlüğü olan bir oyuncu seçer yerden kısa-akıcı bölgelerin topsuz geçilmediği oyuna başka bir tipleme seçersiniz. Sırtı dönük bağlantı olabilecek bir seçimse yanına ya da arkasına seri-kısa verdikten sonra koşusunu sürdürecek oyuncu koyarsınız. İstasyon olmasını biliyorsa arkasına şut üzerinden oynayan birini koyar-şut pozisyonları hazırlarsınız. Ya da link-up'ı yüksek-stoperleri gezdirecek mobil bir tipleme seçersiniz veya savunma arkası sızmalar yapan-koşucu bir oyuncu seçersiniz. Atlet-açık alan seven kanat oyuncusu alırsınız ama set oyunu bilmez. Ya da yerleşerek oynarken dar alan becerisi zayıfdır. Geniş oynarsanız bek-stoper arasına koşu atmaz-verdikten sonra penetre etmez o zaman onunla başka bir şey oynarsınız. Pas-iade oyunu oynayacaksınız oyuncu grubunun tiplemeleri ona uygun olur. Transition oynayacaksanız, ilk reaksiyonu yüksek geçiş hücumları iyi olan oyuncu gurubu olur. Oyuncu-oyuna göre seçilir. Sonra oradaki bizde bu performansı sunmuyor olur. Çünkü farklı oyuncu aynı oyunda diğer oyuncu gibi aynı rolde oynamayabilir. 
2
gs'nin tek kazanabileceği maç içerde ki schalke maçı başka yok!

3
Almeida lı santrafor düzenini
Özlemiş gibi Fernandese güzellemeleri
Anlayabiliyorum.

Saygılar
4
2. çıkarlar. Schalke bunları yenemez Almanya da. Lokomotif, Moskovada yense bile evinde Schalke ve Portoyu yenemez.

1-) Porto
2-) Schalke
3-) gs
4-)Moscow
5
Bırakın 3. Olarak devam etsinler

2. çıkarlar. Schalke bunları yenemez Almanya da. Lokomotif, Moskovada yense bile evinde Schalke ve Portoyu yenemez.
6
Sans falan degil feto uzantisi yardim ediyordur. Fiksturu de sans saniyorduk
Abi hakemi gormedin mi bugun kadayif gibi. Bize boyle hakem nerde gelecek

O şeref yoksunu İskoç yok mu o...6-0 yenildiğimiz dinamo kiev maçındaki thomson bu gibi hakemler hep bize bunlara da helva. Hatırlarım geçmişte de Collina gelirdi bunlara helva gibi hakem...Yani bu kura ve hakem şanslarını gördükçe üzülmemek sinirlenmemek elde değil.

UEFA daki türklerin de şenes erzik de dahil bunlara çalıştıkları kadar bize çalıştıklarına inanmıyorum. al serveti vur şenese...bir de levent bıçakçı vardı bir başka galatasaraylı...Konu kayacak ama UEFAyı geçtim TFF de hakkımızı koruyan Beşiktaşlı yok! Ne desem az bu Demirören ve yanındaki çakma Beşiktaşlılara...Hepsini toplasan Ali Dürüstün kıçının kılı etmezler!
7
Galiba menajerler tehdit ediyorlar Senol Günesi, zorla oynatacaksin diyorlar :)
Baska açiklama bulamiyorum.

Kaç maç oldu gördüm. Musait iken direkt orta veya pas yapmak varken, eveleyip geveleyip, pozsiyonu öldürdükten sonra orta yapiyor.
Kaç kere negredo hayiflandi, omuzlarini salladi vermiyorsun diye.
Negredo kötü olabilir, ama atabilecegi golleri bile attirmadilar, sabote ettiler. Adamin boyu uzun degil, ama zorla orta yapiyor.

Bu bir taktik ise, yani çalisiliyorsa, hiç mi video seyredip :
- ya q7 bak burda direkt bekletmeden orta yapabilirsin, burda bindirme yapan adama pas verebilirsin,
orta yaparken kafani kaldırabilirsin, içeriye doğru girebilirsin...
demiyorlar ?

Q7 daha iyi oynayabilir, ama bildiği gibi oynuyor ve kimse ses etmiyor.

Geçen maç basliginda da söyledim, kenardan oynamaya öyle alismisiz ki, merkezden ceza sahasina girerken bizimkiler ne yapacaklarini bilmiyorlar, ayaklari birbirilerine dolaniyo...

Tek ümidim Senol hocanin artik oyunu Ljajic üzerinden oynatmasi, çünkü baska türlü düzelmez
8
Her şey değişiyor bizim babelin topu dışa çekmesi ile q7 nin kafasını kaldırmadan orta yapması, topu 3 kere dürtmesi değişmiyor. Basketbolda önceden center (pivot) çok önemli bir pozisyondu ligi bu adamlar domine ederdi. Tempolar bu adamların oyunlarına göre ayarlanırdı önce 3 lük atan pivotlar geldi şimdi dribbling yapan power forvetler geldi ve basketbol oyunu pace and space diye bir şeye evrildi. Hızlı hücum ve sürekli 3 lük yağmuru. Bizim oyunumuz neden mükemmele evrilemiyor nedeni çok basit eldeki kanat oyuncuları modern kanat tiplemesine uygun değil her iki kanat oyuncusundan da şut ve içeri drippling tehditi almak varken biz birine orta yaptırıp diğerine gol attırmaya çalışıyoruz. İkisi de yapsın ne sakıncası var?
9
Bırakın 3. Olarak devam etsinler
10
5. torbadan adama tottenham gelir mi? Gelir gelir adın Beşiktaş olursa gelir...Kinayesiz, dalgasız Galatasarayın kura şansının önünde saygıyla eğiliyorum. Yok böyle bir bal.Dünya üzerinde daha şanslı bir takım olamaz.Cluj, Braga,Astana,Schalke,Lokomotif daha unuttuklarım da vardır.
Yani utanmasalar şampiyonlar ligi 1. torbadan Bolusporu bile çekerler sanırım.
Sans falan degil feto uzantisi yardim ediyordur. Fiksturu de sans saniyorduk
Abi hakemi gormedin mi bugun kadayif gibi. Bize boyle hakem nerde gelecek
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10