Son Mesajlar
×
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »
Son Mesajlar
1
Ara iyi gelmiş toparlanmış takım Denizli zayıf takım ölçü olmaz ilk yarı fişi çekmişken ikinci yarıya rosie abou Josef falan dinlense iyi olurdu hemde töre ozi hasic hasici daha fazla izlerdik.

Vida yerinede yarım saat serdar saatçi oynasa iyi olurdu ileride ihtiyaç olsa ona göre fikir oluşurdu kafamızda.
2
3-4 demeden Rosier icin sartlar zorlanmali, bu kadar takima cuk oturan, hem ofans hemde savunma yonu kuvvetli, teknigi ve pas kalitesi iyi olan bir beki kacirmamaliyiz. Ayrica adam 96 dogumlu, cok onemli rakamlara ilerleyen yillarda satabiliriz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

katılıyorum, yönetimin de bir niyeti var gibi. umarım olumlu gelişmeler olur. ghezzal'i pek alabileceğimizi sanmıyorum ama bu çocuk kariyer sezonunu burada oynuyor olduğu için o kadar piyasası yok.
3
Arsenal kadroda düşünmediği taktirde alınabilmesi mümkün ise Elneny düşünür müydün?Gerektiğinde Josef'i yedekliyerek Atiba'nın rolüne evrilemez mi?Sanki Basel'de o roldeydi gibi hatırlıyorum emin olmamakla :ok: Basel'de gol katkısı veriyordu şut vs.Al-veri,pas yüzdesi Atiba'dan yüksekti Elneny'nin.Atiba rolü ile ceza sahasına girişleri nasıl olur acaba?Josef'den önce Sergen Yalçın'ın kalmasını istediği birinci oyuncuydu.Ben Josef olsada hocanın isteyeceğini düşünüyorum.Ben olsam net alırım imkan varsa.Josef'e bir şey olursa korkusuda yaşamamış oluruz

ben elneni'yi erman'a göre daha fazla severim ama 8'de olmaz. josef-elneny çok güvenli bir orta saha olur. bizim gibi yaratıcı olması gereken bir takımı ise inanılmaz kısırlaştırır. atiba fazlasıyla yüksek ofansif oyun bilgisi olan bir adam. geçmişinde yıllarca hücuma dönük orta saha oynamışlığı var. teknik kapasitesi yeterli olmasa da doğru pozisyon alan, ceza sahasına doğru koşuları atmayı vs bilen bir adam. (ki bence fiziksel defektlerin başlaması, ayakların yetersizliği vs derken o da rolünü yarım yamalak yapıyor.) elneny böyle ofansif aksiyonları bilen bir oyuncu değil, oldukça da dar alanda oynama eğilimi vardır. bu rolde iş görebileceğini düşünemedim. zaten 6 olarak da başka bir oyunun oyuncusu, josef'in muadili bile sayılmaz.

4
Merkezde Josef hariç hiçbir oyuncumuz rolünün ideali değil. Dediğin gibi Atiba'nın oyun bilgisiyle kotarıyoruz işi. Mensah pozisyonunda oynatmaya uygun ofansif 8 numara olarak yerli bir oyuncu pek bilmiyorum açıkçası, İrfan Can var işte hepimizin bildiği. Bu yüzden kesinlikle o bölgenin oyuncusu yabancı olmalı. Destek 8 için de alternatif sayısı fazla değil, Salih Özcan mesela bu role pek uymuyor, daha çok ofansif 8 lakin dediğim gibi hücumun ana planı olmak için ne kadar yeterli olur tartışılır. İnceledim sözleşmesi bitecek 8 numaraları, yerli-yabancı çok kayda değer oyuncu düşmüyor, destek 8 olarak Uçan iyilerden diyebilirim yabancılar dahil. Biraz daha skora dönük ya da daha defansif, pasör 6 gibi de kullanılabilecek bazı 8'ler var. Örneğin Atiba gibi kullanılabilecek Sasa Zdjelar diye bir oyuncu bulunuyor vb.

Mensah ve Dorukhan'ın önümüzdeki sezon kalmayacağını varsayarsak 1 adet ofansif 8 bir adet de destek 8 numarası almamız gerekiyor diye düşünüyorum. Atiba sonsuza dek bizimle olamayacağı için destek 8 gerektiğinde 6 numara da oynayabilirse önümüzdeki dönem adına iyi olur.

sözleşmesi bitenlerde pek ilgi çekici biri yok evet. s.uçan bu sene iyi oynuyor, muhtemelen diğer takımlar da bulaşır, imza parasıydı maaşıydı derken gereksiz maliyetlere çıkar, bizim işimiz olmaz gibime geliyor. ondan pek onu düşünmüyorum.

seneye bir kaç mevki için akıllı para harcamak gerekecek. sıfır bonservisle gitmek zor. dengesiz harcama ben de istemem ama bir kaç pozisyon için oyuncu başına 2-2.5 milyon gibi bir banda çıkabilmeliyiz. ama bunu bugünden planlamak da zor. bence iki değişken var. birincisi bu sezonu nasıl bitireceğiz? şampiyonluk gelirse, şl getirileriyle birlikte hareket imkanını arttırabilir (bu durumda da özellikle maaş bütçesinden kesinlikle taviz verilmemeli tabi) ikincisi, bana iki ya da üç oyuncudan dikkate değer bonservis kazanabiliriz gibi geliyor. buradan nasıl bir girdi gelecek. örneğin total 20 milyon euro gibi bir bonservis girdisi yazılabilecek mi? bu iki konuda pozitif şeyler olursa total 7-8 milyonluk bir bonservis harcaması yapmak akılcı olacaktır. ilk isteyeceğim ise 2,5-3'e filan bağlanabilirse rosier ve merkez orta sahaya formda bir takviye olur.

bugünden freeleri kovalamak her drumda akıllıca tabi. para harcanacak mevkiler için ise sanırım durumu görmeyi bekleriz. gerçi bu rasyonel bir planlama için geçerli biz zaten hep durumu görmeyi bekleriz, hatta transferin son döneminde boşta kalan liste oyuncularını bekleriz. :)
5
rosier ghezzal ve cozef kart sınırındalar bunları peyderpey eritmek lazım zorlu fikstüre girmeden
6
Güntekin Onay :

"Sergen Yalçın'ı tanıyanlar bilir. Çok özgüvenlidir. Chelsea ile oynarken de öyle diğer Avrupa devleriyle oynarken de öyle. Rakibi gözünde büyütmez. Bu özgüveni Beşiktaş Teknik Direktörü olarak futbolcularına da verdi, özellikle gençlere."

7
Zorluk derecesi yüksek bir maç değildi lakin rahatça işi bitirip keyfimize baktık. İkinci yarıyı pek iyi izleyemedim ben yoldaydım. N'Koudou sağ taraftayken pek bir etkili gözüktük. Keşke Larin ile hep bu şekilde oynasalar diyeceğim ama sanırım hoca iki kenarın yaratıcılığını dengelemek adına N'Koudou sol Larin sağ yapıyor.

Şimdi rakipleri izleyeceğiz lakin malum takımın rakibinde kaleci kırmızı kart cezalısı, puan almaları pek kolay gözükmüyor.
8
Beşiktaş Icrypex | Basketbol
Gönderen MUSTAFA_ Bugün, 00:14:35
9
10
Larin her maç en çok ikili mücadeleye giren oyuncularımızdan biri oluyor

Gol atması bir yana bu özelliği çok çok kıymetli

Emekçi
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »