Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Bunlarin kokulari sene basinda cikiyordu
Daha adriyano patlayacak gibi
Personele para verme isi maastan bagimsiz pepenin 40-50 milyonu vardir man adasinda cikarip 20-30 bin yuro dagitir zorda olan personele ya da toplanip dagitmislardir.

Cok kez yonetim finansmaninin faydalarini anlattim tekrar etmek istemiyorum

Boyle bir yonetim kurulu kurarken baskan ne dusunuyordu onu merak ediyorum.
Serdar adalinin da alacaklarini kontrol etmek lazim bir sonraki bilancolarda bi bakmisin azalmis
2
Zevk almadığı için Beşiktaş maçı izlemeyecek olanın bence Beşiktaşlılığıda 0 dır.
Bir Beşiktaşlı böyle mesaj atmaz. kızarsın sinirlenirsin izlemezsin eyvallah ama zevk almadığın için izlememek ne demek.
Yenilgiye sevinip gulenler falan, farkli yenilgi isteyenler var
Fb taraftari kivaminda genc besiktaslilar
3
Bu arada Quaresma oynarsa ve kırmızı görürse hiç kızmam. Oynatarak burası senin ahırın istediğini yapabilirsin mesajını vermiş olursun zaten. Adam tabiki kafasına göre takılır. Bombacı Necip ve bu arkadaş oynarsa TS en az 2 farklı kazanır diye düşünüyorum.
4
Bakalım bombacı Necip yarın ne bombalar patlatacak.
5
Bizim basın yapsa güler geçerim de o söylemi marca yapmış durum ciddi gibi başkanın açıklama yapması lazım eğer ödemeleri yapıyorsak bunu belgeyle kanıtlaması lazım  yoksa yapıyoruz filan haberleri yalanlarsa hiçbir izahı olmaz bu kadar futbolcu olayının bir anda yaşanması başka sebeple açıklanamaz belli ki parada sıkıntı var

Marca da bizim basının referansıyla haber yapmış olabilir oradan okumadım haberi ancak mantıklı değil en azından benim mantığım almıyor adam alacaklarına karşılık bonservisini istiyor niye parasını alamadığı kulübün personeline para versin ben hiç başka bir kulüpte bu zamana kadar böyle bir haber okumadım ha gerçekten böyle bişey yaptıysa yönetimin acizliği artık arşa çıkmıştır bu kadar düştü bu kulüp demekki sözleşmeli futbolcusu sözleşmeli personelinin maaşını onlara acıyıp ödüyor vay be.
6
Fikret Orman ve yönetimi malesef mali olarak çok zayıf. Diğer kulüpler bizden daha kötü ama yönetimleri maddi olarak daha güçlü olduğu için bizim kadar zorlanmıyorlar. Sahi Fikret Orman Başkan olarak maaş istiyordu. Bakalım bunu istemeye yüzü kaldı mı. Adama sorarlar tam olarak maaş almak için neyi başardın?

Bir yandan böyle sinirliyim Fikret Orman ve adamlarına, diğer taraftan basında Erman gibi Sinan Vardar gibi heriflerin ona saldırmasına da içim elvermiyor. Sakal bıyık hikayesi yani.
7
En çok zoruma gidende bu Doberman yokmu ben iki ay önceden söyledim Pepe kaçacak diye böbürlenmez mi

Gesendet von meinem BLA-L09 mit Tapatalk

bu heriflerin ne dedigi umrumda degil, umrumda olan yaz donemi satip para kazanma imkanimiz varken 10 mac oynatip bedavaya gondermek. en onemli maclari necip'le oynamak zorunda kaldik, kaliyoruz.
8
Bu fenevlilerr kafayi falan yediler heral, ersun geldi diye sampiyon ilan etmisler kendilerini

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk

9
Maaş tablosu bir daha 3,5 ve 4'nün üzerine çıkmaz heralde bizimkiler


(Görsel alıntıdır, doğruluğundan emin değilim.)

2'yi bile görmemeli.
10
Maaş tablosu bir daha 3,5 ve 4'nün üzerine çıkmaz heralde bizimkiler


(Görsel alıntıdır, doğruluğundan emin değilim.)
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10