İletileri Göster - Orhan_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Orhan_

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 105
26
hangi kanal veriyor bizim olayı?

27
Top İngiltere Ligi'ndeki kadar bizim ligde oyunda kalsa 60. dakikadan sonra kalp krizleri başlar.

Üstüne birde tempoyu ekle. Muhtemel senaryo; Dakika 15, iki takımda 3'er değişiklik hakkını kullandı.

28
saat kaçta? Hangi kanalda ?

Maç başlayalı 20 dakika oldu. S sportta izliyorum

29
City-Liverpool maçını izlemenizi tavsiye ederim.

31
Bu iyiymiş :D. Bazen bize de lazım oluyor.


32
Son bizim 7 numaramızı giyse dünya ne güzel olurdu. O nasıl bir sürat, nasıl bir top tepiciliktir. Ronaldo mu  Son mu deseler Son'u tercih ederim :D

33

Bencede öyleler

Abi teknik direktörleri için yazdıklarını buraya yazsam, sadece yazdığım için atılabilirim. Big Fat Sam :D.

34
Ne diolar abi :alala: :D

Cenk hariç hepsinin b.ktan olduğunu söylüyorlar... Genelde bu görüş hakim.

35
"half time observations:
-we're still crap
-Tuson is a good player
-Martina is crap
-Martina is crap
-Sign a left back
-martina is crap"

:D... Bir sonraki satışımız 30 milyon euro.

36
Cenk'in bu takımla gol atması çok zor. Kafa toplarının çoğunu topladı ve baya kuvvetli görünüyor. İngiliz stoperleri patır patır indirdi yere :D.

37
Şu Larin oynamadan konuşmasak bence en faydalısı. Önceden hedef haline getirilince ilk maçta gömme operasyonları çok hızlı oluyor. Hangi koşullarda, nereden, hangi durumda geldiğini de bilmek lazım. Adam MLS'den geliyor ligimize. Farklı ligler. Bir süredir oynamıyormuş. Fiziki olarak durumu ne kadar uygun bilemiyoruz. Oynayacağı maçın 5. dakikasında "bu adam topçu değil, çöp" demeyelim. Aldığı paraya fazla demeyelim. Sonra yine biz g.t oluyoruz. Dolu örneği var.

38
Bu arada vay anasına diyorum forumda meğerse herkes aboubakarı savunuyormuş sanırım
bir tek ben gömüyordum :alala:

Yeni mi farkettin abi :D

39
Kayyum kapısından Cl rekoruna koş. 2 büyüklü lig yaratılmaya çalışılırken tek büyük olma yolunda ilerle. Transferlerde yüksek oranı yakalamaya başla. Sattığın oyuncu parası aldığından daha fazla olmaya başlasın. Stadı bitir. Taraftar-takım birlikteliğin tekrar sağla. Camia birlikteliği için sağlam adımlar at. Medyada artık son 5 dakikanın takımı olmaktan çık. Ama sonunda seni 5 sene öncenin transferiyle eleştirsinler ki, o dönemler parasızlıktan başkan çıkıp oynayacaktı neredeyse. Tutarlı mı olacaktık? Herkes kendi kapısının önünü süpürsün önce.


40
Kesin mi bu?

Valla Fatih, Fırat vs. yazdığına göre kesin diye düşündüm kendi adıma.

41
Güne transferle başlamak güzelmiş :D. Vurduğu gol, vuramadığı çarpıp gol olsun. Düşünce gücüyle topun yönünü değiştirsin.

42
baştan okumadan fikir sahibi olmaya çalışıp sorular soruyorsun oysa birkaç sayfa öteden herşey yazılmış çizilmiş. tekrar tekrar yazayım öyle mi? merak ediyorsan zaten okursun merak etmiyorsan havada kaldı karada kaldı demezsin. amaç nedir? yazdıklarına pişman etmek mi? yanlış yere tezgah açtın.

:D gereksiz sinir ömründen götürür. Boşver Umut'u Erdal'ı. Sen gel beni yazdıklarıma pişman et güle eğlene :D. Bir de, gerçekten okudum yazdıklarını. Yoksa niye anlamak için soru sorayım. Ayıp ediyorsun vallahi.

43
cevap bekliyorsan baştan okumalısın yoksa bu soruyu sormazdın. asıl sen nereye varmaya çalışıyorsun? avrupada başarı u.güner sayesinde geldi diyeceksin neredeyse

Anlatamadım heralde. Ben ne Umut Güner ne de Erdal Torunoğulları ile ilgili bir görüş bildiriyorum. İsimler üzerinden giden sensin. Soru hala havada.

44
cenki takıma kim transfer etti? u.güner mi? yapmayın arkadaşlar öyle birşey soruyorsunki  :boxin:

İsimler üzerinden giden ben değilim ki, zaten sorduğum sorular düşüncelerimi açıklayan şeyler değil. Senin fikirlerinin nereye gittiğini merak ediyorum. Kim transfer etti Cenk Tosun'u? Erdal Torunoğulları diyelim (cidden bilmiyorum ama senin konuşmalarına göre sanırım E.T. döneminde transfer edildi). Peki Cenk gelişimini hangi dönemde sağladı ve piyasasını nerede yaptı? Soru hala cevap bekliyor.

45
atarmısın linkini şenol hocanın açıkalamasının ?

Şenol Tosun, Cenk'in babası :D

46
transfer komitesi ne iş yapar? başkan silsileyi anlattı: komite isimleri belirler yöneticilerden birkaçı izler ve beğenirse en son başkana sunulur. o da gider statta izler. almadan önce çıplak gözle izlemek ister ama işin uzmanı değildir. ince noktalara dikkat etmez, edemez zaten. scout değilki. bize lazım olan bu oyuncu mu? sorusuna cevap veremez. ben izliyorsam komiteden vs. geçmiş demekki lazımmış der.

O zaman Umut Güner Avrupa'da daha başarılı bir takım mı oluşturdu Erdal Torunoğulları'na göre?

Cenk piyasasını nerede yaptı?

47
torunoğulları veya ekipten birilerinin başkanı yönlendirmesiyle kuruldu bu kadrolar. bugün yapılan işlerden yine transfer komitesi sorumlu. sen memnun olabilirsin ama bana göre problem var çözüm üretilmez veya ne sorun varmışki yahu denirse yakında şenol hoca yönetim taraftar durumu kotarmaya yetmeyebilir.

Abi hangi ismin alınacağına Erdal Torunoğulları mı karar veriyordu? Şimdi de Umut Güner mi karar veriyor? 

48
Everton'ın ligdeki durumu için EPL sıralamasına bakayım dedim, 1. ve 2. arasındaki puan farkını görünce aklım tutuldu. Ayıptır yahu.

49

Medyada başta 20 milyon Euro lafları dolaşasaydı, şimdi herkesin ağzı kulaklarındaydı.

Ama 27 milyon pound muhabbeti sebebiyle  herkes buruk.


Everton masaya 15-16-17... vs milyon lirayla oturdu, başkan 4-5-6-7...vs daha kopardı, üstüne bonus kattı diye sevineceğimize sallama haber yapanların 27 milyon lafı referans alınıyor. Tabii daha iyisini istiyoruz hepimiz de bunu da tutup yönetime bağlamak acayip. Mario Gomez 1000 euro olayı için "Avrupalı salak mı yedirmez sana" deniyor, Cenk 22'ye satılınca "Ne adamlara 30-40 verildi" diye tepki konuyor.

50
"Aslında şaka değil :) Beşiktaş bu sezon, Şampiyonlar Ligi geliri ve transferlerle ülkeye 80 milyon Euro döviz getirdi. Bu rakamla Türkiye'nin en çok ihracat yapan 150 firması arasına giriyor."

Bu da burada dursun :).

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 105