İletileri Göster - Orhan_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Orhan_

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 117
1
en azından burada az kişisiniz :)

ben ise şahsım adına geç kalındığı pısırık davranıldığını düşünen gruptayım bundan sonrası için ise önerilerimi 2 grupta sıralamıştım.

gelinen noktada ise haftasonu son hançerin göğsümüze saplanacağını düşünerek ölmüş eşşek kurttan korkmaz alayına rövaşata diyorum...

Burada az kişiyiz de ne kadar az kişiyiz onu merak ettim (: .. Bir ben miyim acaba :D

2
Yönetimin konuyu soğutmasını doğru bulan kaç kişiyiz acaba?

3
abi olan oldu artık. sonrası belli. bu kafayla gs maçında puan kaybı yaparız ve ligi 4. bitiririz. sene sonu şenol güneş ayrılır. ama tabi bunu engellemek bizim elimizde ama zor... masada kaybettik bir kere..

Henüz olan bir şey yok. Ama olan oldu ve puan kaybı yaşarız dersen işte o zaman kaybetmeye başlarsın. 2004 ruh hali derken bunu diyorum. Oynanmamış maçın puanını, yaşadığın karamsarlıktan dolayı, önden veriyorsun. Biz bunu aşabilecek güçteyiz. 30 senede üzerine ne oyunlar oynanmış bir takımın var senin. Bunun da altından hızlıca kalkar. Buna güvenmelisin.

4
Bizim kavgaya değil duruşa ihtiyacımız var. Yönetimin davranma şeklide buna göre olmalıdır. Maça çıkılır-çıkılmaz bilemiyorum. Ne ile tehdit ediyorlar, ne gibi bir kanunla bize özel ceza keserler muamma! Bu saatten sonra taraftarın-yönetimin-takımın asıl hedefe odaklanması gerekiyor. Gereksiz motivasyonlar, gereksiz sinirler bizi geriye atar. Çok hızlı normalleşip lige odaklanmak lazım.

Artık "eleştiri"nin saatini geçtik. Sene sonu her şeyin muhasebesi yapılır. Aksi halde tam da istedikleri ruh haline bürünmüş olacağız. Kişisel fikrim yönetime-hocaya-taraftara siniri olanların bu duyguyu biraz ötelemeleri gerektiğidir. Şu dakikadan sonra tek derdimizin gs maçı olması gerekiyor. 2004'ü tekrar yaşamak istemiyorsak o günün hallerine de bürünmemeliyiz.

5
'Gel bu sene son verelim dertlere' ve 'ölmeden mezara koymayın bizi'ler de bitse artık ya :)

tabutumuz siyah beyazı da ekle. Böylesine itici bir marş ne diye söylenir anlamak mümkün değil.

6
Kadro'da Quaresma ve Lens varken, Quaresma'nın yerine Lens'i oynatmak mantık, Quaresma'yı oynatmak 'sevgisi mantığının önünü tıkamış romantik insan kararı' mı? Yapmayın yahu... Defalarca gördük Lens'i... Hala neyi savunuyorsunuz!

Ayrıca Quaresma'yı Lens'ten daha faydalı gören insanlara 'Quaresma manyağı olmuşsunuz' yakıştırması yapmaktan yalvarırım vazgeçin artık. Robben gelirse Quaresma'yı kenara oturturuz, gerekirse orada sonsuza kadar kalabilir. Ama Lens gibi bir adam için Quaresma'yı kenara çekeceksek, bence başka bir spora yönelelim.

Senin savunduğun şeyin tersini, düzünü vs. savunmuyorum. Bu işin sadece oyuncu ile değil oynadığın oyun, verdiğin görev, oyuncu yönetimi vs gibi bir çok madde ile okunması gerektiğini söylüyorum. Ancak senin kafan bu mukayeseye öyle takılmış ki hemen hemen her şeyi bunun üzerinden anlıyorsun. Bireysel sporlara yönelmelisin...

7
Yine net bir biçimde anlaşılıyor Şenol Güneş'in haklılığı... Haftalarca çıldırdı taraftar, 'bu Negredo sana ne yaptı da oynatmıyorsun hoca' diye... Şenol Güneş gibi aşırı mantıklı ve gerçekçi bir adamdan 'duygusal tercih' bekleyenlerin artık bu beklentilerinden vazgeçmeleri lazım. Adam, mevcut durumda 'gereken' neyse onu yapıyor. Cenk varken Negredo'yu oynatmadı, çünkü net bir şekilde gördü ki Cenk, Negredo'dan daha iyi. Bizimkiler, oynadıkları sürede Cenk'i (haklı olarak) beğenmedikleri için, Negredo'nun İbrahimoviç gibi çıkacağını hayal edip ona şartlanarak eleştiri yaptılar. Haksız çıktılar... Quaresma bir maçta pas hatası yaptı gol yedik, öbür maçta sorumsuz bir kart gördü, herkes 'bıktık şu Quaresma inadından, orada Lens gibi adamın var' deyip durdular. Lens oynadı, herkes boyunun ölçüsünü aldı.

Özetle; Negredo, hem yönetim, hem taraftar olarak bu sezondan çıkarmamız gereken en büyük derstir.

Quaresma konusu 3 maçlık bir macera değil. Bir maçlık diye tariflediğin şey geçen sene bizi kupadan edebilirdi ve örneği tek maçtan daha fazlasını kapsıyor. Sevginiz mantığınızın önünü arkasını tıkamış, bir oyuncunun gerçekliğini göz ardı ederken diğerini, oyunu tarif etmeden, gömmekten kaçınmıyorsunuz.

8
Aptal saptal puanlar kaybetmeseydik şu aptal maçları izlemek, sonucunu beklemek zorunda kalmazdık.

9
Fabri Canere at diye işaret ediyor abi Medele

Fabri nin bir suçu yok

Ben pozisyon devamı ve genelden bahsediyorum... Yoksa bu tip pozisyonlar olur.

10
Bu Fabri'nin iq çok aşağılarda geziyor bence. Biraz saftirik bir arkadaş.

11
Pepe kırmızı göreceksen o adamın ayağını da eline vereceksin. O ayağın kemiğini görmemiz lazımdı.

13
Başakşehir'e karşı 5 maçtır galibiyet alamıyoruz. Kopya maçlar. Bravo Ş.G.

14
Şu ana kadar çok sıkıcı bir maç.

15
Beraberlik ve yanında 22 kırmızı kart bekliyorum... Hatta maçı tvden izleyip ahlaksız davranışlarda bulunan 15 fbli oyuncuya da futboldan men bekliyorum. Hayırlısı.

16
Başakşehir-Gs maçında ikisininde mağlup olduğu bir skor yok mu?

17
Yine zorla pozisyon verdik. Futbol gevşekliği hiç kaldırmıyor.

18
Yalnız 2 golde Caner'in iyi oyun anlayışından geldi. Helal.

20
Caner'in pası muazzam... Babel'in gol muazzam... Golün geldiği dakika muazzam... Ne güzel başladık

21
Alamaz bence, dünya kupası çok büyük

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuhaf duyarlar kasıp, tuhaf duyarsızlıklar yapıyorsun.

22
işte şu

olmaz olsun gerçekten öyle halk :D. İyi güldüm, uykum açıldı.

23
Neden yasaklansın dogruyu söylemek ne zamandan beri sansürlenir oldu ?

1-)Talisca- Fener maçı.
2-)ilk devre Negrodo- Ofsayt ile iptal edilen gol.
3-)Aynı maçta Cenk- Hasan Ali ayagına basılan pozisyon .
4-) Bursa macı Titi'nin Love düşürmesi(Bein özette bile göstermedi-%100 Penaltı)
5-)Göztepe macında verilmeyen penaltımız ..

Bunun gibi bir 10-15 tane daha buluruz.

Eeeee daha ne diyelim? Haklı değil miyiz isyan etmekle?

"ne yaparsak yapalim...." kafasi ayri bir kafa. senin ozelinde yazmiyorum. ya gectigimiz 2 sene ya da bu sene. tercih sizin. ne tff ne hakemler degismedi bu surec icinde. senin ozelinde degil ama bence bu eziklikten baska bir sey degil.

24
Forumda "biz ne yaparsak yapalım...." kafası çok yaygınlaştı... Bence bu tip mesajların yasaklanması lazım. Biz bu sene bir şey yapsaydık, onlar ne yaparsa yapsın yine de şampiyonduk. Bu tip mesajları tamamen zararlı buluyorum.

25
Yahu Talisca, yetenekli-golcü bir insan evladı ama gittiği zaman aranacak tipte bir oyuncu değil. Giderse ve gittiği yerde iyi oynarsa bize referans olur, yok başarısız olursa Beşiktaş'ı aranır durur. Beşiktaş kesinlikle aramaz bu arkadaşı.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 117